Zakon Assassin's Creed


Komentarze: Wideosolucja Assassin's Creed - część 1

1. love98505-07-2014, 16:42taki gameplay, ale fajny
2. S.T.Player805-07-2014, 23:17@love98:
Gameplay a Walkthrough to dwie różne rzeczy :) Gameplay ma na celu przybliżyć graczom dany tytuł, wyjaśnić najważniejsze rzeczy, przedstawić mechanikę rozgrywki i rozwiązania techniczne. Jest to wycinek, fragment/fragmenty z gry, nie nastawiający się na kompletne przejście od początku do końca, a także nie prezentujący wszelkich sekretów jakie można znaleźć.
Tutaj jest Walkthrough - kompletne przejście gry z nastawieniem na zebranie wszelkich możliwych sekretów, czyste wykonywanie śledztw oraz perfekcyjne przygotowanie zabójstw. Dodatkowo ta solucja powstawała w oparciu o bardzo trudne zasady prowadzenia rozgrywki, szczególnie mowa tu o przejściu gry bez doznawania obrażeń, co jest bardzo trudne, gdyż ta gra jest, niestety, niedopracowana. Szczególnie denerwujący są strażnicy z umiejętnością rozbijania obrony Altaira, ponieważ gra ma z tym dość spory problem. Występuje tu bug, który polega na tym, że w momencie rozbicia naszej obrony Altair nie ma odtrąconego miecza do góry, lecz trzyma go tak, jakby ciągle był w trybie parowania ataków przeciwnika. Z tej sytuacji nie da się już wybronić, zawsze kończy się to obrażeniami. Tak czy inaczej, cieszę się, że solucja przypadła do gustu :)
3. AssassynAuditore508-07-2014, 22:58Moim zdaniem wiedosolucja jest dobrym pomysłem,gdyż użytkownicy poczują jak to jest grać w AC1...
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: