Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Konkursy”

Konkurs #29: Siemasz, Adewale!

Dodany 25-11-2013, 00:42 przez: Wega, komentarzy: 28

Z okazji premiery Assassin's Creed IV: Black Flag na PC i konsole nowej generacji mamy dla Was kolejny konkurs z gadżetami! Tym razem mamy do rozdania dwanaście koszulek z motywem z gry (w rozmiarze L), ufun­dowanych przez Ubisoft Polska.

przykładowa praca

Jako że zapewne jesteście zajęci grą, nie będziemy Was męczyć pracą, na której stworzenie musielibyście poświęcić dużo czasu. Zadanie polega na wymyśleniu dialogu między Edwardem Kenwayem a jego pierwszym oficerem, Adewale oraz dorysowaniu im min na załączonej grafice. Proste? Niezupełnie. Trudność polega na tym, by stworzyć coś, co przekona nasze jury, że to właśnie do Was powinna trafić nagroda!

Prace należy wysyłać do 1 grudnia 2013 do godziny 23:59 na nasz adres email zakon.assassins.creed@gmail.com. Pamiętajcie, by podać swój nick! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dwanaście najciekawszych pomysłów, a ich autorzy zostaną nagrodzeni koszulką z motywem z Assassin's Creed IV: Black Flag.

Regulamin konkursu znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Wyniki konkursu "Mój własny Fragment Edenu"

Dodany 19-11-2013, 19:29 przez: rune, komentarzy: 43

Z dniem wczorajszym zakończył się konkurs "Mój własny Fragment Edenu", w którym zadaniem było stworzenie własnego artefaktu Pierwszej Cywilizacji. Otrzymaliśmy ponad 70 zgłoszeń, wiele naprawdę dopracowanych i przemyślanych. W wyniku głosowania jury wyłoniło dwunastu zwycięzców, do których trafią czarne bluzy z kapturem z motywem z Assassin's Creed IV: Black Flag. Oto lista nagrodzonych, w porządku alfabetycznym:

 • Arianni
 • c00caine
 • Frank Hoorigan
 • Gajos
 • Kuzgo
 • Martii
 • MrSzymek1231
 • SiriusTheDeadWolf
 • TemplarGrandMaster
 • Ufekkk
 • Vesper
 • Zakar741

Gratulujemy laureatom! Zwycięskie prace konkursowe są już dostępne na naszej stronie.


Konkurs #28: "Mój własny Fragment Edenu" – wygraj bluzę z motywem Assassin's Creed IV: Black Flag

Dodany 09-11-2013, 23:28 przez: Wega, komentarzy: 61

Bluza do wygrania w konkursie

Z okazji premiery Assassin's Creed IV: Black Flag mamy dla Was kolejny konkurs! Tym razem do wygrania jest aż 12 czarnych bluz z kapturem (rozmiar L), ufundowanych przez Ubisoft Polska.

W każdej grze z serii Assassin's Creed pojawiają się różnorodne artefakty pozostawione przez Tych, Którzy Byli Przed Nami: Jabłka, pozwalające kontrolować ludzkie umysły, Miecze dające ich posiadaczom ogromną przewagę militarną, Całun umożliwiający uzdrawianie z wszelkich chorób i ran, Berła i Pastorały, Kryształowe Czaszki... Co jeszcze mogła po sobie zostawić Pierwsza Cywilizacja?

Wasze zadanie polega na wymyśleniu nowego Fragmentu Edenu, narysowaniu go i podaniu krótkiego opisu jego działania. Prace należy wysyłać na nasz adres email zakon.assassins.creed@gmail.com do 17 listopada 2013, do godziny 23:59 (pamiętajcie o podaniu swojego nicku!). Po upływie tego terminu nasze jury wybierze najciekawsze propozycje, a ich autorzy zostaną nagrodzeni bluzą z motywem z Assassin's Creed IV: Black Flag.

Regulamin konkursu znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Konkurs Ubisoft Polska - wygraj piracki zegarek

Dodany 08-11-2013, 15:37 przez: Wega, komentarzy: 30

zegarek

Ubisoft Polska ma dla Was zadanie na weekend. Właśnie wystartował konkurs na Facebooku, w którym można wygrać 10 pirackich zegarków kieszonkowych - takich, jak na zdjęciu obok.

Zadanie polega na wysłaniu dowolnej pracy związanej z uniwersum Assassin's Creed - rysunku, filmu, opowiadania... Prace ocenią sami użytkownicy, a wygrają te z największą liczbą "lajków". Konkurs zakończy się w niedzielę o 21:00 - w tym czasie rozpocznie się wyłanianie zwycięzców. Powodzenia!


Wyniki konkursu premierowego Assassin's Creed IV: Black Flag (#27)

Dodany 06-10-2013, 17:22 przez: Wega, komentarzy: 7

Nadszedł czas, by ogłosić zwycięzców konkursu #27! Nagrody w postaci zaproszenia na imprezę z okazji premiery Assassin's Creed IV: Black Flag trafią do:

 • Gajos
 • Andaralion

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Tym razem nie otrzymaliśmy wielu zgłoszeń, za to walka była bardzo wyrównana, o czym możecie przekonać się, zapoznając się ze wszystkimi pracami, jakie trafiły na nasz e-mail.

Zwycięskie prace znajdziecie także w rozszerzeniu newsa.


Konkurs #27 - wygraj zaproszenie na imprezę z okazji premiery Assassin’s Creed IV: Black Flag

Dodany 30-09-2013, 22:56 przez: Wega, komentarzy: 26

Zakon Assassin's Creed wspólnie z polskim oddziałem Ubisoftu organizuje konkurs, w którym do wygrania są dwa zaproszenia na imprezę z okazji premiery Assassin's Creed IV: Black Flag. Odbędzie się ona w dniach 24-25 października w Klubie Mila w Zegrzynku. W programie przewidziano wiele atrakcji - będzie można, oczywiście, zagrać w Assassin's Creed IV: Black Flag na PS3, spotkać wyjątkowych, ważnych gości i nie tylko (ale sza – nie spoilerujemy!). Uczestnicy powrócą do domów z miłymi upominkami od Ubisoft Polska.

Ponieważ nagroda jest niezwykła, zasady będą nieco różnić się od tych, które obowiązywały w naszych poprzednich konkursach. Tym razem udział mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie i będziemy wymagali od zwycięzców przesłania zeskanowanych dowodów osobistych w celu weryfikacji daty urodzenia. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu, a zatem zapoznajcie się z nim – zawiera ważne informacje.

Informacje dotyczące dojazdu i rodzaju pracy konkursowej znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Wyniki konkursu #26 - Dołącz do nas, mamy ciastka

Dodany 03-07-2013, 21:37 przez: Wega, komentarzy: 14

Nadszedł czas na wyłonienie zwycięzców konkursu #26! Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia - otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych prac, ale ostatecznie musieliśmy wybrać 9 autorów najlepszych haseł, do których trafią nagrody ufundowane przez wydawnictwo Insignis. A zatem -

Książki Assassin's Creed: Porzuceni trafią do użytkowników:

 • Estr
 • Vesper
 • Zamilos12
 • kosa2206
 • Jaskier

Natomiast plakaty trafią do:

 • Arkadius
 • Sard
 • Dirty Bartolo
 • Darth Destruktor

Zwycięskie prace znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Konkurs #26: "Dołączcie do nas, mamy ciastka!" – wygraj plakat lub powieść AC: Porzuceni

Dodany 25-06-2013, 02:22 przez: Wega, komentarzy: 27

Okładka Assassin's Creed: Porzuceni

Z okazji premiery książki Assassin's Creed: Porzuceni wraz z wydawnictwem Insignis przygotowaliśmy dla was kolejny konkurs! Tym razem możecie wygrać najnowszą powieść Olivera Bowdena, która zadebiutowała w Polsce tydzień temu. Wielu z was zapewne już zdążyło zaopatrzyć się w tę książkę, ale nie oznacza to, że nie możecie zdobyć czegoś ciekawego – prócz pięciu egzemplarzy „Assassin's Creed: Porzuceni” mamy dla was także cztery dwustronne plakaty o wymiarach 96 x 66 cm, przedstawiające okładkę tejże powieści.

By mieć szansę na zdobycie jednej z powyższych nagród, należy wymyślić hasło reklamowe zachęcające do dołączenia się do Asasynów w XXI wieku. Zgłoszenia przesyłajcie na nasz email: zakon.assassins.creed@gmail.com do dnia 2 lipca 2013, wpisując w temacie „konkurs 26”. W wiadomości zaznaczcie także, o którą nagrodę walczycie i koniecznie podajcie swoje nicki. Autorzy najciekawszych pomysłów otrzymają książki lub plakaty ufundowane przez wydawnictwo Insignis. Regulamin konkursu znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Wyniki konkursu #25 – Lepszy Connor w garści niż Altair na dachu

Dodany 25-03-2013, 01:54 przez: Wega, komentarzy: 11

Okładka Assassin's Creed: Forsaken

Otrzymaliśmy od Was ponad 100 konkursowych emaili! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia – mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze przy wymyślaniu przysłów, jak my przy ich ocenianiu. Wybór nie był łatwy i każdy z jurorów miał inne zdanie, ale nic dziwnego – nie da się jednoznacznie ocenić, czy jedno przysłowie jest lepsze niż inne. Po długiej dyskusji uznaliśmy, że książki Assassin's Creed: Forsaken w angielskiej wersji językowej trafią do użytkowników:

 • Krzysztof333333 – za „Potrzebny jak piąty pistolet Edwardowi Kenwayowi”
 • Bebek – za „Nie kaptur zdobi asasyna”

Gratulujemy! W rozszerzeniu newsa znajdziecie kilka innych perełek. Oczywiście, to nie są wszystkie prace zasługujące na wyróżnienie, ale skopiowanie kilkuset przysłów raczej mijałoby się z celem :)


Konkurs #25: Lepszy Connor w garści niż Altair na dachu – wygraj powieść Assassin’s Creed: Forsaken

Dodany 15-03-2013, 20:13 przez: Wega, komentarzy: 32

Okładka Assassin's Creed: Forsaken

Specjalnie dla fanów i anty-fanów twórczości Olivera Bowdena przygotowaliśmy dziś niespodziankę, czyli konkurs #25, w którym możecie wygrać jeden z dwóch egzemplarzy powieści Assassin's Creed: Forsaken w angielskiej wersji językowej. Dlaczego warto zainteresować się tą książką? Choćby dlatego, że ponad połowy wydarzeń, które zostały w niej opisane, nie znajdziecie w grze. Ponadto całość została przedstawiona nie z perspektywy Connora, a jego ojca, Haythama. Nie zdradzając dalszych szczegółów, zapraszamy wszystkie osoby, którym angielski niestraszny, do spróbowania swoich sił, zwłaszcza, że zadanie nie jest trudne ani czasochłonne.

By mieć szansę na otrzymanie powieści Forsaken, musicie wymyślić przysłowie nawiązujące do serii Assassin's Creed. Może być to zarówno parafraza znanego przysłowia jak i coś zupełnie nowego. Książki trafią do dwóch autorów najlepszych pomysłów. Pamiętajcie, by podać nick, którym posługujecie się na Zakonie!

W rozszerzeniu newsa znajdziecie pełny regulamin konkursu.


Wyniki konkursu #24: "tajemniczy przekaz kolektywu Erudito"

Dodany 11-12-2012, 00:16 przez: Wega, komentarzy: 16

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie #24! Zadanie nie było łatwe i wymagało sporo pracy, ale blisko 40 osób odnalazło wszystkie fragmenty obrazka i przesłało swoje zgłoszenia. Po długich i burzliwych obradach jury zdecydowało, że nagrody w postaci Assassin's Creed III na PC trafią do użytkowników:

fragment konkursowej mozaiki
 • Anna Puchalska
 • CoVert
 • Filip Barański
 • krash001
 • Maciej Czembrowski

Gratulujemy! Zwycięskie prace oraz skompletowana układankę znajdziecie w rozsze­rzeniu newsa.


Konkurs #24: tajemniczy przekaz kolektywu Erudito - wygraj Assassin's Creed III na PC!

Dodany 04-12-2012, 01:22 przez: rune, komentarzy: 99

Okładka AC3 na PC

Zgodnie z obietnicą, startujemy z kolejnym konkursem, w którym możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy Assassin's Creed III na PC! Nagrody ufundowało Ubisoft Polska.

Tym razem Wasze zadanie będzie polegało nie tylko na wykazaniu się twórczą inicjatywą, ale również spostrze­gawczością i minimalną znajomością obsługi dowol­nego programu graficznego (np. Paint, GIMP itd.). W naszej galerii na 14 grafikach i screenshotach ukryliśmy fragmenty zdjęcia, które musicie odnaleźć, złożyć w całość, a następnie je zinterpretować (w około 100 słowach).

Oceniane będą oryginalność i wykazanie się inwencja twórczą w interpretacji obrazka. Złożenie go w całość to zadanie drugorzędne i choć jest wymagane do wzięcia udziału w konkursie, jakość posklejania nie będzie brana pod uwagę (nieważne, czy zostanie dokonane w Photoshopie, GIMPie, Paincie czy nawet jako wyklejanka z wydrukowanych obrazków). Pamiętajcie: to interpretacja jest najważniejsza i nic nie stoi na przeszkodzie, byście puścili wodze fantazji.

Więcej informacji w rozszerzeniu newsa.


Wyniki Zakonowego konkursu #23 i... zapowiedź kolejnego

Dodany 04-12-2012, 00:13 przez: Wega, komentarzy: 1

Masz babo placek - poprawka, plecak - i zastanawiaj się, komu by go wręczyć? Tak dużo dobrych zdjęć przysłaliście, że trudno było zdecydować, do kogo powędruje ta nagroda. Z koszulkami mieliśmy niewiele mniejszy problem. Po długiej dyskusji jury zdecydowało, że plecak trafi do:

 • Ufekkk

Koszulki otrzymują:

 • Małgorzata
 • MicHawk
 • Pawloss
 • shadokami

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości! Nagrody wyślemy w najbliższą środę, a już dziś wystartuje kolejny konkurs - tym razem coś dla osób, które nie kupiły jeszcze Assassin's Creed III na PC.


Konkurs #23: wygraj koszulkę lub plecak z motywem z Assassin’s Creed III

Dodany 25-11-2012, 22:50 przez: Wega, komentarzy: 46

Plecak

Z okazji premiery Assassin's Creed III na PC organizujemy kolejny konkurs, w którym możecie wygrać plecak lub jedną z czterech koszulek (rozmiar XL) z motywem z Assassin's Creed III, ufundowanych przez Ubisoft Polska.

Tym razem Waszym zadaniem jest zrobić zdjęcie (np. krajobrazu, budynku), a następnie dobrać cytat z gry, książki lub komiksu, który łączyłby je w jakikolwiek sposób z serią Assassin's Creed. Cytat można umieścić na zdjęciu lub po prostu umieścić go w samej treści emaila.

Koszulka

Zdjęcia z cytatem należy wysłać na adres e-mail Zakonu, tj. zakon.assassins.creed@gmail.com do 2 grudnia 2012, godziny 23:59. W emailu należy również podać nick, imię lub pseudonim, jakim powinna zostać podpisana Wasza praca oraz informację, o którą nagrodę walczycie (możecie, oczywiście, walczyć o obie).


Zakończenie konkursu #22 - ogłoszenie wyników i zwycięskie prace

Dodany 20-11-2012, 22:12 przez: rune, komentarzy: 16

Po naradach wyłonionych zostało pięcioro zwycięzców 22. konkursu Zakonowego - Assassin's Creed na wesoło. Wybór nie był prosty, nadesłanych zostało wiele dobrych prac i ubolewamy, iż do rozdania mieliśmy jedynie pięć egzemplarzy komiksu Assassin's Creed: Accipiter.

Ostateczna lista laureatów ukształtowała się następująco:

 • Elendair
 • Gajos
 • Gliniarz
 • Ticio
 • Veb

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zachę­camy do dalszej aktywności konkursowej! Najlepsze prace znaleźć możecie w rozszerzeniu newsa.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza