Zakon Assassin's Creed


Ubisoft miał pierwotnie zupełnie inne plany wobec Desmonda

09-09-2015, 19:43 Inne

Nolan North - aktor, który w pięciu częściach serii Assassin's Creed udzielał głosu Desmondowi Milesowi, zdradził, że Ubisoft początkowo miał zupełnie inne plany wobec tego bohatera. Jak pamiętamy, Desmond po ucieczce z Abstergo spędzał czas w Animusie, by przyswoić sobie umiejętności swych przodków i móc skutecznie walczyć z Templariuszami. Ostatecznie jednak tych umiejętności nie miał kiedy wykorzystać. Jeśli mieliście wrażenie, że coś tu nie gra - istotnie tak było. Finałem historii Desmonda miała być gra, której akcja toczyłaby się wyłącznie we współczesności, poświęcona w całości naszemu protagoniście.

Wiele się zmieniło w Ubisofcie, gdy pojawiali się nowi scenarzyści, a Patrice Desilets odszedł. Początkowo miała być to seria, w której na końcu Desmond nauczyłby się wszystkich umiejętności Altaira, a później Ezio. Przyswoiwszy sobie umiejętności przodków, w kolejnych odsłonach byłby najlepszym asasynem wszech czasów.

Nolan North przyznał, że nie został nawet poinformowany, co stanie się z tym bohaterem. Nie lubił wiadomości, które Desmond zostawił ojcu (do odsłuchania w Assassin's Creed IV: Black Flag). Wiadomości te dodano w ostatniej chwili, a całość została nagrana podczas jednej sesji, gdy aktor po prostu odczytał wyświetlone kwestie.

Nolan North chętnie powróciłby do roli Desmonda w Assassin's Creed - i zrobiłby to przede wszystkim dla fanów. Oczywiście, trudno byłoby wyjaśnić powrót tej postaci (choć w świecie potężnych artefaktów pozostawionych przez Pierwszą Cywilizację wszystko jest możliwe).

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (23)

9. suchy709-09-2015, 23:02@PL-A: Jak posiedzisz na tym forum dłużej to zauważysz, że spoilerem oznacza się informacje z najnowszej części. Z resztą sam news opiera się głównie na śmierci Desa.
10. PL-A1009-09-2015, 23:14@suchy: Tylko, że Donatello jakoś umiał oznaczyć spoiler, ale już nieważne. W newsie chodzi głównie o to, że miała być gra tylko z Desmondem, ale ok. Masz trochę racji ;)
11. Alex457PL109-09-2015, 23:20Wydaje mi się ze Ubisoft chce wprowadzić fabularną bombę w postaci powrotu Desa, to tylko moje przypuszczenia. Szczerze mówiąc to o ile Fabuła historyczna w Unity była całkiem dobra to wątek teraźniejszości który tą grę łączył był zrobiony na siłę i aby zapchać "dziurę". Bez Desa ta gra straciła sens...
12. Sibir777609-09-2015, 23:55Aż na myśl przychodzi ankh wspomniany w Rogue oraz plakaty "Rising Phoenix" z Black Flag oraz Rogue.
13. Gordon810-09-2015, 00:16@spawn229: No nie, tylko nie to. Jak ja nienawidzę wskrzeszeń w grach/filmach/książkach. To psuje całą aurę śmierci. "Co z tego, że nie żyje, mamy magiczną zabawkę to się go wskrzesi". Ja tam lubię jak główni bohaterowie giną, zawsze to mniej szablonowo. Niech po prostu dadzą nowego bohatera i już. Moim zdaniem w tej zmianie scenariusza właśnie chodziło o taki efekt (poza wydłużeniem serii i trzepaniu kasy), że gość uczy się różnych umiejętności, które mają mu się przydać, bo ma ważną rolę do odegrania, a tu bum i nie żyje i takie zabiegi są fajne.
14. masenko710-09-2015, 00:20@Sibir777 i całun o którym mowa na gameplayu z Evie :D ja juz nie wiemc zego oczekiwać po tej grze serio...
15. FenrirVanUlvenbor710-09-2015, 01:34Ja szczerze mówiąc nie obraził bym się gdyby Desmond wrócił :) Zawsze jakoś lubiłem jego watki współczesności i generalnie postać Desmonda.
16. DarthDestruktor1010-09-2015, 07:21Przez pierwsze dwie części nie znosiłem Desmonda. Był arogancki, nieprzyjemny i w ogóle płaski charakterem. Po zakończeniu Brotherhooda zrobiło mi się go trochę szkoda i słusznie przeczuwałem przemianę. Co prawda powinni zrobić to wcześniej i poza Animusem, ale w Revelations Desmond jest już inny. Ma poczucie winy, rozpamiętuje swoją przeszłość. W ACIII podkręcili to i był już nawet sympatyczną postacią. Zadawał właściwe pytania, buntował się, nie chciał być marionetką. Już nie mówiąc o jednym z najlepszych monologów w serii, jakim są jego nagrania z Black Flag. Desmond Miles był dobrą postacią, tylko jego charakter rozbudowano zdecydowanie za późno.
17. spawn229910-09-2015, 13:01Graczom nie dogodzisz, Desmond jest- narzekają, Desmonda nie ma też narzekają.
Pewnie ta część dziejąca się we współczesności nie uniknęłaby porównań do mistrzostwa gier Rockstara, więc dlatego anulowali ten "epizod". Potem wypłynęło Watch_dogs w którym pokazali, że są w stanie dać dobrego sandboxa ala GTA, więc spodziewam się, że kiedyś taka częśc wypłynie, gdzieś może pod koniec "życia" serii (czyli za 20 części hehehe). Jedno jest pewne w Syndicate i każdej kolejnej części nie chcę być (w teraźniejszości) "latającym niemym tabletem", niech nam dadzą jaką już spersonalizowaną postać o swoim własnym charakterze i aparycji.
18. Sibir777610-09-2015, 13:47@Gordon: Nie zgodzę się. Czasami twórcy zabijając postać robią błąd, o którym dowiadują się dopiero później. Tak było w przypadku Blizzarda.
W dodatku (2) do World of Warcraft - Burning Crusade zabijamy Illidana - jednego z głównych bohaterów uniwersum. Tak wiele fanów tęskniło za Illidanem, że w nadchodzącym (6) dodatku - Legion, powróci :)
19. PL-A1010-09-2015, 14:47@spawn229: Podzielam twoje zdanie. "Latający niemy tablet" się znudził.
Według mnie powinni dać nowego bohatera takiego jak Desmond, który uczyłby się umiejętności swoich przodków, a serię AC zakończyć grą tylko we współczesności. ;)
20. Sibir777610-09-2015, 15:35@PL-A: @spawn229: Nie krytykujmy tego tableta tak bardzo. Był dobrym zastępstwem za Desmonda w Black Flag i Rogue. W Unity nie ma nawet tego tableta. Jednak podzielam zdanie, że nie było to rozwiązanie na dłuższą mete.
21. Nortalf710-09-2015, 19:55@ Donatello
a w następnej części wolałbym zobaczyć kolejny okres historyczny, a nie skakanie po wieżowcach.I tak byś je dostał. W planach był np.Ozyrys który miał dziać się w starożytnym Egipcie, ale gry mogące być konkurencją dla AC są po prostu przez Ubi nieakceptwane. Jak niedawno pisałem na forum, mają prawa (sam proces ich uzyskania masz na forum) do 1666: Amsterdam, innej gry Delistesa która maiła mieć coś wspólnego z diabłem, Rembrantem itp. Coś jak Mistrz i Małgożta + AC.I tu nie ma wątpliwości dlaczego ta gra nie istnieje.
@hr.dooku
Desilets, Chrystusie, wróć!Niech robi to co robi, swoje autorskie projekty. Ma swoje studio, ma pomysły i nikt nie nie będzie się w nie wtrącał.A Ubiosoft niech sobie radzi.
Poza tym za kuluarami mówi się, że Ubisoft po prostu nie chce nowych pomysłów. To nie jest tak, że nie ma pomysłów na zmiany, ale podobno Ubi to nie intersuje. Zrobić ten sam schemat zmienić czasy, cośtam dodać i gotowe. Podobno to właśnie jest powód z którego tyle osób opuszcza firmę.
22. Nortalf710-09-2015, 19:57@ spawn229>Pewnie ta część dziejąca się we współczesności nie uniknęłaby porównań do mistrzostwa gier Rockstara, więc dlatego anulowali ten "epizod". Potem wypłynęło Watch_dogs w którym pokazali, że są w stanie dać dobrego sandboxa ala GTA, więc spodziewam się, że kiedyś taka częśc wypłynie, gdzieś może pod koniec "życia" serii (czyli za 20 części hehehe).O porównywaniu wiedzieli już od samego początku. Zrezygnowano z tego pomysłu z prozaicznej przyczyny, popularność serii= pieniądze.BTW Pokazali, że nie są w stanie dać dobrego sandboxa a'la GTA.
niech nam dadzą jaką już spersonalizowaną postać o swoim własnym charakterze i aparycji.Boże broń. Nienawidzę kreowania postaci. [Sorry, że dwa posty ale to przez jakiś błąd 206(chyba)]
23. malgosia713803-10-2015, 01:19@Sibir777: masz rację co do zmian zachodzących w zachowaniu Desmonda. Moim zdaniem wszystko sobie pszemyślał i doszedł do wniosku, że trzeba coś z tym zrobić. Niestety zrobili błąd zabijając go, ja osobiście polubiłam tą postać i nie mogłam uwierzyć w to co zrobili. Za to próba wskrzeszenia go nie jest najleszym pomysłem, lepiej by było, żeby stworzyli nową postać, kogoś spokrwwnionego z nim.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza