Zakon Assassin's Creed


Powieść Assassin's Creed: Herezja ukaże się 26 kwietnia

18-04-2017, 15:30 Książki i komiksy

Herezja

Już 26 kwietnia do księgarń trafi Assassin's Creed: Herezja, nowa powieść osadzona w stworzonym przez firmę Ubisoft świecie Assassin's Creed, której autorką jest doskonale znana fanom serii Christie Golden.

Bohater "Assassin's Creed: Herezja", Simon Hathaway, to członek Wewnętrznego Sanktuarium Zakonu Templariuszy. Dzięki nowemu modelowi Animusa, maszynie służącej do odczytywania pamięci genetycznej, Simon ma możliwość bezpośredniego doświadczania historii poprzez wspomnienia swojego przodka, Gabriela Laxarta, który walczył ramię w ramię z legendarną Joanną d'Arc.

Simon Hathaway odkrywa fakty, na które nie był przygotowany: dowiaduje się, jak głęboko sięgają źródła konfliktu templariuszy i asasynów, a także jak wiele gotów był zrobić jego przodek dla ukochanej kobiety. Poznając dawne tajemnice, bohater musi zmierzyć się z odpowiedzią na niebezpieczne pytanie: kto tak naprawdę jest heretykiem, a kto prawowiernym wyznawcą?

Wydawnictwo Insignis zaprasza do zapoznania się z fragmentem książki. Powieść można zamówić m.in. w Empiku.

Książka Assassin's Creed - Herezja wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (4)

1. Wyklęty818-04-2017, 18:50Mogę stwierdzić, że po premierze filmu o AC, książek o tej tematyce, nazbierało się jak na pęczki. Wpierw to tylko Bowden pisał, a teraz? Prócz oficjalnej książki na podstawie filmu, już są dwie inne, niezwiązane stricte z grami, lecz nawiązanie do zakonu ;)
2. abraham lynch218-04-2017, 23:15Ubisofcie! Ksiązki są super, ale dajcie nam wreszcie kolejną gre!
3. Hanzo97519-04-2017, 17:04@abraham lynch: Do '18 sobie poczekamy.
4. DeadExit1020-04-2017, 10:09@Wyklęty: Ostatni potomkowie to typowa książka młodzieżowa, która poszerza fajnie uniwersum. mnie bardziej cieszy fakt, że do pisania poważniejszych tytułów zatrudnili Golden. Nie wiem jak ona to robi, ale każda książka którą ona napisze; nieważne w jakim uniwersum; jest małą perełką. Widać to doskonale po oficjalnej powieści filmu, która jest dużo lepsza niż samo filmowe 'dzieło'.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
0210
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza