Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Wymagania sprzętowe Assassin's Creed Chronicles: China

Dodany 01-04-2015, 20:26 przez: Wega, komentarzy: 12

Dziś ruszyła przedsprzedaż Assassin's Creed Chronicles: China. Gra jest dostępna na Steamie w cenie 9,99 € i Uplay - w cenie 39,99 zł. Ubisoft ujawnił przy okazji wymagania sprzętowe gry.

Minimalne:

 • System operacyjny: Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 (wersje 32/64-bitowe)
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 @ 2,6 GHz / AMD Athlon II X2 240 @ 2,8 GHz
 • RAM: 2 GB
 • Karta graficzna: nVidia GeForce GTS450 / AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM z obsługą Shader Model 5.0)
 • DirectX June 2010 Redistributable
 • Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX z najnowszymi sterownikami
 • Sterowniki graficzne: nVidia GeForce 347.52 / AMD Catalyst Omega 14.12
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB

Zalecane:

 • Procesor: Intel Core i3 2105 @ 3,1 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3,2 GHz
 • RAM: 4 GB
 • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 470 / AMD Radeon HD5870 lub lepsza (1024MB VRAM z obsługą Shader Model 5.0)

Assassin's Creed Chronicles: China dostępne od 22 kwietnia

Dodany 31-03-2015, 18:14 przez: Wega, komentarzy: 11

Ubisoft ogłosił datę premiery długo oczekiwanego Assassin's Creed Chronicles: China. Będzie ono dostępne w wersji cyfrowej od 22 kwietnia na PC, PS4 i XOne. Jest to pierwsza z trzech części Assassin's Creed Chronicles - kolejne będą zatytułowane "India" (tu głównym bohaterem będzie Arbaaz Mir, znany z komiksu Brahman) i "Russia" (z Nikolaiem Orelovem, znanym z The Fall i The Chain).

Akcja Assassin's Creed Chronicles: China toczy się w Chinach, w 1526 roku, w czasach schyłku dynastii Ming. Gracze wcielają się w Shao Jun, ostatnią przedstawicielkę chińskiego Bractwa Asasynów, która powraca do domu, by się zemścić. Przeszkolona przez legendarnego Ezio Auditore, zamierza odpłacić prześladowcom i odbudować upadłe Bractwo. W grze, podobnie jak w "dużych" częściach serii, zobaczymy słynne budowle i spotkamy postacie znane z kart historii.


Fragment rozgrywki z Assassin's Creed Chronicles: China

Dodany 31-03-2015, 14:51 przez: Wega, komentarzy: 6

Jeśli czekacie na Assassin's Creed Chronicles: China, już wkrótce powinny pojawić się nowe informacje o grze. A tymczasem, w ramach przygotowań do premiery, możemy obejrzeć fragment rozgrywki:

Warto przewinąć wideo do 55 sekundy, w tym momencie zaczyna się właściwy gameplay.


Assassin's Creed Rogue trafiło na PC

Dodany 11-03-2015, 14:57 przez: Wega, komentarzy: 19

Shay i Haytham

Assassin's Creed Rogue jest już dostępne na PC. Tym razem nie doczekaliśmy się premierowego trailera ani żadnych nowych materiałów promocyjnych - najwyraźniej ekipa Ubisoftu jest zajęta czymś innym. Ale nie oznacza to, że możemy przejść obok tej gry obojętnie. Jeśli podobało się wam Assassin's Creed IV: Black Flag, z pewnością w Rogue będziecie się dobrze bawić - o ile zaakceptujecie bohatera, który postanowił opuścić szeregi Asasynów i sprzymierzyć się z Templariuszami. Shay Patrick Cormac, protagonista gry, miał jednak bardzo dobre powody, by opuścić Bractwo.

Rogue pozwala spojrzeć na uniwersum Assassin's Creed z innej perspektywy, ale nie jest to jedyny powód, dla którego warto sięgnąć po ten tytuł. Gra jest pomostem między Assassin's Creed IV: Black Flag, Assassin's Creed III i Assassin's Creed Unity. W Rogue pojawiają się znani już bohaterowie - Achilles Davenport, Adewale, Haytham Kenway i wielu innych. Gra nawiązuje również do innych części serii. Więcej informacji znajdziecie w naszej recenzji.

Jeśli mieliście okazję już zagrać - a może nawet ukończyć Assassin's Creed Rogue - dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tej części!


Ubisoft nie zaniedba wątku we współczesności w kolejnych odsłonach Assassin's Creed

Dodany 27-02-2015, 16:53 przez: Wega, komentarzy: 25

Junona

Assassin's Creed Unity nie oferowało rozbudowanego wątku we współczesności, choć w poprzednich częściach serii niejedno­krotnie mieliśmy okazję opuścić Animusa. Twórcy, co prawda, planowali rozwinąć ten wątek, lecz na planach się skończyło. Jak wyjaśnił główny scenarzysta, Darby McDevitt:

Unity było świeżą grą na świeżą generację sprzętu. Stworzenie fragmentu w teraźniejszości było zadaniem wymagającym ogromu pracy. Przykładowo, stworzenie miasta, a nawet fragmentu miasta, wymagałoby sześciu miesięcy pracy wielu, wielu artystów, projektantów, ludzi odpowiedzialnych za modele. Trzeba byłoby również zaprojektować system rozgrywki.

W Assassin's Creed Brotherhood łatwiej było rozbudować wątek współczesny, gdyż Ubisoft wykorzystał Monteriggioni stworzone dla Assassin's Creed II. W przyszłości możemy spodziewać się podobnych rozwiązań. Niewykluczone, że w kolejnych odsłonach serii znajdzie się również więcej miejsca dla historii Tych, Którzy Byli Przed Nami. Więcej informacji znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Patch 5 do Assassin's Creed Unity już dostępny

Dodany 18-02-2015, 18:15 przez: Wega, komentarzy: 27

Ubisoft wydał dziś łatkę numer 5 do Assassin's Creed Unity - ale, póki co, tylko na PlayStation 4 i Xbox One. Aktualizacja powinna naprawić liczne błędy, m.in. problem z zadaniem "Znajdź Leona", które nie zawsze się pokazywało, jak również odblokować broń i wyposażenie, na które gracze sobie zapracowali.

Ubisoft zapowiedział również odblokowanie całej zawartości uprzednio dostępnej wyłącznie za pośrednictwem Assassin's Creed Initiates i Companion App, w tym złotych i niebieskich skrzyń. Oczywiście, nadal będzie można korzystać z Companion App, ale nie będzie już ono wymagane do otwierania skrzynek.

Patch zostanie wydany na PC już wkrótce. Miał być on udostępniony już 19 lutego, ale okazało się, że zaliczy niewielki poślizg. Łatka poprawi wydajność, stabilność i łączenie się przez sieć. Szczegółowe informacje o poprawkach znajdziecie na oficjalnym forum Ubisoftu.

Aktualizacja: Łatka jest już dostępna na PC.


DLC Assassin's Creed Unity - Underground Armory dostępne za darmo

Dodany 10-02-2015, 20:08 przez: Wega, komentarzy: 21

Ubisoft zaskoczył graczy, udostępniając dziś za darmo nowe DLC do Assassin's Creed Unity - Underground Armory. DLC zawiera 2 nowe elementy wyposażenia, 5 broni (w tym 3 pistolety) oraz 2 nowe stroje - m.in. strój Arno według wczesnego konceptu.

160

Pakiet jest już dostępny na PC i Xboksie One, natomiast na PS4 będzie można go pobrać 11 lutego - czyli już jutro. W przypadku PC, po uruchomieniu Uplay i wybraniu gry Assassin's Creed Unity, DLC znajdziecie w sekcji "zawartość do pobrania", natomiast w przypadku konsol - na xbox.com i sonyentertainmentnetwork.com.


Zapowiedź Assassin's Creed Rogue na PC

Dodany 05-02-2015, 18:51 przez: Wega, komentarzy: 18

Ubisoft nareszcie podał datę premiery Assassin's Creed Rogue na PC - będzie to 10 marca 2015. Tego właśnie dnia posiadacze komputerów osobistych będą mogli zacząć przygodę z Shayem Cormakiem. Gra ukaże się w tym samym czasie w Ameryce Północnej i w Europie. Znamy już także minimalne wymagania sprzętowe.

W Assassin's Creed Rogue wcielamy się w templariusza, który niegdyś był asasynem. W grze ponownie trafiamy do Ameryki, by eksplorować Nowy Jork, rzeczną dolinę w Appalachach i pływać po mroźnych wodach Oceanu Atlantyckiego.


Kolejny Assassin's Creed zabierze nas do Japonii?

Dodany 28-01-2015, 20:15 przez: Wega, komentarzy: 36

Hol Abstergo

Japonia zawsze znajdowała się na liście lokacji, do których fani Assassin's Creed chcieliby zajrzeć. Choć Ubisoft raczej nie podsycał nadziei, że kiedyś przeniesiemy się do kraju Kwitnącej Wiśni, w sieci pojawiły się nowe spekulacje związane z miejscem akcji kolejnej części (mowa tu o odsłonie, która zostanie wydana po Assassin's Creed Victory). Powodem jest jedna z grafik, stworzona przez Martina Deschambaulta, przedstawiająca hol w Abstergo Entertainment. Artwork został opublikowany już w 2013 roku, gdy ukazało się Assassin's Creed IV: Black Flag.

Na planszy znajdującej się w tle można dostrzec 6 różnych miejsc, związanych zarówno z poprzednimi częściami serii, jak i tymi, które jeszcze nie zostały wydane. Są to m.in. Santa Maria del Fiore we Florencji (Assassin's Creed II), tropikalna wyspa (Black Flag), katedra Notre Dame w Paryżu (Unity) i Pałac Westminsterski w Londynie (Victory). Prócz tego, na grafice znalazł się fragment budynku, który nie jest łatwo rozpoznać, i budowla, która przypomina świątynię Sensō-ji w Tokio. Czy rzeczywiście Ubisoft ma w planach Japonię? A może artwork odnosi się po prostu do Assassin's Creed Chronicles: China?


Nagrody z rywalizacji klubowej w Assassin's Creed Unity dla każdego - po dwóch tygodniach

Dodany 25-01-2015, 20:53 przez: Wega, komentarzy: 11

Od momentu rozpoczęcia rywalizacji klubowej minął już ponad miesiąc. Co tydzień startują nowe zdarzenia, w których można wygrać dostęp do wybranych przedmiotów - pod warunkiem, że dana osoba należy do klubu, który zajmie pierwsze miejsce, i że włoży minimum wysiłku, by przyczynić się do zwycięstwa, czyli zdobędzie przynajmniej 500 punktów. A co z graczami, którzy przegapili rywalizację? Okazuje się, że i oni będą mogli odblokować wszystkie przedmioty - odrobinę później.

Nagrody za Rywalizację Klubową będą przyznawane za darmo klubom, które pokonają swych rywali... przez dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach po zakończeniu Rywalizacji, nagrody zostaną odblokowane dla wszystkich i będzie można je kupić zarówno za liwry, jak i Kredyty Helixa.

Ubisoft przyznał, że nadal zdarzają się sytuacje, w których klub nagle wskakuje na pierwsze miejsce, zdobywając dwa miliardy punktów. Firma uspokaja jednak - wynik ten nie będzie brany pod uwagę i zostanie usunięty z rankingów. Więcej szczegółów na temat rywalizacji klubowej znajdziecie na oficjalnej stronie Ubisoftu.


Zwiastun premierowy DLC Martwi Królowie

Dodany 13-01-2015, 17:56 przez: Wega, komentarzy: 24

Premiera dodatku Martwi Królowie już dziś - z tej okazji Ubisoft udostępnił nowy zwiastun. W DLC Arno trafia do Saint-Denis, miasteczka znajdującego się na obrzeżach Paryża. Prowadzą go tam niepokojące zdarzenia i tajemnicza konspiracja. Co znajdziemy w głębi nekropolii?

Aby móc udać się do Saint-Denis (zwanego w tamtych czasach Franciadą), należy ukończyć przynajmniej sekwencję 4 i zabić króla szczurów. W pobliżu Cafe Theatre pojawi się powóz oznaczony na mapie symbolem "F", który przeniesie Arno w nowy rejon.

DLC jest już dostępne do pobrania dla posiadaczy PC i Xboksów One, natomiast właściciele PS4 muszą poczekać na aktualizację do jutra.


DLC Martwi Królowie dostępne już od 13 stycznia

Dodany 06-01-2015, 19:01 przez: Wega, komentarzy: 38

Po długiej przerwie świątecznej, Ubisoft ma nowe wieści związane z Assassin's Creed Unity. DLC Martwi Królowie zostanie udostępnione już 13 stycznia na PC i Xboksie One, zaś posiadacze PS4 zagrają 14 stycznia. Ciekawi, jakie nowe przygody czekają na Arno? Obejrzyjcie nowy zwiastun i grafiki!

Przypominamy, że DLC Martwi Królowie będzie dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy Assassin's Creed Unity - Ubisoft udostępnił je w ramach rekompensaty za niedopracowaną wersję gry.


Rywalizacja klubowa w Assassin's Creed Unity wystartuje już wkrótce

Dodany 20-12-2014, 22:38 przez: Wega, komentarzy: 30

Zgodnie z zapowiedzią, po wprowadzeniu patcha 4 do Assassin's Creed Unity, w nadchodzącym tygodniu ruszy rywalizacja klubowa. Członkowie klubu, którzy przyczynią się do zwycięstwa, będą mogli odblokować legendarne elementy wyposażenia.

Po założeniu klubu lub dołączeniu do istniejącego gracze mogą zdobywać tzw. Punkty Kredo. W czasie rywalizacji klubowej liczba punktów zdobytych przez członków klubu będzie sumowana, a następnie porównana z wynikiem pięciu losowo wybranych klubów. Po zakończeniu rywalizacji, klub z największą liczbą punktów otrzyma najlepszą nagrodę (darmowy dostęp do legendarnego elementu wyposażenia). Aby odebrać nagrodę indywidualną, gracze muszą zarobić przynajmniej 500 punktów.

Na tym nie koniec. Dodatkowy system rankingowy pozwoli klubom, które mają najlepsze wyniki, na zdobycie jeszcze lepszych nagród. Ci, którzy znajdą się w złotej lub srebrnej kategorii, otrzymają dodatkowe premie. Kluby, które zarobią w porównaniu z resztą świata najmniej punktów, będą mogły spaść do kategorii srebrnej lub brązowej; zaś najlepsze mogą zostać wypromowane do srebrnej. Kluby, które trafią do brązowej "ligi", otrzymają pewne nagrody, ale nie tak wspaniałe, jak zwycięzcy.

Więcej informacji w rozszerzeniu newsa.


Posiadacze Season Passa do Assassin's Creed Unity mogą już zgłosić się po darmową grę

Dodany 18-12-2014, 18:35 przez: Wega, komentarzy: 15

Ubisoft obiecał, że jeszcze w tym tygodniu posiadacze Season Passa do Assassin's Creed Unity lub wersji Gold Edition otrzymają darmową grę. Dziś ruszyła strona, na której możecie zgłosić się po odbiór wybranego tytułu.

Aby otrzymać grę, musicie wykorzystać kod na Season Pass, by Ubisoft mógł sprawdzić, którzy gracze mają prawo ją odebrać. Ci, którzy aktywowali kod do 25 listopada, mogą wybrać grę natychmiastowo. Pozostali muszą poczekać nieco dłużej, aż proces weryfikacji zostanie zakończony. Szczegółowe instrukcje, w jaki sposób zgłosić się po darmową grę, znajdziecie na stronie Ubisoftu.

Wszyscy gracze w ramach rekompensaty za problemy z grą Assassin's Creed Unity otrzymają za darmo DLC Dead Kings. Data premiery dodatku nie została jeszcze ogłoszona.


Patch 4 do Assassin's Creed Unity dostępny na PS4 i XOne

Dodany 16-12-2014, 21:43 przez: Wega, komentarzy: 27

Po zapowiedzi Ubisoftu, że na Patch 4 do Assassin's Creed Unity poczekamy kilka dni, spodziewaliśmy się, że otrzymamy łatkę dopiero pod koniec tygodnia. Zespół jednak udostępnił już aktualizację na PS4 i XOne.

W ramach nieustających wysiłków, by zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia z rozgrywki, wydajemy patch 4 dla Assassin's Creed Unity. Łatka naprawia błędy związane z wydajnością i wprowadza szereg innych poprawek. Aby zapewnić lepszą wydajność gry, nasz zespół musiał zastąpić i zaktualizować niektóre części Paryża, gdzie występowały problemy. To wyjaśnia, dlaczego łatka waży 6,7 GB. Jednakże, ponieważ spora część patcha zastępuje istniejące pliki, gra nie będzie wymagać dodatkowego 6,7 GB miejsca na dysku.

Patch 4 wprowadza poprawki związane z:

 • wydajnością i stabilnością (spadkiem liczby klatek na sekundę, zawieszaniem się gry, utratą postępów),
 • rozgrywką (poruszaniem się, otwieraniem skrzynek wytrychami),
 • rozgrywką online - (łączeniem się z innymi graczami, aplikacją towarzyszącą).

Łatka trafi na PC nieco później, ale jeszcze w tym tygodniu. Zainteresowanych pełną listą zmian zapraszamy do źródła newsa.

Aktualizacja: okazuje się, że gracze korzystający z konsoli Xbox One, którzy zainstalowali patch 3, muszą pobierać od nowa całą grę zamiast tylko plików łatki numer 4, czyli około 40 GB. Do czasu, aż Ubisoft i Microsoft naprawią błąd, można pobrać całość lub przeinstalować grę, jeśli macie wersję pudełkową - w drugim przypadku patch powinien zacząć pobierać się normalnie.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40, 41, 42, 43, 44

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: