Zakon Assassin's Creed


Premiera The Hidden Ones uczczona nowym zwiastunem

22-01-2018, 18:53 Nowe materiały

Już jutro ukaże się pierwszy dodatek do Assassin's Creed Origins - Ukryci (The Hidden Ones). Czas zobaczyć, z jakimi zadaniami musiało uporać się bractwo, gdy dopiero rozpoczynało działalność! Z okazji zbliżającej się premiery, Ubisoft udostępnił nowy zwiastun. Zapraszamy do oglądania!

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (2)

1. demonos24-01-2018, 11:41Fajnie by było gdyby tez w tym DLC rozwinęli watek wspolczesnoci z Leyla bo nie wiadomo co się z nia stało, czy wyruszyla z Williamem do tej Aleksandrii czy jak?
2. Asasyn97625-01-2018, 14:04Ciekawe o czym będą kolejne części i czy jesienią wyjdzie czy też będzie to watch dogs 3, no iżeby nie robili z tego quasi RPG bo trochę to zabija rozgrywkę np. asasynacja ukrytym ostrzem która nie zabija przeciwnika szkoda że tak dobrze pomyślana część z super grafiką w świetnym Egipcie a zanieczyścili takimi śmieciami jak to co wymieniłem i jakieś kiczowate kolorowe rozbłyski przy machaniu bronią, sterowanie strzałą umysłem itd. Im więcej realizmu tym lepiej. No i bohater dziwnie biega. Ogólnie gra jest po prostu boska ale te pierdółki skutecznie psują ten efekt.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: