Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Książki i komiksy”

Assassin's Creed: The Chain - komiks

Dodany 25-07-2011, 15:46 przez: Wega, komentarzy: 11

The Chains

Na Comic Con Ubisoft zaprezentował nie tylko Assassin's Creed Embers - krótki film animowany - ale także kolejny projekt UbiWorkshop: kontynuację komiksu The Fall, czyli Assassin's Creed: The Chain. Po raz kolejny Cameron Stewart i Karl Kerschl połączą siły, by stworzyć opowieść o dalszych losach Daniela Crossa i Nikolaia Orelova. Komiks ma zostać wydany w listopadzie.


Ezio Auditore: Rozdział Trzeci

Dodany 27-06-2011, 20:16 przez: Wega, komentarzy: 14

Ezio rozdział 3

Po Assassin's Creed: Renaissance i Brotherhood autorstwa Olivera Bowdena nadszedł czas na wydanie Assassin's Creed: The Secret Crusade, książki, która powinna ukazać się lada dzień. Tymczasem autor nie próżnuje - w listopadzie 2011 ma ukazać się Assassin's Creed: Ezio Auditore - The Third Chapter. Po tytule i zwięzłym opisie możemy się spodziewać, że będzie to książka na podstawie AC Revelations.


Assassin's Creed The Fall na Ubiworkshop

Dodany 01-06-2011, 17:10 przez: Wega, komentarzy: 8

Ubiworkshop przygotowało dla fanów serii Assassin's Creed miłą niespodziankę. Od dziś co środę będą pojawiać się na ich stronie internetowej kolejne strony komiksu Assassin's Creed The Fall.

Oczywiście, komiks jest także do nabycia w sklepie Ubiworkshop.

Zapraszamy na forum do podzielenia się wrażeniami!


Assassin's Creed: Bractwo już jesienią

Dodany 11-05-2011, 00:25 przez: Wega, komentarzy: 18

Assassin's Creed: Bractwo"Wyruszę do czarnego serca zepsutego imperium, by zetrzeć w proch moich wrogów. Rzymu nie zbudowano jednak w jeden dzień i nie odbuduje go samotny asasyn. Jestem Ezio Auditore da Firenze. Oto moje bractwo."

Wydawnictwo Insignis oficjalnie zapowiedziało, że długo oczekiwana książka "Assassin's Creed: Bractwo" Olivera Bowdena ukaże się już jesienią tego roku. Książka została już przetłumaczona i obecnie znajduje się w fazie redakcji.


Assassin's Creed: The Secret Crusade

Dodany 09-05-2011, 12:23 przez: Wega, komentarzy: 23

The Secret CrusadePo "Assassin's Creed: Renaissance" i "Assassin's Creed: Brotherhood" przyszedł czas na wydanie książki "Assassin's Creed: The Secret Crusade". Tym razem jest to powieść o Altairze i jego działalności w czasie Trzeciej Krucjaty. Książka zostanie wydana przez Penguin Books i ukaże się 27 czerwca 2011. Już teraz można ją zamówić w pre-orderze, np. w bookcity.pl. Warto przypomnieć, że polska wersja "Assassin's Creed: Brotherhood" pojawi się w księgarniach jesienią tego roku nakładem wydawnictwa Insignis.


Assassin's Creed: Holy Land

Dodany 31-12-2010, 18:48 przez: Wega, komentarzy: 26

W zeszłym roku ukazała się książka Assassin's Creed: Renaissance, w tym - Assassin's Creed: Brotherhood. Na przyszły rok została zapowiedziana kolejna pozycja - Assassin's Creed: Holy Land. Czy będzie to książka o przygodach Altaira, znanych z pierwszej części, czy raczej powieść na podstawie kolejnej części gry z cyklu? Przekonamy się, kiedy Ubisoft podzieli się informacjami, czym miał być projekt zapowiedziany na 2011 rok.

Podziękowania dla: Ilidan


Assassin's Creed: Brotherhood w postaci książki

Dodany 31-10-2010, 14:20 przez: Wega, komentarzy: 21

KAC Brotherhoodsiążka Olivera Bowdena "Assassin's Creed: Renesans" cieszyła się sporym zainteresowaniem, nic dziwnego zatem, że powstanie jej kontynuacja. Premiera angielskiej wersji książki "Assassin's Creed: Brotherhood" nakładem wydawnictwa Penguin ma mieć miejsce już 7 grudnia 2010.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania jest "Assassin's Creed: Renesans" w polskiej wersji - jeszcze przez tydzień możecie nadsyłać prace!


Trailery komiksów Assassin's Creed

Dodany 21-10-2010, 17:28 przez: Wega, komentarzy: 8

Już niedługo premiera pierwszej części Assassin's Creed: The Fall, komiksu, którego bohaterem jest Rosjanin Nikolai Orelov. Historia tej postaci będzie zawierać wydarzenia z przełomu XIX i XX wieku: katastrofa pociągu Borki, katastrofa w Tungusce i Rewolucja Rosyjska. Przed Wami trailer - w jaki sposób powstał komiks.

Jednocześnie trwają prace nad komiksem Assassin's Creed: Aquilus, drugiej części francuskiego komiksu (pierwsza miała tytuł Assassin's Creed: Desmond) - filmik w rozszerzeniu newsa.


5 fragment Assassin's Creed Renesans

Dodany 18-10-2010, 13:16 przez: Wega, komentarzy: 0

To już piąty i ostatni fragment książki Assassin's Creed Renesans, jaki zamieszczamy na naszej stronie. Nosi on tytuł "Leonardo da Vinci". Tutaj możecie przeczytać o tym, w jaki sposób Ezio poznał słynnego artystę i wynalazcę. Zapraszam do lektury!
Ten sam fragment możecie również pobrać z naszego downloadu w postaci pliku mp3.


4 fragment Assassin's Creed Renesans

Dodany 11-10-2010, 13:15 przez: Wega, komentarzy: 7

To już czwarty, przedostatni fragment książki Assassin's Creed Renesans, jaki publikujemy na naszej stronie, a nosi on tytuł "W gabinecie ojca". Ezio po swoich przygodach z Vierim i Cristiną musi wytłumaczyć się jakoś ojcu, a następnie zająć się swoimi obowiązkami.
Zapraszam do lektury!
Dodatkowo możecie ten fragment pobrać w postaci pliku mp3 z naszego downloadu.


Kolejny fragment Assassin's Creed: Renesans

Dodany 27-09-2010, 13:37 przez: Lambert, komentarzy: 6

Dzięki uprzejmości polskiego wydawcy książki Assassin's Creed: Renesans zamieszczamy na naszej stronie kolejny fragment tej powieści. Tym razem nosi on tytuł "Wyścig po florenckich dachach" i jak sama nazwa wskazuje opisuje wyścig Ezio i Federico, który ma miejsce w początkowych fragmentach gry, zaraz po wizycie braci Auditore u medyka w celu wyleczenia ran, jakie odnieśli w walce z Vierim de Pazzi.

Zapraszamy do czytania!


Fragmenty książki Assassin's Creed: Renesans

Dodany 20-09-2010, 17:00 przez: Wega, komentarzy: 14

Od dziś na naszej stronie można przeczytać fragment książki Olivera Bowdena "Assassin's Creed: Renesans". Zapraszam do lektury.

Kolejne fragmenty już wkrótce.


Nowy asasyn - Nikolai Orelov

Dodany 19-07-2010, 19:32 przez: Wega, komentarzy: 20

UPromo Asasynbisoft ogłosił 15 lipca wydanie komiksu Assassin's Creed. Z trailera niewiele można się było domyślić, poza tym, że akcja ma dziać się w Rosji i dotyczyć katastrofy Tunguskiej. Komiks tworzą Karl Kerschl i Cameron Stewart. Więcej informacji miało pojawić się podczas Comic Con Panel, ale Newsarama porozmawiało z twórcami komiksu opartego na grze.Dlaczego wybrano nowego przodka, a nie Ezio czy Altaira? Twórcy podkreślali, że zdają sobie sprawę z piętna, jakie ciąży na opowieściach w większości komiksów opartych na grach, dlatego zdecydowali się na nową postać.

Później Cameron Stewart przedstawił nowego asasyna: jest to Rosjanin, Nikolai Orelov. Poznamy trzy etapy z jego życia w trzyczęściowej serii, kiedy Orelov jest początkującym asasynem, kiedy jest u szczytu swojej kariery, i w końcu - starym wyjadaczem. Żyje on w czasach rewolucji, czasach upadku Cara w XX wieku, kiedy to w Rosji zachodziły dramatyczne zmiany, na które asasyni mogli mieć większy wpływ, niż się nam wydaje. Projekt postaci powstał po zwiedzeniu kilku muzeów, w tym jednego w Petersburgu i przestudiowaniu książek. Nad zgodnością z kanonem gry będzie czuwał Daniel Cross.


Komiks Assassin's Creed w Rosji

Dodany 16-07-2010, 15:14 przez: Wega, komentarzy: 38

Wassassin's creed 2011 roku nie będzie kolejnej części gry, ale Ubisoft nie pozwoli nam zapomnieć o asasynach. Nowy projekt - komiks - ma przedstawiać historię katastrofy tunguskiej. W teaserze widzimy sowiecką ekspedycję, przebijają się rosyjskie akcenty, a dodatkowo twórcy projektu niedawno odwiedzili Petersburg. Logo również nie zostawia żadnych wątpliwości.

Assassin's Creed w Rosji, mini-komiks, wykonany przez Camerona Stewarta i Karla Kerschla, nominowany do nagród Eisner and Shuster Award, ma mieć premierę już tej jesieni. Dalsze informacje zostaną podane 22 lipca podczas Comic Con Panel.


Asasyni z Alamutu

Dodany 21-06-2010, 21:09 przez: Wega, komentarzy: 8

Dzięki uprzejmości Anthony'ego Campbella, mam przyjemność podzielić się z Wami jego książką, przetłumaczoną przeze mnie - "Asasyni z Alamutu" ("The Assassins of Alamut"), traktującą o średniowiecznej, nizaryckiej sekcie. Asasyni posiadali twierdze w Iranie i Syrii. Przywódca syryjski znany był Krzyżowcom jako Starzec z Gór. Asasyni byli pierwszym ugrupowaniem w historii systematycznie stosującym polityczne morderstwa. Ich założycielem był Hasan-i-Sabbah, porównywany obecnie do Osamy bin Ladena.

Jednak to nie wszystko. Asasyni mieli wypracowany własny, skomplikowany system filozoficzny i mistyczny, związany z sufizmem. Aga Khan jest w prostej linii potomkiem irańskich nizarytów, których historię prezentujemy tutaj.

Zapraszam do zapoznania się z ich fascynującymi dziejami. Dziś publikujemy prolog i rodział pierwszy, kolejne części będą dodawane co kilka dni.

Uaktualnienie: rozdział 2 już dostępny!


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza