Zakon Assassin's Creed


Wideorecenzja Assassin's Creed Syndicate

07-11-2015, 14:53 Nowe materiały

W tym roku, zamiast standardowej ściany tekstu, mamy dla was recenzję Assassin's Creed Syndicate w formie wideo, którą przygotował Pan_Mateusz. Po wielu latach istnienia serii AC zdążyliśmy już odwiedzić rozmaite miejsca - Ziemię Świętą, renesansowe Włochy, Konstantynopol, Boston, Nowy Jork i Pogranicze w Stanach Zjednoczonych, słoneczne Karaiby i Paryż - by wymienić tylko te najważniejsze. Tym razem przenosimy się do XIX-wiecznego Londynu.

Czy najnowsza część jest warta uwagi, czy też po tylu latach istnienia serii nie może zaoferować fanom niczego ciekawego? Okazuje się, że warto sięgnąć po Assassin's Creed Syndicate, by poznać przygody zabawnego zawadiaki Jacoba Frye i jego bliźniaczej siostry, mistrzyni skradania, Evie, którzy sprzeciwiają się Templariuszom trzymającym Londyn w żelaznym uścisku. Więcej dowiecie się, oglądając wideorecenzję!


Książka Assassin's Creed - oficjalna powieść filmu wydawnictwa Insignis

Nowi administratorzy Zakonu Assassin's Creed

06-11-2015, 14:07 Zmiany na stronie

Serdecznie witam dwóch nowych administratorów Zakonu Assassin's Creed - DeadExita i DarthDestruktora, którzy uwielbiają serię AC i od dłuższego czasu aktywnie pomagają w rozwoju strony. Ich pasją są w szczególności wątki związane ze współczesnością. To oni są odpowiedzialni za rozmaite artykuły i tłumaczenia, m.in. dział Initiates.

Dzięki ich wysiłkowi baza artykułów Zakonu została poszerzona ostatnio o fabułę Assassin's Creed Syndicate, Misje Lydii Frye (nie musimy ostrzegać przed spoilerami, prawda?) czy kolejne wpisy z Bazy Danych Assassin's Creed Unity. Wkrótce na stronie pojawią się kolejne artykuły. Zapraszamy do lektury!


Wymagania sprzętowe Assassin's Creed Syndicate

06-11-2015, 11:30 Nowina o grze

Ubisoft udostępnił wreszcie wymagania sprzętowe Assassin's Creed Syndicate - na dwa tygodnie przed premierą gry na PC. Jeśli nie mieliście pewności czy kupić i zastanawialiście się, czy "pójdzie", jest jeszcze nieco czasu na podjęcie decyzji. A oto wymagania minimalne:

 • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (wersje 64-bitowe)
 • Procesor: Intel Core i5 2400s 2.5 GHz lub AMD FX 6350 3.9 GHz
 • RAM: 6 GB
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM z obsługą Shader Model 5.0)
 • DirectX June 2010 Redistributable
 • Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX, z najnowszymi sterownikami

Wymagania zalecane znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Syndicate Medley

03-11-2015, 13:16 Nowe materiały

To nie jest po prostu kolejny, fanowski materiał z cosplayem. Na wideo gra Taylor Davis, amerykańska skrzypaczka, i Salome Scheidegger (pianino). W filmie pojawia się Austin Wintory - kompozytor muzyki do Assassin's Creed Syndicate - oraz Victoria Atkin, która zagrała Evie Frye. Zapraszamy do oglądania!


Assassin's Creed Syndicate debiutuje na PS4 i Xboksie One

23-10-2015, 20:26 Nowe materiały

Assassin's Creed Syndicate trafiło dziś oficjalnie na PS4 i Xboksa One (na PC ukaże się dopiero 19 listopada). Część osób zaczęła już wyzwalanie Londynu, inni jeszcze czekają na swój egzemplarz, jeszcze inni wahają się przed zakupem, jako że recenzje bywają raczej mieszane. Jedni chwalą najnowszą część serii, inni mają dość tematyki Assassin's Creed i woleliby odpocząć od niej przez dłużej niż rok. Jednak średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 77 (PS4) i 80 (XOne), a zatem jest naprawdę dobrze!

Z okazji premiery, na UbiBlogu przygotowano nowy artykuł, poświęcony zadaniom dodatkowym, których wykonywanie pozwoli przejmować kontrolę nad Londynem i zapewni nam niezłe dochody. Tłumaczenie znajdziecie na naszej stronie pod adresem Zadania poboczne. Natomiast w dziale Trailery znajdziecie cztery nowe materiały wideo ze wskazówkami dotyczącymi skradania się, walki, zadań dodatkowych i rozwoju bohaterów. Z kolei w galerii czeka na was sporo nowych screenów.


Premiera Assassin's Creed Syndicate uczczona trzema zwiastunami

22-10-2015, 14:22 Nowe materiały

Zwiastuny premierowe stały się standardem. Ubisoft poszedł jednak o krok naprzód, przygotowując nie jeden, a trzy materiały wideo: jeden poświęcony Jacobowi, drugi Evie, trzeci ukazujący wszystko, co musimy wiedzieć o gangach.

Jak dotąd w wersji polskiej udostępniono tylko trailer premierowy Jacoba i Evie - ostatnie wideo podmienimy, gdy tylko pojawi się w języku polskim. Znajdziecie je w rozszerzeniu newsa.


Dzielnice Londynu - wideoprzewodnik po świecie asasynów

18-10-2015, 21:34 Nowe materiały

W sieci pojawiły się kolejne materiały promujące Assassin's Creed: Syndicate. Tym razem jednak nie dane nam jest oglądać gangów, zakonu czy też postaci przeniesionych z kart historii, a Londyn w całej swej okazałości. Jednak ukazany jest on nie tylko jako miasto, ale co najważniejsze – jako żywy organizm jednoczący zarówno technologiczną rewolucję jak i życie codzienne mieszkańców.

Para, doki, gorzałka, cmentarze, napaści czy bawiące się dzieci to tylko część tego wielkiego mechanizmu. Z jednej strony życie przemysłowe, z drugiej zaś nocne zabawy zakrapiane alkoholem tak bardzo oddalone od konfliktu na linii Asasyni vs Templariusze. Wszystkie materiały przypominają swą formą wideoklip do zawartych w nich utworach i stanowią coś na kształt trafnej widokówki z wycieczki po XIX wiecznym Londynie.

Po resztę materiałów zapraszamy do działu Trailery, gdzie znajdziecie także trzy nowe utwory muzyczne Austina Wintory'ego: The Assassin Two-Step, Death Is Now a Welcome Guest oraz Waltzing on Rooftops and Cobblestones.


Ubisoft dorzuci darmowe stroje w Assassin's Creed Syndicate

15-10-2015, 22:25 Nowina o grze

W listopadzie gracze otrzymają dwa nowe stroje w Assassin's Creed Syndicate - jeden dla Jacoba, jeden dla Evie. 3 listopada w garderobie znajdzie się steampunkowy ubiór dla Evie, zaś 17 listopada - nowy płaszcz asasyna dla Jacoba (w ramach hołdu dla Mary Shelley - autorki "Frankensteina").

Stroje Jacoba i Evie

Strój Evie został nazwany Dr. Daniel's Garment - jest on wyposażony w elementy iskrzące się elektrycznością. Strój Jacoba ma z kolei przypominać pozszywanego potwora, toteż ma stosowną nazwę - The Creature's Rags.


Zwiastun komiksu Assassin's Creed

15-10-2015, 21:53 Książki i komiksy

Premiera pierwszego albumu komiksu Assassin's Creed została uczczona przez Titan Comics nowym zwiastunem, na którym pokazano w skrócie, jak zaczyna się historia Charlotte de la Cruz - bohaterki, której pasją są teorie spiskowe.

Dziewczyna zostaje zwerbowana przez asasynów, a dzięki technologii Animusa może przenieść się w przeszłość do Salem, w czasy polowań na czarownice, by przeżyć ponownie życie swego przodka, Toma Stoddarda.

Komiks w wersji cyfrowej można kupić na stronie comixology.eu.


Assassin's Creed Syndicate - Londyn z lotu ptaka

15-10-2015, 14:56 Inne

Ubisoft przygotował ciekawy materiał wideo, na którym występuje orzeł - stworzenie bardzo ważne dla serii Assassin's Creed. Orzeł, z przyczepioną kamerą do grzbietu, leci nad Londynem, dzięki czemu możemy dosłownie podziwiać miasto z lotu ptaka.

Jeśli ciekawi was, w jaki sposób powstało powyższe wideo i jak przytwierdzono kamerę, obejrzyjcie materiał zza kulis. Znajdziecie go w rozszerzeniu newsa.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 140, 141, 142, 143, 144

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
150
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza