Zakon Assassin's Creed


Finałowy epizod "Wyrok na Atlantydę" już dostępny

16-07-2019, 22:08 Nowina o grze

Dziś udostępniono ostatni z płatnych dodatków wpisujących się w serię epizodów Los Atlantydy. Po walce na Polach Elizejskich oraz w głębinach Hadesu pora na tytułową podwodną krainę, której przywódcą jest sam Posejdon. Podczas przygód w wodnych lokacjach nie tylko przyjdzie nam wykonać sporo dodatkowych zadań korzystając z nowych wariantów umiejętności ale i wziąć w ręce kolejne legendarne przedmioty takie jak potężne bronie czy pięcioczęściowa zbroja Dikastesa. Cały dodatek koncentruje się na wątku cywilizacji Isu ale mimo, iż jest on ostatnim z płatnych nie oznacza to zakończenia wsparcia dla Odyssey. Na graczy czekać będą także kolejne questy z serii Zaginione opowieści z Grecji.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (3)

1. Ezzziooo04-08-2019, 00:58Cześć! Piszę tutaj, bo to najświeższa informacja, pewna rzecz nie daje mi spokoju. Mianowicie: właśnie skończyłem zadanie, gdzie jestem na spotkaniu Czcicieli Kosmosa i spotykam Kassandrę (gram Aleksiosem). Trochę już fabuła pchnięta, a ja jeszcze nie wyszedłem z Animusa, ciągle nie mam opcji przerwania Wspomnień.Dlatego pytam: czy to normalne, że jeszcze mi się taka opcja nie pojawiła? Tylko prośba o brak spojlerów, a jedynie stwierdzenie ;)Trochę mnie to martwi, podejrzewam błąd mojej wersji gry, a niepewność zwiększa np. fakt, że daty i godziny zapisów są za każdym razem inne i nigdy nie pokrywają się z rzeczywistością. No nic, to tyle ;)Będę wdzięczny za odpowiedzi.
2. konrad8998604-08-2019, 10:13@Ezzziooo: Z tego co pamiętam nie da się wyjść do świata realnego, jest podobnie do AC3, w momentach kluczowych wyjdziesz by odegrać misję, ale nic poza tym(kawałek za pierwszymi misjami w Sparcie dostaniesz zadanie, które skieruje Cię na jedną z wysp, podążając tamtą sekwencją wspomnień w końcu dostaniesz misję na zewnątrz). Wspomnień nie da się przerwać ani powtórzyć, do tego służy, tak samo jak w Origins, tryb Nowa Gra +. Co do zapisów to powinny pokrywać się z rzeczywistością, sprawdź zegar systemowy w komputerze lub może w uplay masz zapisany inny kraj i dlatego źle pokazuje.
3. spawn229906-08-2019, 01:00Ten dodatek jest bez sensu, tak się pogubili w tym swoim lore, że to jest żałosne (po co on w ogóle on powstał nie wiem) już ten sam prequel prequela był średni- jakim jest Odyssey, ale to jest poprostu żałosne- serio olejcie ten dodatek, bo pozostanie wam niesmak tylko... Mam nadzieję, że w tym Kingdom/Ragnarok powrócą na właściwe tory

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
010
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: