Zakon Assassin's Creed


Aktorzy udzielający głosu głównym bohaterom w AC Odyssey

21-10-2018, 13:52 Nowina o grze

Aktorzy udzielający głosu głównym bohaterom AC Odyssey - Melissanthi Mahut i Michael Antonakos - opowiadają o swych osobistych powiązaniach z Kasandrą i Aleksiosem oraz o tym, w jaki sposób ożywili obie postaci. Zobaczcie nagrania z sesji mo-cap, grę aktorską i dowiedzcie się, kto - ich zdaniem - zwyciężyłby w walce.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (4)

1. ezioauditore150722-10-2018, 15:54Ja gram Kasandrą, bo Alexios ma tragiczny voice acting.
2. DarekDarekDarek22-10-2018, 18:24Michael Antonakos ma tak sztuczny ten głos, że aż głupio im grać. Już Glados brzmiała bardziej naturalnie niż Aleksios.
3. Bykobyk14703-11-2018, 13:17Powiem po premierze kupiłem grę tak na początku gry było trochę nudnie (nie chodzi mi o sam wstęp bo naprawdę był bardzo dobry) ale później jak już dowiedziałem się kogo mam ewentualnie zabić to się dopiero zaczęło. Trochę już misji wykonałem dopiero z 13 poziomem.Dużo na morzu działam więc cały czas najemnicy mnie ścigają ( o wiele potężniejsi) przez co mam określone pole działania Teraz mogę sobie trochę pograć jak oczywiście dziecko śpi hehe. Gra jest EXTRA naprawdę inna niż Origins który tak samo uważam było dobrą odsłoną. Myślałem nad tym żeby animus przenosił do dowolnie każdej epoki historii w zależności od wykonywanych zadań ale tu już by musieli się wspiąć na wyżyny żeby całą historię zrobić oczywiście mogli by się posłużyć jakimś tam schematem swoim dajmy na to drogą. Życzę miłego grania wszystkim Asassynom !
4. Kassandra111-11-2018, 14:32A ja mam problem z AC, bo po ost nurkowaniu mam blad z paskiem zycia. http://imgbox.com/2bZGJxhR
Oczywiście gry nie mogę wczytac wcześniej, bo mam i kilka poziomów nizej niz aktualny i nie wiem co robic :/

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: