Zakon Assassin's Creed


34 ciekawostki o filmie Assassin's Creed

12-05-2016, 16:57 Inne

Uwaga - poniższy tekst zawiera mnóstwo spoilerów!

Redakcja Collider miała okazję zjawić się na planie filmowym Assassin's Creed. Oto, czego się dowiedzieli:

 • Wydarzenia w przeszłości toczą się w 1491 roku w Hiszpanii, gdzie główny bohater poszukuje niezwykłego Artefaktu.
 • Siedziba Abstergo mieści się w starym kościele w Hiszpanii - w ten sposób jest widoczna, ale wkomponowana w stary kościół.
 • Callum Lynch (główny bohater w teraźniejszości) został skazany na śmierć za morderstwo, ale jego egzekucja została sfingowana - wywieziono go do Hiszpanii.
 • W Abstergo badani są jeszcze inni "pacjenci" - przodkowie najważniejszych z nich żyli w czasach przedstawianych w grach Assassin's Creed.
 • Przez cały film Callum odbywa więcej niż dwie sesje w Animusie.
 • Marion Cotillard zagra Sofię Rikken, zarządzającą więzieniem Abstergo. Jej celem jest zbadanie przyczyn przemocy i stworzenie sposobu na wyeliminowanie przemocy ze społeczeństwa. Jeremy Irons zagra jej ojca, szefa Abstergo, który może (lecz nie musi) kierować się bardziej złowieszczymi motywami.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Grobowiec Chana wydawnictwa Insignis

Pierwszy zwiastun filmu Assassin's Creed

12-05-2016, 10:19 Nowe materiały

Światło dzienne ujrzał pierwszy zwiastun nadchodzącego pierwszego kinowego filmu, który będzie częścią budowanego od wielu lat uniwersum Assassin's Creed.

Film reżyseruje Justin Kurzel. Premiera światowa planowana jest na 21 grudnia. W Polsce film będzie można oglądać dopiero od 6 stycznia 2017 roku.


Zwiastun serii komiksów Assassin's Creed: Templars

15-04-2016, 23:23 Książki i komiksy

Jest rok 1927. Darius Gift przybywa do Szanghaju, by wykonać pierwsze zlecenie dla Zakonu Templariuszy. Drobny błąd sprawia, że wkrótce trafia do mrocznego półświatka i trafia na tajemniczego, enigmatycznego agenta zwanego Black Cross...

Pierwszy numer serii Assassin's Creed: Templars ukazał się 22 marca (wersja angielska). Za scenariusz odpowiada Fred Van Lente (Marvel Zombies, Iron Man), zaś za rysunki - Dennis Calero (Cowboys & Aliens, X-Men Noir).


Assassin's Creed w Afryce ?

01-04-2016, 17:53 Nowina o grze

Pomimo tegorocznego braku dużego Asasyna, Ubisoft nie daje zapomnieć o swojej flagowej serii. Niedawne przecieki, które dotyczyły zmiany planu wydawniczego Ubisoftu okazały się prawdą. Jak się okazuje w 2017 roku doczekamy się nie tylko kolejnej gry, zatytułowanej Empire. W najnowszych przeciekach mówi się również o prequelu. Do sieci wyciekły dwa screeny prezentujące nową grę studia. Assassin's Creed: Muuaji - taki tytuł ma nosić nowa odsłona serii. Obecnie wiadomo tylko, że akcja będzie się rozgrywać na ternie starożytnej Tanzanii, a wydarzenia w niej ukazane będą miały miejsce około 100 lat przez AC: Empire. Mówi się, że dobre przyjęcie Far Cry: Primal zaważyło na decyzji studia odnośnie dalszego rozwoju serii i pchnęło Ubisoft w kierunku eksperymentowania z dawno sprawdzoną już formułą. Czy Muuaji będzie nowym otwarciem dla serii i przyniesie powiew świeżości, okaże się na tegorocznym E3, które odbędzie się już 14 czerwca.


AC:MAC:M

Wyniki konkursu #34: Skokierzy do boju!

28-03-2016, 22:21 Konkursy

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Wasze propozycje mile nas zaskoczyły i właściwie każde hasło i odzew mogłyby być wykorzystywane przez Skokierów / Gawronów. Wybór nie był łatwy, ale po burzliwej dyskusji postanowiliśmy nagrodzić książką Assassin's Creed: Podziemie następujących użytkowników:

 • Raszi
 • ezioauditore150
 • mikiii13

Gratulujemy! Najciekawsze prace znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Konkurs #34: Skokierzy do boju!

19-03-2016, 15:09 Konkursy

AC Podziemie

Premiera najnowszej powieści Olivera Bowdena zasługuje na uczczenie konkursem! Wydawnictwo Insignis ufundowało nagrody w postaci trzech egzemplarzy książki Assassin's Creed: Podziemie dla użytkowników Zakonu. Jednak zdobycie ich wiąże się ze zrealizowaniem pewnego zadania... Niezbyt czasochłonnego, ale wymagającego ciekawego pomysłu.

Waszym zadaniem będzie wymyślić hasło i odzew, jakimi mogliby się identyfikować członkowie gangu Skokierów. Propozycje możecie przesyłać na adres kontakt@zakon-ac.info do 27 marca 2016 włącznie. Trzech autorów najciekawszych pomysłów zostanie nagrodzonych książką Assassin's Creed: Podziemie.


Już dziś premiera najnowszej książki z serii Assassin's Creed - Podziemie

16-03-2016, 13:11 Książki i komiksy

Rok 1862. W ogarniętym rewolucją przemysłową Londynie powstaje pierwsza na świecie podziemna kolej. Kiedy w wykopie zostaje znalezione ciało, rozpoczyna się kolejny morderczy rozdział odwiecznej wojny między asasynami a templariuszami.

Działający w tajemnicy asasyn skrywa mroczne sekrety. Jego misją jest pokonać templariuszy, którzy przejęli pełną kontrolę nad stolicą kraju.

Wkrótce Bractwo dowie się, że to Henry Green, mentor Jacoba i Evie Frye. Ale teraz jest on po prostu Duchem.

Aby zaostrzyć Wasz apetyt na nową książkę „Assassin's Creed: Podziemie” zapraszamy do wysłuchania jej fragmentu w interpretacji Andrzeja Blumenfelda:

Uwaga: Nie masz pozostałych części serii Assassin's Creed? Brakuje Ci, któregoś z tomów? Wydawnictwo Insignis przygotowało specjalną ofertę na wcześniejsze tomy serii, które możesz kupić tylko teraz z rabatem 50% w sklepie internetowym Insignis.


Ubisoft zapowiada Assassin's Creed VR Experience

15-03-2016, 16:19 Inne

Assassin's Creed w wirtualnej rzeczywistości? Można wyobrazić sobie wcielanie się w asasyna, wspinaczkę na budynki i skoki wiary z niewiarygodnej wysokości... Ale co zobaczą posiadacze zestawów VR, właściwie nie wiadomo. Wiadomo tylko, że Assassin's Creed VR Experience nie będzie grą, i że jest powiązane z nadchodzącym filmem z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Projekt powstaje przy współpracy z Fox i Practical Magic, i był tworzony podczas nagrywania filmu, na Malcie w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Przedstawiciel Ubisoftu, Michael Beadle, nie zdradził, niestety, więcej szczegółów:

Z radością zapowiadamy Assassin's Creed VR Experience. Nie możemy się doczekać, by wraz z New Regency, Fox i Practical Magic ogłosić szczegóły projektu w przyszłości.

Warto również wspomnieć, że powstała nowa strona poświęcona filmowi Assassin's Creed. Można tam znaleźć nie tylko garść informacji i parę zdjęć, ale także szereg gadżetów do kupienia, np. zegarek, bluzę, figurkę głównego bohatera (za jedyne 600 dolarów) czy kuszę (1200 dolarów).


Assassin's Creed: Podziemie ukaże się już 16 marca

04-03-2016, 16:01 Książki i komiksy

AC Podziemie

Już za dwa tygodnie ukaże się najnowsza powieść Olivera Bowdena, Assassin's Creed Podziemie, oparta na wydarzeniach z Assassin's Creed Syndicate. Książka ukaże się w Polsce 16 marca, nakładem wydawnictwa Insignis.

Assassin's Creed Podziemie nie ogranicza się do opowieści pokazanej w grze. Autor cofa się do wcześniejszych wydarzeń, przedstawiając nieznane epizody z życia Ethana Frye - ojca Jacoba i Evie - któremu poświęca większą część historii. Warto zatem sięgnąć po tę książkę, niezależnie, czy mieliście okazję ukończyć Assassin's Creed Syndicate, czy też nie.

W tym roku doczekamy się także dwóch innych książek z uniwersum Assassin's Creed: powieści dla młodzieży Assassin's Creed: Last Descendants (premiera 30 sierpnia) i powieści opartej na filmie, Assassin's Creed Movie Novel (25 października). Póki co, nie wiadomo, czy książki te zostaną wydane w Polsce.


Transmisja na żywo z Assassin's Creed Syndicate i Identity

25-02-2016, 02:07 Inne

Już dziś, 25 lutego, o godzinie 21:00 czasu polskiego, rozpocznie się livestream, na którym Ubisoft zaprezentuje:

 • fragment rozgrywki z Assassin's Creed Identity
 • sesję Q&A z reżyserem AC Identity, Reynaldem Françoisem
 • wideo z DLC Assassin's Creed Syndicate - Ostatni Maharadża
 • specjalne ogłoszenie od zespołu odpowiedzialnego za społeczność

Podczas transmisji, do obejrzenia na twitch.tv, będzie można także wygrać rozmaite nagrody z UbiWorkshop i UbiCollectibles.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 142, 143, 144, 145, 146

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
241
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza