Zakon Assassin's Creed


Recenzja Assassin's Creed: Ostatni Potomkowie - Grobowiec Chana

23-07-2017, 17:24 Książki i komiksy

Grobowiec Chana

Jeśli czytaliście pierwszy tom trylogii Matthew J. Kirby'ego "Assassin's Creed: Ostatni Potomkowie", nie musicie zastanawiać się, czy sięgnąć po kolejną część. Tom drugi, noszący podtytuł "Grobowiec Chana" dostarczy wam jeszcze więcej świetnej rozrywki, a brawurowe akcje i niesamowite zbiegi okoliczności sprawią, że przeczytacie go jednym tchem.

W pierwszym tomie Owen i jego przyjaciele rozpoczęli poszukiwania pierwszego z trzech fragmentów Trójzębu Edenu. Fragment ten został odnaleziony, teraz nastolatki skupiają się na poszukiwaniu drugiego z ostrzy. Młodzi ludzie zostają jednak rozdzieleni, a Templariusze i Asasyni starają się ich wykorzystać, by wyprzedzić rywali i zdobyć ten niezwykły artefakt. W czyje ręce wpadnie? Przekonajcie się, sięgając po drugi tom. Ale uwaga! Nie będziecie mogli się doczekać tomu trzeciego, kiedy dotrzecie do zakończenia...

Więcej dowiecie się z recenzji Assassin's Creed: Ostatni Potomkowie - Grobowiec Chana!

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (4)

1. Malina_on524-07-2017, 12:05UWAGA SPOILERY!
Jestem dopiero gdzieś koło 100 strony, więc sporo przede mną, ale akcja idzie w takim, że zaczyna mnie to martwić... Będzie złączka z akcją z Heresy i obawiam się o Natalię :/ Z drugiej strony mega się ucieszyłem, gdy pojawiła się Becca (Rebecca Crane ^^). Jak to dobrze widzieć ją żywą i na nogach!
2. DeadExit1024-07-2017, 20:52@Malina_on: Heresy dzieje się przed wydarzeniami z Grobowca chana, a równolegle do komiksu Ostatni Potomkowie: Locus (który jest łącznikiem pomiędzy pierwszą i drugą częścią trylogii (swoją drogą w książce jest bardzo ładnie odniesienie do tego właśnie komiksu :))
3. Malina_on524-07-2017, 22:08@DeadExit: Nie czytałem tego komiksu, bo nie mam dojścia :( Nie ogarniałem jeszcze tego, co mi kiedyś ktoś podesłał. A co, że tak to nazwę, linii czasu, to przecież w Heresy Victoria opowiadała o wypadku z udziałem jednego z obiektów, którego chciałaby uniknąć. Stąd moje przemyślenie.
4. DeadExit1025-07-2017, 19:29Malina_on: postać o której mowa to główny protagonista we współczesności z AC: Unity, a dokładnie Robert Fraser :) A jeśli chcesz poznać fabule komiksu to praktycznie wszystkie komiksy wraz z DD streszczamy na bieżąco. Wejdź w archiwum i tam do działu komiksy.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
010
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: