Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Odtwarzanie Londynu z 1868 roku w Assassin's Creed Syndicate

Dodany 25-08-2015, 12:50 przez: Wega, komentarzy: 24

Ubisoft odtworzył Londyn z dużą dbałością o szczegóły - podobnie jak miasta z poprzednich części serii. Nie wystarczy jednak przenieść miasta do gry i powiedzieć "gotowe" - trzeba jeszcze dostosować je do wymogów rozgrywki oraz do poszczególnych misji. W wywiadzie z Gizmodo twórcy opowiedzieli o swej wizycie w Londynie i o zmianach, jakie wprowadzili w grze.

 • twórcy wybrali rewolucję przemysłową, ponieważ był to okres niewyobrażalnych wręcz zmian dla ludzkości, która w tamtym czasie przekształciła się ze średniowiecznego w nowoczesne społeczeństwo
 • twórcy odwiedzili Londyn, by poczuć klimat miasta - by zrobić tysiące zdjęć i zobaczyć, w jaki sposób wiją się ulice, jak oświetlenie zmienia nastrój w mieście przez cały dzień, jak to jest spacerować i nagle unieść głowę, by zobaczyć Katedrę św. Pawła albo stanąć nad brzegiem Tamizy, zamknąć oczy i wyobrazić sobie na niej tysiące łodzi
 • twórcy odwiedzili także różne muzea
 • w grze zadbano o takie szczegóły, jak rodzaj jedzenia sprzedawanego na ulicach, nazwy pubów, stroje stworzone przy pomocy specjalistów od kostiumów, a także akcent z jakim mówią postacie (tu z umiarem, by gracze mogli zrozumieć)

Assassin's Creed Chronicles: India - nagrody i akcje Uplay

Dodany 03-08-2015, 14:58 przez: Wega, komentarzy: 5

W Uplay pojawiły się nagrody i akcje Assassin's Creed Chronicles: India, drugiej z trzech części Assassin's Creed Chronicles. Premiera gry powinna nastąpić już niebawem - Ubisoft zapowiadał, że wszystkie odsłony ukażą się jeszcze w tym roku.

India - akcjeIndia - nagrody

Wiosną mieliśmy okazję zagrać w AC Chronicles China jako Shao Jun. W India przenosimy się do Amritsaru, do roku 1841, by wcielić się w Arbaaza Mira, znanego z komiksu Assassin's Creed: Brahman. Bohater będzie musiał powstrzymać Templariuszy chcących ukraść słynny diament Koh-i-Noor i walczyć dla swej ukochanej księżniczki, Pyary Kaur. Serię zwieńczy gra o przygodach Nicolaia Orelova, bohatera komiksu The Fall i The Chain.


Assassin's Creed Syndicate - dziewięć ciekawostek z dema gry

Dodany 23-07-2015, 10:59 przez: Wega, komentarzy: 11

Ubisoft udostępnił nowe wideo, na którym pokazano, że nie zawsze warto robić oczywiste rzeczy. Przykładowo, w misji z Bloody Norą, zamiast walczyć z jej gangiem, możemy za nią pobiec i zabić, zanim odjedzie powozem.

Z innych ciekawostek - w Syndicate będziemy mogli wyciągać ciała przeciwników z siana czy strzelać do koni, by pozbyć się ścigających nas templariuszy. Pełną listę znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Syndicate - nowe szczegóły

Dodany 14-07-2015, 20:10 przez: Wega, komentarzy: 7

Ubisoft ujawnił kilka nowych ciekawostek o Assassin's Creed Chronicles: India i AC Syndicate podczas niedawnego streamu - oto one:

 • Arbaaz Mir w ACC Chronicles: India będzie próbował odnaleźć diament Koh-i-Noor i odebrać go templariuszom. Akcja będzie toczyć się na początku XIX wieku.
 • Henry Green to jeden z ostatnich asasynów żyjących w Londynie. Został adoptowany przez Arbaaza Mira, który go wychował i zapewnił mu wykształcenie.
 • Clara O'Dea Saint Olaves (dziewczynka pojawiająca się na jednym ze zwiastunów) nie należy do asasynów, ale reprezentuje londyńskie dzieci. Choć ma zaledwie dziesięć lat, musi opiekować się braćmi i siostrami, gdyż jej matka nie może tego robić. Jako przedstawicielka dzieci, może wykorzystywać je jako "małych szpiegów" lub posłańców, by dowiedzieć się czegoś o konkretnych wydarzeniach albo o planach templariuszy.
 • Za pomocą specjalnego wykończenia (działającego jeśli znajdziemy się w pobliżu kilku przeciwników znajdujących się na granicy śmierci) możemy zabić od 2 do 4 wrogów.
 • W grze zajrzymy do wnętrza Katedry św. Pawła.
 • W AC Syndicate pojawi się kilka stacji kolejowych, w tym Victoria i Charing Cross.
 • Powrócą stogi z sianem i stosy liści.
 • Używając wzroku orła i przyglądając się przeciwnikom zobaczymy ikonki nad ich głowami. Przykładowo, tarcza oznacza siłacza, błyskawica - szybkich strażników z pistoletami, zaś oko - obserwatorów, którzy pobiegną po posiłki, jeśli zauważą Jacoba lub Evie.
 • Dzięki miksturom będziemy mogli odnawiać energię.
 • Na początku gracze nie będą mieli miotacza liny, ale zdobędą go dość szybko.
 • Jedną z pobocznych aktywności będzie obstawianie wyścigów powozów.

Assassin's Creed Syndicate - nowe szczegóły

Dodany 17-06-2015, 19:15 przez: Wega, komentarzy: 21

walka na dachu pociągu

Marc-Alexis Côté, dyrektor kreatywny, udzielił wywiadu na temat Assassin's Creed Syndicate, ujawniając szereg interesujących szczegółów na temat rozgrywki. Wideo dostępne jest na twitch.tv, poniżej znajdziecie różne ciekawostki o grze:

 • Côté wspomniał, że w Londynie zwiedzimy m.in. Pałac Westminster (Parlament), Pałac Buckingham, Big Bena, Katedrę Św. Pawła, stacje kolejowe oraz południowy brzeg Tamizy, pełen fabryk i wysokich kominów widocznych z całego Londynu
 • Terenem naszych działań będzie obszar od Pałacu Buckingham aż to Tower of London (wschód-zachód), od Whitechapel po południowy brzeg Londynu (północ-południe)
 • Jacob będzie skupiał się na walce, Evie na skradaniu się
 • bohaterów będzie można personalizować - dobrać broń i stroje; każdy element można personalizować osobno, przykładowo, Jacob ma kapelusz, Evie - pelerynę i te elementy można dobrać wedle uznania; w grze będzie można kupić stroje w sklepach, a także zdobyć w czasie rozgrywki
 • zabójstwa i ataki będą kontekstowe; gracz zyska przewagę, jeśli rzuci przeciwnika w kierunku jakiegoś obiektu - w ten sposób może go wykończyć szybciej

Assassin's Creed Syndicate - zwiastun E3 i wideo z rozgrywki

Dodany 16-06-2015, 01:08 przez: Wega, komentarzy: 15

Ubisoft zostawił Assassin's Creed Syndicate na deser - grę pokazano pod koniec konferencji. Doczekaliśmy się jednak dwóch nowych materiałów wideo - zwiastuna i fragmentu rozgrywki. Oba filmy skupiały się na Jacobie, ale bliźniacza siostra protagonisty, Evie, też zdążyła się pojawić - musieliśmy jednak czekać na nią aż do konferencji Sony.

Sony pochwaliło się, że tylko na PlayStation 4 będzie można zagrać w dodatkowe misje oparte na twórczości Sir Arthura Conana Doyle (Sherlock Holmes). W tych misjach (a będzie ich aż 10), zwanych The Dreadful Crimes, będziemy musieli rozwiązywać zagadki morderstw, porwań itd. Za pomocą Orlego Wzroku odnajdziemy wskazówki, które doprowadzą nas do sprawców. Oskarżenie niewłaściwej osoby pociągnie za sobą konsekwencje - może się zdarzyć, że będziemy musieli się obronić przed jej atakami. Rozwiązanie zagadki pozwoli na zdobycie dodatkowych elementów wyposażenia i odblokowanie ekskluzywnych grafik.

Fragment rozgrywki i wideo poświęcone Evie znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Pirates doczekało się aktualizacji Quest for Eden

Dodany 12-06-2015, 14:21 przez: Wega, komentarzy: 3

Historia i misja Alonzo Batilli dobiega końca! Dowiedz się, jak zakończy się misja Alonzo, który wypłynął ku jaskini, gdzie został ukryty skarb LaBuse. Pomóż mu zdobyć "Fragment Edenu" zanim wyprzedzi go angielska flota i pokonaj angielskiego kapitana, Woodesa Rogersa, w ostatnim, heroicznym starciu. Pływając wśród wysp Caicos, ostatnim schronieniu piratów, wypróbuj nowy statek "Horizon", by ukończyć nowe misje poboczne, dotrzeć do świątyń i odnaleźć skarby, jakie dodaliśmy w aktualizacji!

Aktualizacja jest dostępna w Google Play i App Store. Część użytkowników skarży się jednak, że po jej zainstalowaniu gra zacina się na ekranie ładowania.


Assassin's Creed Syndicate bez Aplikacji Towarzyszącej

Dodany 29-05-2015, 14:01 przez: Wega, komentarzy: 9

Jeśli lubiliście przeglądać na telefonach czy tabletach statystyki wyposażenia, sprawdzać samouczki czy korzystać z mapy na dodatkowym ekranie, przygotujcie się, że Assassin's Creed Syndicate nie będzie miało Aplikacji Towarzyszącej. Jak wyjaśnił przedstawiciel firmy:

Nie będzie aplikacji towarzyszącej dla Assassin's Creed Syndicate. Nasz zespół chciał skupić wszystkie swe wysiłki na właściwej części gry.

Niewykluczone, że wpływ na tę decyzję miały kłopoty z Aplikacją Towarzyszącą do Assassin's Creed Unity, a także niezadowolenie fanów, którzy nie korzystali z aplikacji i nie mogli otwierać niektórych skrzyń, zbierać znajdziek i wykonywać dodatkowych misji, póki Ubisoft nie odblokował tej zawartości dla wszystkich po wydaniu łatki numer 5.

Dodatkowe ciekawostki o grze znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Unity - statystyki

Dodany 27-05-2015, 11:17 przez: Wega, komentarzy: 9

Rywalizacja klubowa w Assassin's Creed Unity trwała przez kilka miesięcy - co tydzień można było powalczyć o nowe elementy stroju bądź broni. Wreszcie nadszedł koniec, a zatem czas na podsumowanie i zaprezentowanie statystyk.

infografika

W ramach uznania dla naszych osiągnięć, Ubisoft przygotował infografikę, z której dowiadujemy się, że łącznie gracze spędzili w grze 16 030 lat i dokonali 4 280 948 266 cichych zabójstw, ogółem zaś zginęło około dwa razy więcej przeciwników. Trzeba przyznać, że to imponujące wyniki.


Assassin’s Creed Syndicate bez trybu multiplayer, ale z poprawą jakości

Dodany 13-05-2015, 16:03 przez: Nesy, komentarzy: 16

W przeciwieństwie do kilku poprzednich odsłon serii, w Assassin's Creed Syndicate nie uświadczymy rozgrywki wieloosobowej. Twórcy przyznają, że w przypadku najnowszej produkcji postanowili skupić się wyłącznie na trybie dla jednego gracza, rezygnując z debiutującej przed rokiem kooperacji.

Głównym powodem takiej decyzji miała być chęć powrotu do korzeni serii i rozgrywki singleplayerowej oraz jak najlepsze jej dopracowanie, by nie powtórzyć błędów poprzedniczki, w wypadku której – jak twórcy sami podkreślają – podjęto zbyt wielkie ryzyko.


Assassin's Creed Syndicate ukaże się 23 października

Dodany 12-05-2015, 18:39 przez: Wega, komentarzy: 35

Ubisoft ogłosił datę premiery Assassin's Creed Syndicate. Gra ukaże się 23 października na konsolach PS4 i Xbox One. Wersja na PC zostanie wydana jesienią 2015.

Prócz zwiastuna, Ubisoft udostępnił także fragment rozgrywki z komentarzem twórców, film z transmisji oraz sporo informacji o grze - znajdziecie je w rozszerzeniu newsa.


Oficjalna zapowiedź Assassin's Creed Syndicate już o 18:00!

Dodany 12-05-2015, 15:47 przez: Wega, komentarzy: 13

Jeśli czekacie z niecierpliwością na pierwsze informacje o Assassin's Creed Syndicate, zarezerwujcie sobie czas od 18:00. O tej właśnie godzinie rozpocznie się stream:

Już dziś poznamy nowych bohaterów Assassin's Creed Syndicate - Jacoba i jego siostrę Evie, wraz z którymi będziemy mogli zwiedzać wiktoriański Londyn. A kiedy premiera gry? Prawdopodobnie pod koniec roku 2015.


W Assassin's Creed Syndicate zagramy także kobietą?

Dodany 11-05-2015, 22:55 przez: Wega, komentarzy: 16

Evie Frye

Jacob Frye ma siostrę imieniem Evie. To właśnie ona będzie drugą grywalną postacią w Assassin's Creed Syndicate - podaje Kotaku, powołując się na anonimowych informatorów. Rodzeństwo jest zamieszane w przestępczy świat wiktoriańskiego Londynu. Choć będziemy mogli wcielić się w oboje, opowieść będzie skupiać się w głównej mierze na Jacobie - około 75% misji wątku głównego spędzimy właśnie z nim. Będzie można natomiast przełączać się między Jacobem i Evie, eksplorując swobodnie świat gry.

Co ciekawe, w Assassin's Creed Syndicate ma zabraknąć trybu multiplayer w jakiejkolwiek formie. Jeśli okaże się to prawdą (powyższe rewelacje pozostają na razie wyłącznie plotką), będzie to kolejna gra po Assassin's Creed Rogue, pozbawiona zarówno trybu kooperacji, jak i współpracy. A to byłaby szkoda - tryb współpracy w Assassin's Creed Unity był całkiem przyjemny (nie licząc rywalizacji klubowej i odblokowywania nowych elementów stroju, które nudziło się po kilku dniach zabawy).


Assassin's Creed Victory zmienia się w AC Syndicate - zapowiedź w przyszłym tygodniu

Dodany 07-05-2015, 20:27 przez: Wega, komentarzy: 23

W wersji angielskiej zapowiedź, w wersji polskiej - premiera...

Ubisoft przygotowuje się do zapowiedzi nowej części Assassin's Creed. Na nowe informacje poczekamy do najbliższego wtorku - 12 maja o godzinie 18:00 zostaną ujawnione pierwsze szczegóły. Będzie też transmisja na żywo. I nie, nie sugerujcie się polską stroną assassinscreed.com, gdzie napisano, że na 12 maja zaplanowano premierę nowej części Assassin's Creed...

Pierwsze materiały z nadchodzącej części Assassin's Creed wyciekły już w ubiegłym roku - do naszej galerii trafiło wówczas kilka grafik, prezentujących Londyn z czasów wiktoriańskich. Gra miała nazywać się Assassin's Creed Victory, ale Ubisoft zmienił zdanie - gra zostanie zatytułowana Assassin's Creed Syndicate.

A jeśli przyjrzeć się bliżej nazwom plików użytych na stronie z zapowiedzią, zauważyć można, iż nowy protagonista prawdopodobnie nazywa się Jacob Frye.


Zwiastun premierowy Assassin's Creed Chronicles: China

Dodany 20-04-2015, 18:24 przez: Wega, komentarzy: 16

Assassin's Creed Chronicles: China zadebiutuje oficjalnie 22 kwietnia. Z tej okazji Ubisoft udostępnił zwiastun premierowy gry:

Assassin's Creed Chronicles: China to zupełnie inna gra niż "duże" części serii. Tym razem wcielamy się w Shao Jun, która została zmuszona do ucieczki z ojczyzny, lecz powróciła, by dokonać zemsty.


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40, 41, 42, 43, 44

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: