Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed Odyssey - garść informacji o powieści towarzyszącej grze

16-08-2018, 16:58 Książki i komiksy

AC ODyssey okładka powieści

30 października 2018 ukaże się powieść Assassin's Creed Odyssey (angielska wersja językowa). Główną bohaterką będzie Kassanda, którą można będzie pokierować także w grze (drugim protagonistą do wyboru jest Alexios). Książka skupia się na kluczowych momentach fabuły, pokazując jedną z możliwych ścieżek, którymi będzie można podążyć w grze. Dzięki powieści czytelnicy dowiedzą się także więcej o motywacjach bohaterów i poznają ich myśli.

Pierwsze lata swego życia Kassandra spędziła w Sparcie. Działała jako najemniczka na wyspie Kefalonia, gdy wydarzyła się tragedia, w wyniku której kobieta została pozostawiona sama sobie. Gdy tajemniczy nieznajomy zaoferował jej misję, która mogła odmienić jej życie, rozpoczęła się jej odyseja. Kassandra weźmie udział w walkach między Atenami a Spartą i stanie się celem konspiracji.

Autorem jest Gordon Doherty, mający na swym koncie serię książek Legionary oraz trylogię Strategos.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (3)

1. malgosia713820-08-2018, 16:37Ja w zasadzie mam tylko jedno pytanie. Kiedy ta książka ukaże się w POLSKIEJ wersji językowej.
2. DeadExit1020-08-2018, 20:50@malgosia713: Zakładając, że Insignis ma już kupione prawa do wydania jej w naszym języku to obstawiam pierwszy kwartał 2019. W Polsce na jesień ma zadebiutować finał Ostatnich Potomków, więc to by mi się porywało z planem wydawniczym jaki do tej pory stosowali - wydając książki z uniwersum AC na wiosnę i na jesień.
3. malgosia713827-08-2018, 21:57@DeadExit: dzięki za info. Na na Ostatnich Potomków też się nie mogłam doczekać. Poprzednie części tak mnie wciągnęły, że łyknęła nawet nie wiem kiedy.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
010
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: