Zakon Assassin's Creed


DLC The Curse of the Pharaohs opóźnione

24-02-2018, 20:58 Nowina o grze

Jeśli czekacie z niecierpliwością na możliwość zmierzenia się z faraonami powstającymi z martwych w Assassin's Creed Origins, mamy niezbyt miłą wiadomość: premiera DLC The Curse of the Pharaohs została opóźniona. Pierwotnie mieliśmy zagrać już 6 marca, ale poczekamy do 13 marca.

Ubisoft przygotował także wideo z rozgrywki z DLC, na zaostrzenie apetytu przed premierą. Zapraszamy do oglądania!

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (4)

1. Asasyn97626-02-2018, 23:29Cóż mogę powiedzieć oszukali mnie ci z Ubisoftu. Chciałem kupić golden edition ale interesował mnie tylko The Hidden Ones więc nie kupiłem bo nie lubię tych narkotykowych omamów itp. które Ubi dodaje w AC i Far Cry'ach. A tu się okazuje że Teby, Dolina królów no palce lizać szkoda tylko że przed premiera o tym nie wspomnieli w trailerze. Powiedzieli tylko że nowa duża kraina i w tym momencie pokazali statek płynący pośród zboża. No i teraz jeszcze bezczelnie gadają że zrobią więcej dodatków. Chciałem być sprytny (w poprzednich Season Passach był tylko jeden duży dodatek) i się przeliczyłem. Miejmy tylko nadzieje że będzie w tych przyszłych DLC coś o Brutusie itd. bo aż się prosi.
2. Ambroży27-02-2018, 12:21Fajnie by było jakby dodatki do AC były tak rozbudowane jak te z wieśka.
3. Balum10628-02-2018, 00:30@Asasyn97 akurat ta klątwa, mumie i potwory w Curse of the Pharaohs to iluzje wywołane przez jakiś fragment edenu, a nie haluny (jak ten wąż w podstawce). I zapewne naszym celem będzie owy fragment znaleźć i wyłączyć.
4. Asasyn97628-02-2018, 22:36@Balum10: Jeżeli tak, to dziękuję Ubisoftowi że nie zrobili z tego fantasy. Pomysł na to żeby AC zbliżył się do RPG'a wydawał mi się poroniony ale nawet fajnie i przyjemnie to zrobili więc może i tu wszystko się dobrze skończy. PS podobne obawy budził u mnie przed premierą system walki.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
030
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: