Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Zmiany na stronie”

Nowi administratorzy Zakonu Assassin's Creed

Dodany 06-11-2015, 14:07 przez: Wega, komentarzy: 17

Serdecznie witam dwóch nowych administratorów Zakonu Assassin's Creed - DeadExita i DarthDestruktora, którzy uwielbiają serię AC i od dłuższego czasu aktywnie pomagają w rozwoju strony. Ich pasją są w szczególności wątki związane ze współczesnością. To oni są odpowiedzialni za rozmaite artykuły i tłumaczenia, m.in. dział Initiates.

Dzięki ich wysiłkowi baza artykułów Zakonu została poszerzona ostatnio o fabułę Assassin's Creed Syndicate, Misje Lydii Frye (nie musimy ostrzegać przed spoilerami, prawda?) czy kolejne wpisy z Bazy Danych Assassin's Creed Unity. Wkrótce na stronie pojawią się kolejne artykuły. Zapraszamy do lektury!


Nowa funkcja na stronie Zakonu - Archiwum

Dodany 31-07-2014, 19:33 przez: Wega, komentarzy: 17

Archiwum

Wydawanie kolejnych gier z serii Assassin's Creed co roku wiąże się z dodawaniem na naszej stronie ogromnej ilości nowych materiałów. Doprowadziło to do nadmiernego wydłużenia menu. Tymczasowym rozwiązaniem okazał się przycisk "Więcej", po którego kliknięciu rozwijała się lista wszystkich artykułów. Z czasem okazało się jednak, że korzystanie z menu w takiej formie również przestało być wygodne.

Runereader przygotował zatem nową funkcję - Archiwum, dzięki której nawigo­wanie po artykułach dotyczących starszych części Assassin's Creed, książek czy spin-offów jest znacznie łatwiejsze. By otworzyć Archiwum, wystarczy kliknąć na przycisk "Archiwum" na górze strony lub "Więcej", znajdujący się na dole menu.


Szukasz znajomych do wspólnej zabawy? Dopisz się do listy graczy Uplay

Dodany 15-01-2014, 18:38 przez: Wega, komentarzy: 25

Lista graczy

Ponieważ wielu z was szuka innych osób do wspólnej zabawy w Assassin's Creed – czy to do gry w multiplayer, czy też po prostu dla wykonywania wyzwań społeczno­ściowych, postanowiliśmy ułatwić wam nieco zadanie, dodając na naszej stronie nową funkcję – listę graczy. Dzięki niej inni użytkownicy serwisu będą mogli z łatwością odnaleźć wasz login Uplay i zapraszać was do znajomych. Z pewnością jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż przeszukiwanie forum i przekopywanie się przez setki postów.

Możliwość dopisania siebie do listy dostępna jest jedynie dla zalogowanych użytkowników. Po przejściu na listę graczy zostaniecie poproszeni o podanie swojego loginu Uplay i określenie platformy, na jakiej gracie. Jeśli się pomylicie, albo coś się zmieni – np. przesiądziecie się z PS3 na PS4 – będziecie mogli usunąć swój wpis i podać nowe dane. Login ze strony głównej zostanie dodany automatycznie, natomiast login z forum zostanie podany tylko wtedy, jeśli powiążecie forumowe konto z kontem na stronie głównej. Niezalogowani użytkownicy mogą jedynie przeglądać listę.


Depesze - miejsce na krótkie informacje i plotki ze świata Assassin's Creed

Dodany 13-11-2013, 17:13 przez: rune, komentarzy: 12

Z dniem dzisiejszym udostępniona została funkcja Depesze. Została stworzona na wzór Twittera i do tego samego celu będzie służyć - zamieszczania krótkich informacji i nowinek, niekoniecznie nadających się na pełnoprawny news. Będą tam trafiały również plotki ze świata Assassin's Creed i okołotematyczne wieści dotyczące samego Ubisoftu.

W najbliższych dniach planowane jest dodanie systemu komentowania wpisów. Długość takich komentarzy będzie ograniczona, by współgrała z ideą przekazania krótkiej informacji w szybki i czytelny sposób. Depesze dostępne są z poziomu głównego menu, zaraz obok pozycji "Newsy". Jednocześnie z menu usunięta została pozycja "Archiwum".

W przyszłości nowe depesze oraz komentarze do nich będą się również pojawiać w sekcji Na żywo.


Czat ZAC - miejsce do luźnych rozmów o serii Assassin's Creed i nie tylko

Dodany 01-09-2013, 15:42 przez: rune, komentarzy: 21

Wprowadzona została nowa funkcja serwisu - czat. Można go znaleźć pod odno­śnikiem umieszczonym w menu w prawej górnej części ekranu. Został również dołączony poniżej.

Możliwość wysyłania wiadomości dostępna jest dla każdego zarejestrowanego użytkownika.


Rekruci zakonu Asasynów - nowy system rang w profilach użytkowników ZAC

Dodany 26-08-2013, 22:40 przez: rune, komentarzy: 59

Jak być może zdążyliście zauważyć (lub nie), w profilach użytkowników pojawiło się kilka nowości. Pierwszą jest awatar - najnowszy obraz wgrany przez danego użytkownika do mozaiki. Druga to system rang i punktów doświadczenia naśladujący ten znany z Assassin's Creed Brotherhood i Revelations, który pozwoli Wam poczuć się niczym asasyni-rekruci.

Punkty przydzielane są za każdą aktywność zarejestrowanego użytkownika pozosta­wiającą ślad w serwisie: komentowanie, głosowanie w sondach, pisanie artykułów itd., w różnej ilości uzależnionej od wagi danego działania. Kolejne rangi przyznawane są automatycznie po przekroczeniu progów punktowych - im wyższa, tym więcej doświadczenia wymagane do "awansu".

Wprowadzony system doświadczenia nie ma wpływu na faktyczne uprawnienia użytkowników, a poziomy nie dają żadnych dodatkowych korzyści. Należy traktować go jako urozmaicenie, w żadnym wypadku nie jest wyznacznikiem wartości użytkownika.


Połącz swoje konta w serwisie - strona główna i forum w jednym

Dodany 22-06-2013, 18:27 przez: rune, komentarzy: 13

Od dziś, dzięki nowo powstałemu pomostowi pomiędzy phpBB3 a systemem zarządzania stroną główną Zakonu, możecie połączyć swoje zarejestrowane konto forumowe z kontem ze strony głównej. Aby tego dokonać, wystarczy odwiedzić stronę Połącz konta (odnośnik znajduje się także na stronie edycji profilu) i podać dane logowania do profilu na forum.

Korzyści? Jednoczesne, automatyczne logowanie na forum przy zalogowaniu na stronie głównej serwisu, a także wylogowywanie z obu miejsc jednocześnie poprzez stronę główną. Raz połączone konta można w każdej chwili rozdzielić i korzystać z nich jak do tej pory. Niewykluczone, iż w przyszłości w profilach osób posiadających połączone konta znajdzie się informacja o nazwie użytkownika na forum, a także dodatkowe statystyki.


Dodaj coś od siebie do Zakonowej mozaiki użytkowników!

Dodany 08-06-2013, 21:37 przez: rune, komentarzy: 19

Mozaika użytkowników

Jako że Ubisoft ostatnimi dniami ogranicza nam ilość nowych informacji o kolejnej odsłonie serii, postanowiliśmy wyjść naprzeciw fandomowemu zastojowi tworząc małą, społecznościową zabawę. Zarejestrowani użytkownicy Zakonu mają od teraz możliwość dodawania swoich obrazów na specjalnie przygotowanej do tego celu stronie: Mozaika użytkowników. Może to być cokolwiek: Wasz awatar z innego forum, niewielkie zdjęcie lub grafika powiązana z tym, co lubicie. Nie musi to być koniecznie Assassin's Creed, choć i takie obrazki są mile widziane. Wykorzystajcie tę okazję, by pokazać innym co lubicie, w co gracie albo co Was inspiruje.

Grafiki są moderowane i będą podpisane nickiem zamieszczającego je użytkownika, także w Waszej intencji leży zadbanie o to, by inni nie kojarzyli Was negatywnie na podstawie obrazka. Przy wyborze grafik prosimy o trzymanie się regulaminu strony. Co każde trzy godziny możecie wysłać coś nowego; ten interwał może w przyszłości ulec zmianie lub zostać zniesiony.

Macie propozycje albo coś nie działa? Piszcie w komentarzach! ;)


Witamy w Animusie 3.0

Dodany 28-06-2012, 19:42 przez: rune, komentarzy: 77

Nowy layout ZAC, całkiem fajny ;)

Z dniem dzisiejszym ukończone zostały prace nad motywem Animus 3.0. Zmienia on w znaczący sposób dotychczasowy układ strony i wprowadza kilka ciekawych rozwiązań. Wszystkich chętnych do wypróbowania motywu zapraszam do edycji profilu - można go tam ustawić jeśli wcześniej mieliśmy wybrany inny nie-domyślny.

Jest on dostępny dla użytkowników wszystkich nowoczesnych przeglądarek oraz Internet Explorera w wersji powyżej 7 i według tego kryterium będzie domyślnym layoutem strony głównej (niezalogowani użytkownicy IE < 8 będą wciąż widzieli styl "Connor").

PS: liczby w prawym górnym rogu to odliczanie do AC3 (w formacie DNI godziny:minuty), nie data.


Zasady (regulamin) korzystania z ZAC

Dodany 06-05-2012, 14:27 przez: rune, komentarzy: 32

Pewien czas temu umożliwiliśmy niezalogowanym użytkownikom komentowanie treści na stronach Zakonu. Od tamtej pory gwałtownie zaczęło wzrastać stężenie kłótni i wyzwisk w komentarzach, wypierając przy okazji merytoryczną dyskusję, która nieraz była ciekawsza od samego newsa. Moderatorzy serwisu podjęli działania zapobiegawcze polegające na sprzątaniu tego bałaganu za pomocą opcji usuwania komentarzy, jednak to z kolei spowodowało dość spory odzew, który - niestety - w większości był równie niemerytoryczny i niekonstruktywny, co same kłótnie i sprzyjał jedynie dalszemu trollingowi i obrzucaniu moderatorów błotem.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom wszystkich użytkowników, którym nie wystarcza oparte na Netykiecie tłumaczenie "usuwamy spam, flamewary, trolling, wyzwiska i głupotę" utworzyliśmy oficjalny regulamin strony Zakon Assassin's Creed. Można się z nim zapoznać w sekcji "ZAKON AC" menu po lewej, pod nazwą "Regulamin".

Jednakowoż informujemy, iż możliwość komentowania bez rejestracji może zostać w przyszłości wyłączona bez ostrzeżenia, a nowo utworzone konta być może będzie trzeba aktywować kluczem wysyłanym na adres e-mail podawany przy rejestracji.


Nowa skórka

Dodany 17-04-2012, 22:01 przez: Aramilllion, komentarzy: 59

Zapraszamy wszystkich do wypróbowania nowej skórki, która tematycznie nawiązuje do nadciągającej wielkimi krokami premiery Assassin's Creed III. Aby wybrać nową skórkę, należy wejść w swój Profil i na samym dole wybrać z listy pozycję "Connor".

Wielkie podziękowania za wykonanie skórki dla Cristo.


Skórka AC Revelations

Dodany 18-06-2011, 19:13 przez: Wega, komentarzy: 36

W związku z nadchodzącą premierą Assassin's Creed Revelations zmieniliśmy po raz kolejny wygląd Zakonu. Mamy nadzieję, że skórka zaprojektowana przez Cristo przypadnie Wam do gustu. Wygląd można zmienić po zalogowaniu się, wybierając w Profilu odpowiadający Wam layout z listy na samym dole.


Przenosiny na nowy serwer

Dodany 07-01-2011, 17:01 przez: Valygar, komentarzy: 30

Czasami przychodzi taki moment, że trzeba coś zmienić w swoim życiu. Taki moment nadszedł dzisiaj dla Zakonu Assassin's Creed, który został przeniesiony z serwerów Linuxpl.com na GłowaNET. Z tego powodu administracja serwisu chciałaby przeprosić za dzisiejsze problemy techniczne oraz niedziałające forum. Ponad to mogło się zdarzyć, że jakiś wpis nie został przeniesiony na nowy serwer, za to też przepraszamy. A na koniec prosimy o zgłaszanie wszelkich problemów z funkcjonowaniem strony poprzez opcję Zgłoś błąd lub też pisząc na naszego maila: zakon.assassins.creed@gmail.com.
PS. Ten 'groźnie' wyglądający błąd w lewym menu jest nam znamy i już podjeliśmy kroki, aby mu zaradzić.


Zmiany w Zakonie

Dodany 28-06-2010, 14:00 przez: Wega, komentarzy: 26

Drodzy użytkownicy, z przyjemnością ogłaszam, że Zakon Assassin's Creed od dziś działa na nowym silniku napisanym przez Valygara. Co to oznacza? Sporo zmian. Można pisać już komentarze do artykułów. Dodaliśmy także opcję wyszukiwarki i sondy. W profilu można także ustawić layout strony. Zapraszam do zarejestrowania się na stronie głównej.

Drobna aktualizacja - zapraszam do działu Download, gdzie możecie pobrać nowy trainer, X-Assassin's Creed II. Efekty działania programu są przekomiczne! Podziękowania dla Pleiades!


Forum

Dodany 20-03-2008, 20:11 przez: Valygar, komentarzy: 0

Z dniem dzisiejszym Zakon Assassin's Creed powiększył się o forum, na którym możecie się wypowiadać o grze, stronie, a także porozmawiać na wszystkie inne tematy. Przed napisaniem pierwszego posta zachęcam do przeczytania regulaminu. Forum znajdziesz pod adresem: www.forum.zakon-ac.info

Zachęcam do rejestracji i wypowiadania się!


1, 2

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza