Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Konkursy”

Wyniki konkursu JawneSny.pl

Dodany 01-12-2011, 01:45 przez: Wega, komentarzy: 7

Nadszedł dzień, na który czekali wszyscy uczestnicy konkursu na JawneSny.pl! Wraz z Olafem Szewczykiem, organizatorem konkursu, mam przyjemność ogłosić wyniki - ale najpierw kilka słów od Olafa:

W imieniu Kota z Cheshire i całej menażerii kącika o grach JawneSny.pl serdecznie witam społeczność Zakonu Assassin's Creed! :)

Jak wiecie, bo pisała tu o tym Wega, jakiś czas temu ogłosiliśmy w Jawnych Snach konkurs, w którym można było wygrać wiele fajnych, związanych z grami nagród – w tym encyklopedię Assassin's Creed. A właściwie dwie. Z myślą o największych fanach gier z tej serii wydzieliliśmy bowiem konkurs poboczny, w którym nagroda była tylko jedna – encyklopedia – ale za to szanse na jej zdobycie wydawały się większe, bo do walki o wszystko albo nic stawali tylko zdeklarowani asasyni z krwi i kości – czyli Wy. I rzeczywiście, prac nadeszło na ten asasyński konkurs mniej niż na konkurs główny (choć i tak całkiem sporo). A teraz czas na ogłoszenie wyników!


Konkurs #12

Dodany 27-11-2011, 22:23 przez: Wega, komentarzy: 10

Koszulka

Mamy przyjemność ogłosić kolejny konkurs - z okazji zbliżającej się szybkimi krokami oficjalnej premiery Assassin's Creed Revelations na PC mamy dla Was od Ubisoft Polska 8 koszulek (L) z wzorem orlich skrzydeł, jakie miał Desmond na bluzie w grze. Co więcej, do każdej koszulki dodajemy breloczek z diodą świecącą, do którego można włożyć klucz! Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać na nasz email poprawne odpowiedzi na 3 pytania i podać swój nick, pod jakim jesteście zarejestrowani w Zakonie. Regulamin konkursu i pytania znajdziecie tutaj.


Wyniki konkursu #11

Dodany 27-11-2011, 00:11 przez: Wega, komentarzy: 17

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wzięcie udziału! Wasza wiedza o Assassin's Creed jest niesamowita! Otrzymaliśmy 241 zgłoszeń, ale mamy tylko 4 nagrody... Książki Olivera Bowdena "Assassin's Creed: Bractwo" wydane przez Insignis trafią do użytkowników:

pit0070
Radzimierz
Fido90
dobrogowski

Poprawne odpowiedzi znajdziecie tutaj. Ci, którzy nie wygrali, nadal mają szansę zdobyć cenne nagrody w następnych konkursach - kolejny rozpoczynamy już jutro!


Konkurs 11 - Bractwo

Dodany 21-11-2011, 00:44 przez: Wega, komentarzy: 19

Bractwo

Dziś rozpoczynamy konkurs #11! Jak zapewne niektórzy się domyślali, nagrodami będą książki "Assassin's Creed: Bractwo" od wydawnictwa Insignis. Tym razem mamy dla Was 4 egzemplarze. Obowiązują zasady podobne jak w konkursie 10 - wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, wysłać na nasz adres zakon.assassins.creed@gmail.com poprawne odpowiedzi i podać nick, pod jakim jesteście zarejestrowani w Zakonie. Zwycięzców wyłonimy drogą losowania.

Pytania i pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Listę zwycięzców konkursu #10 znajdziecie tutaj.


Wyniki konkursu #10

Dodany 21-11-2011, 00:23 przez: Wega, komentarzy: 5

Konkurs #10 zakończony! Udział wzięło 181 osób! Odpowiedzi padały różne - w większości poprawne - a to znak, że trzeba dać w kolejnym konkursie trudniejsze pytania (chociaż widząc, jak dobrze znacie Assassin's Creed, raczej żadne nie będzie stanowić dla Was kłopotu). Odpowiedzi i pełną listę uczestników znajdziecie tutaj. A oto zwycięzcy, którzy otrzymają polską wersję komiksu "Assassin's Creed: Desmond" w twardej oprawie, wydanego przez Sine Qua Non:

1. Noxbi
2. Eldavo
3. tron4
4. MasterGrubaster
5. Lorenzo de medici
6. DfrankD22
7. Ilidan

Prosimy o kontakt e-mail i podanie adresów, na jakie mamy wysłać nagrody!


Konkurs - wygraj komiks "Assassin's Creed: Desmond"!

Dodany 14-11-2011, 00:00 przez: Wega, komentarzy: 8

Komiks Desmond

Wraz z wydawnictwem Sine Qua Non organizujemy dziesiąty już konkurs w Zakonie Assassin's Creed! Tym razem mamy dla Was komiksy "Assassin's Creed: Desmond", 7 pięknie wydanych albumów w twardej oprawie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na 5 prostych pytań, które znajdziecie tutaj. Nagrody rozlosujemy wśród osób, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na nasz adres email w terminie do 20 listopada 2011 włącznie.


Mini konkurs #3

Dodany 13-11-2011, 18:14 przez: Braveheart, komentarzy: 32

Przed Wami następne wyzwanie.

Oto pytanie:
Co Ezio trzyma w rękach, do kogo musi to dostarczyć, i która to część Assassin's Creed?

Zdjęcie znajdziecie w rozszerzeniu.

Powodzenia!

Jako pierwszy poprawnej odpowiedzi udzielił MaciekAsasyn, tym samym wygrywa dzisiejszy mini konkurs. Gratulujemy!


Konkurs z jawnesny.pl - encyklopedia Assassin's Creed do wygrania

Dodany 30-10-2011, 22:18 przez: Wega, komentarzy: 25

To nie fikcja - to fakt. W konkursie organizowanym przez Olafa Szewczyka na stronie Jawne Sny, jest do wygrania encyklopedia Assassin's Creed. Ba, nawet dwie. A jakby i tego było mało, to jeszcze masa innych, świetnych nagród. Co trzeba zrobić? Napisać coś prozą o grach, w praktycznie dowolnej formie - tekstu krytycznego, opowiadania, eseju... i wysłać na adres Menazeria@JawneSny.pl. Po szczegóły zapraszam na Jawne Sny.


AC Revelations na GRYOffline.pl

Dodany 17-10-2011, 15:10 przez: Wega, komentarzy: 9

5 listopada 2011 o godzinie 15:00 w klubie Prominent w Krakowie odbędzie się impreza GRYOffline.pl, organizowana przez wortal gry-online.pl. Podczas pokazów będzie można zagrać w tryb singleplayer Assassin's Creed Revelations, spotkać się z innymi graczami, redaktorami gry-online i tvgry.pl i wziąć udział w konkursach. Jak zdobyć zaproszenie? Szczegóły znajdziecie na stronie gry-online.


Wyniki konkursu #9

Dodany 06-10-2011, 22:21 przez: Aramilllion, komentarzy: 20

Witajcie! Znów udało się nam przed czasem zakończyć sprawdzanie i ocenianie prac konkursowych. Wybór był trudny, głównie ze względu na różnorodność prac i ich poziom. Udało nam się jednak wyłonić piątkę zwycięzców, a oto oni:

Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a wszystkim, którzy zdobyli się na wzięcie udziału, serdecznie dziękujemy i zapraszamy do partycypowania w kolejnych konkursach.


Zakończenie konkursu #9

Dodany 03-10-2011, 19:48 przez: Wega, komentarzy: 8

2 października 2011 o północy upłynął termin wysyłania prac na konkurs #9, w którym do wygrania było 5 koszulek Assassin's Creed Revelations. Dziękujemy wszystkim za przesłane prace! Otrzymaliśmy ponad 40 zgłoszeń! Nasza redakcja teraz zajmie się sprawdzaniem, poprawianiem i wstawianiem na stronę Zakonu. Wyniki podamy najpóźniej 9 października.


Konkurs #9

Dodany 19-09-2011, 00:39 przez: Wega, komentarzy: 16

Koszulka Revelations

Mamy przyjemność ogłosić dziewiąty konkurs na ZAC!

Zapewne nieraz zastanawialiście się, co będzie po 21.12.2012? Czy Desmondowi uda się uratować Ziemię przed zagrożeniem z kosmosu, a ludzkość przed Templariuszami? Co będzie dalej? Waszym zadaniem będzie przedstawić w dowolnej formie (opowiadanie, wiersz, rysunek, filmik itp.) wydarzenia z dnia 21.12.2012 lub późniejsze, nawiązujac w dowolny sposób do świata Assassin's Creed i wysłać na nasz adres email: zakon.assassins.creed@gmail.com do dnia 02.10.2011.

Do wygrania jest 5 koszulek (rozmiar L) ufundowanych przez Ubisoft Polska.

Zobacz pełny regulamin konkursu.


Mini konkurs #2

Dodany 17-09-2011, 17:27 przez: Braveheart, komentarzy: 28

Nadszedł czas na kolejną odsłonę mini konkursu. Zwycięzcą pierwszej zagadki został Ezio96. Gratulacje! Waszym dzisiejszym zadaniem będzie odgadnięcie, jaką sytuację przedstawia dane zdjęcie.

Zdjęcie zostanie dodane do rozszerzenia newsa o godzinie 18:00!


Wyniki konkursu #8

Dodany 05-09-2011, 16:15 przez: Wega, komentarzy: 15

Dziękujemy za Wasze zgłoszenia w konkursie #8! Otrzymaliśmy aż 110 emaili z Waszymi wypowiedziami, dlaczego seria Assassin's Creed jest tak wspaniała! Drogą losowania wyłoniliśmy zwycięzców:

1. Szczepenson (55) - wygrywa koszulkę,

2. brando (85) - wygrywa metalowe pudełko,

3. shadokami (110) - wygrywa metalowe pudełko.

Gratulujemy!

Wypowiedzi można przeczytać w dziale Nasza Twórczość - Konkurs 8.


Mini konkurs #1

Dodany 30-08-2011, 20:54 przez: Braveheart, komentarzy: 39

Z dniem dzisiejszym na naszej stronie rusza nowy konkurs. Polegać on będzie na odgadywaniu kto znajduje się na zdjęciu lub jaką sytuację dane zdjęcie przedstawia. Postacie i wydarzenia na zdjęciach będą pochodzić tylko i wyłącznie ze świata Assassin's Creed. Wasze odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach pod newsem i nie zwlekajcie bo, pierwszy komentarz z poprawną odpowiedzią wygrywa. Wygrana oznacza wpisanie osoby tryumfującej do quizu graficznego jako „mistrza” danej zagadki. Quiz będzie powstawał wraz z rozwojem tego mini konkursu.

A więc do dzieła, w rozszerzeniu pierwsza zagadka.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza