Zakon Assassin's Creed


Zakon otwarty!

09-02-2008, 19:38 Zmiany na stronie

Witam w Zakonie Assassin's Creed. Możesz tu przeczytać o przygodach skrytobójcy Altaira w świecie Starożytnego Wschodu. Zagłąb się w tajemniczym świecie Asasynów - bractwa mającego na celu wypędzenie Templariuszy i tym podobnych zgrupowań z Jerozolimy.

Zachęcam do przeglądnięcia materiałów na stronie, a także do pisania w Księdze gości. Na razie na stronie nie ma downloadu i sondy, ale w przyszłości na pewno się pojawi.

Teraz coś o mnie. Na imię mi Michał, mam 15 lat i mieszkam w miejscowości Wilamowice. Interesuje się przede wszystkim grami cRPG, przygodami Perskiego Księcia no i oczywiście skrytobójcy Altaira. Stronę pomogli mi stworzyć Ahelor, którego dziełem jest ten wspaniały wygląd, a także Balzac, który stworzył najważniejszą rzecz: silnik strony.

Jeśli będziesz miał drogi użytkowniku jakieś uwagi albo propozycje, możesz się skontaktować poprzez gg albo e-mail, który jest podany w dziale redakcja.

W menu po lewej umieszczone są szczegółowe statystyki Zakonu. Dzięki nim można się dowiedzieć ile osób przebywa na stronie, ile mamy wieści, a także komentarzy i wpisów w Księdze.

Na razie na stronie nie ma zbyt dużo informacji, ale w niedługim czasie postaram się to zmienić częstymi aktualizacjami naszych materiałów. Nie spodziewajcie się jednak, że codziennie znajdziecie coś nowego. Maszyną do pisania tekstów nikt nie jest, a poza tym stawiam nie na ilość, a na jakość tekstów. Aktualizacja nie zawsze będzie też ich dotyczyła. Czasami pojawią się też nowe rzeczy w galerii albo jakiś ważny plik w downloadzie. Tak więc zachęcam do częstego odwiedzania.


Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

1, 2, 3, 4 ... 149, 150, 151, 152, 153

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
010
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: