Zakon Assassin's Creed


Już 5 września finał serii Assassin's Creed. Ostatni potomkowie

28-08-2018, 13:29 Książki i komiksy

Przeznaczenie bogów

Świetnie przyjęta książka Matthew J. Kirby'ego "Ostatni potomkowie", która ukazała się jesienią 2016, dała początek trylogii opartej na motywach bestsellerowej gry studia Ubisoft.

Seria "Assassin's Creed. Ostatni potomkowie" to barwna opowieść o niezwykłych przygodach Owena, piętnastolatka, który chce przywrócić dobre imię swojemu ojcu, a szans na to upatruje w urządzeniu zwanym Animus. Tej jesieni spotkamy się z bohaterami raz jeszcze – w ekscytującej ostatniej części trylogii "Przeznaczenie bogów".

Zamów już dzisiaj w przedsprzedaży!

Do odnalezienia pozostał ostatni fragment Trójzębu Edenu. Dwie pozostałe części tego potężnego artefaktu – ząb wiary i ząb strachu – wpadły już w ręce działającego samodzielnie byłego agenta templariuszy – Isaiaha. Jeśli wejdzie on w posiadanie zęba oddania, stanie się praktycznie nie do pokonania. Z kolei Owenowi i jego towarzyszom udało się przekonaćtemplariuszy i asasynów do połączenia sił w celu powstrzymania Isaiaha, póki jeszcze się da.

W symulacji, która odtwarza wydarzenia sprzed ponad tysiąca lat, duński wojownik Styrbjörn Silny prowadzi Jomswikingów przeciw królowi Danii, Haraldowi Sinozębemu. To właśnie tereny, na których ścierają się armie Wikingów, kryją tajemnice ostatniego fragmentu Trójzębu. To tam wyjaśni się, jaki los pisany jest światu, co kryje się za nieświadomościązbiorową nastoletnich bohaterów i jakie jest prawdziwe znaczenie związków pomiędzy ich przodkami.

Historia została już napisana. Reszta spoczywa w rękach Owena, Javiera i pozostałych, którzy sprzymierzyli się wbrew temu, co ich dzieli. Działania, które podejmą, na zawsze odmienią świat Assassin's Creed.

Autorem trylogii jest Matthew J. Kirby, ceniony autor literatury młodzieżowej, którego książki trafiły na listę stu tytułów polecanych przez Nowojorską Bibliotekę Publiczną i figurują w zestawieniu najlepszych powieści dla młodzieży Stowarzyszenia Amerykańskich Bibliotek.

Powieść "Ostatni potomkowie. Przeznaczenie bogów" ukaże się 5 września nakładem wydawnictwa Insignis.


Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Polowanie na Meduzę w AC Odyssey

28-08-2018, 13:23 Inne

Ubisoft udostępnił wideo, na którym pokazał walkę z Meduzą - mityczną istotą zamieniającą w kamień. Na szczęście jedno trafienie nie oznacza całkowitej porażki. I nie, z Meduzą nie można romansować.


Jak grecka mitologia łączy się z AC Odyssey?

22-08-2018, 20:54 Nowe materiały

Ile z greckiej mitologii zobaczymy w AC Odyssey? IGN odpowiada na to pytanie w nowym materiale wideo:


Świat pełen niebezpieczeństw - zwiastun AC Odyssey

21-08-2018, 19:59 Nowe materiały

Z okazji Gamescomu 2018 Ubisoft przygotował nowy trailer AC Odyssey, w wersji z Alexiosem i Kassandrą do wyboru. Wideo pozwala rzucić okiem na bitwy, pojedynki, walki z dzikimi zwierzętami i walkę na morzu.


Bitwy morskie w Assassin's Creed Odyssey

18-08-2018, 20:56 Nowina o grze

To już trzecie wideo udostępnione przez Ubisoft, pozwalające bliżej przyjrzeć się mechanikom w Assassin's Creed Odyssey. Tym razem możemy przekonać się, co czeka nas po wypłynięciu w morze:

W przyszłym tygodniu zobaczymy kolejne wideo, poświęcone Starożytnej Grecji.


Assassin's Creed Odyssey - garść informacji o powieści towarzyszącej grze

16-08-2018, 16:58 Książki i komiksy

AC ODyssey okładka powieści

30 października 2018 ukaże się powieść Assassin's Creed Odyssey (angielska wersja językowa). Główną bohaterką będzie Kassanda, którą można będzie pokierować także w grze (drugim protagonistą do wyboru jest Alexios). Książka skupia się na kluczowych momentach fabuły, pokazując jedną z możliwych ścieżek, którymi będzie można podążyć w grze. Dzięki powieści czytelnicy dowiedzą się także więcej o motywacjach bohaterów i poznają ich myśli.

Pierwsze lata swego życia Kassandra spędziła w Sparcie. Działała jako najemniczka na wyspie Kefalonia, gdy wydarzyła się tragedia, w wyniku której kobieta została pozostawiona sama sobie. Gdy tajemniczy nieznajomy zaoferował jej misję, która mogła odmienić jej życie, rozpoczęła się jej odyseja. Kassandra weźmie udział w walkach między Atenami a Spartą i stanie się celem konspiracji.

Autorem jest Gordon Doherty, mający na swym koncie serię książek Legionary oraz trylogię Strategos.


System walki w AC Odyssey

11-08-2018, 14:35 Nowina o grze

Ubisoft udostępnił drugie wideo poświęcone mechanikom w AC Odyssey. Uprzednio mieliśmy okazję przyjrzeć się elementom RPG, tym razem na warsztat wzięto system walki:


11 minut rozgrywki z AC Odyssey

09-08-2018, 15:47 Nowina o grze

IGN przygotował materiał z rozgrywki z Assassin's Creed Odyssey. W przedstawionej misji Alexios zgadza się pomóc legendarnemu ojcu medycyny, Hipokratesowi.


Mechaniki RPG w Assassin's Creed Odyssey

04-08-2018, 15:36 Nowina o grze

Twórcy z Ubisoftu postanowili przybliżyć graczom mechaniki w Assassin's Creed Odyssey w serii wideo "z dziennika dewelopera". W załączonym filmie omawiają, w jaki sposób wybory gracza przełożą się na historię w Odyssey. Nie brakuje tu, oczywiście, fragmentów rozgrywki. Zapraszamy do oglądania!


Nadchodzi kolejna powieść - Assassin's Creed: The Ming Storm

03-08-2018, 15:58 Książki i komiksy

The Ming Storm

Podczas ChinaJoy Ubisoft zapowiedział nową powieść w uniwersum Assassin's Creed - The Ming Storm. W książce prześledzimy losy Shao Jun i dowiemy się, w jaki sposób odbudowywano Bractwo Asasynów za czasów panowania dynastii Ming.

Jaką rolę w tej historii odgrywa mentor Asasynów, Wang Yangming? Po masakrze organizacji Asasynów/Bractwa, jak osłabiona Shao Jun da sobie radę z "Ośmioma Yigerami"? Wszelkiego rodzaju zagmatwane tajemnice zostaną wyjawione w tej powieści.

Autorem powieści jest Yan Leisheng, zaś za projekt okładki odpowiada Xu Chaoyuan.


1, 2, 3, 4 ... 148, 149, 150, 151, 152

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
130
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: