Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Konkursy”

Konkurs #22: Assassin’s Creed na wesoło. Wygraj komiks Assassin’s Creed: Accipiter!

Dodany 16-11-2012, 23:12 przez: Wega, komentarzy: 17

Accipiter

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie konkursu #22, w którym możecie wygrać egzemplarz komiksu Assassin's Creed: Accipiter – przepiękne wydanie w twardej oprawie! Komiks został stworzony przez scenarzystę Erica Corbeyana i rysownika Djillali'ego Defali'ego. Na półkach polskich księgarń zawitał on już 17 października, ale jeśli przegapiliście premierę, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! Fundatorem nagród jest wydawnictwo Sine Qua Non.

Tym razem Waszym zadaniem jest napisanie krótkiego, zabawnego wiersza (4-8 wersów) nawiązującego w dowolny sposób do serii Assassin's Creed i przesłanie go na adres zakon.assassins.creed@gmail.com do 19 listopada do godziny 23:59. W mailu koniecznie należy podać swój nick na Zakonie (w przypadku nieposiadania konta nick, imię lub pseudonim, którym ma być podpisana Wasza praca).

Chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem (w rozszerzeniu newsa).


Wyniki konkursu #21 (Dalszy Orient)

Dodany 06-11-2012, 23:07 przez: Wega, komentarzy: 21

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie #21! Nadszedł moment, na który z niecierpliwością czekaliście. Otrzymaliśmy ponad 80 zgłoszeń, niektórzy z Was wysyłali po kilka prac. Wybór zwycięzców nie był prosty - osta­tecznie zdecydowaliśmy, że książką Assassin's Creed: Objawienia zostaną nagrodzeni:

 • goten22
 • Marta Buława
 • Rammaru
 • Patryk02099x
 • kaszana16
 • Ichigogames
 • Avuniss

Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wyślemy w najbliższy piątek, tymczasem zachę­camy do zapoznania się z pracami laureatów (w rozszerzeniu newsa).


Konkurs #21 – Dalszy Orient: Haiku. Wygraj książki Assassin's Creed: Objawienia!

Dodany 02-11-2012, 20:38 przez: Cholbi, komentarzy: 69

Objawienia

Niedawno zakończył się Konkurs #20, a już macie szansę wziąć udział w kolejnym. Jest to drugi z naszych weekendowych konkursów, zorganizowany z okazji premiery książki Assassin's Creed Objawienia. Do wygrania jest aż siedem egzemplarzy!

W związku z orientalnym klimatem książki, Wasze zadanie również będzie związane z kulturą wschodu. By wygrać, napisać musicie haiku związane z serią Assassin's Creed. Jest to japońska forma poetycka o określonej strukturze: składa się z 17 sylab, kolejno 5, 7 i 5 w każdym wierszu. Po więcej informacji i porad na temat tworzenia tych utworów, odsyłamy do Wikipedii.

Chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem (w rozszerzeniu newsa).


Wyniki konkursu premierowego (#20)

Dodany 29-10-2012, 18:56 przez: Wega, komentarzy: 37

Dość trzymania w niepewności - mamy wyniki konkursu #20! Nagrody trafią do użytkowników:

 • Egzemplarz Assassin's Creed III na PlayStation 3:
  • Pufflick
  • petew
 • Egzemplarz Asassin's Creed III na Xboksa 360:
  • Daelor
  • mrfe

Trzeba przyznać, że wybór nie był łatwy, podobało się nam znacznie więcej prac niż mieliśmy nagród. O tym przekonacie się już wkrótce, gdy wasze dzieła zamieścimy na stronie Zakonu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnego, weekendowego konkursu, który rozpocznie się już w najbliższy piątek!


Konkurs #20 - wygraj Assassin's Creed III na PlayStation 3 lub Xboksa 360!

Dodany 26-10-2012, 20:17 przez: Wega, komentarzy: 90

Assassin's Creed III

Z okazji szybko zbliżającej się premiery Assassin's Creed III rozpoczynamy serię konkursów, w których do wygrania będą gry i gadżety. W pierwszym z naszych weekendowych konkursów do wygrania są cztery egzemplarze Assassin's Creed III na konsole!

Waszym zadaniem jest stworzenie jednego paska komiksu związanego z serią i wysłanie go na nasz adres e-mail: zakon.assassins.creed@gmail.com, koniecznie podając swój nick i określając, czy walczycie o grę na PS3, czy też na Xboksa 360. Liczy się przede wszystkim pomysł i poczucie humoru, w dalszej kolejności będzie oceniane wykonanie. Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli do godziny 23:00. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Zakończenie konkursu forumowego - "Na bogato"

Dodany 24-10-2012, 14:39 przez: Iskra, komentarzy: 8

W niedzielę minął termin nadsyłania prac biorących udział w naszym ósmym konkursie forumowym. Zgłosiło się jedenastu użytkowników, lecz tylko dziewięciu spełniło konkursowe wymagania. Mimo skromnej liczby kandydatów, wybór zwycięzcy nie był ławy z uwagi na wysoki poziom prac.

Ostatecznie specjalną rangą "Mistrza Pióra" oraz książką Olivera Bowdena "Tajemna Krucjata" nagrodzona została Avuniss. Gratulujemy zwyciężczyni! Spośród pozosta­łych użytkowników na szczególne wyróżnienie zasłużyli również:

 • krash001
 • Krzysztof333333
 • Rammaru
 • Selene

Po szczegóły dotyczące publikacji konkursowych opowiadań zapraszamy na forum.


Forumowy konkurs - wygraj książkę Assassin's Creed Tajemna Krucjata

Dodany 08-10-2012, 22:04 przez: Iskra, komentarzy: 16

Tajemna Krucjata

Z wielką przyjemnością chcemy zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie forumowym, w którym nagrodą główną jest książka Olivera Bowdena "Tajemna krucjata" i specjalna ranga "Mistrza Pióra" na forum. W szranki stanąć mogą tym razem osoby władające słowem. Zadanie polega na napisaniu opowiadania o dowolnej tematyce, w którym należy zawrzeć co najmniej 3 z podanych poniżej wyrażeń:

 • "latający dywan" (tu odmiana dowolna),
 • "jak słoniątko za słonicą",
 • "zdążę cię złapać",
 • "w imieniu [...] skazuję cię na...".

Szczegóły dotyczące zasad organizacji znajdziecie w regulaminie konkursu w rozszerzeniu newsa oraz na naszym forum. Zachęcamy do śledzenia dyskusji i kibicowania uczestnikom!


Konkurs 19 - wyniki

Dodany 29-07-2012, 23:41 przez: Aramilllion, komentarzy: 8

Nocą ze środy na czwartek tego tygodnia zakończył się konkurs 19, w którym nagrodami były komiksy "Aquilus" ufundowane przez Wydawnictwo Sine Qua Non. Uczestnicy nadesłali wiele tak ciekawych i pomysłowych prac, że jury konkursu stanęło przed wyjątkowo ciężkim wyborem. Ośmioro wybranych, do których powędrują nagrody to:

 • Ravaello
 • shadokami
 • Volsgen
 • Kara4131
 • PaulP
 • Elendair
 • Amber
 • DarthDestruktor

Gratulujemy! Zapraszamy także wszystkich do obejrzenia prac.


Konkurs 19 - rozpoczęcie!

Dodany 10-07-2012, 23:24 przez: Aramilllion, komentarzy: 6

Mamy radosną wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością oczekiwali kolejnego konkursu - oto rozpoczyna się 19 z kolei! Tym razem zadaniem uczestników będzię stworzenie pracy na temat: "Desmond: epilog", to znaczy pokazującej ostatnią scenę, w której zobaczymy Desmonda w nadchodzącym Assassin's Creed III. Forma pracy może być dowolna.

Na zwycięzców czekają komiksy "Aquilus" ufundowane przez Wydawnictwo Sine Qua Non. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedźcie opis i regulamin konkursu #19.

Serdecznie zachęcamy wszystkich użytkowników do wzięcia udziału. Powodzenia!


Wyniki konkursu #18

Dodany 31-05-2012, 23:21 przez: Wega, komentarzy: 14

Nadeszła wiekopomna chwila, by ogłosić zwycięzców konkursu 18! [Werble]

Książki Assassin's Creed: Tajemna Krucjata Olivera Bowdena, ufundowane przez wydawnictwo Insignis, trafią do:

 • Ravaello
 • kupieckorzenny
 • Anna Madzio
 • haishee

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie! Nadesłane opowiadania znajdziecie na stronie Zakonu pod tym adresem.


Zakończenie konkursu #18

Dodany 29-05-2012, 23:27 przez: Wega, komentarzy: 19

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie #18! Zabieramy się za czytanie i ocenianie, by podać Wam wyniki jak najszybciej. Otrzymaliśmy aż 25 prac, jedne lepsze, inne nie tak udane - ale wszystkie wyjątkowe :)

By umilić Wam czas oczekiwania na wyniki, zapraszamy do obejrzenia galerii szkiców koncepcyjnych z Assassin's Creed Brotherhood (obrazki dodane 29 maja), jakie Ubisoft udostępnił na swoim Facebooku.


Rozpoczęcie konkursu #18

Dodany 16-05-2012, 00:02 przez: Aramilllion, komentarzy: 27

Tajemna Krucjata

Po dłuższej przerwie, mamy przyjemność ogłosić kolejny, 18 konkurs. Tym razem Waszym zadaniem będzie napisanie opowiadania na temat "W cieniu Mistrza", o postaci żyjącej w cieniu Altaira, Mistrza Asasynów. Nagrodami w tym konkursie są 4 egzemplarze najnowszej powieści Olivera Bowdena - "Tajemna Krucjata", ufundowane przez wydawnictwo Insignis.

Prace możecie przysyłać na adres e-mail zakonu: zakon.assassins.creed@gmail.com do 28 maja 2012 włącznie. Wyniki zostaną ogłoszone do 31 maja.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i wzięcia udziału w konkursie.

Powodzenia!


Mini konkurs #5

Dodany 17-04-2012, 16:33 przez: Braveheart, komentarzy: 28

Oto przed Wami kolejna odsłona mini konkursu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciem i dołączonymi do niego pytaniami w rozszerzeniu newsa. Powodzenia!

Kolejna szybka wymiana ciosów. Zwycięzcą piątego mini konkursu został Mirek! Brawo!


Wyniki konkursu 17

Dodany 19-03-2012, 23:21 przez: Wega, komentarzy: 10

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie 17! Wybór, jak zwykle, nie był prosty. Już wkrótce na stronie Zakonu pojawią się Wasze prace. Tymczasem przedstawiamy listę zwycięzców:

 • musicfun1
 • DarthDestruktor
 • MatiZ96

Gratulujemy! Prosimy o podanie adresów, na jakie mamy wysłać nagrody.

AKTUALIZACJA: Prace uczestników możecie obejrzeć tutaj.


Konkurs #17

Dodany 11-03-2012, 17:27 przez: Braveheart, komentarzy: 11

pendrive

Po krótkiej przerwie ruszamy z następnym konkursem! Tym razem do wygrania mamy trzy unikatowe pendrivy w kształcie Ezio z Assassin's Creed Revelations, o pojemności 2 GB. Nagrody zostały ufundowane przez Ubisoft Polska.

Tym razem waszym zadaniem będzie stworzenie karykatury jednej z postaci multiplayerowych i wysłanie jej na nasz adres email: zakon.assassins.creed@gmail.com.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem. Powodzenia!


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza