Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Książki i komiksy”

Assassin’s Creed AQUILUS

Dodany 14-05-2012, 19:58 przez: Wega, komentarzy: 14

Aquilus

18 maja 2012 roku, wydawnictwo SQN zaprezentuje kolejną część komiksu Assassin's Creed pod tytułem „Aquilus”. Jest to drugi tom z serii trzech komiksów o przygodach Desmonda - pierwszy pojawił się w listopadzie 2011.

Komiks można kupić przed premierą, na stronie labotiga.pl

Postaci ze słynnej gry komputerowej Assassin's Creed zyskują nowe życie w komiksie. Scenarzysta Eric Corbeyran (Pieśń Strzyg, XIII Mystery) i rysownik Djillali Defali (Uchronies) wciągają nas w pasjonującą przygodę, przekraczającą granice czasu i nauki – przygodę całkowicie nową, która zaskoczy zarówno miłośników gier, jak i innych czytelników.


Assassin’s Creed: Tajemna krucjata – powieść o losach Altaïra już w sprzedaży

Dodany 09-05-2012, 14:04 przez: Wega, komentarzy: 13

Tajemna Krucjata

Do księgarń trafia dziś polski przekład powieści Olivera Bowdena – Assassin's Creed: Tajemna krucjata. Książka opowiada o losach Altaïra ibn-La'Ahada – legendarnego reformatora Zakonu, Mistrza i zarazem jednego z najwybitniejszych asasynów w dziejach Bractwa. Narrację prowadzi Niccolò Polo, ojciec słynnego podróżnika – Marco. Zdaje onswojemu bratu – Maffeo – relację z tego, co przekazał mu sam Altaïr.


Fragment książki Assassin's Creed: Tajemna Krucjata

Dodany 30-04-2012, 15:02 przez: Wega, komentarzy: 9

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji przeczytać fragmentu Tajemnej Krucjaty, zapraszam do przesłuchania zamieszczonego fragmentu książki. Przypominamy, że jej premiera zaplanowana jest na 9 maja 2012.


Historia Altaïra – tak zaczyna się opowieść

Dodany 26-04-2012, 15:15 przez: Aramilllion, komentarzy: 16

Już 9 maja na półki polskich księgarń trafi nowa powieść Olivera Bowdena – Assassin's Creed: Tajemna krucjata. Opowiada ona o życiu jednego z najznamienitszych asasynów Bractwa –Altaïra ibn La-Ahada, żyjącego na przełomie XII i XIII wieku. Narratorem jest Niccolò Polo, ojciec słynnego podróżnika – Marco. Przeczytajcie, jak zaczyna swoją opowieść, starając się w nią wciągnąć swojego początkowo niechętnego brata – Maffeo, który sądzi, że to, co zamierza przekazać mu Niccolò, będzie nudnym wykładem o życiu i filozofii Mistrza; wkrótce okaże się, jak bardzo Maffeo się myli. Wszystko zaś rozgrywa się w malowniczej scenerii Masjafu, pod wspaniałą, budzącą grozę i podziw, górującą na okolicą legendarną twierdzą asasynów.

Zapraszam do przeczytania kolejnego fragmentu Tajemnej krucjaty, który znajdziecie tutaj.


Assassin’s Creed: Tajemna krucjata – premiera już wkrótce!

Dodany 23-04-2012, 16:41 przez: Aramilllion, komentarzy: 14

Tajemna Krucjata

Już 9 maja w polskich księgarniach pojawi się nowa książka Olivera Bowdena z serii Assassin's Creed. Powieść Tajemna krucjata opowiada o Altaïrze ibn La'Ahadzie, asasyńskim Mistrzu żyjącym na przełomie XII i XIII wieku. Losy Altaïra przedstawia Niccolò Polo, ojciec słynnego podróżnika, Marco. To właśnie w jego narracji poznajemy najmłodsze lata ibn La'Ahada, jego niepokorną młodość, która ściągnęła na niego i Zakon wiele nieszczęść, w końcu okres, w którym stał się Mistrzem Bractwa, i lata dojrzałe, kiedy pogłębiał swoją wiedzę i nadawał głębszą interpretację zakonnej regule – asasyńskiemu Credo.


Assassin’s Creed: Tajemna krucjata w polskich księgarniach już 9 maja!

Dodany 03-04-2012, 13:14 przez: Wega, komentarzy: 21

W mrocznych zaułkach i pełnych przepychu pałacach Damaszku, Jerozolimy i Akki młody asasyn z Masjafu – Altaïr Ibn-La'Ahad – tropi kolejnych uczestników spisku templariuszy. Czy uda mu się odkupić własne winy i przywrócić pokój w Ziemi Świętej?


Szczegóły dotyczące Tajemnej Krucjaty

Dodany 21-03-2012, 18:10 przez: Wega, komentarzy: 14

Tajemna Krucjata

Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie od Wydawnictwa Insignis, że premiera "Assassin's Creed: Tajemna Krucjata" planowana jest na 9 maja 2012. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi długo oczekiwanej książki.

Autor: Oliver Bowden
Tytuł: Assassin's Creed: Tajemna krucjata
Tłumaczenie: Michał Strąkow
ISBN: 978-83-61428-70-1
Premiera:9 maj 2012


Premiera książki AC: Tajemna Krucjata

Dodany 19-03-2012, 21:33 przez: Wega, komentarzy: 9

Tajemna Krucjata

Na Facebooku wydawnictwa Insignis pojawiło się ciekawe zdjęcie, na którym widnieje napis: "AC TK PL 9/5/2012", co wskazuje na to, że premiera książki Assassin's Creed: Tajemna Krucjata Olivera Bowdena, którą przełożył Michał Strąkow, planowana jest już na 9 maja bieżącego roku.

Podziękowania dla Cez i Fido90 za informację!


Encyklopedia Assassin's Creed wydanie 2

Dodany 09-03-2012, 21:31 przez: Wega, komentarzy: 34

Encyklopedia

Jeden z pracowników UbiWorkshop postanowił podzielić się informacjami o nowej, uaktualnionej wersji encyklopedii Assassin's Creed, edycji 2012. Jak czytamy na jego blogu, będzie zawierać ona dodatkowo 80 nowych stron oraz aktualizacje do poprzednich artykułów. Niestety, nie będzie można brakujących wpisów dokupić osobno. Poza informacjami o wydarzeniach i postaciach z Assassin's Creed III oraz komiksu AC The Chain, zostaną uaktualnione takie artykuły jak np. historia Zakonu Asasynów czy Historia Organizacji Templariuszy. Do tego będzie można zobaczyć nowe koncept arty. Książka będzie w twardej oprawie, będzie zawierać „carte blanche”, czyli obrazy poprzednio dostępne tylko z Białą Edycją oraz małe niespodzianki. Cena – 49.95$ (przy złożeniu zamówienia w pre-orderze 39.95$). Na razie nie wiadomo, czy będzie dostępna razem z jedną z edycji kolekcjonerskich Assassin's Creed III.


Co najpierw: The Secret Crusade czy Revelations?

Dodany 13-01-2012, 16:07 przez: Wega, komentarzy: 11

Pamiętacie sondę jaką ogłosiło Wydawnictwo Insignis dla fanów Assassin's Creed?
Mieliście zdecydować, którą z kolejnych książek z serii chcielibyście przeczytać po polsku jako pierwszą: Revelations (Ezio Auditore podążającym śladami Altaïra) czy może The Secret Crusade (powieść o samym Altaïrze).
Jeżeli chcecie poznać wyniki i przeczytać fragment to zapraszamy na profil wydawnictwa Insignis na Facebooku... albo do rozszerzenia newsa.

KsiążkaKsiążka

Encyklopedia Assassin's Creed na aukcji WOŚP

Dodany 05-01-2012, 17:31 przez: Wega, komentarzy: 24

Encyklopedia Assassin's Creed, z autografami zespołu deweloperskiego, trafiła na aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To nie koniec - Ubisoft przekazał na aukcję także figurkę archanioła z Might and Magic: Heroes VI.

encyklopedia

Trzecia część przygód Ezio już w księgarniach

Dodany 15-12-2011, 19:29 przez: Wega, komentarzy: 15

Revelations

Pod koniec listopada 2011 ukazała się czwarta książka Olivera Bowdena, Assassin's Creed Revelations, w której znajdziecie nie tylko opis wydarzeń znanych bezpośrednio z gry, ale również uzupełnionych przez wyobraźnię autora fragmentów, jak np. podróż Ezio z Włoch do Masjafu. Do tej pory w wersji angielskiej ukazały się: Assassin's Creed: Renaissance, Assassin's Creed: Brotherhood, Assassin's Creed: The Secret Crusade oraz Assassin's Creed: Revelations.

Z kolei w polskiej wersji, nakładem wydawnictwa Insignis, ukazały się: Assassin's Creed: Renesans oraz Assassin's Creed: Bractwo. Kolejne pozycje Olivera Bowdena w naszym rodzimym języku prawdopodobnie ukażą się latem 2012 (The Secret Crusade) i jesienią 2012 (Revelations).

W rozszerzeniu znajdziecie Dev Diary z AC Recollection na iOS.


Bractwo wyzwala Rzym

Dodany 09-11-2011, 16:57 przez: Wega, komentarzy: 16

Dziś do księgarń trafia długo wyczekiwana książka Olivera Bowdena „Assassin's Creed: Bractwo”, inspirowana bestsellerową grą komputerową „Assassin's Creed: Brotherhood”. Jest ona bezpośrednią kontynuacją powieści „Renensans”, która w Polsce ukazała się równo rok temu.

Wydawnictwo Insignis udostępniło dziś trzeci fragment książki pt. W Monteriggioni, również w wersji audio.


Trailer Assassin's Creed: Desmond

Dodany 09-11-2011, 00:05 przez: Wega, komentarzy: 18

Na YouTube pojawił się trailer komiksu Assassin's Creed: Desmond. Wszystkie informacje o wydaniu znajdziecie tutaj. Komiks można zamówić już na stronie lamanita.pl za 29.99 zł (twarda oprawa). Komiks w oprawie miękkiej kosztuje 19.99zł.


Premiera komiksu Assassin's Creed Desmond

Dodany 07-11-2011, 17:09 przez: Wega, komentarzy: 9

Komiks Desmond

Wraz z premierą najnowszej części gry Assassin's Creed Revelations, 15 listopada 2011 roku, pojawi się w księgarniach komiks „Assassin's Creed: Desmond” którego fabuła osnuta została na kanwie przygód asasynów znanych fanom z serii gier wydawanej przez Ubisoft. Komiks uzupełnia serię publikacji wokół kultowej już gry, a jego wydawcą jest Sine Qua Non. Ukazał się on dotychczas we Francji, Kanadzie, Niemczech oraz Danii. Jest pierwszym z cyklu trzech zeszytów opisujących historię ostatniego asasyna, Desmonda Milesa, i jego przodków.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
030
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: