Zakon Assassin's Creed


Jak grecka mitologia łączy się z AC Odyssey?

22-08-2018, 20:54 Nowe materiały

Ile z greckiej mitologii zobaczymy w AC Odyssey? IGN odpowiada na to pytanie w nowym materiale wideo:


Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Świat pełen niebezpieczeństw - zwiastun AC Odyssey

21-08-2018, 19:59 Nowe materiały

Z okazji Gamescomu 2018 Ubisoft przygotował nowy trailer AC Odyssey, w wersji z Alexiosem i Kassandrą do wyboru. Wideo pozwala rzucić okiem na bitwy, pojedynki, walki z dzikimi zwierzętami i walkę na morzu.


Bitwy morskie w Assassin's Creed Odyssey

18-08-2018, 20:56 Nowina o grze

To już trzecie wideo udostępnione przez Ubisoft, pozwalające bliżej przyjrzeć się mechanikom w Assassin's Creed Odyssey. Tym razem możemy przekonać się, co czeka nas po wypłynięciu w morze:

W przyszłym tygodniu zobaczymy kolejne wideo, poświęcone Starożytnej Grecji.


Assassin's Creed Odyssey - garść informacji o powieści towarzyszącej grze

16-08-2018, 16:58 Książki i komiksy

AC ODyssey okładka powieści

30 października 2018 ukaże się powieść Assassin's Creed Odyssey (angielska wersja językowa). Główną bohaterką będzie Kassanda, którą można będzie pokierować także w grze (drugim protagonistą do wyboru jest Alexios). Książka skupia się na kluczowych momentach fabuły, pokazując jedną z możliwych ścieżek, którymi będzie można podążyć w grze. Dzięki powieści czytelnicy dowiedzą się także więcej o motywacjach bohaterów i poznają ich myśli.

Pierwsze lata swego życia Kassandra spędziła w Sparcie. Działała jako najemniczka na wyspie Kefalonia, gdy wydarzyła się tragedia, w wyniku której kobieta została pozostawiona sama sobie. Gdy tajemniczy nieznajomy zaoferował jej misję, która mogła odmienić jej życie, rozpoczęła się jej odyseja. Kassandra weźmie udział w walkach między Atenami a Spartą i stanie się celem konspiracji.

Autorem jest Gordon Doherty, mający na swym koncie serię książek Legionary oraz trylogię Strategos.


System walki w AC Odyssey

11-08-2018, 14:35 Nowina o grze

Ubisoft udostępnił drugie wideo poświęcone mechanikom w AC Odyssey. Uprzednio mieliśmy okazję przyjrzeć się elementom RPG, tym razem na warsztat wzięto system walki:


11 minut rozgrywki z AC Odyssey

09-08-2018, 15:47 Nowina o grze

IGN przygotował materiał z rozgrywki z Assassin's Creed Odyssey. W przedstawionej misji Alexios zgadza się pomóc legendarnemu ojcu medycyny, Hipokratesowi.


Mechaniki RPG w Assassin's Creed Odyssey

04-08-2018, 15:36 Nowina o grze

Twórcy z Ubisoftu postanowili przybliżyć graczom mechaniki w Assassin's Creed Odyssey w serii wideo "z dziennika dewelopera". W załączonym filmie omawiają, w jaki sposób wybory gracza przełożą się na historię w Odyssey. Nie brakuje tu, oczywiście, fragmentów rozgrywki. Zapraszamy do oglądania!


Nadchodzi kolejna powieść - Assassin's Creed: The Ming Storm

03-08-2018, 15:58 Książki i komiksy

The Ming Storm

Podczas ChinaJoy Ubisoft zapowiedział nową powieść w uniwersum Assassin's Creed - The Ming Storm. W książce prześledzimy losy Shao Jun i dowiemy się, w jaki sposób odbudowywano Bractwo Asasynów za czasów panowania dynastii Ming.

Jaką rolę w tej historii odgrywa mentor Asasynów, Wang Yangming? Po masakrze organizacji Asasynów/Bractwa, jak osłabiona Shao Jun da sobie radę z "Ośmioma Yigerami"? Wszelkiego rodzaju zagmatwane tajemnice zostaną wyjawione w tej powieści.

Autorem powieści jest Yan Leisheng, zaś za projekt okładki odpowiada Xu Chaoyuan.


Motyw przewodni Assassin's Creed: Odyssey

03-07-2018, 21:09 Nowina o grze

Ubisoft Music opublikowało główny motyw muzyczny nadchodzącego wielkimi krokami Odyssey. Za utwór odpowiedzialny jest duet producentów The Flight w przeszłości związany już z serią Assassin's Creed a dokładnie podkładami w trybie wieloosobowym Black Flag. Jak możemy wyczytać z oficjalnej twórców będą oni odpowiedzialni za większość kompozycji towarzyszących nam podczas greckich wojaży.


Assassin's Creed Odyssey - gameplay trailer z E3 2018

11-06-2018, 23:14 Nowe materiały

Podczas wczorajszej konferencji Ubisoftu na E3 2018 zaprezentowano Assassin's Creed Odyssey. Przy okazji ujawniono kilka ciekawostek:

  • Opcje dialogowe i wybory w grze pociągną za sobą różne, mniej lub bardziej poważne konsekwencje, będzie można dotrzeć do różnych zakończeń
  • Konflikt między Spartą a Atenami nie będzie przedstawiony na zasadzie "ci są dobrzy - ci są źli" - będzie można wspierać każdą stronę
  • Pojawi się możliwość romansowania z wybraną postacią - ale nie będzie to polegało na szukaniu miłości życia w grze, będą to raczej niezobowiązujące epizody
  • Choć gra ukaże się rok po premierze Origins, Ubisoft nie powraca do wydawania kolejnych części co roku.1, 2, 3, 4 ... 148, 149, 150, 151, 152

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza