Zakon Assassin's Creed


Komentarze: Co po premierze AC Odyssey? Ubisoft ujawnia zawartość Season Passa i darmowe DLC

1. Asasyn97614-09-2018, 17:27Mam tylko nadzieję, że nie zrobią czegoś w rodzaju "znikającej zawartości". Chodzi o to, że niektóre gry np. Battlefield V mają mieć misje dostępne tylko przez pewien czas. Taki głupi nowy trend. Ubisoft chciał to wprowadzić chociażby w Ghost Recon Wildlands ale na szczęście nie powycinał tych DLC. Jeśli byłby ktoś miły to tak przy okazji czy mógłby mi powiedzieć czy te Próby Bogów da się przejść jeszcze bo nie zdążyłem i czy jest identyczna nagroda jak za "pierwszym" razem?
2. Eziair714-09-2018, 18:57@Asasyn97 Można, co tydzień masz dwie inne, nagrody chyba takie same
3. Ezio12211116-09-2018, 11:04Nie wiem ale może mi ktoś wyltmaczyc jak to z tymi Asasynami w końcu jest?
Przeciez bractwo powstalo za czasów Bayeka wiec jakim cudem wcześniej to bractwo się formowalo i dzialalo w cieniu skoro tego bractwa nie było bo powstalo później?
Proszę kogos kto jest zoorientowany w tematach AC bardziej niż ja.
Podobno będzie ukryte ostrze i jego opowieść. To ja zatem pytam ok, ukryte ostrze jak najbardziej na propsie ale skad ci asasyni? Skoro w Origins oni powstali a akcja w Grecji dzieje się o kilkaset lat wcześniej i wtedy nie było (podobno) asasynow.
Pozatym wydaje mi się ze ten Asasyn z filmiku to chyba DARIUSZ. Była o nim wzmianka w AC2 i chyba w Brotherhoodzie o ile dobrze pamiętam. Potem mówiono ze Dariusz miał poglądy zbliżone asasynom i dzięki temu dla nich to był pierwszy Asasyn. Troche to pogmatwane z ta ich historia. Ale w Odyseje zagram najpewniej gre na steamie kupie w dzień premiery. Jestem bardzo mocno ciekawy jak poplyna losy Kassandry i Alexiosa. W każdym razie skusze się na ta gre i czekam z niecierpliwoscia
4. princehelheim516-09-2018, 23:50@Ezio122111: Darius był tzw. proto-asasynem, prowadzącym działalność, prawdopodobnie na własną rękę, która potem posłużyła do zbudowania kreda ukrytych/asasynów. Pierwszy raz użył ukrytego ostrza zabijając Kserksesa, ostrze trafiło potem do Kleopatry, która przekazała je Ayi, a ta Bayekowi.
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: