Zakon Assassin's Creed


Co nowego w Assassin's Creed Origins w listopadzie?

02-11-2017, 14:55 Nowina o grze

Ubisoft podzielił się informacjami, co nowego pojawi się w Assassin's Creed Origins w listopadzie:

  • przystosowanie do działania na Xbox One X, poprawiona stabilność, wsparcie dla HDR
  • Trials of the Gods - jeśli czujesz się na siłach, by zmierzyć się z najpotężniejszymi bossami - egipskimi bogami - wkrótce będziesz mieć okazję, by stanąć z nimi do walki i zdobyć legendarne wyposażenie. Pierwszym bogiem będzie Anubis, który pojawi się w grze 7 listopada.
  • Dodatki do sklepiku w grze: w listopadzie będą dodawane różne przedmioty, w tym nowe rodzaje broni i wierzchowce. Pakiety Nightmare (14 listopada) i First Civilization (28 listopada) będą do kupienia za Kredyty Heliksa. Przedmioty te będzie można również zdobyć ze skrzyń na Bazarze Nomadów.
  • Pakiety z wyposażeniem, wierzchowcem i strojem, dostępne w ramach Season Passa: Roman Centurion (7 listopada) i Horus (21 listopada).
  • Galeria
  • Galeria
  • Galeria
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (4)

1. Brandon1441502-11-2017, 20:19Już miałem nadzieję że naprawią problem z zabezpieczeniami DRM... :/
2. Kubus05-11-2017, 11:59Wiecie co ni brakuje w tej grze? Żeby skrzynie były pokazane na mapie bo za lokacji używając Senu można kilkanaście znaleźć. Szkoda że nie ma tego na mapie jak dawniej chciałbym mieć wszystkie:)
3. mati98103706-11-2017, 19:23Wie ktoś jak zrealizować 100% gry w metryczce Uplay? Brakuje mi 2% i nie wiem co pominąłem? Czy acziki mają wpływ?
4. Bykobyk14718-11-2017, 05:04To tak kupiłem grę 11stego listopada w Święto Niepodległości Najjaśniejniejszej Rzeczypospolitej a wszystsko zrobiłem dopiero wczoraj. Mam kartę radeon r9 200 z początku pisało unsoppotretd video card więc zaaplikowałem amd autodetect i pięknie się sterowniki zainstalowały nie miałem języka polskiego więc postąpiłem jak Ubisoft mówił i mam. Majstrowałem przy grafice jeden 2 paski mi brakują żeby grać na fula a i tak grafika jest miodzio. Gra jest naprawdę extra a dopiero 3 poziom pd myślę że z początku trzeba odkrywać, zadania poboczne itp. Najlepszy jak narazie był moment jak Bayek ucałował starego orła Senu;) Będzie co do grania w to nie wątpie. Na pewno jest coś w tym że AC poszedł dalej z techniką gry co można by powiedzieć że z paru gier trochę Ubisoft zapożyczył jeżeli mogę to tak skonkludować najdobitniej ale jest wszystko w porządku teraz Synka mojego nie ma także mogę nagrzewać dziś ile się da hehhe. Pozdrawiam Wszystkich Asasynów i Życzę Miłego Grania ! Bóg Honor Ojczyzna!

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
130
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: