Zakon Assassin's Creed


Co po premierze AC Odyssey? Ubisoft ujawnia zawartość Season Passa i darmowe DLC

14-09-2018, 15:29 Nowina o grze

Ubisoft ogłosił, w jaki sposób będzie wspierać Assassin's Creed Odyssey po premierze. Dla posiadaczy Season Passa przewidziano:

  • Story Arc 1 - Legacy of the First Blade - epizodyczna przygoda, w której zobaczymy pierwszego bohatera korzystającego ze słynnego, ukrytego ostrza, z pomocą którego zmieniał bieg historii. Dowiemy się więcej o początkach Asasynów i przekonamy się, dlaczego postanowili działać w cieniu. Pierwszy epizod w grudniu, kolejne mają ukazywać się w 6-tygodniowych odstępach czasu.
  • Story Arc 2 - The Fate of Atlantis - dodatek fabularny pełen niespodziewanych zwrotów akcji, w którym zmierzymy się z boskimi stworzeniami i odkryjemy sekret legendarnego, zatopionego miasta. Czeka na nas jeszcze więcej greckiej mitologii oraz wątków Pierwszej Cywilizacji. Pierwszy epizod ukaże się wiosną 2019, kolejne mają być wydawane w 6-tygodniowych odstępach czasu.
  • Assassin's Creed III Remastered - odświeżona wersja gry, w której przenosimy się do XVIII-wiecznej Ameryki, by jako Connor rozpocząć rewolucję amerykańską. Remaster będzie zawierać wszystkie DLC: The Benedict Arnold Missions, Hidden Secrets Pack oraz Tyranny of King George. Premiera w marcu 2019.

  • Assassin's Creed Liberation Remastered.

Remastery pozwolą cieszyć się rozdzielczością 4K i HDR na PS4 Pro, Xboksie One X i PC, teksturami o wyższych rozdzielczościach, nowym silnikiem graficznym i innymi usprawnieniami warstwy wizualnej. Poprawiono także mechaniki i ergonomię w obu grach. Assassin's Creed III Remastered będzie dostępne także w sprzedaży osobno.

Season Pass można kupić osobno lub wraz z edycjami Gold, Ultimate, Spartan i Pantheon.

Zapowiedziano także szereg darmowych DLC:

  • The Lost Tales of Greece - darmowe zadania fabularne, wydawane między kolejnymi epizodami, z udziałem znanych postaci z AC Odyssey;
  • specjalne wydarzenia - co tydzień pojawi się nowy statek lub najemnik - na graczy czekają wymagające walki z potężnymi wrogami. Codzienne i cotygodniowe kontrakty pozwolą na wypełnianie kolejnych zadań w Grecji;
  • Discovery Tour - edukacyjne narzędzie, dzięki któremu będziemy mogli eksplorować grę, nie musząc walczyć ani działać pod presją czasu;
  • Inne aktualizacje, w tym mityczne stwory do pokonania, tryb New Game Plus, w którym będziemy mogli stawić czoła nowym wyzwaniom i dokonać innych wyborów niż za pierwszym razem

Premiera już 5 października.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (4)

1. Asasyn97614-09-2018, 17:27Mam tylko nadzieję, że nie zrobią czegoś w rodzaju "znikającej zawartości". Chodzi o to, że niektóre gry np. Battlefield V mają mieć misje dostępne tylko przez pewien czas. Taki głupi nowy trend. Ubisoft chciał to wprowadzić chociażby w Ghost Recon Wildlands ale na szczęście nie powycinał tych DLC. Jeśli byłby ktoś miły to tak przy okazji czy mógłby mi powiedzieć czy te Próby Bogów da się przejść jeszcze bo nie zdążyłem i czy jest identyczna nagroda jak za "pierwszym" razem?
2. Eziair714-09-2018, 18:57@Asasyn97 Można, co tydzień masz dwie inne, nagrody chyba takie same
3. Ezio12211116-09-2018, 11:04Nie wiem ale może mi ktoś wyltmaczyc jak to z tymi Asasynami w końcu jest?
Przeciez bractwo powstalo za czasów Bayeka wiec jakim cudem wcześniej to bractwo się formowalo i dzialalo w cieniu skoro tego bractwa nie było bo powstalo później?
Proszę kogos kto jest zoorientowany w tematach AC bardziej niż ja.
Podobno będzie ukryte ostrze i jego opowieść. To ja zatem pytam ok, ukryte ostrze jak najbardziej na propsie ale skad ci asasyni? Skoro w Origins oni powstali a akcja w Grecji dzieje się o kilkaset lat wcześniej i wtedy nie było (podobno) asasynow.
Pozatym wydaje mi się ze ten Asasyn z filmiku to chyba DARIUSZ. Była o nim wzmianka w AC2 i chyba w Brotherhoodzie o ile dobrze pamiętam. Potem mówiono ze Dariusz miał poglądy zbliżone asasynom i dzięki temu dla nich to był pierwszy Asasyn. Troche to pogmatwane z ta ich historia. Ale w Odyseje zagram najpewniej gre na steamie kupie w dzień premiery. Jestem bardzo mocno ciekawy jak poplyna losy Kassandry i Alexiosa. W każdym razie skusze się na ta gre i czekam z niecierpliwoscia
4. princehelheim516-09-2018, 23:50@Ezio122111: Darius był tzw. proto-asasynem, prowadzącym działalność, prawdopodobnie na własną rękę, która potem posłużyła do zbudowania kreda ukrytych/asasynów. Pierwszy raz użył ukrytego ostrza zabijając Kserksesa, ostrze trafiło potem do Kleopatry, która przekazała je Ayi, a ta Bayekowi.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: