Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Książki i komiksy”

Bractwo wyzwala Rzym

Dodany 09-11-2011, 16:57 przez: Wega, komentarzy: 16

Dziś do księgarń trafia długo wyczekiwana książka Olivera Bowdena „Assassin's Creed: Bractwo”, inspirowana bestsellerową grą komputerową „Assassin's Creed: Brotherhood”. Jest ona bezpośrednią kontynuacją powieści „Renensans”, która w Polsce ukazała się równo rok temu.

Wydawnictwo Insignis udostępniło dziś trzeci fragment książki pt. W Monteriggioni, również w wersji audio.


Trailer Assassin's Creed: Desmond

Dodany 09-11-2011, 00:05 przez: Wega, komentarzy: 18

Na YouTube pojawił się trailer komiksu Assassin's Creed: Desmond. Wszystkie informacje o wydaniu znajdziecie tutaj. Komiks można zamówić już na stronie lamanita.pl za 29.99 zł (twarda oprawa). Komiks w oprawie miękkiej kosztuje 19.99zł.


Premiera komiksu Assassin's Creed Desmond

Dodany 07-11-2011, 17:09 przez: Wega, komentarzy: 9

Komiks Desmond

Wraz z premierą najnowszej części gry Assassin's Creed Revelations, 15 listopada 2011 roku, pojawi się w księgarniach komiks „Assassin's Creed: Desmond” którego fabuła osnuta została na kanwie przygód asasynów znanych fanom z serii gier wydawanej przez Ubisoft. Komiks uzupełnia serię publikacji wokół kultowej już gry, a jego wydawcą jest Sine Qua Non. Ukazał się on dotychczas we Francji, Kanadzie, Niemczech oraz Danii. Jest pierwszym z cyklu trzech zeszytów opisujących historię ostatniego asasyna, Desmonda Milesa, i jego przodków.


Jabłko w rękach śmiertelnika - drugi fragment książki Assassin's Creed: Bractwo

Dodany 31-10-2011, 14:54 przez: Wega, komentarzy: 14

AC Bractwo

Bestsellerowe wydanie książki Assassin's Creed Bractwo, mimo iż swoją premierę ma 9 listopada, znalazło się już na listach polskich bestsellerów. Dzięki wydawnictwu Insignis możemy zapoznać się już dziś z kolejnym fragmentem tego wydania. Zapraszamy do lektury części 2 - Jabłko w rękach śmiertelnika.

Fragment można pobrać również w postaci mp3 z naszego downloadu.


Książka Assassin's Creed Revelations już w listopadzie

Dodany 23-10-2011, 21:02 przez: Wega, komentarzy: 12

książka AC Revelations

Na stronie Penguin.com pojawiła się informacja, że 24 (UK) i 29 (USA) listopada 2011 ukaże się kolejna, czwarta już książka Olivera Bowdena, Assassin's Creed Revelations, kończąca przygody Ezio z Florencji. Można ją zamówić m.in. w księgarni BookCity.pl.

Dotychczas ukazały się: Assassin's Creed: Renaissance, Assassin's Creed: Brotherhood i Assassin's Creed: The Secret Crusade. W polskich wersjach jak dotąd ukazała się książka Assassin's Creed: Renesans, a 9 listopada na półki księgarń zawita Assassin's Creed: Bractwo wydawnictwa Insignis.


Ezio Auditore: misja w czarnym sercu zepsutego imperium – fragmenty

Dodany 19-10-2011, 15:14 przez: Wega, komentarzy: 4

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od ogólnopolskiej premiery Bractwa – kolejnej powieści z serii Assassin's Creed. By uatrakcyjnić czas oczekiwania na książkę, wydawnictwo Insignis specjalnie dla czytelników udostępniło obszerne fragmenty dzieła Olivera Bowdena, również w wersji do słuchania, w wykonaniu… samego Marcina Perchucia!


Assassin’s Creed: Bractwo już 9 listopada w polskich księgarniach!

Dodany 14-10-2011, 14:49 przez: Wega, komentarzy: 13

AC Bractwo

Już 9 listopada trafi do polskich księgarń druga część przygód Ezio Auditore zatytułowana Assassin's Creed: Bractwo. Książka oparta jest na grze firmy Ubisoft pt. Assassin's Creed: Brotherhood, entuzjastycznie przyjętej przez fanów serii. Tym razem Ezio, dojrzały i zaprawiony w boju asasyn, stawia czoła wcieleniu zła i zepsucia, synowi papieża Aleksandra VI – Cesare Borgii.


Assassin's Creed: Bractwo już w listopadzie!

Dodany 22-09-2011, 23:23 przez: Wega, komentarzy: 8

Bractwo

9 listopada 2011 roku ukaże się Assassin's Creed: Bractwo Olivera Bowdena w polskiej wersji językowej, nakładem wydawnictwa Insignis. Tłumaczenie: Przemysław Bieliński. Książka będzie kosztować 39.99 zł.

Podziękowania dla Cez!


Assassin's Creed: The Chain - komiks

Dodany 25-07-2011, 15:46 przez: Wega, komentarzy: 11

The Chains

Na Comic Con Ubisoft zaprezentował nie tylko Assassin's Creed Embers - krótki film animowany - ale także kolejny projekt UbiWorkshop: kontynuację komiksu The Fall, czyli Assassin's Creed: The Chain. Po raz kolejny Cameron Stewart i Karl Kerschl połączą siły, by stworzyć opowieść o dalszych losach Daniela Crossa i Nikolaia Orelova. Komiks ma zostać wydany w listopadzie.


Ezio Auditore: Rozdział Trzeci

Dodany 27-06-2011, 20:16 przez: Wega, komentarzy: 14

Ezio rozdział 3

Po Assassin's Creed: Renaissance i Brotherhood autorstwa Olivera Bowdena nadszedł czas na wydanie Assassin's Creed: The Secret Crusade, książki, która powinna ukazać się lada dzień. Tymczasem autor nie próżnuje - w listopadzie 2011 ma ukazać się Assassin's Creed: Ezio Auditore - The Third Chapter. Po tytule i zwięzłym opisie możemy się spodziewać, że będzie to książka na podstawie AC Revelations.


Assassin's Creed The Fall na Ubiworkshop

Dodany 01-06-2011, 17:10 przez: Wega, komentarzy: 8

Ubiworkshop przygotowało dla fanów serii Assassin's Creed miłą niespodziankę. Od dziś co środę będą pojawiać się na ich stronie internetowej kolejne strony komiksu Assassin's Creed The Fall.

Oczywiście, komiks jest także do nabycia w sklepie Ubiworkshop.

Zapraszamy na forum do podzielenia się wrażeniami!


Assassin's Creed: Bractwo już jesienią

Dodany 11-05-2011, 00:25 przez: Wega, komentarzy: 18

Assassin's Creed: Bractwo"Wyruszę do czarnego serca zepsutego imperium, by zetrzeć w proch moich wrogów. Rzymu nie zbudowano jednak w jeden dzień i nie odbuduje go samotny asasyn. Jestem Ezio Auditore da Firenze. Oto moje bractwo."

Wydawnictwo Insignis oficjalnie zapowiedziało, że długo oczekiwana książka "Assassin's Creed: Bractwo" Olivera Bowdena ukaże się już jesienią tego roku. Książka została już przetłumaczona i obecnie znajduje się w fazie redakcji.


Assassin's Creed: The Secret Crusade

Dodany 09-05-2011, 12:23 przez: Wega, komentarzy: 23

The Secret CrusadePo "Assassin's Creed: Renaissance" i "Assassin's Creed: Brotherhood" przyszedł czas na wydanie książki "Assassin's Creed: The Secret Crusade". Tym razem jest to powieść o Altairze i jego działalności w czasie Trzeciej Krucjaty. Książka zostanie wydana przez Penguin Books i ukaże się 27 czerwca 2011. Już teraz można ją zamówić w pre-orderze, np. w bookcity.pl. Warto przypomnieć, że polska wersja "Assassin's Creed: Brotherhood" pojawi się w księgarniach jesienią tego roku nakładem wydawnictwa Insignis.


Assassin's Creed: Holy Land

Dodany 31-12-2010, 18:48 przez: Wega, komentarzy: 26

W zeszłym roku ukazała się książka Assassin's Creed: Renaissance, w tym - Assassin's Creed: Brotherhood. Na przyszły rok została zapowiedziana kolejna pozycja - Assassin's Creed: Holy Land. Czy będzie to książka o przygodach Altaira, znanych z pierwszej części, czy raczej powieść na podstawie kolejnej części gry z cyklu? Przekonamy się, kiedy Ubisoft podzieli się informacjami, czym miał być projekt zapowiedziany na 2011 rok.

Podziękowania dla: Ilidan


Assassin's Creed: Brotherhood w postaci książki

Dodany 31-10-2010, 14:20 przez: Wega, komentarzy: 21

KAC Brotherhoodsiążka Olivera Bowdena "Assassin's Creed: Renesans" cieszyła się sporym zainteresowaniem, nic dziwnego zatem, że powstanie jej kontynuacja. Premiera angielskiej wersji książki "Assassin's Creed: Brotherhood" nakładem wydawnictwa Penguin ma mieć miejsce już 7 grudnia 2010.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania jest "Assassin's Creed: Renesans" w polskiej wersji - jeszcze przez tydzień możecie nadsyłać prace!


1, 2, 3, 4, 5, 6

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
260
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza