Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Książki i komiksy”

Assassin’s Creed: Tajemna krucjata w polskich księgarniach już 9 maja!

Dodany 03-04-2012, 13:14 przez: Wega, komentarzy: 21

W mrocznych zaułkach i pełnych przepychu pałacach Damaszku, Jerozolimy i Akki młody asasyn z Masjafu – Altaïr Ibn-La'Ahad – tropi kolejnych uczestników spisku templariuszy. Czy uda mu się odkupić własne winy i przywrócić pokój w Ziemi Świętej?


Szczegóły dotyczące Tajemnej Krucjaty

Dodany 21-03-2012, 18:10 przez: Wega, komentarzy: 14

Tajemna Krucjata

Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie od Wydawnictwa Insignis, że premiera "Assassin's Creed: Tajemna Krucjata" planowana jest na 9 maja 2012. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi długo oczekiwanej książki.

Autor: Oliver Bowden
Tytuł: Assassin's Creed: Tajemna krucjata
Tłumaczenie: Michał Strąkow
ISBN: 978-83-61428-70-1
Premiera:9 maj 2012


Premiera książki AC: Tajemna Krucjata

Dodany 19-03-2012, 21:33 przez: Wega, komentarzy: 9

Tajemna Krucjata

Na Facebooku wydawnictwa Insignis pojawiło się ciekawe zdjęcie, na którym widnieje napis: "AC TK PL 9/5/2012", co wskazuje na to, że premiera książki Assassin's Creed: Tajemna Krucjata Olivera Bowdena, którą przełożył Michał Strąkow, planowana jest już na 9 maja bieżącego roku.

Podziękowania dla Cez i Fido90 za informację!


Encyklopedia Assassin's Creed wydanie 2

Dodany 09-03-2012, 21:31 przez: Wega, komentarzy: 34

Encyklopedia

Jeden z pracowników UbiWorkshop postanowił podzielić się informacjami o nowej, uaktualnionej wersji encyklopedii Assassin's Creed, edycji 2012. Jak czytamy na jego blogu, będzie zawierać ona dodatkowo 80 nowych stron oraz aktualizacje do poprzednich artykułów. Niestety, nie będzie można brakujących wpisów dokupić osobno. Poza informacjami o wydarzeniach i postaciach z Assassin's Creed III oraz komiksu AC The Chain, zostaną uaktualnione takie artykuły jak np. historia Zakonu Asasynów czy Historia Organizacji Templariuszy. Do tego będzie można zobaczyć nowe koncept arty. Książka będzie w twardej oprawie, będzie zawierać „carte blanche”, czyli obrazy poprzednio dostępne tylko z Białą Edycją oraz małe niespodzianki. Cena – 49.95$ (przy złożeniu zamówienia w pre-orderze 39.95$). Na razie nie wiadomo, czy będzie dostępna razem z jedną z edycji kolekcjonerskich Assassin's Creed III.


Co najpierw: The Secret Crusade czy Revelations?

Dodany 13-01-2012, 16:07 przez: Wega, komentarzy: 11

Pamiętacie sondę jaką ogłosiło Wydawnictwo Insignis dla fanów Assassin's Creed?
Mieliście zdecydować, którą z kolejnych książek z serii chcielibyście przeczytać po polsku jako pierwszą: Revelations (Ezio Auditore podążającym śladami Altaïra) czy może The Secret Crusade (powieść o samym Altaïrze).
Jeżeli chcecie poznać wyniki i przeczytać fragment to zapraszamy na profil wydawnictwa Insignis na Facebooku... albo do rozszerzenia newsa.

KsiążkaKsiążka

Encyklopedia Assassin's Creed na aukcji WOŚP

Dodany 05-01-2012, 17:31 przez: Wega, komentarzy: 24

Encyklopedia Assassin's Creed, z autografami zespołu deweloperskiego, trafiła na aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To nie koniec - Ubisoft przekazał na aukcję także figurkę archanioła z Might and Magic: Heroes VI.

encyklopedia

Trzecia część przygód Ezio już w księgarniach

Dodany 15-12-2011, 19:29 przez: Wega, komentarzy: 15

Revelations

Pod koniec listopada 2011 ukazała się czwarta książka Olivera Bowdena, Assassin's Creed Revelations, w której znajdziecie nie tylko opis wydarzeń znanych bezpośrednio z gry, ale również uzupełnionych przez wyobraźnię autora fragmentów, jak np. podróż Ezio z Włoch do Masjafu. Do tej pory w wersji angielskiej ukazały się: Assassin's Creed: Renaissance, Assassin's Creed: Brotherhood, Assassin's Creed: The Secret Crusade oraz Assassin's Creed: Revelations.

Z kolei w polskiej wersji, nakładem wydawnictwa Insignis, ukazały się: Assassin's Creed: Renesans oraz Assassin's Creed: Bractwo. Kolejne pozycje Olivera Bowdena w naszym rodzimym języku prawdopodobnie ukażą się latem 2012 (The Secret Crusade) i jesienią 2012 (Revelations).

W rozszerzeniu znajdziecie Dev Diary z AC Recollection na iOS.


Bractwo wyzwala Rzym

Dodany 09-11-2011, 16:57 przez: Wega, komentarzy: 16

Dziś do księgarń trafia długo wyczekiwana książka Olivera Bowdena „Assassin's Creed: Bractwo”, inspirowana bestsellerową grą komputerową „Assassin's Creed: Brotherhood”. Jest ona bezpośrednią kontynuacją powieści „Renensans”, która w Polsce ukazała się równo rok temu.

Wydawnictwo Insignis udostępniło dziś trzeci fragment książki pt. W Monteriggioni, również w wersji audio.


Trailer Assassin's Creed: Desmond

Dodany 09-11-2011, 00:05 przez: Wega, komentarzy: 18

Na YouTube pojawił się trailer komiksu Assassin's Creed: Desmond. Wszystkie informacje o wydaniu znajdziecie tutaj. Komiks można zamówić już na stronie lamanita.pl za 29.99 zł (twarda oprawa). Komiks w oprawie miękkiej kosztuje 19.99zł.


Premiera komiksu Assassin's Creed Desmond

Dodany 07-11-2011, 17:09 przez: Wega, komentarzy: 9

Komiks Desmond

Wraz z premierą najnowszej części gry Assassin's Creed Revelations, 15 listopada 2011 roku, pojawi się w księgarniach komiks „Assassin's Creed: Desmond” którego fabuła osnuta została na kanwie przygód asasynów znanych fanom z serii gier wydawanej przez Ubisoft. Komiks uzupełnia serię publikacji wokół kultowej już gry, a jego wydawcą jest Sine Qua Non. Ukazał się on dotychczas we Francji, Kanadzie, Niemczech oraz Danii. Jest pierwszym z cyklu trzech zeszytów opisujących historię ostatniego asasyna, Desmonda Milesa, i jego przodków.


Jabłko w rękach śmiertelnika - drugi fragment książki Assassin's Creed: Bractwo

Dodany 31-10-2011, 14:54 przez: Wega, komentarzy: 14

AC Bractwo

Bestsellerowe wydanie książki Assassin's Creed Bractwo, mimo iż swoją premierę ma 9 listopada, znalazło się już na listach polskich bestsellerów. Dzięki wydawnictwu Insignis możemy zapoznać się już dziś z kolejnym fragmentem tego wydania. Zapraszamy do lektury części 2 - Jabłko w rękach śmiertelnika.

Fragment można pobrać również w postaci mp3 z naszego downloadu.


Książka Assassin's Creed Revelations już w listopadzie

Dodany 23-10-2011, 21:02 przez: Wega, komentarzy: 12

książka AC Revelations

Na stronie Penguin.com pojawiła się informacja, że 24 (UK) i 29 (USA) listopada 2011 ukaże się kolejna, czwarta już książka Olivera Bowdena, Assassin's Creed Revelations, kończąca przygody Ezio z Florencji. Można ją zamówić m.in. w księgarni BookCity.pl.

Dotychczas ukazały się: Assassin's Creed: Renaissance, Assassin's Creed: Brotherhood i Assassin's Creed: The Secret Crusade. W polskich wersjach jak dotąd ukazała się książka Assassin's Creed: Renesans, a 9 listopada na półki księgarń zawita Assassin's Creed: Bractwo wydawnictwa Insignis.


Ezio Auditore: misja w czarnym sercu zepsutego imperium – fragmenty

Dodany 19-10-2011, 15:14 przez: Wega, komentarzy: 4

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od ogólnopolskiej premiery Bractwa – kolejnej powieści z serii Assassin's Creed. By uatrakcyjnić czas oczekiwania na książkę, wydawnictwo Insignis specjalnie dla czytelników udostępniło obszerne fragmenty dzieła Olivera Bowdena, również w wersji do słuchania, w wykonaniu… samego Marcina Perchucia!


Assassin’s Creed: Bractwo już 9 listopada w polskich księgarniach!

Dodany 14-10-2011, 14:49 przez: Wega, komentarzy: 13

AC Bractwo

Już 9 listopada trafi do polskich księgarń druga część przygód Ezio Auditore zatytułowana Assassin's Creed: Bractwo. Książka oparta jest na grze firmy Ubisoft pt. Assassin's Creed: Brotherhood, entuzjastycznie przyjętej przez fanów serii. Tym razem Ezio, dojrzały i zaprawiony w boju asasyn, stawia czoła wcieleniu zła i zepsucia, synowi papieża Aleksandra VI – Cesare Borgii.


Assassin's Creed: Bractwo już w listopadzie!

Dodany 22-09-2011, 23:23 przez: Wega, komentarzy: 8

Bractwo

9 listopada 2011 roku ukaże się Assassin's Creed: Bractwo Olivera Bowdena w polskiej wersji językowej, nakładem wydawnictwa Insignis. Tłumaczenie: Przemysław Bieliński. Książka będzie kosztować 39.99 zł.

Podziękowania dla Cez!


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza