Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Książki i komiksy”

Komiks Assassin's Creed: Accipiter w sprzedaży już 17 października

Dodany 05-10-2012, 10:57 przez: Wega, komentarzy: 7

Accipiter

Wydawnictwo SQN zapowiedziało, że 17 października 2012 roku do polskich księgarń trafi trzecia część przygód asasynów w komiksowej oprawie – Assassin's Creed: Accipiter. Pierwsza odsłona serii o podtytule Desmond pojawiła się w listopadzie 2011, a druga – Aquilus – w maju 2012 roku.

Postaci ze słynnej gry komputerowej Assassin's Creed zyskują nowe życie w komiksie. Scenarzysta Eric Corbeyran (Pieśń Strzyg, XIII Mystery) i rysownik Djillali Defali (Uchronies) wciągają nas w pasjonującą przygodę, przekraczającą granice czasu i nauki – przygodę całkowicie nową, która zaskoczy zarówno miłośników gier, jak i innych czytelników.


Już w listopadzie w księgarniach kolejny tom serii Assassin’s Creed

Dodany 02-10-2012, 14:05 przez: Wega, komentarzy: 5

Objawienia

Objawienia – tak zatytułowany jest czwarty już tom bestsellerowej serii Assassin's Creed Olivera Bowdena. Książka, która pojawi się nakładem wydawnictwa Insignis Media, trafi na półki polskich księgarń już 7 listopada.

To ostatnia już powieść o losach Ezio Auditore, młodego florenckiego szlachcica, który odkrywając w dramatycznych okolicznościach swoje powołanie, staje się po wielu perypetiach jednym z asasynów (Assassin's Creed: Renesans), a potem – jako mistrz Bractwa – toczy otwartą walkę z demonicznym zakonem templariuszy (Assassin's Creed: Bractwo). Bazujące na fabule gier Assassin's Creed powieści Olivera Bowdena oprócz dynamicznej akcji, egzotyki miejsc, sugestywnych opisów walk i aury tajemniczości, oferują czytelnikowi coś jeszcze: znakomite osadzenie fabuły w realiach historycznych i bardzo przekonujące wrażenie, że prawdziwe, znane z historii wydarzenia to konsekwencja działania Ezio, asasynów i templariuszy.


Książka Assassin's Creed: Objawienia zadebiutuje na początku listopada

Dodany 13-09-2012, 15:28 przez: Wega, komentarzy: 20

Assassin's Creed: Objawienia

Wydawnictwo Insignis poinformowało, że już 7 listopada ukaże się książka Assassin's Creed Revelations autorstwa Olivera Bowdena w polskiej wersji językowej. To doskonała okazja, by przypomnieć sobie przygody Ezio w Konstantynopolu i prześledzić ostatnie lata jego życia, kiedy to - starszy i mądrzejszy - wyrusza do Masjafu, by poznać tajemnice skrywane w Bibliotece Altaira. Poza wydarzeniami znanymi z gry, będziemy mogli przeczytać o podróży Ezio z Włoch do Konstantynopola i poznać szczegóły dotyczące jego śmierci, ukazane wcześniej w Assassin's Creed: Embers.

Tytuł ten może okazać się dobrą alternatywą dla osób, które posiadają w wyobraźni własną wizję wydarzeń, jakie w ostatniej odsłonie serii pokazali nam scenarzyści.


Assassin's Creed: The Fall teraz dostępny na iPady

Dodany 12-07-2012, 15:27 przez: Maciekbpl, komentarzy: 7

Ubisoft udostępnił komiks Assassin's Creed: The Fall na App Store. Jest to opowieść o mistrzu asasynów, Nikolaiu Orelovie, która oferuje nam głębszy wgląd w uniwersum świata Assassin's Creed. Możliwe jest wyświetlanie komiksu w wersji czarno-białej.

Komiks dostępny jest dla iPadów za jedyne 69p. Do jego oglądania wymagana jest aplikacja za 79 centów euro, pierwszą część dostajemy za darmo (nie licząc kosztów aplikacji), za następne musimy zapłacić 2,39 euro. Opowieść można również przeczytać na UbiWorkshop.


Assassin's Creed: Forsaken

Dodany 11-07-2012, 12:29 przez: Wega, komentarzy: 36

okładka AC Forsaken

Jeśli przez chwilę podniosło się Wam ciśnienie, że chodzi o nowy tytuł w świecie Assassin's Creed - spokojnie. Mogliśmy oczekiwać, że już wkrótce zostanie zapowiedziana kolejna książka Olivera Bowdena, w której znajdziemy opis wydarzeń z AC III. Assassin's Creed: Forsaken ukaże się 31 października.


Obniżka cen e-booków Assassin's Creed

Dodany 25-06-2012, 14:24 przez: Wega, komentarzy: 10

ebooki

Z okazji 553 urodzin Ezio Auditore wydawnictwo Insignis przygotowało specjalną ofertę: na platformach iBookstore/iTunes (iPad/iPhone/iPod) oraz Woblink i Virtualo (EPUB/mobi, czyli Kindle & inne czytniki & Android) można kupić książki Assassin's Creed: Renesans i Bractwo za 10,90zł (62% zniżki) i Tajemną Krucjatę za 16,90zł (48% zniżki).


Oficjalny poradnik do Assassin's Creed III

Dodany 20-06-2012, 18:58 przez: Wega, komentarzy: 24

Poradnik

Tradycyjnie, Ubisoft do każdej gry z serii Assassin's Creed wydaje poradnik. Nie inaczej jest w przypadku trzeciej części. W sklepie Amazon.com można już składać przedpremierowe zamówienia na oficjalny poradnik do Assassin's Creed III, w którym znajdziecie pełny opis sposobu przejścia zarówno wątku głównego, jak i misji pobocznych oraz dokładną analizę fabuły. Cena wynosi "jedynie" 14,99 funta.


Komiks Assassin's Creed: The Chain już dostępny w pre-orderze

Dodany 25-05-2012, 20:41 przez: Wega, komentarzy: 23

The Chain

Na stronie UbiWorkshop można już składać przedpremierowe zamówienia na komiks Assassin's Creed: The Chain. Znajdziemy w nim dalszy ciąg losów Daniela Crossa i Nikolaia Orelova, a także coś, co rzuci nowe światło na nadchodzący Assassin's Creed III...

Przyjemność sprawienia sobie 128-stronicowego komiksu będzie Was kosztować aż 19.95 dolara plus koszty wysyłki. Premiera przewidywana jest na koniec lata 2012.

Twórcami Assassin's Creed: The Chain są zdobywcy nagrody Eisnera, Cameron Stewart i Karl Kerschl, odpowiedzialni także za powstanie Assassin's Creed: The Fall.


Zabił go… ponieważ mógł – Tajemna Krucjata Olivera Bowdena

Dodany 21-05-2012, 14:34 przez: Wega, komentarzy: 11

Tajemna Krucjata

Dziś do przeczytania i posłuchania (w świetnej interpretacji Marcina Perchucia) kolejny, ostatni już fragment powieści Olivera Bowdena Assassin's Creed: Tajemna krucjata (już w sprzedaży).

Rozdział czwarty Tajemnej krucjaty przenosi nas do podziemi wzgórza Świątynnego w Jerozolimie. Są tam trzej asasyni: Altaïr, Malik oraz brat Malika, Kadar. Mają odszukać i dostarczyć Mistrzowi, Al Mualimowi, pewną znajdującą się w Świątyni Salomona rzecz; nie wiedzą, czym tak naprawdę jest, ale są świadomi, że na ich drodze staną templariusze. Kadar, ku wielkiej niechęci Malika, jest wpatrzony w młodego mistrza asasynów – Alatïra. Ten zaś, pewny siebie, ignoruje zasady asasyńskiego Credo. Zabija, choć nie musi. Zabija, ponieważ może. Nie jest zatem czystym asasynem. Czysty asasyn musi się dopiero w nim narodzić.

Zapraszamy do lektury i wysłuchania fragmentu, polecając zarazem powieść Olivera Bowdena Assassin's Creed: Tajemna krucjata, która niedawno trafiła na półki polskich księgarń.


Krew na rękawie i honor asasyna – Tajemna krucjata Olivera Bowdena

Dodany 15-05-2012, 19:08 przez: Aramilllion, komentarzy: 15

Tajemna Krucjata

Nowa powieść Olivera Bowdena – Assassin's Creed: Tajemna krucjata – opowiadająca o życiu legendarnego Altaïra, średniowiecznego Mistrza asasynów, jest już od kilku dni w sprzedaży. Tych z Was, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z książką, zapraszamy do lektury kolejnego fragmentu powieści, udostępnionego przez wydawnictwo Insignis. Można go również wysłuchać w znakomitej interpretacji Marcina Perchucia pod tym linkiem.

Omar Ibn-La'Ahad pod osłoną nocy przybywa do Mistrza, Al Mualima. Jego tajna misja w obozowisku armii Saladyna najwyraźniej się powiodła. Można się spodziewać, że wojska sułtana nie będą już skłonne oblegać Masjaf. Ale cóż to? Na rękawie Omara widnieje plama o charakterystycznej, szkarłatniej barwie… Zatem coś poszło nie tak. Już wkrótce okaże się, jak wielkie konsekwencje będzie miało naznaczone krwią niepowodzenie Omara. I jak wielkiego honoru dowiedzie ów asasyn – ojciec jedenastoletniego Altaïra – który, podejmując ostateczną decyzję w trudnej, patowej sytuacji, na pierwszym miejscu postawi asasyńskie Credo.

Cały fragment powieści znajdziecie tutaj.


Assassin’s Creed AQUILUS

Dodany 14-05-2012, 19:58 przez: Wega, komentarzy: 14

Aquilus

18 maja 2012 roku, wydawnictwo SQN zaprezentuje kolejną część komiksu Assassin's Creed pod tytułem „Aquilus”. Jest to drugi tom z serii trzech komiksów o przygodach Desmonda - pierwszy pojawił się w listopadzie 2011.

Komiks można kupić przed premierą, na stronie labotiga.pl

Postaci ze słynnej gry komputerowej Assassin's Creed zyskują nowe życie w komiksie. Scenarzysta Eric Corbeyran (Pieśń Strzyg, XIII Mystery) i rysownik Djillali Defali (Uchronies) wciągają nas w pasjonującą przygodę, przekraczającą granice czasu i nauki – przygodę całkowicie nową, która zaskoczy zarówno miłośników gier, jak i innych czytelników.


Assassin’s Creed: Tajemna krucjata – powieść o losach Altaïra już w sprzedaży

Dodany 09-05-2012, 14:04 przez: Wega, komentarzy: 13

Tajemna Krucjata

Do księgarń trafia dziś polski przekład powieści Olivera Bowdena – Assassin's Creed: Tajemna krucjata. Książka opowiada o losach Altaïra ibn-La'Ahada – legendarnego reformatora Zakonu, Mistrza i zarazem jednego z najwybitniejszych asasynów w dziejach Bractwa. Narrację prowadzi Niccolò Polo, ojciec słynnego podróżnika – Marco. Zdaje onswojemu bratu – Maffeo – relację z tego, co przekazał mu sam Altaïr.


Fragment książki Assassin's Creed: Tajemna Krucjata

Dodany 30-04-2012, 15:02 przez: Wega, komentarzy: 9

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji przeczytać fragmentu Tajemnej Krucjaty, zapraszam do przesłuchania zamieszczonego fragmentu książki. Przypominamy, że jej premiera zaplanowana jest na 9 maja 2012.


Historia Altaïra – tak zaczyna się opowieść

Dodany 26-04-2012, 15:15 przez: Aramilllion, komentarzy: 16

Już 9 maja na półki polskich księgarń trafi nowa powieść Olivera Bowdena – Assassin's Creed: Tajemna krucjata. Opowiada ona o życiu jednego z najznamienitszych asasynów Bractwa –Altaïra ibn La-Ahada, żyjącego na przełomie XII i XIII wieku. Narratorem jest Niccolò Polo, ojciec słynnego podróżnika – Marco. Przeczytajcie, jak zaczyna swoją opowieść, starając się w nią wciągnąć swojego początkowo niechętnego brata – Maffeo, który sądzi, że to, co zamierza przekazać mu Niccolò, będzie nudnym wykładem o życiu i filozofii Mistrza; wkrótce okaże się, jak bardzo Maffeo się myli. Wszystko zaś rozgrywa się w malowniczej scenerii Masjafu, pod wspaniałą, budzącą grozę i podziw, górującą na okolicą legendarną twierdzą asasynów.

Zapraszam do przeczytania kolejnego fragmentu Tajemnej krucjaty, który znajdziecie tutaj.


Assassin’s Creed: Tajemna krucjata – premiera już wkrótce!

Dodany 23-04-2012, 16:41 przez: Aramilllion, komentarzy: 14

Tajemna Krucjata

Już 9 maja w polskich księgarniach pojawi się nowa książka Olivera Bowdena z serii Assassin's Creed. Powieść Tajemna krucjata opowiada o Altaïrze ibn La'Ahadzie, asasyńskim Mistrzu żyjącym na przełomie XII i XIII wieku. Losy Altaïra przedstawia Niccolò Polo, ojciec słynnego podróżnika, Marco. To właśnie w jego narracji poznajemy najmłodsze lata ibn La'Ahada, jego niepokorną młodość, która ściągnęła na niego i Zakon wiele nieszczęść, w końcu okres, w którym stał się Mistrzem Bractwa, i lata dojrzałe, kiedy pogłębiał swoją wiedzę i nadawał głębszą interpretację zakonnej regule – asasyńskiemu Credo.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
010
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza