Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Assassin's Creed Syndicate ukaże się 23 października

Dodany 12-05-2015, 18:39 przez: Wega, komentarzy: 35

Ubisoft ogłosił datę premiery Assassin's Creed Syndicate. Gra ukaże się 23 października na konsolach PS4 i Xbox One. Wersja na PC zostanie wydana jesienią 2015.

Prócz zwiastuna, Ubisoft udostępnił także fragment rozgrywki z komentarzem twórców, film z transmisji oraz sporo informacji o grze - znajdziecie je w rozszerzeniu newsa.


Oficjalna zapowiedź Assassin's Creed Syndicate już o 18:00!

Dodany 12-05-2015, 15:47 przez: Wega, komentarzy: 13

Jeśli czekacie z niecierpliwością na pierwsze informacje o Assassin's Creed Syndicate, zarezerwujcie sobie czas od 18:00. O tej właśnie godzinie rozpocznie się stream:

Już dziś poznamy nowych bohaterów Assassin's Creed Syndicate - Jacoba i jego siostrę Evie, wraz z którymi będziemy mogli zwiedzać wiktoriański Londyn. A kiedy premiera gry? Prawdopodobnie pod koniec roku 2015.


W Assassin's Creed Syndicate zagramy także kobietą?

Dodany 11-05-2015, 22:55 przez: Wega, komentarzy: 16

Evie Frye

Jacob Frye ma siostrę imieniem Evie. To właśnie ona będzie drugą grywalną postacią w Assassin's Creed Syndicate - podaje Kotaku, powołując się na anonimowych informatorów. Rodzeństwo jest zamieszane w przestępczy świat wiktoriańskiego Londynu. Choć będziemy mogli wcielić się w oboje, opowieść będzie skupiać się w głównej mierze na Jacobie - około 75% misji wątku głównego spędzimy właśnie z nim. Będzie można natomiast przełączać się między Jacobem i Evie, eksplorując swobodnie świat gry.

Co ciekawe, w Assassin's Creed Syndicate ma zabraknąć trybu multiplayer w jakiejkolwiek formie. Jeśli okaże się to prawdą (powyższe rewelacje pozostają na razie wyłącznie plotką), będzie to kolejna gra po Assassin's Creed Rogue, pozbawiona zarówno trybu kooperacji, jak i współpracy. A to byłaby szkoda - tryb współpracy w Assassin's Creed Unity był całkiem przyjemny (nie licząc rywalizacji klubowej i odblokowywania nowych elementów stroju, które nudziło się po kilku dniach zabawy).


Assassin's Creed Victory zmienia się w AC Syndicate - zapowiedź w przyszłym tygodniu

Dodany 07-05-2015, 20:27 przez: Wega, komentarzy: 23

W wersji angielskiej zapowiedź, w wersji polskiej - premiera...

Ubisoft przygotowuje się do zapowiedzi nowej części Assassin's Creed. Na nowe informacje poczekamy do najbliższego wtorku - 12 maja o godzinie 18:00 zostaną ujawnione pierwsze szczegóły. Będzie też transmisja na żywo. I nie, nie sugerujcie się polską stroną assassinscreed.com, gdzie napisano, że na 12 maja zaplanowano premierę nowej części Assassin's Creed...

Pierwsze materiały z nadchodzącej części Assassin's Creed wyciekły już w ubiegłym roku - do naszej galerii trafiło wówczas kilka grafik, prezentujących Londyn z czasów wiktoriańskich. Gra miała nazywać się Assassin's Creed Victory, ale Ubisoft zmienił zdanie - gra zostanie zatytułowana Assassin's Creed Syndicate.

A jeśli przyjrzeć się bliżej nazwom plików użytych na stronie z zapowiedzią, zauważyć można, iż nowy protagonista prawdopodobnie nazywa się Jacob Frye.


Zwiastun premierowy Assassin's Creed Chronicles: China

Dodany 20-04-2015, 18:24 przez: Wega, komentarzy: 16

Assassin's Creed Chronicles: China zadebiutuje oficjalnie 22 kwietnia. Z tej okazji Ubisoft udostępnił zwiastun premierowy gry:

Assassin's Creed Chronicles: China to zupełnie inna gra niż "duże" części serii. Tym razem wcielamy się w Shao Jun, która została zmuszona do ucieczki z ojczyzny, lecz powróciła, by dokonać zemsty.


Wymagania sprzętowe Assassin's Creed Chronicles: China

Dodany 01-04-2015, 20:26 przez: Wega, komentarzy: 12

Dziś ruszyła przedsprzedaż Assassin's Creed Chronicles: China. Gra jest dostępna na Steamie w cenie 9,99 € i Uplay - w cenie 39,99 zł. Ubisoft ujawnił przy okazji wymagania sprzętowe gry.

Minimalne:

 • System operacyjny: Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 (wersje 32/64-bitowe)
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 @ 2,6 GHz / AMD Athlon II X2 240 @ 2,8 GHz
 • RAM: 2 GB
 • Karta graficzna: nVidia GeForce GTS450 / AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM z obsługą Shader Model 5.0)
 • DirectX June 2010 Redistributable
 • Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX z najnowszymi sterownikami
 • Sterowniki graficzne: nVidia GeForce 347.52 / AMD Catalyst Omega 14.12
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB

Zalecane:

 • Procesor: Intel Core i3 2105 @ 3,1 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3,2 GHz
 • RAM: 4 GB
 • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 470 / AMD Radeon HD5870 lub lepsza (1024MB VRAM z obsługą Shader Model 5.0)

Assassin's Creed Chronicles: China dostępne od 22 kwietnia

Dodany 31-03-2015, 18:14 przez: Wega, komentarzy: 11

Ubisoft ogłosił datę premiery długo oczekiwanego Assassin's Creed Chronicles: China. Będzie ono dostępne w wersji cyfrowej od 22 kwietnia na PC, PS4 i XOne. Jest to pierwsza z trzech części Assassin's Creed Chronicles - kolejne będą zatytułowane "India" (tu głównym bohaterem będzie Arbaaz Mir, znany z komiksu Brahman) i "Russia" (z Nikolaiem Orelovem, znanym z The Fall i The Chain).

Akcja Assassin's Creed Chronicles: China toczy się w Chinach, w 1526 roku, w czasach schyłku dynastii Ming. Gracze wcielają się w Shao Jun, ostatnią przedstawicielkę chińskiego Bractwa Asasynów, która powraca do domu, by się zemścić. Przeszkolona przez legendarnego Ezio Auditore, zamierza odpłacić prześladowcom i odbudować upadłe Bractwo. W grze, podobnie jak w "dużych" częściach serii, zobaczymy słynne budowle i spotkamy postacie znane z kart historii.


Fragment rozgrywki z Assassin's Creed Chronicles: China

Dodany 31-03-2015, 14:51 przez: Wega, komentarzy: 6

Jeśli czekacie na Assassin's Creed Chronicles: China, już wkrótce powinny pojawić się nowe informacje o grze. A tymczasem, w ramach przygotowań do premiery, możemy obejrzeć fragment rozgrywki:

Warto przewinąć wideo do 55 sekundy, w tym momencie zaczyna się właściwy gameplay.


Assassin's Creed Rogue trafiło na PC

Dodany 11-03-2015, 14:57 przez: Wega, komentarzy: 19

Shay i Haytham

Assassin's Creed Rogue jest już dostępne na PC. Tym razem nie doczekaliśmy się premierowego trailera ani żadnych nowych materiałów promocyjnych - najwyraźniej ekipa Ubisoftu jest zajęta czymś innym. Ale nie oznacza to, że możemy przejść obok tej gry obojętnie. Jeśli podobało się wam Assassin's Creed IV: Black Flag, z pewnością w Rogue będziecie się dobrze bawić - o ile zaakceptujecie bohatera, który postanowił opuścić szeregi Asasynów i sprzymierzyć się z Templariuszami. Shay Patrick Cormac, protagonista gry, miał jednak bardzo dobre powody, by opuścić Bractwo.

Rogue pozwala spojrzeć na uniwersum Assassin's Creed z innej perspektywy, ale nie jest to jedyny powód, dla którego warto sięgnąć po ten tytuł. Gra jest pomostem między Assassin's Creed IV: Black Flag, Assassin's Creed III i Assassin's Creed Unity. W Rogue pojawiają się znani już bohaterowie - Achilles Davenport, Adewale, Haytham Kenway i wielu innych. Gra nawiązuje również do innych części serii. Więcej informacji znajdziecie w naszej recenzji.

Jeśli mieliście okazję już zagrać - a może nawet ukończyć Assassin's Creed Rogue - dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tej części!


Ubisoft nie zaniedba wątku we współczesności w kolejnych odsłonach Assassin's Creed

Dodany 27-02-2015, 16:53 przez: Wega, komentarzy: 25

Junona

Assassin's Creed Unity nie oferowało rozbudowanego wątku we współczesności, choć w poprzednich częściach serii niejedno­krotnie mieliśmy okazję opuścić Animusa. Twórcy, co prawda, planowali rozwinąć ten wątek, lecz na planach się skończyło. Jak wyjaśnił główny scenarzysta, Darby McDevitt:

Unity było świeżą grą na świeżą generację sprzętu. Stworzenie fragmentu w teraźniejszości było zadaniem wymagającym ogromu pracy. Przykładowo, stworzenie miasta, a nawet fragmentu miasta, wymagałoby sześciu miesięcy pracy wielu, wielu artystów, projektantów, ludzi odpowiedzialnych za modele. Trzeba byłoby również zaprojektować system rozgrywki.

W Assassin's Creed Brotherhood łatwiej było rozbudować wątek współczesny, gdyż Ubisoft wykorzystał Monteriggioni stworzone dla Assassin's Creed II. W przyszłości możemy spodziewać się podobnych rozwiązań. Niewykluczone, że w kolejnych odsłonach serii znajdzie się również więcej miejsca dla historii Tych, Którzy Byli Przed Nami. Więcej informacji znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Patch 5 do Assassin's Creed Unity już dostępny

Dodany 18-02-2015, 18:15 przez: Wega, komentarzy: 27

Ubisoft wydał dziś łatkę numer 5 do Assassin's Creed Unity - ale, póki co, tylko na PlayStation 4 i Xbox One. Aktualizacja powinna naprawić liczne błędy, m.in. problem z zadaniem "Znajdź Leona", które nie zawsze się pokazywało, jak również odblokować broń i wyposażenie, na które gracze sobie zapracowali.

Ubisoft zapowiedział również odblokowanie całej zawartości uprzednio dostępnej wyłącznie za pośrednictwem Assassin's Creed Initiates i Companion App, w tym złotych i niebieskich skrzyń. Oczywiście, nadal będzie można korzystać z Companion App, ale nie będzie już ono wymagane do otwierania skrzynek.

Patch zostanie wydany na PC już wkrótce. Miał być on udostępniony już 19 lutego, ale okazało się, że zaliczy niewielki poślizg. Łatka poprawi wydajność, stabilność i łączenie się przez sieć. Szczegółowe informacje o poprawkach znajdziecie na oficjalnym forum Ubisoftu.

Aktualizacja: Łatka jest już dostępna na PC.


DLC Assassin's Creed Unity - Underground Armory dostępne za darmo

Dodany 10-02-2015, 20:08 przez: Wega, komentarzy: 21

Ubisoft zaskoczył graczy, udostępniając dziś za darmo nowe DLC do Assassin's Creed Unity - Underground Armory. DLC zawiera 2 nowe elementy wyposażenia, 5 broni (w tym 3 pistolety) oraz 2 nowe stroje - m.in. strój Arno według wczesnego konceptu.

160

Pakiet jest już dostępny na PC i Xboksie One, natomiast na PS4 będzie można go pobrać 11 lutego - czyli już jutro. W przypadku PC, po uruchomieniu Uplay i wybraniu gry Assassin's Creed Unity, DLC znajdziecie w sekcji "zawartość do pobrania", natomiast w przypadku konsol - na xbox.com i sonyentertainmentnetwork.com.


Zapowiedź Assassin's Creed Rogue na PC

Dodany 05-02-2015, 18:51 przez: Wega, komentarzy: 18

Ubisoft nareszcie podał datę premiery Assassin's Creed Rogue na PC - będzie to 10 marca 2015. Tego właśnie dnia posiadacze komputerów osobistych będą mogli zacząć przygodę z Shayem Cormakiem. Gra ukaże się w tym samym czasie w Ameryce Północnej i w Europie. Znamy już także minimalne wymagania sprzętowe.

W Assassin's Creed Rogue wcielamy się w templariusza, który niegdyś był asasynem. W grze ponownie trafiamy do Ameryki, by eksplorować Nowy Jork, rzeczną dolinę w Appalachach i pływać po mroźnych wodach Oceanu Atlantyckiego.


Kolejny Assassin's Creed zabierze nas do Japonii?

Dodany 28-01-2015, 20:15 przez: Wega, komentarzy: 36

Hol Abstergo

Japonia zawsze znajdowała się na liście lokacji, do których fani Assassin's Creed chcieliby zajrzeć. Choć Ubisoft raczej nie podsycał nadziei, że kiedyś przeniesiemy się do kraju Kwitnącej Wiśni, w sieci pojawiły się nowe spekulacje związane z miejscem akcji kolejnej części (mowa tu o odsłonie, która zostanie wydana po Assassin's Creed Victory). Powodem jest jedna z grafik, stworzona przez Martina Deschambaulta, przedstawiająca hol w Abstergo Entertainment. Artwork został opublikowany już w 2013 roku, gdy ukazało się Assassin's Creed IV: Black Flag.

Na planszy znajdującej się w tle można dostrzec 6 różnych miejsc, związanych zarówno z poprzednimi częściami serii, jak i tymi, które jeszcze nie zostały wydane. Są to m.in. Santa Maria del Fiore we Florencji (Assassin's Creed II), tropikalna wyspa (Black Flag), katedra Notre Dame w Paryżu (Unity) i Pałac Westminsterski w Londynie (Victory). Prócz tego, na grafice znalazł się fragment budynku, który nie jest łatwo rozpoznać, i budowla, która przypomina świątynię Sensō-ji w Tokio. Czy rzeczywiście Ubisoft ma w planach Japonię? A może artwork odnosi się po prostu do Assassin's Creed Chronicles: China?


Nagrody z rywalizacji klubowej w Assassin's Creed Unity dla każdego - po dwóch tygodniach

Dodany 25-01-2015, 20:53 przez: Wega, komentarzy: 11

Od momentu rozpoczęcia rywalizacji klubowej minął już ponad miesiąc. Co tydzień startują nowe zdarzenia, w których można wygrać dostęp do wybranych przedmiotów - pod warunkiem, że dana osoba należy do klubu, który zajmie pierwsze miejsce, i że włoży minimum wysiłku, by przyczynić się do zwycięstwa, czyli zdobędzie przynajmniej 500 punktów. A co z graczami, którzy przegapili rywalizację? Okazuje się, że i oni będą mogli odblokować wszystkie przedmioty - odrobinę później.

Nagrody za Rywalizację Klubową będą przyznawane za darmo klubom, które pokonają swych rywali... przez dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach po zakończeniu Rywalizacji, nagrody zostaną odblokowane dla wszystkich i będzie można je kupić zarówno za liwry, jak i Kredyty Helixa.

Ubisoft przyznał, że nadal zdarzają się sytuacje, w których klub nagle wskakuje na pierwsze miejsce, zdobywając dwa miliardy punktów. Firma uspokaja jednak - wynik ten nie będzie brany pod uwagę i zostanie usunięty z rankingów. Więcej szczegółów na temat rywalizacji klubowej znajdziecie na oficjalnej stronie Ubisoftu.


1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39, 40, 41, 42, 43

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
080
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza