Zakon Assassin's Creed


Książka Assassin's Creed: Ostatni Potomkowie - Grobowiec Chana ukaże się 5 lipca

30-06-2017, 14:28 Książki i komiksy

Grobowiec Chana

Już 5 lipca do księgarń trafi drugi tom trylogii Matthew J. Kirby'ego "Ostatni potomkowie". W poprzedniej części czytelnicy mogli poznać Owena, który niespodziewanie trafił w sam środek rozgrywki między asasynami a templariuszami.

Tom drugi zatytułowany "Grobowiec chana" przynosi nowe przygody Owena i jego przyjaciół – dokonali oni rzeczy niezwykłej, ale ostatecznie ponieśli porażkę. Kiedy odkryli, gdzie znajduje się pierwszy fragment starożytnego artefaktu – legendarnego Trójzębu Edenu – wydawało się, że mają go w garści. Poszukiwali go również członkowie Bractwa Asasynów i Zakonu Templariuszy, okazało się jednak, że ich wszystkich ubiegł jeszcze ktoś inny. Nić porozumienia między nastolatkami zaczęła się rwać – Owen wraz z przyjacielem Javierem wzięli stronę asasynów, pozostali zaś sprzymierzyli się z templariuszami. Lecz koniec to dopiero początek! Do odszukania wciąż pozostały dwa fragmenty artefaktu i obie grupy zrobią teraz wszystko, by nie powtórzyć swoich błędów. Podobno wnuk Czyngis-chana, Möngke-chan, został pochowany z jednym z fragmentów Trójzębu Edenu. Lecz jego grobowca jak dotąd nie odnaleziono...

Książkę można zamówić m.in. w Empiku.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (3)

1. PL-A1001-07-2017, 14:10Ten moment kiedy myślisz, że chętnie tym razem przeczytałbyś coś lekkiego i szukasz co by się mogło nadać, i nagle dowiadujesz się o kolejnej młodzieżowej powieści w świecie Assassin's Creed. Chodzi oczywiście o drugi tom trylogii "Ostatni potomkowie".
2. Hanzo97604-07-2017, 09:43@PL-A: Taa,albo kiedy nie masz co czytać,a tu taki grom z jasnego nieba XD
3. malgosia713831-07-2017, 00:36@PL-A: @Hanzo97: a zatem rozumiem, że jak ja nie mogliście się już doczekać drugiego tomu ''Ostatni potomkowie''. A więc możemy wziąć się do czytania.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: