Zakon Assassin's Creed


Oczekiwania względem gry

23-02-2008, 11:14 Inne

Dzisiaj na stronie pojawił się tekst dotyczący oczekiwań związanych z grą, możecie go znaleźć pod tym adresem. Jest on autorstwa Silasa, którego pragnę powitać w redakcji. Zapraszam do zapoznania się z tekstem, niebawem kolejne aktualizacje!


Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Trailery z Assassin's Creed

22-02-2008, 15:33 Inne

Na stronie Zakonu pojawił się kolejny dział. Tym razem są to tylko linki do różnych trailerów do gry Assassin's Creed. Miłego oglądania!Pojawił się także download, na razie ubogi, gdyż są w nim tylko fragmenty nagrania Daniela Olbrychskiego w roli Al Mualima, ale z czasem na pewno się powiększy.


Assassin's Creed najlepszą grą akcji wg 1up

20-02-2008, 20:34 Inne

Redakcja serwisu 1up ogłosiła zwycięzców 13 kategorii, na których głosowali czytelnicy. Wśród laureatów znalazł się Assassin's Creed, który w kategorii BEST ACTION GAME wygrał między innymi z God of War II oraz Kane & Lynch!


Nowe wymagania Assassin's Creed

19-02-2008, 19:54 Nowina o grze

Znacie wymagania sprzętowe Assassin's Creed? Prawda, że dość duże? Mam jednak dobrą wiadmomość: przesunięcie premiery gry na PC, wyszło jej na dobre, gdyż programiści zoptymalizowała kod, dzięki czemu, w Assassin's Creed będzie można też pograć na trochę słabszym sprzęcie. Poprawione wymagania w rozsrzerzeniu.


Nagroda dla Jespera Kyd'a

19-02-2008, 18:28 Inne

Jesper Kyd, kompozytor muzyki do Assassin's Creed, otrzymał nagrodę w kategorii "Najlepszy Oryginalny Soundtrack do Gry Komputerowej" na tegorocznej, kanadyjskiej imprezie Elan Awards.


Daniel Olbrychski w Assassin's Creed

18-02-2008, 17:29 Nowina o grze

Cenega udostępniła pliki z próbką ścieżki dialogowej polskiej wersji gry Assassin's Creed. Stąd możesz ściągnąć paczkę (638KB) ze wszystkimi trzema fragmentami nagrania Daniela Olbrychskiego w roli Al Mualima.


Zakon asasynów

17-02-2008, 20:23 Nowe materiały

Na stronie pojawiły się nowe materiały. Tym razem możesz przeczytać o kilka informacji o Zakonie asasynów. Zapraszam do zapoznania się z powyższym tekstem.


Pierwsza aktualizacja

14-02-2008, 20:51 Nowe materiały

I nadszedł czas na pierwszą aktualizację. Wiadomo, że Altair nie poradziłby sobie samymi pięściami, dlatego posiadał kilka broni, które zostały pokrótce opisane. Materiały Zakonu zostały także powiększone o informacje dotyczące Assassin's Creed, oraz zapowiedź gry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z powyższymi tekstami.


Galeria otwarta

10-02-2008, 17:15 Nowe materiały

Dzisiaj dodałem mnóstwo nowych zdjęć do galerii. Utworzyłem nową kategorię "Screenshoty", teraz jest w niej ponad 180 screenów! Powstała także druga kategoria "Tapety", w której jest już ponad 20 tapet. Galerie oczywiście będą uaktualnianie. Wy także możecie przesyłać obrazy, a póki co zachęcam do zapoznania się z galerią.


Zakon otwarty!

09-02-2008, 19:38 Zmiany na stronie

Witam w Zakonie Assassin's Creed. Możesz tu przeczytać o przygodach skrytobójcy Altaira w świecie Starożytnego Wschodu. Zagłąb się w tajemniczym świecie Asasynów - bractwa mającego na celu wypędzenie Templariuszy i tym podobnych zgrupowań z Jerozolimy.

Zachęcam do przeglądnięcia materiałów na stronie, a także do pisania w Księdze gości. Na razie na stronie nie ma downloadu i sondy, ale w przyszłości na pewno się pojawi.

Teraz coś o mnie. Na imię mi Michał, mam 15 lat i mieszkam w miejscowości Wilamowice. Interesuje się przede wszystkim grami cRPG, przygodami Perskiego Księcia no i oczywiście skrytobójcy Altaira. Stronę pomogli mi stworzyć Ahelor, którego dziełem jest ten wspaniały wygląd, a także Balzac, który stworzył najważniejszą rzecz: silnik strony.

Jeśli będziesz miał drogi użytkowniku jakieś uwagi albo propozycje, możesz się skontaktować poprzez gg albo e-mail, który jest podany w dziale redakcja.

W menu po lewej umieszczone są szczegółowe statystyki Zakonu. Dzięki nim można się dowiedzieć ile osób przebywa na stronie, ile mamy wieści, a także komentarzy i wpisów w Księdze.

Na razie na stronie nie ma zbyt dużo informacji, ale w niedługim czasie postaram się to zmienić częstymi aktualizacjami naszych materiałów. Nie spodziewajcie się jednak, że codziennie znajdziecie coś nowego. Maszyną do pisania tekstów nikt nie jest, a poza tym stawiam nie na ilość, a na jakość tekstów. Aktualizacja nie zawsze będzie też ich dotyczyła. Czasami pojawią się też nowe rzeczy w galerii albo jakiś ważny plik w downloadzie. Tak więc zachęcam do częstego odwiedzania.


1, 2, 3, 4 ... 148, 149, 150, 151, 152

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: