Zakon Assassin's Creed


Nagroda dla Jespera Kyd'a

19-02-2008, 18:28 Inne

Jesper Kyd, kompozytor muzyki do Assassin's Creed, otrzymał nagrodę w kategorii "Najlepszy Oryginalny Soundtrack do Gry Komputerowej" na tegorocznej, kanadyjskiej imprezie Elan Awards.


Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Daniel Olbrychski w Assassin's Creed

18-02-2008, 17:29 Nowina o grze

Cenega udostępniła pliki z próbką ścieżki dialogowej polskiej wersji gry Assassin's Creed. Stąd możesz ściągnąć paczkę (638KB) ze wszystkimi trzema fragmentami nagrania Daniela Olbrychskiego w roli Al Mualima.


Zakon asasynów

17-02-2008, 20:23 Nowe materiały

Na stronie pojawiły się nowe materiały. Tym razem możesz przeczytać o kilka informacji o Zakonie asasynów. Zapraszam do zapoznania się z powyższym tekstem.


Pierwsza aktualizacja

14-02-2008, 20:51 Nowe materiały

I nadszedł czas na pierwszą aktualizację. Wiadomo, że Altair nie poradziłby sobie samymi pięściami, dlatego posiadał kilka broni, które zostały pokrótce opisane. Materiały Zakonu zostały także powiększone o informacje dotyczące Assassin's Creed, oraz zapowiedź gry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z powyższymi tekstami.


Galeria otwarta

10-02-2008, 17:15 Nowe materiały

Dzisiaj dodałem mnóstwo nowych zdjęć do galerii. Utworzyłem nową kategorię "Screenshoty", teraz jest w niej ponad 180 screenów! Powstała także druga kategoria "Tapety", w której jest już ponad 20 tapet. Galerie oczywiście będą uaktualnianie. Wy także możecie przesyłać obrazy, a póki co zachęcam do zapoznania się z galerią.


Zakon otwarty!

09-02-2008, 19:38 Zmiany na stronie

Witam w Zakonie Assassin's Creed. Możesz tu przeczytać o przygodach skrytobójcy Altaira w świecie Starożytnego Wschodu. Zagłąb się w tajemniczym świecie Asasynów - bractwa mającego na celu wypędzenie Templariuszy i tym podobnych zgrupowań z Jerozolimy.

Zachęcam do przeglądnięcia materiałów na stronie, a także do pisania w Księdze gości. Na razie na stronie nie ma downloadu i sondy, ale w przyszłości na pewno się pojawi.

Teraz coś o mnie. Na imię mi Michał, mam 15 lat i mieszkam w miejscowości Wilamowice. Interesuje się przede wszystkim grami cRPG, przygodami Perskiego Księcia no i oczywiście skrytobójcy Altaira. Stronę pomogli mi stworzyć Ahelor, którego dziełem jest ten wspaniały wygląd, a także Balzac, który stworzył najważniejszą rzecz: silnik strony.

Jeśli będziesz miał drogi użytkowniku jakieś uwagi albo propozycje, możesz się skontaktować poprzez gg albo e-mail, który jest podany w dziale redakcja.

W menu po lewej umieszczone są szczegółowe statystyki Zakonu. Dzięki nim można się dowiedzieć ile osób przebywa na stronie, ile mamy wieści, a także komentarzy i wpisów w Księdze.

Na razie na stronie nie ma zbyt dużo informacji, ale w niedługim czasie postaram się to zmienić częstymi aktualizacjami naszych materiałów. Nie spodziewajcie się jednak, że codziennie znajdziecie coś nowego. Maszyną do pisania tekstów nikt nie jest, a poza tym stawiam nie na ilość, a na jakość tekstów. Aktualizacja nie zawsze będzie też ich dotyczyła. Czasami pojawią się też nowe rzeczy w galerii albo jakiś ważny plik w downloadzie. Tak więc zachęcam do częstego odwiedzania.


1, 2, 3, 4 ... 148, 149, 150, 151, 152

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
010
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: