Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Tytuł najnowszej części Assassin's Creed potwierdzony!

Dodany 06-05-2010, 00:58 przez: Lambert, komentarzy: 16

Ubisoft oficjalnie potwierdził wcześniejsze przypuszczenia fanów. Najnowsza część Assassin's Creed będzie nosić podtytuł "Brotherhood". Prawdopodobnie firma nie planowała póki co oficjalnie tego ogłaszać - oczekując na targi E3 - jednak sklep internetowy GameStop prawdopodobnie przez pomyłkę rozpoczął przedsprzedaż tego tytułu już teraz, a nasz francuski wydawca gier od razu wszystko potwierdził. Pozostałe informacje gigant zdradzi już za tydzień. Więcej w rozszerzeniu newsa.


Zabezpieczenia Assassin's Creed II ostatecznie złamane

Dodany 22-04-2010, 20:21 przez: Lambert, komentarzy: 9

Odpowiedzialna za to jest grupa SkidRow, zajmująca się "profesjonalnym" łamaniem zabezpieczeń gier komputerowych. Najlepiej będzie jeśli damy im samym to skomentować:

"Dziękujemy, Ubisoft. To było dla nas prawdziwe wyzwanie. Następnym razem skupcie się na Waszych grach, a nie na systemie DRM. To był horror dla lojalnych klientów. Sprawiliśmy, że ich życie stanie się prostsze".

Czy taki straszny horror to był nie jestem pewien i myślę, że każdy kto ma AC II się ze mną zgodzi. Na papierze zabezpieczenia wyglądały przerażająco, ale w praktyce okazały się mało przeszkadzające w dobrej zabawie. Teraz pozostaje jedynie mieć nadzieję, że Ubisoft nie obrazi się na pecetowców i nie porzuci rynku PC...


Assassin's Creed w Księdze Rekordów Guinnessa!

Dodany 15-04-2010, 14:23 przez: Lambert, komentarzy: 5

Zupełnie niespodziewanie druga część Assassin's Creed znalazła się w słynnej Księdze Rekordów Guinnessa. Czym sobie na to zasłużyła? Najczęściej piracony produkt? Najwięcej sprzedanych egzemplarzy? Nie! Otóż znalazła się aż na... 127 różnych publikacjach z 32 krajów między kwietniem 2009 i 2010 roku. Fakt ten został oficjalnie potwierdzony przez firmę Ubisoft. Komentarz przedstawiciela tej firmy można przeczytać w rozszerzeniu newsa.


Zabezpieczenia Ubisoftu złamane!

Dodany 08-04-2010, 20:41 przez: Wega, komentarzy: 74

Choć zabezpieczenie Ubisoftu było dobrze przemyślane i wytrzymało ponad miesiąc, piraci nie próżnowali - stworzyli emulator serwera. To dobra nowina dla tych, którzy nie mają połączenia z internetem. Wersja cracka nie jest jeszcze ostatecznie dopracowana, ale to tylko kwestia czasu.

Jaki będzie następny krok Ubisoftu? Czy w nowych grach również wprowadzą zabezpieczenia, jak zapowiadali, tylko po to, by utrudnić życie piratom (i uczciwym graczom), czy też zrezygnują z DRM?


Assassin's Creed 3 w feudalnej Japonii!

Dodany 01-04-2010, 13:37 przez: Silas, komentarzy: 28

Nie opadł jeszcze kurz na pecetowe pudełka z Assassin's Creed 2, a włodarze Ubisoftu już zapowiadają kolejną część cyklu. Prezes firmy, Yves Guillemot, miał przyjemność podzielić się kilkoma wstępnymi informacjami na temat gry...


Assassin's Creed miał trafić na konsole starej generacji

Dodany 28-03-2010, 13:13 przez: Lambert, komentarzy: 7

Jonathan Jacques-Belletete wyznał ostatnio, że Ubisoft planował wydanie gry z serii Assassin's Creed również na PlayStation 2 i pierwszego Xboxa. Ostatecznie jednak projekt porzucono. Szkoda, bo Belletete stwierdził również, że:
"Miała ona kompletnie inną fabułę, środowisko, przeciwników i w ogóle wszystko, a poza tym była naprawdę dobra."
Cóż, pozostaje nam jedynie żałować, projekt przywrócony do życia na pewno już nie zostanie. Chociaż kto wie...


Wszystkie lokacje w ACII na PC odblokowane!

Dodany 25-03-2010, 21:23 przez: Wega, komentarzy: 46

Sprawdzajcie swoje skrzynki e-mail! Ubisoft w ramach rekompensaty za problemy z serwerami rozsyła do graczy kody odblokowujące dodatkowe lokacje w Assassin's Creed II na PC, dostępne tylko w Czarnej Edycji (Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari i Arsenal Shipyard).

Kody dostaną ci, którzy zarejestrowali grę tuż po premierze, mieli problemy z łączeniem i dostali od Ubisoftu e-mail informujący o tym, że ich cierpliwość zostanie nagrodzona.


Zadośćuczynienie Ubisoftu?

Dodany 12-03-2010, 19:25 przez: Silas, komentarzy: 62

Trzy dni temu informowaliśmy Was o zuchwałym ataku hakerów na serwery Ubisoftu. Choć problem nie został ostatecznie zażegnany (wątpliwe czy w ogóle do tego dojdzie), producenci Assassin's Creed 2 postanowili w pewien sposób zrekompensować graczom niedogodności, z jakimi musieli borykać się przy próbie uzyskania internetowego połączenia, niezbędnego do uruchomienia gry. W ramach zadośćuczynienia wszyscy gracze będą mieli możliwość pobrania "darmowych dodatków" do produkcji sygnowanych logiem francuskiego giganta - szczegóły oferty zostaną przesłane drogą mailową. I jak wam się widzi ten pomysł? To krok w dobrą stronę a może próba mydlenia fanom oczu?


Winę ponoszą hakerzy?

Dodany 09-03-2010, 16:13 przez: Silas, komentarzy: 25

Zapewne wielu z Was miało już okazję przekonać się, jak działa system zabezpieczeń w Assassin's Creed 2. Tym, którzy wciąż są niezdecydowani lub zamierzają dokonać zakupu w najbliższym czasie przypomnę jedynie, że dla prawidłowego funkcjonowania gry niezbędne jest stałe połączenie z siecią. Jak to zwykle jednak bywa, nic nie jest doskonałe. W ciągu kilku ostatnich dni niektórzy skarżyli się na problemy z działaniem serwerów francuskiego koncernu. Według najnowszych doniesień winę za taki stan rzeczy ponoszą... hakerzy. Choć Ubisoft robi co może, nie sposób nie odnieść wrażenia, że stroną najbardziej poszkodowaną w tym konflikcie są posiadacze oryginalnych kopii gry. Pytanie jak w takiej sytuacji można mówić o walce z piractwem. Cóż, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i liczyć na rychłe rozwiązanie problemu.


Launch Trailer

Dodany 08-03-2010, 13:55 przez: Wega, komentarzy: 11

Z okazji premiery Assassin's Creed II na PC został wydany Launch Trailer. Tych, którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości, czy kupić tę grę, zapraszam do obejrzenia. Filmik znajduje się w rozszerzeniu newsa.


Premiera Assassin's Creed II na PC

Dodany 04-03-2010, 15:16 przez: Wega, komentarzy: 20

Nadszedł długo oczekiwany moment - od dziś w sklepach można kupić Assassin's Creed II na PC, w polskiej wersji językowej (napisy). Gra jest dostępna w dwóch edycjach: podstawowej za około 100zł i w Białej Edycji, która jest niewiele droższa - kosztuje około 140 złotych, a zawiera dodatkowo kolekcjonerską figurkę Ezio - głównego bohatera Assassins' Creed II (20cm) i dodatkową misję utworzoną specjalnie dla tej wersji gry. Czarnej Edycji w Polsce nie ma.


"Boskie" zabezpieczenia Ubisoftu złamane?

Dodany 02-03-2010, 16:32 przez: Lambert, komentarzy: 26

Wszystko wskazuje na to, że już kilka dni przed oficjalną premierą pecetowego Assassin's Creed II zabezpieczenia "zesłane przez Boga" zostały przełamane i można już nielegalnie wejść w posiadanie tej gry. Znak zapytania w newsie wziął się z tego, że oczywiście nie zamierzamy sprawdzać prawdziwości tych doniesień, czyt. czy pirackie wersje AC II zamieszczone w Internecie naprawdę działają - jednak wszystko na to wskazuje, gdyż dostępne są screeny z gry. Po prostu epic fail Ubisoftu...


Ubisoft komentuje zabezpieczenia AC II

Dodany 20-02-2010, 17:46 przez: Lambert, komentarzy: 22

Ubisoft postanowił skomentować ostatnie doniesienia o bardzo restrykcyjnym zabezpieczeniu pecetowej wersji Assassin's Creed II. Zrobił to bardzo... nietypowymi słowami. Po ich przeczytaniu na mojej twarzy pojawił się uśmiech... Zresztą, sami to przeczytajcie:
"Ludzie, którzy to zaprojektowali, wierzą w to. Czy myślimy, że to właśnie ten system, który Bóg zesłał na Ziemię i który nigdy nie zostanie przez nikogo złamany? Nie możemy tego zagwarantować, ale w to wierzymy."

Dodatkowo pojawiła się petycja do Ubisoftu w sprawie usunięcia owych zabezpieczeń AC II. Zachęcamy do jej podpisania. Można to zrobić pod tym adresem.


Nie masz Internetu? Nie pograsz w AC II

Dodany 18-02-2010, 15:21 przez: Lambert, komentarzy: 18

Ubisoft oznajmił, że Assassin's Creed II będzie nieustannie łączył się z serwerami tej firmy podczas grania. Oznacza to, że nawet jeśli uruchomimy grę, a połączenie z internetem zostanie przerwane na dłużej niż kilka sekund, to gra automatycznie zostanie zatrzymana aż do momentu przywrócenia połączenia. Zapewne ma to na celu zmniejszenie piractwa, jednakże prawie na pewno zabezpieczenia zostaną prędzej czy później złamane i okaże się, że utrudnienia będą dotyczyć jedynie uczciwych graczy... Pozostaje jeszcze przy tym kwestia awaryjność serwerów Ubisoftu - w końcu jeśli padną to wszyscy gracze zostaną odcięci od możliwości grania. A tego nie chciałby chyba nikt, kto płaci grube pieniądze za oryginalne egzemplarze gier.


DLC do pobrania już jutro

Dodany 17-02-2010, 15:12 przez: Wega, komentarzy: 0

Kolejne DLC do Assassin's Creed II zostaną wydane 18. lutego 2010.

Za 320 punktów Microsoft można pobrać dodatek "Ognisko Próżności", zaś za 520 punktów - "Ognisko Próżności" oraz trzy dodatkowe sekretne lokacje: Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari i Arsenal Shipyard.


1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
030
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza