Zakon Assassin's Creed


Zakon starożytnych - zwiastun z gry

14-09-2017, 19:42 Nowina o grze

Wielu zastanawia zapewne kim są tajemnicze postacie ukrywające się pod maskami. Nowy materiał przedstawia kilka nowych fragmentów gry, ale również niec przybliża sylwetki członków zakonu starożytnych.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (25)

11. Olek5518-09-2017, 16:30Mmm... Grecja najlepiej czasy Aleksandra byłoby spoko, jednak lepiej jako 3 część, Rzym będzie chyba raczej drugą częścią, bo czasy Cezara, który pojawia się w pierwszej odsłonie,także to wydaje się najbardziej okej. Co do innych starożytnych potęg to Chiny, Persja też są prawdopodobne, jeśli będą drążyć temat o tych czasach.
12. Norbik03318-09-2017, 22:37Jestem ciekaw jakie postacie kryją się za zakonem starożytnych. Mam nadzieję że będą jakieś historie np. poprzednich asasynów kiedy jeszcze nie walczyli pod jednym sztandarem
13. Oseron419-09-2017, 18:58@Norbik03: http://pl.assassinscreed.wikia.com/wiki/Zakon_Starożytnych tutaj możesz poczytać o Zakonie Starożytnych i o jego członkach.
14. Asasyn97625-09-2017, 00:22Tak sobie myślałem na temat tej Kleopatry. Kleopatrę zabiła Amunet a Cezara Brutus. Kleo i Cezar byli parą. Być może Kleopatra będzie zła na Asasynów za to, gdyż zabili Cezara tak naprawdę za nic. W tych pamiętnikach Brutusa jest przecież napisane coś w stylu: Choć nie był jednym z "Nich" baliśmy się tego kim może zostać. Asasyni prewencyjnie zabili Cezara no i się Kleopatra wściekła. PS nie wiemy kim był Marek Antoniusz może też Templariusz!
15. Oseron425-09-2017, 17:06@Asasyn97: Marek Antoniusz był neutralny w wojnie asasynów i templariuszy, a Brutus był asasynem i raczej jak masz współpracownika pokroju Cezara nie zabijasz go prewencyjnie, bo w końcu nie zabija się kury znoszącej złote jaja.
16. TemplarGrandMaster1025-09-2017, 18:06Trochę szkoda, że pierwsza część trylogii rozgrywa się tak późno. Tracimy szansę na fabułę opartą o postać Cezara. Po cichu liczyłem, że prędzej czy później powstanie Assassin's z historią osnutą wokół jego osoby... potencjał jest ogromny, a na wojnie aleksandryjskiej właściwie się kończy... :/
Wyobraźcie sobie np. powstanie Spartakusa wykorzystane w tym uniwersum - aż się prosi o wykorzystanie!
17. Oseron425-09-2017, 19:32Trochę szkoda, że to może być ewentualna trylogia...
18. malgosia713826-09-2017, 19:22@Oseron: jeśli to będzie trylogia, a nie zwykła plotka, i jeśli czegoś nie zepsują po drodze bo jest taka możliwość, to ja jestem za. Nie wiem dlaczego uważasz, że nieszczęsna, ja osobiście lubię trylogię z Ezio. Grając jedną postacią kilka razy poznajesz znaczną część jego życia, a nie tylko kawałek wyrwany z kontekstu.
19. Oseron426-09-2017, 21:08@malgosia713:
Proszę mnie nie palić na stosie, ale osobiście uważam, że trylogia Ezia mogłaby byś jedną grą z dwoma dużymi dlc, a "nową trylogię" uważam, za nieszczęsną z wielu powodów:
- strzelanie pięcioma strzałami za jednym razem
- bombardowanie wrogów przy pomocy orła
- ten wielki wąż (?!?)
- możliwość, że współczesność będzie star warsowa (np. mały miecz świetlny jako ukryte ostrze "ozonowe ostrze")
- ogólne dupienie się serii
- robienie FC z AC
- ogólny zamęt spowodowany komiksami i filmem, który zapewne będzie kontynuowany w teraźniejszości
- pewnie nowy "bohater" w teraźniejszości, który będzie bezimiennym, beztwarzowym, bezuczuciowym, nijakim, opowiedziany po jednej ze stron tylko tak
20. konrad8998626-09-2017, 23:14@Oseron: Nie martw się na zapas. Jeden z twoich powodów można na pewno zdementować, a konkretnie "ozonowe ostrze" - już wcześniej zostało w grach wspomniane, jest nawet grafika w Artykułach ogólnych - Ukryte ostrze, że najnowocześniejsze jest ostrze z paralizatorem, widać je też w AC:Syndicate w filmikach w współczesności korzysta z niego Shaun. Podobno ma być nowy bohater w współczesności taki jak Desmond w pełni "rozmowny", gdzieś słyszałem plotkę, że ma to być Charlotte de la Cruz, ale ile w niej prawdy - nie wiem. Poza tym jak to określiłeś "zamęt" powodowany przez komiksy i filmy rozbudowuje to uniwersum, np.: syn Desmonda jest dosyć pobieżnie wspomniany w grach, a większość jego historii opowiedziana jest w komiksach. W zasadzie jak dla mnie to świat Assassin"s Creed jest bardziej albo tak rozbudowany jak obecny nowy kanon Star Wars. I jeszcze ten wielki wąż. Egipcjanie znali się na truciznach i substancjach odurzających, a co lepiej uosabia strach od 1000 - krotnie powiększonego jadowitego gada, którego kropla jadu zabije każdego w mniej niż 10 sekund, więc tak jak pisałem, nie martw się przed premierą, bo to twórcom zależy by gra była dobra, bo inaczej się nie sprzeda. Nie ma opcji, by ten wąż pojawił się w formie innej niż halucynacja, jeśli chcą się trzymać realiów historycznych, bo to w końcu na nich jest zbudowany cały ten świat.
21. Oseron427-09-2017, 16:36@konrad8998: ozonowe ostrze to nie jest ukryty paralizator, a o jego istnieniu wiedziałem już wcześniej. Film zepsuł np całą postać Alana Rikkina i historię z Assassin's Creed: Discovery, a z tym wężem to boję się, że to może być jakaś sprawka Isu.
Choć zawsze można się ratować modami.
22. Asasyn97628-09-2017, 10:44@Oseron: Widać że nie znasz się ani na lore AC ani na historii. Po pierwsze Brutus zabił Cezara co jest wszystkim wiadome. Po drugie Brutus był asasynem i w AC Brotherhood dokładnie wyargumentował dlaczego zabił Cezara. Po trzecie asasyni to nie jacyś chciwi krętacze więc Brutus na pewno nie myślał o Cezarze jako o "Kurze znoszącej złote jajka" ale raczej jako o zagrożeniu podobnym do Templariuszy.
23. Oseron428-09-2017, 21:41@Asasyn97:
1. Kiedy powiedziałem, że Brutus nie zabił Cezara?
2. Kiedy powiedziałem, że Brutus asasynem nie był?
3. "Asasyni to nie jacyś chciwi krętacze" asasyni tak samo, jak templariusze manipulowali różnymi ludźmi, by mieć z tego korzyści, a skoro Cezar był ich współpracownikiem i nie było widocznych powodów, żeby go zabić "Choć nie był jednym z "Nich" baliśmy się tego kim może zostać", ale mogło pojawić się zagrożenie, że zostanie templariuszem wystarczyło go zmanipulować lepiej, niż mogliby to zrobić templariusze.
4. Nie pomyliłem Marka Antoniusza i Marka Brutusa. Sam spytałeś kim jest Antoniusz więc wytłumaczyłem, że tylko neutralną postacią z perspektywy wojny asasynów i templariuszy.
5. Po czym wnioskujesz, że "nie znam się ani na lore AC ani na historii"?
24. JackJoker129-09-2017, 11:24@Oseron: Właśnie problem w tym, że Cezarem nie do końca dało się manipulować. Pozwolisz mi, że zacytuję?
"Cezar oddala się od Senatu, pokładając ufność w obcych władcach, wbijając się w dumę i otaczając przepychem na wzór swej egipskiej ladacznicy. Nie chce już przemawiać do nas na stojąco i jawnie kpi z naszych rad. Stworzył swój własny senat, pełen oszczerców, intrygantów - ludzi, którzy nie dbają o dobro Rzymu."
Dla Brutusa to był wystarczający powód, by go zabić.
25. Asasyn97629-09-2017, 16:00@JackJoker: No i chyba rozwiązałeś spór. @Oseron: Twój komentarz nr 15 wskazywał, że nie uważasz że Brutus zabił Cezara cyt: "nie zabijasz go prewencyjnie", a przecież w Brotherhood jest to wyjaśnione o czym poniekąd wspomniał JackJoker (powyżej). Po drugie nie twierdzę że powiedziałeś że Brutus asasynem nie był, ale twoja wypowiedź wskazuje że nie rozumiesz ideologii asasynów (a Brutus przecież był nim) mówiąc że manipulują dla zysku (to raczej Templariusze tak robią). I po co te nerwy w punkcie "4" przecież nie powiedziałem że mylisz Brutusa i Antoniusza.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
110
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: