Zakon Assassin's Creed


Tryb naukowy w Assassin's Creed

29-09-2017, 18:45 Nowina o grze

Tryb Naukowy

Ubisoft zapowiedział oficjalnie tryb naukowy — Discovery Tour. Niedługo po premierze Assassin's Creed Origins gracze otrzymają dodatkowy tryb gry wykorzystujący obszerną bazę danych w maksymalnym stopniu. Całość ma zmienić rozgrywkę w podróż po ogromnym interaktywnym muzeum, jakim niewątpliwie będzie starożytny Egipt. Pozbawiając gameplay wszelakich walk i misji gracz będzie mógł zwiedzać świat po wytyczonej przez projektantów ścieżce. Przykładowo: wspomniane prowadzenie za rączkę ukaże cały proces mumifikacji od przygotowania ciała, wyczyszczenia narządów wewnętrznych aż po rytuał pochówku. Oczywiście podążanie ścieżką nie będzie konieczne — każdy będzie mógł zwiedzać Egipt po swojemu. Twórcy przyznają się, że chcieli wprowadzić taki tryb już dawno by wykorzystać potencjał bazy danych, oraz zadowolić nauczycieli, którzy sugerowali takie rozwiązanie od dłuższego czasu.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (2)

1. Asasyn97630-09-2017, 21:05To może być fajne urozmaicenie. Dla tych którzy nie znają historii i kultury Egiptu może się przydać jeśli zależy im na pełniejszej immersji. Osobiście pasjonuję się historią ale na Wiktoriańskiej Anglii to się znałem słabo, stąd na kilka miesięcy wcześniej (przed Syndicate) musiałem nadrobić lukę. Szkoda że wcześniej tego nie dodawali. Plusem jest też to że chyba teraz zaczną robić te gry z większą głębią i bardziej rozbudowane (płytkie Watch Dogs 1 vs olbrzymie Watch Dogs 2).
2. malgosia713819-10-2017, 00:35Naukowy tryb brzmi zachęcająco, myślę, że to dobry pomysł. Mogliby do tego dorzucić jeszcze dodatkową komnatę w której zbieralibyśmy zagubione artefakty, lub inne pamiątki z tego okresu.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: