Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed Origins otrzyma w tym miesiącu tryb Nowa Gra Plus oraz Discovery Tour

02-02-2018, 15:49 Nowina o grze

Ubisoft ogłosił, że 20 lutego Assassin's Creed Origins otrzyma aktualizację z darmowym trybem edukacyjnym - Discovery Tour. Pozwoli on nam swobodnie przemierzać świat gry (nie musząc walczyć) z 25 postaciami (wśród nich nie zabraknie Kleopatry i Cezara) i odbyć 75 "wycieczek z przewodnikiem", przygotowanych z pomocą ekspertów, by dowiedzieć się więcej o Egipcie, Rzymianach, piramidach, codziennym życiu i Aleksandrii. Osoby, które nie mają AC Origins, będą mogły kupić osobno samodzielną wersję Discovery Tour na PC.

W tym miesiącu ma pojawić się także tryb Nowa Gra Plus. Nie podano szczegółów, ale jeśli będziecie mieli ochotę ukończyć grę jeszcze raz, zachowując swe wyposażenie, wierzchowce czy umiejętności, już niebawem będzie to możliwe.

Nie zabrakło też informacji o Próbach Bogów: w dniach 6-13 lutego będziemy mogli zmierzyć się z Sekhmet, zaś w dniach 20-27 lutego z wszystkimi bogami (Anubisem, Sobkiem i Sekhmet). W przyszłości Próby Bogów będą powracać, więc nie musicie specjalnie spieszyć się z levelowaniem Bayeka.

Przypominamy też, że 6 marca ukaże się drugi dodatek - The Curse of the Pharaohs.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Grobowiec Chana wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (3)

1. konrad8998604-02-2018, 12:13Po internecie zaczynają krążyć plotki odnośnie następnej części Assassin's Creed: Dynasty, ale to pewnie dopiero tytuł roboczy tak jak Empire. Są spekulacje odnośnie Chin lub Japonii, ale ile w tym prawdy wiedzą tylko pracownicy Ubisoftu.
2. spambot400006-02-2018, 00:17Jak dla mnie zamiast NG+ mogliby dać możliwość powtarzania misji i może dział z odblokowanymi cutscenkami do ponownego obejrzenia. Podobał mi się NG+ w Batman AO gdzie znajdźki były wspólne dla każdego zapisu gry, więc można było skupić się na misjach głównych.
3. Asasyn97508-02-2018, 23:12A propos tego trybu naukowego to dobrze jednak że to oddzielili. Jak grałem w poprzednie części to zawsze kusiło żeby przeczytać pojawiające się wpisy w Bazie Danych Animusa, co zawsze wybijało z rozgrywki i wczucia. Jakaś spektakularna akcja, a tu nagle długa, niejednokrotnie nudnawa (humor Shauna) notka o jakimś piwie itp.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza