Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Zadośćuczynienie Ubisoftu?

Dodany 12-03-2010, 19:25 przez: Silas, komentarzy: 62

Trzy dni temu informowaliśmy Was o zuchwałym ataku hakerów na serwery Ubisoftu. Choć problem nie został ostatecznie zażegnany (wątpliwe czy w ogóle do tego dojdzie), producenci Assassin's Creed 2 postanowili w pewien sposób zrekompensować graczom niedogodności, z jakimi musieli borykać się przy próbie uzyskania internetowego połączenia, niezbędnego do uruchomienia gry. W ramach zadośćuczynienia wszyscy gracze będą mieli możliwość pobrania "darmowych dodatków" do produkcji sygnowanych logiem francuskiego giganta - szczegóły oferty zostaną przesłane drogą mailową. I jak wam się widzi ten pomysł? To krok w dobrą stronę a może próba mydlenia fanom oczu?


Winę ponoszą hakerzy?

Dodany 09-03-2010, 16:13 przez: Silas, komentarzy: 25

Zapewne wielu z Was miało już okazję przekonać się, jak działa system zabezpieczeń w Assassin's Creed 2. Tym, którzy wciąż są niezdecydowani lub zamierzają dokonać zakupu w najbliższym czasie przypomnę jedynie, że dla prawidłowego funkcjonowania gry niezbędne jest stałe połączenie z siecią. Jak to zwykle jednak bywa, nic nie jest doskonałe. W ciągu kilku ostatnich dni niektórzy skarżyli się na problemy z działaniem serwerów francuskiego koncernu. Według najnowszych doniesień winę za taki stan rzeczy ponoszą... hakerzy. Choć Ubisoft robi co może, nie sposób nie odnieść wrażenia, że stroną najbardziej poszkodowaną w tym konflikcie są posiadacze oryginalnych kopii gry. Pytanie jak w takiej sytuacji można mówić o walce z piractwem. Cóż, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i liczyć na rychłe rozwiązanie problemu.


Launch Trailer

Dodany 08-03-2010, 13:55 przez: Wega, komentarzy: 11

Z okazji premiery Assassin's Creed II na PC został wydany Launch Trailer. Tych, którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości, czy kupić tę grę, zapraszam do obejrzenia. Filmik znajduje się w rozszerzeniu newsa.


Premiera Assassin's Creed II na PC

Dodany 04-03-2010, 15:16 przez: Wega, komentarzy: 20

Nadszedł długo oczekiwany moment - od dziś w sklepach można kupić Assassin's Creed II na PC, w polskiej wersji językowej (napisy). Gra jest dostępna w dwóch edycjach: podstawowej za około 100zł i w Białej Edycji, która jest niewiele droższa - kosztuje około 140 złotych, a zawiera dodatkowo kolekcjonerską figurkę Ezio - głównego bohatera Assassins' Creed II (20cm) i dodatkową misję utworzoną specjalnie dla tej wersji gry. Czarnej Edycji w Polsce nie ma.


"Boskie" zabezpieczenia Ubisoftu złamane?

Dodany 02-03-2010, 16:32 przez: Lambert, komentarzy: 26

Wszystko wskazuje na to, że już kilka dni przed oficjalną premierą pecetowego Assassin's Creed II zabezpieczenia "zesłane przez Boga" zostały przełamane i można już nielegalnie wejść w posiadanie tej gry. Znak zapytania w newsie wziął się z tego, że oczywiście nie zamierzamy sprawdzać prawdziwości tych doniesień, czyt. czy pirackie wersje AC II zamieszczone w Internecie naprawdę działają - jednak wszystko na to wskazuje, gdyż dostępne są screeny z gry. Po prostu epic fail Ubisoftu...


Ubisoft komentuje zabezpieczenia AC II

Dodany 20-02-2010, 17:46 przez: Lambert, komentarzy: 22

Ubisoft postanowił skomentować ostatnie doniesienia o bardzo restrykcyjnym zabezpieczeniu pecetowej wersji Assassin's Creed II. Zrobił to bardzo... nietypowymi słowami. Po ich przeczytaniu na mojej twarzy pojawił się uśmiech... Zresztą, sami to przeczytajcie:
"Ludzie, którzy to zaprojektowali, wierzą w to. Czy myślimy, że to właśnie ten system, który Bóg zesłał na Ziemię i który nigdy nie zostanie przez nikogo złamany? Nie możemy tego zagwarantować, ale w to wierzymy."

Dodatkowo pojawiła się petycja do Ubisoftu w sprawie usunięcia owych zabezpieczeń AC II. Zachęcamy do jej podpisania. Można to zrobić pod tym adresem.


Nie masz Internetu? Nie pograsz w AC II

Dodany 18-02-2010, 15:21 przez: Lambert, komentarzy: 18

Ubisoft oznajmił, że Assassin's Creed II będzie nieustannie łączył się z serwerami tej firmy podczas grania. Oznacza to, że nawet jeśli uruchomimy grę, a połączenie z internetem zostanie przerwane na dłużej niż kilka sekund, to gra automatycznie zostanie zatrzymana aż do momentu przywrócenia połączenia. Zapewne ma to na celu zmniejszenie piractwa, jednakże prawie na pewno zabezpieczenia zostaną prędzej czy później złamane i okaże się, że utrudnienia będą dotyczyć jedynie uczciwych graczy... Pozostaje jeszcze przy tym kwestia awaryjność serwerów Ubisoftu - w końcu jeśli padną to wszyscy gracze zostaną odcięci od możliwości grania. A tego nie chciałby chyba nikt, kto płaci grube pieniądze za oryginalne egzemplarze gier.


DLC do pobrania już jutro

Dodany 17-02-2010, 15:12 przez: Wega, komentarzy: 0

Kolejne DLC do Assassin's Creed II zostaną wydane 18. lutego 2010.

Za 320 punktów Microsoft można pobrać dodatek "Ognisko Próżności", zaś za 520 punktów - "Ognisko Próżności" oraz trzy dodatkowe sekretne lokacje: Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari i Arsenal Shipyard.


Assassin's Creed II obsłuży tylko DirectX9

Dodany 13-02-2010, 04:10 przez: Wega, komentarzy: 18

David Champagne, główny programista odpowiedzialny za grafikę w Assassin's Creed II, ujawnił w wywiadzie dla pcgameshardware.com, że gra obsłuży jedynie DirectX 9.


Assassin's Creed II Discovery

Dodany 04-02-2010, 09:27 przez: Maciekbpl, komentarzy: 1

Dla właścicieli iPod'ów pojawiła się właśnie możliwość uzupełnienia historii z ACII. W grze ACII Discovery wcielimy się znów w postać Ezio i będziemy towarzyszyć mu w drodze do Hiszpanii, a także misji ratowania innych asasynów przed Inkwizycją. Podczas tej podróży odkryjemy, że templariusze odpływają na zachód, aby odkryć Nowy Świat.


Data premiery kolejnego DLC

Dodany 03-02-2010, 22:29 przez: Andaralion, komentarzy: 6

Drugi DLC - Bonfire of the Vanities (Ognisko Próżności) ma swą premierę 25 lutego.Więcej informacji w rozszerzeniu (Uwaga, spojlery!).


Zapowiedź Bitwy o Forli

Dodany 27-01-2010, 18:33 przez: Maciekbpl, komentarzy: 5

Na serwisie YouTube pojawiła się zapowiedź DLC do ACII. Trailer bitwy o Forli możemy obejrzeć pod tym linkiem.


Oficjalne potwierdzenie AC II na PC

Dodany 25-01-2010, 20:05 przez: Lambert, komentarzy: 15

Ubisoft oficjalnie poinformował, że AC II zostanie wydane na komputery osobiste 16 marca. Co najważniejsze, w pecetowym wydaniu tej gry znajdą się oba oficjalne DLC, czyli Battle of Forli oraz Bonfire of the Vanities. Dodatkowo zostały przedstawione oficjalne wymagania sprzętowe. Znajdziecie je w dalszej części newsa.

EDIT:
Jeszcze lepsze wieści! Ubisoft uzupełnił powyższe informacje o uwagę, że data 16 marca nie dotyczy Europy. Czyżby u nas gra miała się pojawić później, jak prawie zawsze bywało z grami? Ależ skąd! Na naszym kontynencie gra zostanie wydana... 12 dni wcześniej! Tak, dokładnie - premiera pecetowego Assassin's Creed II odbędzie się 4 marca 2010 roku.


Data wydania DLC

Dodany 24-01-2010, 15:10 przez: Wega, komentarzy: 2

Pierwsze DLC do konsolowych wersji gry Assassin's Creed II będzie do pobrania 28 stycznia. The Battle of Forli będzie kosztować 4 USD/Euro (320 punktów Microsoft w usłudze Xbox Live).

Aktualizacja: Dodatek nie będzie działać z polską wersją gry na Xbox 360 ze względu na brak usługi LIVE. Jest to informacja potwierdzona przez polski oddział Ubisoftu.


Cztery nominacje dla ACII

Dodany 22-01-2010, 16:37 przez: Maciekbpl, komentarzy: 0

Na tegorocznej konferencji twórców gier (Game Developers' Conference) odbywającej się w San Francisco, w stanie Kalifornia Assassin's Creed 2 zdobył cztery nominacje do nagród. Oto dziedziny, w których wsławiła się ta gra: Najlepszy projekt/wykonanie, Najlepsza oprawa wizualna, Najlepsza technologia i najważniejsza nominacja do... Gry roku. Wyniki mają być ogłoszone w marcu.


1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
040
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza