Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Konkursy”

4 urodziny Zakonu

Dodany 09-02-2012, 16:25 przez: Wega, komentarzy: 30

100 lat, Zakonie, z okazji 4 urodzin! Niech opowieści o Asasynach nigdy się nie kończą i niech będą tak genialne, jak te, które najbardziej urzekły graczy! Byśmy zawsze mieli o czym pisać i mogli wspólnie spędzać czas, dyskutując o grach lub grając w multiplayer.

A skoro mowa o nie kończących się opowieściach, zapraszam do zapoznania się z wynikami konkursu #16 oraz z pracami użytkowników. Dziękujemy za Wasze zgłoszenia!

Nagrody trafią do:

W kategorii opowiadanie zwyciężają Hyster i Ravaello
w kategorii grafika komputerowa zwyciężają shinarei i servustenebris
w kategorii rysunek zwyciężają handball1920 i Aurora.

Gratulujemy! Prosimy zwycięzców o podanie adresów, na jakie mamy wysłać nagrody!


Mini konkurs #4

Dodany 03-02-2012, 17:52 przez: Braveheart, komentarzy: 19

Oto czwarta z kolei odsłona mini konkursu. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z obrazkiem i pytaniami w rozszerzeniu newsa.

Przypominamy również o Konkursie #16. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: 6 koszulek w rozmiarze L i breloczki ufundowane przez Ubisoft Polska. Prace można przysyłać do 6 lutego włącznie. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

EDIT: Mamy zwycięzcę! Gratulację dla użytkownika o nicku pr0sto!


Konkurs #16

Dodany 16-01-2012, 17:47 przez: Iskra, komentarzy: 6

Koszulka Revelations

Mamy przyjemność ogłosić kolejny konkurs! Waszym zadaniem będzie stworzenie pracy w jednej z trzech kategorii: rysunek, grafika komputerowa lub opowiadanie. Tym razem tematem są więzi rodzinne przedstawione w uniwersum Assassin's Creed. Najlepsze prace zostaną nagrodzone breloczkami i koszulkami z najnowszej części gry, ufundowanymi przez Ubisoft Polska.

Każdego chętnego do wzięcia udziału zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Powodzenia!


Wyniki konkursu #15

Dodany 16-01-2012, 17:24 przez: Braveheart, komentarzy: 0

Znamy już wyniki piętnastego konkursu organizowanego przez redakcję Zakonu. Jury, w skład którego wchodziło czterech członków, wyłoniło spośród siedemnastu zgłoszeń, dwóch zwycięzców, którzy otrzymają książkę Assassin's Creed Revelations. Oto oni:

 • Ufekkk
 • Aurora

Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o podanie adresów, na jaki mamy wysłać nagrody :)

Prace konkursowe możecie zobaczyć tutaj.


Błyskawiczny konkurs wydawnictwa Insignis

Dodany 16-01-2012, 11:12 przez: Wega, komentarzy: 15

Dziś (16/01/2012) na facebookowym profilu Insignis Media (facebook.com/Wydawnictwo.Insignis), wydawcy m.in. powieści z serii Assassin's Creed, będzie można wygrać trzy dowolne książki z bieżącej oferty wydawnictwa. Zapowiedź konkursu brzmi następująco:

Przeczytajcie fragment polskiego przekładu AC: The Secret Crusade, zapamiętajcie występujący w nim rok, z czterech cyfr tej daty ułóżcie możliwe godziny w postaci XX:XX i zaglądajcie na nasz profil o tych porach... Trzy najszybsze, poprawne odpowiedzi na zadane wtedy pytanie to dowolna książka z naszej bieżącej oferty albo... polski przekład The Secret Crusade wysłany do Was w ten sam dzień, w którym przyjdzie do nas z drukarni.

Fragment przekładu wydawca zamieścił na swoim facebookowym profilu i na stronie www.insignis.pl.


Konkurs #15 - Najdroższa Sofio

Dodany 08-01-2012, 22:35 przez: Braveheart, komentarzy: 10

AC Revelations

Mamy zaszczyt ogłosić kolejny konkurs. Tym razem waszym zadaniem będzie wcielenie się w starszego pana imieniem Ezio Auditore i napisanie pożegnalnego listu do Sofii, który sam były Asasyn próbował ułożyć u kresu swych dni. Dla zwycięzców mamy wspaniałe nagrody, a mianowicie dwie książki „Assassin's Creed Revelations” w angielskiej wersji językowej. Nagrody w całości zostały ufundowane przez redakcję Zakonu. Życzymy powodzenia.

Wszystkich zainteresowanych proszę o zapoznanie się z regulaminem.


Wyniki konkursu z Hitman Hideout

Dodany 03-01-2012, 20:59 przez: CoVert, komentarzy: 6

Konkurs Hitman Hideout zakończony! Zwycięzcami, którzy którzy otrzymują pendrive'y w kształcie Ezio są:

 • Ufekkk
 • Snake61
 • Pawel_nh

Oprócz tego nagrody pocieszenia otrzymują:

 • Alexandros Spalkos (Metro 2033)
 • Bart1995 (Splinter Cell Double Agent).

Gratulujemy! Zwycięzcy proszeni są o przesłanie swoich danych adresowych pod adres covert471@kolektyw.gram.pl.


Wyniki konkursu #14

Dodany 02-01-2012, 23:26 przez: Wega, komentarzy: 33

Po długich obradach, jury, w skład którego wchodziło 5 osób, wybrało 4 zwycięzców. Wybór nie był łatwy, otrzymaliśmy mnóstwo wspaniałych rysunków i grafik. A oto oni:

 • Innai
 • Sard
 • Nankimpele
 • Rorque

Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o podanie adresów, na jaki mamy wysłać nagrody :)

Prace konkursowe możecie zobaczyć tutaj. Gdyby coś było nie tak - zgłaszajcie!


Która książka najpierw po polsku?

Dodany 02-01-2012, 16:56 przez: Wega, komentarzy: 47

Po sukcesie powieści Assassin's Creed: Renesans i Assassin's Creed: Bractwo wydawnictwo Insignis Media planuje wprowadzić na księgarskie półki kolejny tytuł z serii - Assassin's Creed.

Na swoim facebookowym profilu
http://www.facebook.com/Wydawnictwo.Insignis
wydawca ogłosił szybki konkurs z sondą dla fanów.

Aby wygrać książkę AC: Bractwo wystarczy odpowiedzieć na pytanie, którą z kolejnych książek z serii chcielibyście przeczytać po polsku jako pierwszą: Revelations (o Ezio Auditore podążającym śladami Altaïra) czy może The Secret Crusade (powieść o samym Altaïrze).

Konkurs trwa do środy (4 stycznia 2012) do godz. 23.59

KsiążkaKsiążka

Gram.pl - głosowanie na grę roku 2011!

Dodany 21-12-2011, 16:44 przez: Wega, komentarzy: 11

Gram.pl zorganizowało głosowanie na grę roku 2011! Wśród nominowanych w 12 kategoriach znalazło się także Assassin's Creed: Revelations - najlepsza gra akcji. Warto wziąć udział w akcji nie tylko po to, by wygrała Wasza ulubiona gra - oddanie głosu we wszystkich kategoriach i napisanie własnego podsumowania roku 2011 pozwoli Wam na udział w konkursie, w którym można wygrać laptopa HP Pavilion dv6-6150ew. Zapraszam na http://gryroku.gram.pl/, gdzie możecie wybrać najlepsze według Was gry. Szczegóły konkursu znajdziecie pod tym adresem.

Oczywiście, to nie koniec ciekawych akcji. Dlaczego warto wybrać gram.pl? Ponieważ wysyłką Waszych zamówień zajmują się takie osobistości jak Chuck Norris czy ekipa z Gwiezdnych Wojen! zapraszam do obejrzenia filmów w rozszerzeniu newsa.


Konkurs #14

Dodany 12-12-2011, 02:00 przez: Wega, komentarzy: 28

Bluza

Mamy przyjemność ogłosić konkurs 14! Tym razem mamy dla Was 4 bluzy (rozmiar M), do których dodajemy czerwone długopisy w kształcie piór, ufundowane przez Ubisoft Polska. Waszym zadaniem będzie zaprojektować i narysować symbol Asasyna i wysłać na nasz adres email: zakon.assassins.creed@gmail.com do 1 stycznia 2012 włącznie. Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.


Wyniki konkursu #13

Dodany 11-12-2011, 16:38 przez: Wega, komentarzy: 19

Po wielu zawirowaniach związanych z działaniem kolektywu, wreszcie możemy ogłosić wyniki konkursu 13. Assassin's Creed Revelations na PC trafi do użytkowników:

Takijeden
Kniaziu
handball1920

Gratulujemy zwycięzcom! I dziękujemy wszystkim za zgłoszenia. Wasza pomysłowość jest niesamowita :) Wszystkie prace konkursowe znajdziecie tutaj: Część 1, Część 2.


Konkurs z Hitman Hideout

Dodany 06-12-2011, 20:27 przez: Wega, komentarzy: 34

pendrive

Ezio Auditore i Agent 47, najsłynniejsi zabójcy, postanowili nawiązać współpracę!

Z okazji piątych urodzin serwisu Hitman Hideout, wchodzącym w skład kolektywu gram.pl, postanowiliśmy zorganizować z CoVertem, naczelnym redaktorem, konkurs, w którym do wygrania jest 3x pendrive w kształcie Ezio. Waszym zadaniem będzie wymyślenie, jak powinna wyglądać kolejna ofiara 47. Należy napisać jej imię, nazwisko, wymyślić jakąś krótką historię (z naciskiem na słowo "krótką") oraz opisać jej wygląd. Poza tym napisać, kto zleca jej zabójstwo i dlaczego, oraz w krótki sposób wymyślić ciekawy sposób egzekucji.

Prace należy wysyłać na adres covert471@kolektyw.gram.pl do 21 grudnia 2011. Szczegóły znajdziecie na stronie Hitman Hideout.


Konkurs #13

Dodany 04-12-2011, 16:30 przez: Wega, komentarzy: 32

PC Revelations

Po zakończeniu konkursu z Jawnymi Snami obiecaliśmy, że Wasze prace zostaną umieszczone na stronie Zakonu. Znajdziecie je pod tym adresem.

Emocje po ostatnich konkursach jeszcze nie zdążyły opaść, a już czas ogłosić kolejny. Dzięki uprzejmości Ubisoft Polska wszyscy, którzy jeszcze nie zdążyli się zaopatrzyć w Assassin's Creed Revelations na PC, mają okazję wygrać egzemplarz tejże gry. Tym razem Wasze zadanie będzie nieco trudniejsze, ale tylko troszkę - wystarczy napisać kilka zdań, by wziąć udział w konkursie. Konkretnie, chodzi o epitafium dla dowolnej postaci, która straciła życie w którejkolwiek części Assassin's Creed. Wygrają najciekawsze pomysły! Gdybyśmy nie mogli się zdecydować, które osoby powinny wygrać, wylosujemy zwycięzców spośród najlepszych. Zatem powodzenia i niech wena Was nie opuszcza!

Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.


Wyniki konkursu #12

Dodany 04-12-2011, 00:38 przez: Wega, komentarzy: 11

Czas na ogłoszenie wyników konkursu #12! Koszulki z breloczkami otrzymują:

1. Ashii
2. Harrolfo
3. Ufekkk
4. stonecrusher001
5. PatrykW30
6. Grzesio21
7. Mir-12
8. Dawid3109

Prosimy o kontakt e-mail i podanie adresów, na jakie mamy wysłać nagrody!

Listę uczestników i odpowiedzi na pytania znajdziecie tutaj.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza