Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Konkursy”

Konkurs #8

Dodany 28-08-2011, 22:43 przez: Wega, komentarzy: 18

Trzy części Assassin's Creed za nami, a wkrótce premiera Assassin's Creed Revelations! Wspaniała seria! Wraz z GRAM.PL zorganizowaliśmy kolejny konkurs. Tym razem Wasze zadanie będzie proste - wystarczy napisać, za co najbardziej lubicie Assassin's Creed. Wyślijcie do nas email, w którym w kilku zdaniach określicie, co najbardziej Wam odpowiada w grach z tej serii. Dla uczestników konkursu mamy nagrody: koszulkę (rozmiar XL) i dwa metalowe pudełka. Na emaile czekamy do 4 września, a już następnego dnia podamy wyniki. Zwycięzców wyłonimy drogą losowania.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj.


Wyniki konkursu #7

Dodany 15-08-2011, 19:02 przez: Aramilllion, komentarzy: 3

Mam przyjemność ogłosić, że dzięki staraniom Redakcji udało się przed zapowiedzianym terminem zakończyć sprawdzanie prac i typowanie zwycięzców konkursu.

Zdaniem jury najlepsze opowiadania przesłali
dejvinside i
Jade

Właśnie do nich powędrują dwie książki Olivera Bowdena "Assassin's Creed: The Secret Crusade", w angielskiej wersji językowej.

Wszystkich użytkowników zachęcamy do przeczytania prac konkursowych TUTAJ


Zakończenie konkursu #7

Dodany 15-08-2011, 00:15 przez: Wega, komentarzy: 3

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie 7, w którym do wygrania była książka Olivera Bowdena "Assassin's Creed: The Secret Crusade". Tym razem otrzymaliśmy 16 prac na temat "Niewiedza jest błogosławieństwem", z których dwie zostaną nagrodzone.

Wyniki podamy wkrótce!


Konkurs #7

Dodany 01-08-2011, 00:33 przez: Wega, komentarzy: 4

Mamy przyjemność ogłosić siódmy konkurs! Tym razem Wasze zadanie będzie polegało na napisaniu opowiadania "Niewiedza jest błogosławieństwem", nawiązującego w dowolny sposób do świata Assassin's Creed. Do wygrania są dwie książki Olivera Bowdena "Assassin's Creed: The Secret Crusade", w angielskiej wersji językowej.

Konkurs zakończy się 14 sierpnia, wyniki podamy najpóźniej 21 sierpnia.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.


Napisz zapowiedź Revelations...

Dodany 05-07-2011, 11:29 przez: Wega, komentarzy: 8

Gram.pl organizuje konkurs na najciekawszą zapowiedź Assassin's Creed Revelations. Do wygrania - koszulka "Been there done that". Swoje prace można zgłaszać do 10 lipca 2011. Szczegóły znajdziecie tutaj.


Wyniki konkursu #6

Dodany 22-06-2011, 21:27 przez: Wega, komentarzy: 7

Nadeszła chwila, na którą czekali z pewnością uczestnicy konkursu #6. Spośród nadesłanych prac wyłoniliśmy trzech zwycięzców:
W kategorii opowiadanie wygrywa Mateusz812,
w kategorii wiersz - Ostrze w Tłumie,
w kategorii rysunek - Michieru.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy wygranych zwycięzcom! Skontaktujemy się z Wami przez email w sprawie wysyłki nagród.

Już wkrótce wstawimy wszystkie dzieła - prosimy o cierpliwość.

AKTUALIZACJA: Zapraszamy do zapoznania się z twórczością uczestników konkursu! Zwycięskie prace zostały wyróżnione pogrubieniem, kolejność umieszczenia pozostałych jest przypadkowa.


Zakończenie konkursu #6

Dodany 20-06-2011, 00:48 przez: Wega, komentarzy: 10

Dziękujemy wszystkim, którzy przysłali swoje prace na konkurs #6. Dostaliśmy aż 33 emaile z rysunkami, wierszami i opowiadaniami! Nadszedł czas, by wybrać najlepsze, zatem nasza redakcja bierze się do dzieła! Wyniki podamy najpóźniej 26 czerwca 2011.


Konkurs #6

Dodany 03-06-2011, 23:52 przez: Aramilllion, komentarzy: 6

Mamy przyjemność ogłosić kolejny, szósty już konkurs! Tym razem sponsorem nagród jest jeden z użytkowników, Shadokami, a są nimi nieśmiertelniki, na których wygrawerowana jest sentencja Asasynów.

Aby je wygrać, należy wysłać na adres zakon.assassins.creed@gmail.com pracę na temat "Danse macabre", czyli opowiadanie, wiersz lub rysunek przedstawiający nieznaną śmierć jednej z postaci ze świata Assassin's Creed.

Termin przysyłania prac upłynie 19 czerwca. Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu oraz zdjęcia nieśmiertelników znajdziecie TUTAJ.


Wyniki konkursu #5

Dodany 13-03-2011, 16:58 przez: Aramilllion, komentarzy: 46

Zgodnie z obietnicą, nadszedł czas aby przedstawić zwycięzców konkursu #5! Chcielibyśmy pogratulować im świetnych prac i życzyć dalszych sukcesów. Natomiast wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za całą pracę jaką włożyli w tworzenie swoich dzieł. Możecie obejrzeć je wszystkie w stosownym dziale w kategorii Nasza Twórczość.

Do konkursu zostały zgłoszone 44 prace - 19 graficznych oraz 25 pisemnych. Wybór pięciu zwycięzców spośród tylu prac był naprawdę ciężki. W końcu jednak uzgodniliśmy kim będą ci szczęśliwcy, z których każdy otrzyma egzemplarz gry Assassin's Creed: Brotherhood w wersji na PC.

A oto lista autorów zwycięskich prac:

  • Iskra
  • Anna M
  • Szati
  • Mantis
  • Wojtek Marciniak


Zakończenie konkursu #5

Dodany 11-03-2011, 16:42 przez: Aramilllion, komentarzy: 14

Wczoraj zakończył się konkurs #5. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłanie prac - zdziwiła nas ich ilość i wysoki poziom. Postaramy się ocenić wszystkie do końca tego weekendu - bądźcie cierpliwi.


Wyniki konkursu #4

Dodany 27-02-2011, 19:42 przez: Wega, komentarzy: 8

Książki "Assassin's Creed: Brotherhood" Olivera Bowdena w angielskiej wersji językowej trafią do użytkowników:

Jade
Vasetloth

Gratulujemy zwycięzcom wygranej, a wszystkim uczestnikom pomysłowości! Dziękujemy tym, którzy wzięli udział. Wybór nie był prosty, możecie przekonać się sami - zapraszamy do zapoznania się z pracami konkursowymi.


Konkurs 5 - Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Dodany 23-02-2011, 22:18 przez: Wega, komentarzy: 46

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie 4! Do końca tego tygodnia ocenimy Wasze prace.

Do premiery Assassin's Creed: Brotherhood na PC coraz mniej czasu - z tej okazji przygotowaliśmy dla Was razem z Ubisoft Polska kolejny konkurs, w którym do wygrania jest 5 egzemplarzy tejże gry w wersji podstawowej. Waszym zadaniem jest przedstawić ideę "nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" w formie opowiadania lub graficznej i przesłać na nasz adres email: zakon.assassins.creed@gmail.com. Na Wasze prace czekamy do 10 marca 2011, wyniki ogłosimy do 14 marca. Nagrody ufundowało Ubisoft Polska. Szczegóły znajdziecie tutaj.


Urodzinowy konkurs Zakonu

Dodany 09-02-2011, 00:27 przez: Wega, komentarzy: 17

Konkurs 4Dziś Zakon świętuje swoje trzecie urodziny! W ciągu ostatniego roku wiele się zmieniło - przede wszystkim udało się nam uzyskać patronat Ubisoftu, w maju 2010. Zmieniali się administratorzy, redakcja, dołączyło wielu wspaniałych użytkowników. Doczekaliśmy premiery Assassin's Creed II na PC i Brotherhood na konsole. Wyszły książki - Assassin's Creed: Renesans w polskiej wersji językowej i Assassin's Creed: Brotherhood w wersji angielskiej. I właśnie ta ostatnia książka jest nagrodą w naszym nowym konkursie. Do wygrania są dwa egzemplarze. A co będzie Waszym zadaniem? Napisać opowiadanie realizujące temat "Świat jest iluzją", nawiązujące w jakikolwiek sposób do Assassin's Creed. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Od dziś dostępna jest ostatnia część komiksu Assassin's Creed: The Fall - zamówienia można składać na stronie Ubiworkshop.


Wyniki konkursu #3

Dodany 05-12-2010, 20:40 przez: Wega, komentarzy: 36

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Wybrać najlepsze prace nie było łatwo (ok, ok, już nie smuć, Wega, do rzeczy...), oto wyniki:

Bluzy otrzymują:

law
Iskra
CristoV
Rorque
Wojciech Marciniak

Koszulki trafią do:

Optimus
Tramoxt
Zmora
M B
holdysz
Starscream56
Vendetta
ja3
Blackowa
werkot

Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wyślemy pocztą.

Prace można zobaczyć w dziale Fanfic w Konkurs nr 3.


Konkurs 3 zakończony!

Dodany 01-12-2010, 18:26 przez: Wega, komentarzy: 51

Konkurs #3 został zakończony! Tym razem dostaliśmy około 50 prac, niektóre z nich po prostu budziły zachwyt... Wybrać 15 najlepszych nie jest jednak łatwo. Wyniki ogłosimy po najbliższym weekendzie. Dziękujemy wszystkim za udział!


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza