Zakon Assassin's Creed


Finałowy epizod "Wyrok na Atlantydę" już dostępny

16-07-2019, 22:08 Nowina o grze

Dziś udostępniono ostatni z płatnych dodatków wpisujących się w serię epizodów Los Atlantydy. Po walce na Polach Elizejskich oraz w głębinach Hadesu pora na tytułową podwodną krainę, której przywódcą jest sam Posejdon. Podczas przygód w wodnych lokacjach nie tylko przyjdzie nam wykonać sporo dodatkowych zadań korzystając z nowych wariantów umiejętności ale i wziąć w ręce kolejne legendarne przedmioty takie jak potężne bronie czy pięcioczęściowa zbroja Dikastesa. Cały dodatek koncentruje się na wątku cywilizacji Isu ale mimo, iż jest on ostatnim z płatnych nie oznacza to zakończenia wsparcia dla Odyssey. Na graczy czekać będą także kolejne questy z serii Zaginione opowieści z Grecji.


Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Assassin's Creed Odyssey otrzyma jesienią tryb Discovery Tour

11-06-2019, 13:46 Nowina o grze

Assassin's Creed Odyssey otrzyma jesienią tryb discovery tour - podobny do trybu dodanego w Assassin's Creed Origins. Pozwoli on odbyć wycieczkę po starożytnej Grecji i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, nie martwiąc się o walki. Nowością w tym trybie będą quizy, pozwalające sprawdzić, ile zapamiętaliśmy z wycieczki. Tryb Discovery Tour będzie dostępny za darmo dla posiadaczy gry oraz do nabycia osobno. O funkcji tej mówi Maxime Durand - start w 1:02:20.


Assassin's Creed Odyssey z opcją tworzenia własnych zadań

11-06-2019, 01:30 Nowina o grze

Assassin's Creed Odyssey Story Creator Mode jest już dostępny bezpłatnie na PlayStation 4, Xbox One i Windows PC. Wchodź w interakcje z historią jak nigdy wcześniej i zanurz się głębiej w starożytną Grecję. Story Creator Mode to międzyplatformowe narzędzie tworzenia zadań, które pozwala ci tworzyć własne historie i grać w historie stworzone przez innych graczy, a to wszystko w świecie Assassin's Creed Odyssey.


Udręka Hadesa - zwiastun drugiego epizodu DLC Los Atlantydy

11-06-2019, 01:28 Nowe materiały

Udręka Hadesa, drugi epizod Losu Atlantydy, jest już dostępny dla graczy, którzy posiadają karnet na dodatki lub Złotą Edycję! Przejdź przez bramy krainy umarłych, pomóż zagubionym duszom odnaleźć pokój i zmierz się z samym Hadesem.


Premiera Assassin's Creed. Odyssey - oficjalnej powieści gry

25-04-2019, 14:38 Książki i komiksy

Assassins Creed Odyseja

Akcja długo wyczekiwanej książki na motywach bestsellerowej serii gier Ubisoftu dzieje się w klasycznej Grecji: trwają wojny peloponeskie, jest V wiek przed nasza erą. Główna bohaterka Assassin's Creed. Odyssey, Kasandra, przeciwstawia się woli bogów i zostaje strącona w przepaść przez ojca, którego tajemnicze losy zaciążyły nad jej własnym, cudem ocalonym życiem. Uciekając ze Sparty, próbuje odkryć swoje przeznaczenie.

Przeczytaj już dzisiaj fragment książki!

Odznaczająca się ponadprzeciętnym hartem ducha najemniczka, wyposażona w ostrą włócznię Leonidasa, na wygnaniu stara się rozwikłać tajemnicę rodzinnej tragedii. Wówczas wciąga ją wir wojny - na jej drodze pojawiają się niepospolici sprzymierzeńcy i równie nietuzinkowi wrogowie. Szkocki pisarz Gordon Doherty, autor tej części cyklu, specjalizujący się w przenoszeniu czytelnika w czasy starożytne, świetnie oddaje szczegóły oraz atmosferę niegdysiejszych greckich obyczajów i dzięki temu sprawia, że namacalnie czujemy tężyznę fizyczną głównych bohaterów odysei, ich siłę charakteru, napięcie podczas starć, zapach przelewanej krwi czy smak spożywanych przez wojowników potraw. Assassin's Creed. Odyssey na pewno wciągnie fanów cyklu o zakapturzonych zabójcach w ten niezwykły świat walk misthios z ścielącymi się na jej drodze anatagonistami i epickich batalii Sparty z Atenami. W podróż po niezwykłej Helladzie książka zabierze wszystkich niezależnie od gry - przecież to historia niesamowitej, nieposkromionej wojowniczki i jednej z bardziej ekscytujących wojen w dziejach starożytnej Europy.

Przygotujcie się na pełną przygód podróż po starożytnej Grecji! Premiera Assassin's Creed. Odyseja. Książka jest już dostępna w sprzedaży!

Empik

Świat Książki


Pierwszy epizod Assassin's Creed Odyssey: Los Atlantydy już 23 kwietnia

17-04-2019, 17:03 Nowina o grze

Już 23 kwietnia zadebiutuje pierwszy epizod Losu Atlantydy - drugiego fabularnego DLC do Assassin's Creed Odyssey! Ubisoft obiecuje "zaczarowane krainy greckiej mitologii, odkrycie prawdziwej mocy swojego bohatera i tajemnic Pierwszej Cywilizacji". Brzmi interesująco! Los Atlantydy wchodzi w skład Przepustki Sezonowej do gry.


Nowa książka z serii Assassins Creed już 24 kwietnia w księgarniach

15-04-2019, 15:26 Książki i komiksy

Assassins Creed Odyseja

„Assassin's Creed: Odyssey” przenosi czytelnika do niesamowicie intrygującego okresu wojen peloponeskich, czyli do starożytnej Grecji. Głównym bohaterem jest misthios, najemniczka, nie asasyn. Jednak wielbiciele przygód zakapturzonych zabójców nie będą zawiedzeni, wręcz przeciwnie!

Kasandra to dzika i nieposkromiona wojowniczka, wychowana wedle spartańskich surowych zasad i przeznaczona do rzeczy wielkich. Jest silna w dwojakim sensie: odznacza się niepospolitym hartem ducha i tężyzną fizyczną. Gdy zostaje skazana na śmierć, odizolowana od rodziny i wygnana, postanawia opuścić Kefalonię, znaleźć sposób na pozbycie się ciążącego na niej długu i odkryć tajemnicę rodzinnej tragedii. Wówczas rozpoczyna się jej prawdziwy bój: misja Kasandry to nie tylko zapierające dech w piersiach walki czy epickie bitwy, ale także trudne wybory moralne, mierzenie się z własną pogmatwaną historią czy uciążliwym statusem społecznym w podzielonej klasowo starożytnej Grecji. Odyseja misthios dobiera jej niepewnych sojuszników i przez gęstą sieć spisku prowadzi za linię wroga, a Kasandra – mimo licznych przeciwności – pozostaje niewzruszona. Ma przecież ze sobą niezastąpiony oręż: ostrą włócznię Leonidasa.

Co warte podkreślenia, cała ta historia jest świetnie napisana. Gordon Doherty, szkocki pisarz fikcji historycznej przybliża, wręcz namacalnie, Helladę dzięki znajomości specyfiki ówczesnej polityki i wojen. Wszystko to okraszone jest bardzo plastycznymi opisami starć:czy to Kasandry z pojawiającymi się nieustannie na jej drodze antagonistami, czy – na szerszym planie – Sparty z Atenami. Postaci wykreowane poprzez zręczne i żonglujące emocjami ręce Doherty'ego są wręcz żywe. Wraz z nimi śmiejemy się i napinamy przed bitwą.

„Assassin's Creed. Odyseja” z pewnością zachwyci fanów cyklu swym przebogatym powieściowym światem. Co więcej, to wspaniała lektura także w oderwaniu od gry. Książka zabiera bowiem czytelnika w podróż po niezwykłej Helladzie. Dla wszystkich zafascynowanych klasyczną Grecją, spartańskim wychowaniem, paideią i jednymi z bardziej ekscytujących wojen w dziejach starożytnej Europy.

Zamów w przedsprzedaży!

Empik

Świat Książki


Trailer premierowy DLC Legacy of the First Blade

28-11-2018, 00:45 Nowina o grze

Legacy of the First Blade to nadchodzący dodatek do Assassin's Creed Odyssey, którego pierwsza część ma ukazać się 4 grudnia 2018. Jest to pierwsze z planowanych DLC, podzielone na trzy epizody, które będą ukazywać się w sześciotygodniowych odstępach czasu. W DLC zobaczymy pierwszą osobę w historii, która używała ukrytego ostrza i dowiemy się więcej o wydarzeniach, które doprowadziły do uformowania bractwa Asasynów.


Aktorzy udzielający głosu głównym bohaterom w AC Odyssey

21-10-2018, 13:52 Nowina o grze

Aktorzy udzielający głosu głównym bohaterom AC Odyssey - Melissanthi Mahut i Michael Antonakos - opowiadają o swych osobistych powiązaniach z Kasandrą i Aleksiosem oraz o tym, w jaki sposób ożywili obie postaci. Zobaczcie nagrania z sesji mo-cap, grę aktorską i dowiedzcie się, kto - ich zdaniem - zwyciężyłby w walce.


Światowa premiera Rebellion

12-10-2018, 11:15 Inne

W ramach soft launchu mobilne Assassin's Creed: Rebellion dostępne jest w kilku rejonach świata od dłuższego czasu, lecz polscy gracze jeszcze nie mieli okazji spróbować swych sił w grze od Behaviour Interactive Studio. Wszystko jednak zmieni się 21 listopada, gdyż to na ten dzień przewidziana jest światowa premiera tytułu.

Dla przypomnienia - Rebellion to hybryda strategi i gry RPG rozgrywająca się w XV-wiecznej Hiszpanii. Podczas rozgrywki przyjdzie nam kierować niewielkimi grupami asasynów posiadających różnorodne umiejętności ale także będziemy zarządzać bazą wypadową. Wstępna rejestracja dostępna pod tym adresem.


1, 2, 3, 4 ... 149, 150, 151, 152, 153

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: