Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Kilka nowych informacji dotyczących AC: Brotherhood

Dodany 02-06-2010, 17:53 przez: Maciekbpl, komentarzy: 10

Holenderski serwis PS3Life opublikował obszerny artykuł na temat Assassin's Creed: Brotherhood, z którego można wyłapać nieznane dotąd szczegóły dotyczące tego oczekiwanego tytułu."- tak głosiła informacja podana na gram.pl. Po sprawdzeniu rzeczonego artykułu okazało się, że mieli rację. W rozszerzeniu znajdziecie kilka nowych wieści.


Play ujawnia nowe fakty o Assassin's Creed: Brotherhood!

Dodany 20-05-2010, 19:51 przez: Lambert, komentarzy: 20

Najnowszy numer polskiego magazynu Play zawiera bardzo ciekawy artykuł na temat Assassin's Creed: Brotherhood. Można się z niego dowiedzieć kilku interesujących faktów, zostały one wypisane w rozszerzeniu newsa. Zapraszamy do zaznajomienia się z nimi, a także kupowania tego numeru Play, gdyż zawiera on plakat, identyczny jak grafika na okładce magazynu.


Będzie beta Assassin's Creed: Brotherhood!

Dodany 18-05-2010, 22:49 przez: Lambert, komentarzy: 2

Ubisoft oficjalnie zapowiedział, że premierę najnowszej części Assassin's Creed poprzedzą beta-testy trybu multiplayer. Niestety, nic więcej na ich temat nie wiadomo - w tym także czy gracze będą mieli do nich dostęp. Więcej szczegółów zapewne poznamy niebawem, w końcu wielkimi krokami zbliżają się targi E3.

Z innej beczki: Assassin's Creed II znalazł już łącznie 9 milionów nabywców. Jest to niewątpliwy sukces Ubisoftu, gratulujemy!


Assassin's Creed II: Complete Edition

Dodany 17-05-2010, 22:05 przez: Lambert, komentarzy: 11

Ubisoft postanowił jeszcze przed premierą AC: Brotherhood wydać reedycję Assassin's Creed II zawierającą wszystkie dodatkowe lokacje (Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari oraz Arsenal Shipyard) oraz oba oficjalne DLC (Bitwa o Forli, Ogniska Próżności).
Premiera Assassin's Creed II: Complete Edition nastąpi 4 czerwca na konsole PS 3 oraz Xbox 360, w cenie 35 funtów (ok. 165 zł).

Aktualizacja: Ubisoft potwierdził, że edycja ta będzie dostępna także w Polsce, choć nieznana jest jeszcze data krajowej premiery.


Garść nowinek na temat Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 13-05-2010, 19:28 przez: Lambert, komentarzy: 7

Od momentu opublikowania pierwszej "okładki" najnowszej części Assassin's Creed w Internecie pojawiło się kilka nowych informacji. Postanowiliśmy spisać je w jednym miejscu, a mianowicie w rozwinięciu tego newsa.
Dodatkowo gorąco zapraszamy do udzielania się w tym temacie. Można w nim zamieścić własne spekulacje i pomysły na temat Assassin's Creed: Brotherhood.


Tytuł najnowszej części Assassin's Creed potwierdzony!

Dodany 06-05-2010, 00:58 przez: Lambert, komentarzy: 16

Ubisoft oficjalnie potwierdził wcześniejsze przypuszczenia fanów. Najnowsza część Assassin's Creed będzie nosić podtytuł "Brotherhood". Prawdopodobnie firma nie planowała póki co oficjalnie tego ogłaszać - oczekując na targi E3 - jednak sklep internetowy GameStop prawdopodobnie przez pomyłkę rozpoczął przedsprzedaż tego tytułu już teraz, a nasz francuski wydawca gier od razu wszystko potwierdził. Pozostałe informacje gigant zdradzi już za tydzień. Więcej w rozszerzeniu newsa.


Zabezpieczenia Assassin's Creed II ostatecznie złamane

Dodany 22-04-2010, 20:21 przez: Lambert, komentarzy: 9

Odpowiedzialna za to jest grupa SkidRow, zajmująca się "profesjonalnym" łamaniem zabezpieczeń gier komputerowych. Najlepiej będzie jeśli damy im samym to skomentować:

"Dziękujemy, Ubisoft. To było dla nas prawdziwe wyzwanie. Następnym razem skupcie się na Waszych grach, a nie na systemie DRM. To był horror dla lojalnych klientów. Sprawiliśmy, że ich życie stanie się prostsze".

Czy taki straszny horror to był nie jestem pewien i myślę, że każdy kto ma AC II się ze mną zgodzi. Na papierze zabezpieczenia wyglądały przerażająco, ale w praktyce okazały się mało przeszkadzające w dobrej zabawie. Teraz pozostaje jedynie mieć nadzieję, że Ubisoft nie obrazi się na pecetowców i nie porzuci rynku PC...


Assassin's Creed w Księdze Rekordów Guinnessa!

Dodany 15-04-2010, 14:23 przez: Lambert, komentarzy: 5

Zupełnie niespodziewanie druga część Assassin's Creed znalazła się w słynnej Księdze Rekordów Guinnessa. Czym sobie na to zasłużyła? Najczęściej piracony produkt? Najwięcej sprzedanych egzemplarzy? Nie! Otóż znalazła się aż na... 127 różnych publikacjach z 32 krajów między kwietniem 2009 i 2010 roku. Fakt ten został oficjalnie potwierdzony przez firmę Ubisoft. Komentarz przedstawiciela tej firmy można przeczytać w rozszerzeniu newsa.


Zabezpieczenia Ubisoftu złamane!

Dodany 08-04-2010, 20:41 przez: Wega, komentarzy: 74

Choć zabezpieczenie Ubisoftu było dobrze przemyślane i wytrzymało ponad miesiąc, piraci nie próżnowali - stworzyli emulator serwera. To dobra nowina dla tych, którzy nie mają połączenia z internetem. Wersja cracka nie jest jeszcze ostatecznie dopracowana, ale to tylko kwestia czasu.

Jaki będzie następny krok Ubisoftu? Czy w nowych grach również wprowadzą zabezpieczenia, jak zapowiadali, tylko po to, by utrudnić życie piratom (i uczciwym graczom), czy też zrezygnują z DRM?


Assassin's Creed 3 w feudalnej Japonii!

Dodany 01-04-2010, 13:37 przez: Silas, komentarzy: 28

Nie opadł jeszcze kurz na pecetowe pudełka z Assassin's Creed 2, a włodarze Ubisoftu już zapowiadają kolejną część cyklu. Prezes firmy, Yves Guillemot, miał przyjemność podzielić się kilkoma wstępnymi informacjami na temat gry...


Assassin's Creed miał trafić na konsole starej generacji

Dodany 28-03-2010, 13:13 przez: Lambert, komentarzy: 7

Jonathan Jacques-Belletete wyznał ostatnio, że Ubisoft planował wydanie gry z serii Assassin's Creed również na PlayStation 2 i pierwszego Xboxa. Ostatecznie jednak projekt porzucono. Szkoda, bo Belletete stwierdził również, że:
"Miała ona kompletnie inną fabułę, środowisko, przeciwników i w ogóle wszystko, a poza tym była naprawdę dobra."
Cóż, pozostaje nam jedynie żałować, projekt przywrócony do życia na pewno już nie zostanie. Chociaż kto wie...


Wszystkie lokacje w ACII na PC odblokowane!

Dodany 25-03-2010, 21:23 przez: Wega, komentarzy: 46

Sprawdzajcie swoje skrzynki e-mail! Ubisoft w ramach rekompensaty za problemy z serwerami rozsyła do graczy kody odblokowujące dodatkowe lokacje w Assassin's Creed II na PC, dostępne tylko w Czarnej Edycji (Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari i Arsenal Shipyard).

Kody dostaną ci, którzy zarejestrowali grę tuż po premierze, mieli problemy z łączeniem i dostali od Ubisoftu e-mail informujący o tym, że ich cierpliwość zostanie nagrodzona.


Zadośćuczynienie Ubisoftu?

Dodany 12-03-2010, 19:25 przez: Silas, komentarzy: 62

Trzy dni temu informowaliśmy Was o zuchwałym ataku hakerów na serwery Ubisoftu. Choć problem nie został ostatecznie zażegnany (wątpliwe czy w ogóle do tego dojdzie), producenci Assassin's Creed 2 postanowili w pewien sposób zrekompensować graczom niedogodności, z jakimi musieli borykać się przy próbie uzyskania internetowego połączenia, niezbędnego do uruchomienia gry. W ramach zadośćuczynienia wszyscy gracze będą mieli możliwość pobrania "darmowych dodatków" do produkcji sygnowanych logiem francuskiego giganta - szczegóły oferty zostaną przesłane drogą mailową. I jak wam się widzi ten pomysł? To krok w dobrą stronę a może próba mydlenia fanom oczu?


Winę ponoszą hakerzy?

Dodany 09-03-2010, 16:13 przez: Silas, komentarzy: 25

Zapewne wielu z Was miało już okazję przekonać się, jak działa system zabezpieczeń w Assassin's Creed 2. Tym, którzy wciąż są niezdecydowani lub zamierzają dokonać zakupu w najbliższym czasie przypomnę jedynie, że dla prawidłowego funkcjonowania gry niezbędne jest stałe połączenie z siecią. Jak to zwykle jednak bywa, nic nie jest doskonałe. W ciągu kilku ostatnich dni niektórzy skarżyli się na problemy z działaniem serwerów francuskiego koncernu. Według najnowszych doniesień winę za taki stan rzeczy ponoszą... hakerzy. Choć Ubisoft robi co może, nie sposób nie odnieść wrażenia, że stroną najbardziej poszkodowaną w tym konflikcie są posiadacze oryginalnych kopii gry. Pytanie jak w takiej sytuacji można mówić o walce z piractwem. Cóż, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i liczyć na rychłe rozwiązanie problemu.


Launch Trailer

Dodany 08-03-2010, 13:55 przez: Wega, komentarzy: 11

Z okazji premiery Assassin's Creed II na PC został wydany Launch Trailer. Tych, którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości, czy kupić tę grę, zapraszam do obejrzenia. Filmik znajduje się w rozszerzeniu newsa.


1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: