Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Konkursy”

Wstąp do bractwa razem z Radiem Zet

Dodany 23-11-2010, 21:18 przez: Maciekbpl, komentarzy: 55

Radio Zet ogłosiło konkurs dotyczący Assassin's Creed: Brotherhood. Naszym zadaniem jest odpowiedzenie na kilka pytań w quizie żeby wziąć udział w losowaniu nagród, codziennie do wygrania gra i monitor firmy BenQ. Zwycięzca całego konkursu otrzyma projektor.


Konkurs #3

Dodany 15-11-2010, 21:21 przez: Wega, komentarzy: 21

konkurs3Mamy dla Was kolejny konkurs! Tym razem nagród będzie dużo więcej, bo aż 5 bluz i 10 koszulek z Assassin's Creed: Brotherhood! Co trzeba zrobić, aby wygrać? Wystarczy zaprojektować nowy gadżet dla Desmonda i wysłać do nas! Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone bluzami, kolejne - koszulkami.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.


Wyniki konkursu 2

Dodany 13-11-2010, 17:43 przez: Wega, komentarzy: 12

Z przyjemnością ogłaszam, że konkurs #2 został rozstrzygnięty! Nagrody otrzymują: Wojciech Król, za nietypowy pomysł i perfekcyjne wykonanie, Szati, za najciekawsze opowiadanie i andswat - za ciekawy pomysł i poczucie humoru. Gratulujemy zwycięzcom!

Prace możecie przeczytać i obejrzeć tutaj.


Konkurs z wydawnictwem Insignis

Dodany 09-11-2010, 14:46 przez: Wega, komentarzy: 10

Z okazji jutrzejszej premiery 3 książek: Jeremy Clarkson – "Doprowadzony do szału", Oliver Bowden – "Assassin's Creed: Renesans" oraz Dmitry Glukhovsky – "Metro 2034" wydawnictwo Insignis na Facebooku zorganizowało konkurs, gdzie można wygrać jedną z nich. Wystarczy w komentarzach wpisać jedno z trzech kluczowych haseł.

3 premiery

Konkurs trwa do piątku (12.11.2010), do godz. 23:59, wyniki losowania pojawią się w sobotę (13.11.2010) przed południem.


Konkursy na gram.pl i cdaction.pl

Dodany 09-11-2010, 13:30 przez: Wega, komentarzy: 13

Na stronie gram.pl rozpoczął się konkurs, w którym do wygrania jest 5 bluz i 10 koszulek z logo asasynów. Wystarczy zapewnić redakcję, że jest się fanem Assassin's Creed. Konkurs trwa do 15 listopada.

Z kolei na stronie cdaction.pl jest do wygrania replika ukrytego ostrza! Tu jednak wyzwanie jest dużo większe - trzeba przygotować filmik na temat "AsasynPL, czyli przygody asasyna w Polsce". Termin składania prac to 19 listopad.


Konkurs #2 zakończony!

Dodany 08-11-2010, 01:23 przez: Wega, komentarzy: 16

Konkurs #2, w którym do wygrania była książka "Assassin's Creed: Renesans" został zakończony. Walka była zażarta, otrzymaliśmy aż 34 prace, które opublikujemy już wkrótce na stronie głównej. Dziękuję wszystkim za udział!

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w tym tygodniu.


Ukryte ostrze do wygrania

Dodany 29-10-2010, 23:53 przez: Wega, komentarzy: 14

Na stronie CD-Action pojawiło się ciekawe ogłoszenie - niedługo zostanie zorganizowany konkurs, w którym główną nagrodą będzie ukryte ostrze. Na czym będzie ów konkurs polegać, jeszcze nie wiadomo, wszak nagroda jest cenna... W komentarzach do newsa na stronie CD-Action możecie przedstawiać swoje pomysły, co miałoby być zadaniem uczestników.


Konkurs!

Dodany 24-10-2010, 20:29 przez: Lambert, komentarzy: 18

Z radością ogłaszamy kolejny konkurs organizowany przez naszą stronę. Tym razem temat jest znacznie obszerniejszy niż ostatnio, a zarazem bardziej elastyczny. Mianowicie Waszym zadaniem będzie przedstawienie swojej wizji Assassin's Creed III. Opowiadanie? Praca graficzna? Coś innego? Forma pracy zależy tylko od Waszej wyobraźni.

Prace można składać do 7 listopada, wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 14 listopada.

Na koniec zostawiliśmy to co najważniejsze, czyli nagrody. Tym razem mamy coś naprawdę wartego zachodu - 3 egzemplarze Assassin's Creed: Renesans, oczywiście w polskiej wersji językowej, po jednej na trzy najlepsze prace w konkursie.

Zatem do piór, pędzli, aparatów czy czego tylko chcecie. Regulamin znajdziecie tutaj. Powodzenia!


Zdobądź przedpremierowo Assassin's Creed Renesans!

Dodany 21-10-2010, 12:19 przez: Wega, komentarzy: 15

Na profilu Wydawnictwa Insignis na Facebooku można wygrać książkę Olivera Bowdena! Oto treść ogłoszenia:

Zdobądź przedpremierowo "Assassin's Creed: RENESANS"! Właśnie otrzymaliśmy z drukarni pachnące jeszcze drukiem, świeżutkie egzemplarze sygnalne książki Olivera Bowdena. Wyszła świetnie! Żeby to uczcić, proponujemy naszym fanom konkurs. Trzem osobom, które wyłonimy na drodze losowania, wyślemy w najbliższy poniedziałek po egzemplarzu książki (premiera 10.11.2010). Koniec konkursu - w piątek (22.10.2010) o 23:00. Godzinę później - ogłoszenie zwycięzców. Co trzeba zrobić? 1. Należy być fanem naszej facebookowej strony i 2. - dopisać w komentarzach do tego postu, co odpowiedział Ezio podczas rytuału asasynów na dzwonnicy św. Marka w Wenecji, gdy Machiavelli powiedział: Tam, gdzie inni ślepo podążają za prawdą, ty pamiętaj... Facebook.com/Wydawnictwo.Insignis


Ubiworkshop zakończył konkurs na fanart Assassin's Creed

Dodany 17-09-2010, 16:20 przez: Lambert, komentarzy: 10

Ubiworkshop, oddział Ubisoftu przeznaczony do eksperymentów z nowymi formami przedstawiania produktów tej firmy, zakończył konkurs na pracę graficzną przedstawiająca Asasyna z dowolnego okresu dziejów. Dzieł nadpłynęło ponoć naprawdę dużo, wybranych została jedynie garstka najlepszych, która zostanie w nagrodę wydrukowana na łamach wyjątkowego albumu Assassin's Creed, który ma zostać wydany w niedalekiej przyszłości. A co z tymi, które nie zostały wybrane? Cały czas są publikowane przez ich twórców tutaj, a także w naszej galerii. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z nimi, znajdziecie parę perełek, które nie zostały wybrane przez Ubiworkshop chyba tylko ze względu na obowiązujące ich limity.


Konkurs rozstrzygnięty!

Dodany 06-09-2010, 19:14 przez: Wega, komentarzy: 23

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Spośród nadesłanych prac wyłoniliśmy zwycięzców:

Klucze do bety Assassin's Creed: Brotherhood otrzymują Aramilllion oraz Malhavoc.

Książki trafią do Vasetlotha oraz Staniszyna.

Gratulujemy zwycięzcom!

Nadesłane opowiadania można przeczytać na naszej stronie w dziale fanfic.


Konkurs zakończony!

Dodany 01-09-2010, 07:31 przez: Lambert, komentarzy: 78

Rozpoczęty nieco ponad miesiąc temu konkurs czas zakończyć! Nadpłynęło znacznie więcej prac niż się spodziewaliśmy, szczególnie w ostatnich dniach (i godzinach) konkursu. Zaskoczyła nas nie tylko ich ilość, ale także jakość, choć zdarzyło się kilka "poharatanych" językowo dzieł. Mimo to większość z nich doczeka się przynajmniej publikacji na naszej stronie... A cztery z nich zostaną nagrodzone: dwie kluczami do bety AC: Brotherhood oraz dwie książką O. Bowdena "Assassin's Creed: Renaissance".

Wyniki zostaną ogłoszone zaraz po tym jak komisja konkursowa (Lamb3rt, Wega, Maciekbpl oraz Falavandrel) dokona oceny każdej z prac i ustali zwycięzców konkursu. Postaramy się wyrobić jak najszybciej ;)


Do zakończenia konkursu został tylko tydzień!

Dodany 24-08-2010, 14:50 przez: Wega, komentarzy: 9

Już tylko tydzień został na wysłanie pracy konkursowej! Przypominamy, do wygrania jest książka Assassin's Creed: Renaissance Olivera Bowdena oraz dwa klucze do bety Assassin's Creed: Brotherhood. Temat jest prosty i dający olbrzymie pole do popisu, a nagrody warte poświęcenia kilku chwil na napisanie opowiadania o Desmondzie.

Zachęcamy do wzięcia udziału!


Konkurs!

Dodany 31-07-2010, 14:23 przez: Wega, komentarzy: 19

Redakcja Zakonu Assassin's Creed we współpracy z polskim oddziałem firmy Ubisoft przygotowała dla Was, drodzy Czytelnicy, niepowtarzalny konkurs. Nagrody są nie byle jakie, bowiem na zwycięzców czeka książka Olivera Bowdena, "Assassin's Creed: Renaissance" (w angielskiej wersji językowej). Ale nie tylko ona... Ubisoft przekazał nam dwa klucze do nadchodzącej wielkimi krokami bety trybu mulitplayer w Brotherhood. Przy okazji informujemy, że lista nagród może - choć nie musi - z czasem się powiększyć. Zależeć będzie to od poziomu nadsyłanych prac.

Jednak nagród jest mało, a chętnych od groma, więc - jak zobowiązują zasady organizowania konkursów - trzeba wykonać pewne zadanie. W przeciwieństwie do innych uważamy, że wykonywanie owego zadania powinno stanowić taką samą frajdę jak otrzymywanie nagród, co za tym idzie zadanie to będzie równie trudne, co twórcze.

Przejdźmy od razu do konkretów. Aby zdobyć opisane wyżej nagrody, należy napisać opowiadanie o losach Desmonda Milesa, z dowolnego okresu jego życia (z wyłączeniem wydarzeń znanych z gier Assassin's Creed). Praca powinna zajmować minimum dwie strony w wordzie czcionką Times New Roman 12. Opowiadanie należy wysłać na nasz adres mailowy (zakon.assassins.creed@gmail.com) do 31 sierpnia 2010 roku, podając w tytule maila dopisek "konkurs", swój nick oraz nagrodę, o którą chcesz walczyć.

Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia br. Regulamin konkursu w rozszerzeniu newsa.


Konkurs

Dodany 02-05-2008, 14:34 przez: Valygar, komentarzy: 0

Onet.pl wraz z firmą Cenega zaprasza do wzięcia udziału w konkursie związanym z Assassin's Creed. Do wygrania jest 10 egzemplarzy gry i karty graficzne: Sapphire 3870 X2, Sapphire 3870 lub Sapphire 3850. Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, które znajdują się pod tym adresem. Powodzenia!


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza