Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed Odyssey - zwiastun premierowy

25-09-2018, 16:57 Nowina o grze

Już 5 października (albo 2, dla posiadaczy Assassin's Creed Odyssey - Gold Edition) wyruszymy w podróż po starożytnej Grecji.


Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Assassin's Creed Odyssey bez cenzury

20-09-2018, 18:43 Nowe materiały

Co ten Ubisoft? Nie znajduję odpowiedzi na to pytanie, ale zwiastun przedni! Kto ma ochotę się pośmiać i nie boi się filmów z nieocenzurowanym tekstami, koniecznie musi to obejrzeć.


Assassin's Creed Odyssey - Live Action Trailer

18-09-2018, 15:19 Nowe materiały

Trailer z udziałem aktorów!


Co po premierze AC Odyssey? Ubisoft ujawnia zawartość Season Passa i darmowe DLC

14-09-2018, 15:29 Nowina o grze

Ubisoft ogłosił, w jaki sposób będzie wspierać Assassin's Creed Odyssey po premierze. Dla posiadaczy Season Passa przewidziano:

  • Story Arc 1 - Legacy of the First Blade - epizodyczna przygoda, w której zobaczymy pierwszego bohatera korzystającego ze słynnego, ukrytego ostrza, z pomocą którego zmieniał bieg historii. Dowiemy się więcej o początkach Asasynów i przekonamy się, dlaczego postanowili działać w cieniu. Pierwszy epizod w grudniu, kolejne mają ukazywać się w 6-tygodniowych odstępach czasu.
  • Story Arc 2 - The Fate of Atlantis - dodatek fabularny pełen niespodziewanych zwrotów akcji, w którym zmierzymy się z boskimi stworzeniami i odkryjemy sekret legendarnego, zatopionego miasta. Czeka na nas jeszcze więcej greckiej mitologii oraz wątków Pierwszej Cywilizacji. Pierwszy epizod ukaże się wiosną 2019, kolejne mają być wydawane w 6-tygodniowych odstępach czasu.
  • Assassin's Creed III Remastered - odświeżona wersja gry, w której przenosimy się do XVIII-wiecznej Ameryki, by jako Connor rozpocząć rewolucję amerykańską. Remaster będzie zawierać wszystkie DLC: The Benedict Arnold Missions, Hidden Secrets Pack oraz Tyranny of King George. Premiera w marcu 2019.

  • Assassin's Creed Liberation Remastered.

Remastery pozwolą cieszyć się rozdzielczością 4K i HDR na PS4 Pro, Xboksie One X i PC, teksturami o wyższych rozdzielczościach, nowym silnikiem graficznym i innymi usprawnieniami warstwy wizualnej. Poprawiono także mechaniki i ergonomię w obu grach. Assassin's Creed III Remastered będzie dostępne także w sprzedaży osobno.

Season Pass można kupić osobno lub wraz z edycjami Gold, Ultimate, Spartan i Pantheon.

Zapowiedziano także szereg darmowych DLC:

  • The Lost Tales of Greece - darmowe zadania fabularne, wydawane między kolejnymi epizodami, z udziałem znanych postaci z AC Odyssey;
  • specjalne wydarzenia - co tydzień pojawi się nowy statek lub najemnik - na graczy czekają wymagające walki z potężnymi wrogami. Codzienne i cotygodniowe kontrakty pozwolą na wypełnianie kolejnych zadań w Grecji;
  • Discovery Tour - edukacyjne narzędzie, dzięki któremu będziemy mogli eksplorować grę, nie musząc walczyć ani działać pod presją czasu;
  • Inne aktualizacje, w tym mityczne stwory do pokonania, tryb New Game Plus, w którym będziemy mogli stawić czoła nowym wyzwaniom i dokonać innych wyborów niż za pierwszym razem

Premiera już 5 października.


Znaczenie wyborów w AC Odyssey

11-09-2018, 15:55 Nowe materiały

W AC Odyssey nowością będą wybory. Od nas będzie zależało, kim się staniemy - każda najmniejsza decyzja to krok ku wielkości lub ku zagładzie.

Pojawiły się także informacje o dwóch trybach rozgrywki. W pierwszym z nich - Guided Mode - wszystkie znaczniki będą widoczne przez cały czas, cele zadań otrzymamy automatycznie. Z kolei w Exploration Mode sami będziemy musieli odkrywać cele do zrealizowania i ich szukać (a zatem niezbędne informacje będziemy otrzymywać podczas dialogów albo szukać na ślepo). Wyboru dokonamy przed rozpoczęciem zabawy i prawdopodobnie będziemy mogli przełączać się między obydwoma trybami w dowolnym momencie.


Już 5 września finał serii Assassin's Creed. Ostatni potomkowie

28-08-2018, 13:29 Książki i komiksy

Przeznaczenie bogów

Świetnie przyjęta książka Matthew J. Kirby'ego "Ostatni potomkowie", która ukazała się jesienią 2016, dała początek trylogii opartej na motywach bestsellerowej gry studia Ubisoft.

Seria "Assassin's Creed. Ostatni potomkowie" to barwna opowieść o niezwykłych przygodach Owena, piętnastolatka, który chce przywrócić dobre imię swojemu ojcu, a szans na to upatruje w urządzeniu zwanym Animus. Tej jesieni spotkamy się z bohaterami raz jeszcze – w ekscytującej ostatniej części trylogii "Przeznaczenie bogów".

Zamów już dzisiaj w przedsprzedaży!

Do odnalezienia pozostał ostatni fragment Trójzębu Edenu. Dwie pozostałe części tego potężnego artefaktu – ząb wiary i ząb strachu – wpadły już w ręce działającego samodzielnie byłego agenta templariuszy – Isaiaha. Jeśli wejdzie on w posiadanie zęba oddania, stanie się praktycznie nie do pokonania. Z kolei Owenowi i jego towarzyszom udało się przekonaćtemplariuszy i asasynów do połączenia sił w celu powstrzymania Isaiaha, póki jeszcze się da.

W symulacji, która odtwarza wydarzenia sprzed ponad tysiąca lat, duński wojownik Styrbjörn Silny prowadzi Jomswikingów przeciw królowi Danii, Haraldowi Sinozębemu. To właśnie tereny, na których ścierają się armie Wikingów, kryją tajemnice ostatniego fragmentu Trójzębu. To tam wyjaśni się, jaki los pisany jest światu, co kryje się za nieświadomościązbiorową nastoletnich bohaterów i jakie jest prawdziwe znaczenie związków pomiędzy ich przodkami.

Historia została już napisana. Reszta spoczywa w rękach Owena, Javiera i pozostałych, którzy sprzymierzyli się wbrew temu, co ich dzieli. Działania, które podejmą, na zawsze odmienią świat Assassin's Creed.

Autorem trylogii jest Matthew J. Kirby, ceniony autor literatury młodzieżowej, którego książki trafiły na listę stu tytułów polecanych przez Nowojorską Bibliotekę Publiczną i figurują w zestawieniu najlepszych powieści dla młodzieży Stowarzyszenia Amerykańskich Bibliotek.

Powieść "Ostatni potomkowie. Przeznaczenie bogów" ukaże się 5 września nakładem wydawnictwa Insignis.


Polowanie na Meduzę w AC Odyssey

28-08-2018, 13:23 Inne

Ubisoft udostępnił wideo, na którym pokazał walkę z Meduzą - mityczną istotą zamieniającą w kamień. Na szczęście jedno trafienie nie oznacza całkowitej porażki. I nie, z Meduzą nie można romansować.


Jak grecka mitologia łączy się z AC Odyssey?

22-08-2018, 20:54 Nowe materiały

Ile z greckiej mitologii zobaczymy w AC Odyssey? IGN odpowiada na to pytanie w nowym materiale wideo:


Świat pełen niebezpieczeństw - zwiastun AC Odyssey

21-08-2018, 19:59 Nowe materiały

Z okazji Gamescomu 2018 Ubisoft przygotował nowy trailer AC Odyssey, w wersji z Alexiosem i Kassandrą do wyboru. Wideo pozwala rzucić okiem na bitwy, pojedynki, walki z dzikimi zwierzętami i walkę na morzu.


Bitwy morskie w Assassin's Creed Odyssey

18-08-2018, 20:56 Nowina o grze

To już trzecie wideo udostępnione przez Ubisoft, pozwalające bliżej przyjrzeć się mechanikom w Assassin's Creed Odyssey. Tym razem możemy przekonać się, co czeka nas po wypłynięciu w morze:

W przyszłym tygodniu zobaczymy kolejne wideo, poświęcone Starożytnej Grecji.


1, 2, 3, 4 ... 149, 150, 151, 152, 153

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
010
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: