Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Książki i komiksy”

Jabłko w rękach śmiertelnika - drugi fragment książki Assassin's Creed: Bractwo

Dodany 31-10-2011, 14:54 przez: Wega, komentarzy: 14

AC Bractwo

Bestsellerowe wydanie książki Assassin's Creed Bractwo, mimo iż swoją premierę ma 9 listopada, znalazło się już na listach polskich bestsellerów. Dzięki wydawnictwu Insignis możemy zapoznać się już dziś z kolejnym fragmentem tego wydania. Zapraszamy do lektury części 2 - Jabłko w rękach śmiertelnika.

Fragment można pobrać również w postaci mp3 z naszego downloadu.


Książka Assassin's Creed Revelations już w listopadzie

Dodany 23-10-2011, 21:02 przez: Wega, komentarzy: 12

książka AC Revelations

Na stronie Penguin.com pojawiła się informacja, że 24 (UK) i 29 (USA) listopada 2011 ukaże się kolejna, czwarta już książka Olivera Bowdena, Assassin's Creed Revelations, kończąca przygody Ezio z Florencji. Można ją zamówić m.in. w księgarni BookCity.pl.

Dotychczas ukazały się: Assassin's Creed: Renaissance, Assassin's Creed: Brotherhood i Assassin's Creed: The Secret Crusade. W polskich wersjach jak dotąd ukazała się książka Assassin's Creed: Renesans, a 9 listopada na półki księgarń zawita Assassin's Creed: Bractwo wydawnictwa Insignis.


Ezio Auditore: misja w czarnym sercu zepsutego imperium – fragmenty

Dodany 19-10-2011, 15:14 przez: Wega, komentarzy: 4

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od ogólnopolskiej premiery Bractwa – kolejnej powieści z serii Assassin's Creed. By uatrakcyjnić czas oczekiwania na książkę, wydawnictwo Insignis specjalnie dla czytelników udostępniło obszerne fragmenty dzieła Olivera Bowdena, również w wersji do słuchania, w wykonaniu… samego Marcina Perchucia!


Assassin’s Creed: Bractwo już 9 listopada w polskich księgarniach!

Dodany 14-10-2011, 14:49 przez: Wega, komentarzy: 13

AC Bractwo

Już 9 listopada trafi do polskich księgarń druga część przygód Ezio Auditore zatytułowana Assassin's Creed: Bractwo. Książka oparta jest na grze firmy Ubisoft pt. Assassin's Creed: Brotherhood, entuzjastycznie przyjętej przez fanów serii. Tym razem Ezio, dojrzały i zaprawiony w boju asasyn, stawia czoła wcieleniu zła i zepsucia, synowi papieża Aleksandra VI – Cesare Borgii.


Assassin's Creed: Bractwo już w listopadzie!

Dodany 22-09-2011, 23:23 przez: Wega, komentarzy: 8

Bractwo

9 listopada 2011 roku ukaże się Assassin's Creed: Bractwo Olivera Bowdena w polskiej wersji językowej, nakładem wydawnictwa Insignis. Tłumaczenie: Przemysław Bieliński. Książka będzie kosztować 39.99 zł.

Podziękowania dla Cez!


Assassin's Creed: The Chain - komiks

Dodany 25-07-2011, 15:46 przez: Wega, komentarzy: 11

The Chains

Na Comic Con Ubisoft zaprezentował nie tylko Assassin's Creed Embers - krótki film animowany - ale także kolejny projekt UbiWorkshop: kontynuację komiksu The Fall, czyli Assassin's Creed: The Chain. Po raz kolejny Cameron Stewart i Karl Kerschl połączą siły, by stworzyć opowieść o dalszych losach Daniela Crossa i Nikolaia Orelova. Komiks ma zostać wydany w listopadzie.


Ezio Auditore: Rozdział Trzeci

Dodany 27-06-2011, 20:16 przez: Wega, komentarzy: 14

Ezio rozdział 3

Po Assassin's Creed: Renaissance i Brotherhood autorstwa Olivera Bowdena nadszedł czas na wydanie Assassin's Creed: The Secret Crusade, książki, która powinna ukazać się lada dzień. Tymczasem autor nie próżnuje - w listopadzie 2011 ma ukazać się Assassin's Creed: Ezio Auditore - The Third Chapter. Po tytule i zwięzłym opisie możemy się spodziewać, że będzie to książka na podstawie AC Revelations.


Assassin's Creed The Fall na Ubiworkshop

Dodany 01-06-2011, 17:10 przez: Wega, komentarzy: 8

Ubiworkshop przygotowało dla fanów serii Assassin's Creed miłą niespodziankę. Od dziś co środę będą pojawiać się na ich stronie internetowej kolejne strony komiksu Assassin's Creed The Fall.

Oczywiście, komiks jest także do nabycia w sklepie Ubiworkshop.

Zapraszamy na forum do podzielenia się wrażeniami!


Assassin's Creed: Bractwo już jesienią

Dodany 11-05-2011, 00:25 przez: Wega, komentarzy: 18

Assassin's Creed: Bractwo"Wyruszę do czarnego serca zepsutego imperium, by zetrzeć w proch moich wrogów. Rzymu nie zbudowano jednak w jeden dzień i nie odbuduje go samotny asasyn. Jestem Ezio Auditore da Firenze. Oto moje bractwo."

Wydawnictwo Insignis oficjalnie zapowiedziało, że długo oczekiwana książka "Assassin's Creed: Bractwo" Olivera Bowdena ukaże się już jesienią tego roku. Książka została już przetłumaczona i obecnie znajduje się w fazie redakcji.


Assassin's Creed: The Secret Crusade

Dodany 09-05-2011, 12:23 przez: Wega, komentarzy: 23

The Secret CrusadePo "Assassin's Creed: Renaissance" i "Assassin's Creed: Brotherhood" przyszedł czas na wydanie książki "Assassin's Creed: The Secret Crusade". Tym razem jest to powieść o Altairze i jego działalności w czasie Trzeciej Krucjaty. Książka zostanie wydana przez Penguin Books i ukaże się 27 czerwca 2011. Już teraz można ją zamówić w pre-orderze, np. w bookcity.pl. Warto przypomnieć, że polska wersja "Assassin's Creed: Brotherhood" pojawi się w księgarniach jesienią tego roku nakładem wydawnictwa Insignis.


Assassin's Creed: Holy Land

Dodany 31-12-2010, 18:48 przez: Wega, komentarzy: 26

W zeszłym roku ukazała się książka Assassin's Creed: Renaissance, w tym - Assassin's Creed: Brotherhood. Na przyszły rok została zapowiedziana kolejna pozycja - Assassin's Creed: Holy Land. Czy będzie to książka o przygodach Altaira, znanych z pierwszej części, czy raczej powieść na podstawie kolejnej części gry z cyklu? Przekonamy się, kiedy Ubisoft podzieli się informacjami, czym miał być projekt zapowiedziany na 2011 rok.

Podziękowania dla: Ilidan


Assassin's Creed: Brotherhood w postaci książki

Dodany 31-10-2010, 14:20 przez: Wega, komentarzy: 21

KAC Brotherhoodsiążka Olivera Bowdena "Assassin's Creed: Renesans" cieszyła się sporym zainteresowaniem, nic dziwnego zatem, że powstanie jej kontynuacja. Premiera angielskiej wersji książki "Assassin's Creed: Brotherhood" nakładem wydawnictwa Penguin ma mieć miejsce już 7 grudnia 2010.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania jest "Assassin's Creed: Renesans" w polskiej wersji - jeszcze przez tydzień możecie nadsyłać prace!


Trailery komiksów Assassin's Creed

Dodany 21-10-2010, 17:28 przez: Wega, komentarzy: 8

Już niedługo premiera pierwszej części Assassin's Creed: The Fall, komiksu, którego bohaterem jest Rosjanin Nikolai Orelov. Historia tej postaci będzie zawierać wydarzenia z przełomu XIX i XX wieku: katastrofa pociągu Borki, katastrofa w Tungusce i Rewolucja Rosyjska. Przed Wami trailer - w jaki sposób powstał komiks.

Jednocześnie trwają prace nad komiksem Assassin's Creed: Aquilus, drugiej części francuskiego komiksu (pierwsza miała tytuł Assassin's Creed: Desmond) - filmik w rozszerzeniu newsa.


5 fragment Assassin's Creed Renesans

Dodany 18-10-2010, 13:16 przez: Wega, komentarzy: 0

To już piąty i ostatni fragment książki Assassin's Creed Renesans, jaki zamieszczamy na naszej stronie. Nosi on tytuł "Leonardo da Vinci". Tutaj możecie przeczytać o tym, w jaki sposób Ezio poznał słynnego artystę i wynalazcę. Zapraszam do lektury!
Ten sam fragment możecie również pobrać z naszego downloadu w postaci pliku mp3.


4 fragment Assassin's Creed Renesans

Dodany 11-10-2010, 13:15 przez: Wega, komentarzy: 7

To już czwarty, przedostatni fragment książki Assassin's Creed Renesans, jaki publikujemy na naszej stronie, a nosi on tytuł "W gabinecie ojca". Ezio po swoich przygodach z Vierim i Cristiną musi wytłumaczyć się jakoś ojcu, a następnie zająć się swoimi obowiązkami.
Zapraszam do lektury!
Dodatkowo możecie ten fragment pobrać w postaci pliku mp3 z naszego downloadu.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
030
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: