Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Patch 4 do Assassin's Creed Unity opóźniony

Dodany 15-12-2014, 19:34 przez: Wega, komentarzy: 23

Ubisoft ogłosił, że łatka 4 do Assassin's Creed Unity zostanie opóźniona o kilka dni. Aby zapewnić, że patch istotnie zapewni poprawę wydajności, twórcy chcą wprowadzić pewne zmiany na mapie Paryża. Zespół wyjaśnił, że nie chce wydać niedopracowanej wersji:

Rygorystyczna kontrola jakości ma dla nas ogromne znaczenie, a wasze komentarze z minionych tygodni wskazują na to, że również dla was jest to bardzo ważna kwestia. W ubiegłym tygodniu zapowiedzieliśmy, że dziś - 15.12.2014 - ukaże się nowy patch (wiemy, że wielu z was nie może się doczekać), ale zdecydowaliśmy się wstrzymać z jego udostępnieniem, aż będziemy pewni, że łatka poprawi wydajność. Oznacza to, że musimy wprowadzić zmiany na mapie Paryża, co zajmie nam kilka kolejnych dni, zanim osiągniemy jakość, na którą zasługują nasi gracze. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Ubisoft zapowiedział również, że rywalizacje klubowe ruszą po wprowadzeniu patcha 4. Jeśli czekaliście na możliwość odblokowania nowych elementów wyposa­żenia, w grze zostało udostępnionych dziewięć legendarnych części odzienia: bryczesy, kaptur i karwasze muszkietera, karwasze, pas i surdut bandyty oraz widmowe karwasze, pas i surdut.


Patch 4 do Assassin's Creed Unity ukaże się 15 grudnia

Dodany 12-12-2014, 14:07 przez: Wega, komentarzy: 23

Ubisoft ogłosił, że 15 grudnia, czyli w najbliższy poniedziałek, możemy spodziewać się czwartej z kolei łatki do Assassin's Creed Unity. Ukaże się ona równocześnie na wszystkich platformach. Patch ma naprawić m.in. problemy ze stabilnością, wydajnością oraz łączeniem się z innymi graczami.

Pojawiły się też nowe wieści związane z Season Passem. Ci, którzy zdążyli go kupić (lub kupili złotą edycję, z Season Passem w pakiecie), w przyszłym tygodniu będą mogli odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę, gdzie odbiorą darmową grę (The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin's Creed Black Flag, Rayman Legends lub Just Dance 2015). Gra zostanie odblokowana na tej samej platformie, na której graliście w AC Unity. Osoby, które wykorzystały kod na Season Pass po 25 listopada, muszą liczyć się z opóźnieniami, związanymi ze sprawdzaniem, czy rzeczywiście dany gracz ma prawo do darmowej, dodatkowej gry.

Sprzedaż Przepustki Sezonowej nie zostanie wznowiona, ale ci, którzy zechcą kupić AC Chronicles China lub dodatkowe misje, będą mieli taką możliwość. Niestety, nie podano jeszcze daty premiery DLC Dead Kings, które otrzymają za darmo wszyscy posiadacze AC Unity.


Ubisoft testuje Patch 4 do Assassin's Creed Unity

Dodany 07-12-2014, 14:10 przez: Wega, komentarzy: 18

Ubisoft podzielił się nowymi wieściami na temat nadchodzącego patcha do Assassin's Creed Unity, który ma poprawić wydajność i naprawić kilka innych błędów. Aktualnie patch jest testowany, szczegółowe informacje o poprawkach otrzymamy w nadchodzącym tygodniu. Największym priorytetem dla zespołu łatającego grę są: krashowanie się gry po wczytaniu save (warto spróbować zagrać offline, zanim zostanie wydany patch), błąd CE-34878-0 na PS4 (zawieszanie się gry po wczytaniu save), problemy ze stroną Initiates (większość powinna być już usunięta, aktualizowanie danych o postępach w poprzednich odsłonach potrwa jednak kilka dni).

Jeśli chodzi o Aplikację Towarzyszącą, właśnie został wydany patch 1.04, który ma przywrócić utracone Premium, naprawić błędy synchronizacji w przypadku nowych użytkowników i podczas pierwszego logowania, naprawić błąd związany z "brakiem asasyna" w samouczku i naprawić sytuacje, w których misja z szansą powodzenia 100% kończyła się porażką.

Ubisoft odpowiedział też na kilka innych pytań fanów dotyczących Season Passa - więcej w rozszerzeniu newsa.


Nowa odsłona Assassin's Creed - Victory - zabierze graczy do wiktoriańskiej Anglii. Ubisoft potwierdza wyciek

Dodany 02-12-2014, 23:37 przez: Wega, komentarzy: 84

Assassin's Creed Victory - tak będzie nazywać się kolejna odsłona serii, która ma ukazać się jesienią 2015 roku. Tym razem gracze przeniosą się do XIX-wiecznego Londynu, czyli do epoki wiktoriańskiej. To miejsce i czasy często przewijały się jako potencjalne realia gry z serii Assassin's Creed. Gra nie trafi na sprzęt starej generacji - posiadacze PS3 i Xboksów 360 tym razem nie dostaną również osobnej gry "na pociechę".

 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria

Głównym studiem, które pracuje nad Assassin's Creed Victory, jest Ubisoft Quebec - twórcy DLC Tyrania Króla Waszyngtona i Freedom Cry - nie, jak do tej pory, Ubisoft Montreal, o czym dowiedzieliśmy się już na początku lipca 2014. Oczywiście, w pracach pomagają studia rozsiane na całym świecie.

Prócz grafik dołączonych do newsa, wśród materiałów znalazło się również wideo, którego transkrypcję znajdziecie w rozszerzeniu.


Ubisoft testuje poprawki związane z optymalizacją Assassin's Creed Unity

Dodany 19-11-2014, 15:45 przez: Wega, komentarzy: 24

Ekipa zajmująca się Assassin's Creed Unity od strony technicznej podzieliła się kolejnymi informacjami na temat nadchodzącego patcha. Zespół znalazł kilka sposobów na poprawienie płynności gry i aktualnie testuje poprawki.

Zajęło nam nieco czasu, by poczynić jakieś postępy na tym polu, ale mamy parę obiecujących wyników. Chcielibyśmy zapewnić was, że dostrzegliśmy ogromną różnicę między tym, co obserwowaliśmy przed premierą w porównaniu z tym, co działo się po premierze. Mimo przeprowadzonych przez nas testów, wygląda na to, że kolejka instrukcji po prostu jest przeładowana, co wpływa na wydajność. Mamy kilka sposobów na naprawienie tego błędu i będziemy informować was o postępach, co udało się nam zrobić i jak szybko możemy zaimplementować poprawki w grze w nadchodzących tygodniach.

Okazało się, że gigantyczne tłumy mają niewiele wspólnego z uciążliwymi spadkami liczby klatek na sekundę. Co prawda nie ma jeszcze dokładnych informacji o dacie wydania patcha, ale twórcy mają nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu będą mogli określić termin.


Ubisoft pracuje nad trzecim patchem do Assassin's Creed Unity

Dodany 17-11-2014, 17:42 przez: Wega, komentarzy: 30

Patch numer 3 powinien zostać wkrótce ukończony. Nie oznacza to rozwiązania wszystkich problemów i zapewne jeszcze nie raz przyjdzie nam aktualizować grę. Zespół stara się usunąć jak najwięcej błędów i wydać aktualizację jak najszybciej. Najbardziej dokuczliwe spadki liczby klatek jeszcze nam przez jakiś czas potowarzyszą, aż Ubisoft znajdzie rozwiązanie. Następna łatka poprawi:

 • rozgrywkę - błędy związane z utknięciem Arno w niektórych miejscach na mapie (w tym w kolejnych wozach z sianem), z chowaniem się i opuszczaniem kryjówek, błędy animacji i niektóre problemy z kamerą;
 • sztuczną inteligencję i zachowanie tłumu - błędy animacji NPC-ów, błędy związane z poruszaniem się NPC-ów, wydarzenia w tłumie, wykrywanie Arno w różnych sytuacjach;
 • znajdywanie innych graczy i łączenie - błędy związane z trybem kooperacji, m. in. z dołączeniem do trwającej już misji, czy problemy związane z migracją hosta;
 • menu i HUD - brakujące szczegóły, błędy związane z celami misji, wyskakującymi komunikatami w trybie współpracy, komunikatami nakładającymi się na siebie, błędy w tłumaczeniach;
 • stabilność - błędy powodujące zawieszanie się gry w trybie współpracy i w trybach solo.

Ubisoft zapewnia, że jednym z priorytetowych zadań jest wyeliminowanie błędów związanych z trybem współpracy. Trwają też prace nad problemami z łączeniem z serwerami Ubisoftu, aplikacją towarzyszącą i Initiates. W przypadku uszkodzonych zapisanych stanów gry, firma radzi skontaktować się z pomocą techniczną.


Kolejny patch do Assassin's Creed Unity już w drodze

Dodany 14-11-2014, 20:35 przez: rune, komentarzy: 34

Brakujące tekstury w Unity

W dniu wczorajszym - dwa dni po premierze w USA - wydana została pierwsza łatka do Unity. Kolejna aktualizacja jest już jednak w drodze i naprawi głównie błędy geometrii poziomów, opóźnienia ładowania ekranu głównego i wyjścia gry do pulpitu podczas próby dołączenia do sesji w trybie kooperacji.

Poza tym, Ubisoft zwrócił uwagę na inne problemy graczy - najczęściej zgłaszane dotyczyły niskiej liczby klatek na sekundę. Wydawca obiecuje przyjrzeć się sprawie. W kolejnej iteracji na warsztat trafią także kwestie błędnego wyliczania kolizji obiektów i problemy z sesjami w trybie kooperacji.

Zabugowany okazał się również system mikrotransakcji i kredytów Helix - błędy z nimi związane zostały już naprawione. Listę zmian w patchu nr 2 znajdziecie w rozszerzeniu.


Premiera Assassin's Creed Unity i Rogue

Dodany 13-11-2014, 20:35 przez: Maciekbpl, komentarzy: 32

Dziś, 2 dni po premierze w Stanach Zjednoczonych, Assassin's Creed Unity i Rogue zadebiutowały w Europie. Mamy więc okazję dołączyć do naszych kolegów z Zachodu i sprawdzić, czy jest się z czego cieszyć. O ile Rogue nie zebrało jeszcze zbyt wielu recenzji, o tyle Unity wzbudziło wiele kontrowersji.

Zarówno w wersji na komputery osobiste, jak i na konsole można się dopatrzeć błędów, glitchy, a także spadków fps-ów. Gracze PC, w szczególności wyposażeni w sprzęt firmy AMD, narzekają na brak płynności, problemy optymalizacyjne, choć nie brak ich wśród posiadaczy podzespołów Nvidii i Intela. Ubisoft zapewnił jednak, że pracuje wspólnie z producentami sprzętu nad patchem. Poza problemami z płynnością znalazły się również inne błędy, które zapełniły internet komicznymi obrazkami i filmikami, prezentującymi bugi modeli, czy zachowania npc, którzy znaleźli się tam, gdzie nie powinni, na przykład wewnątrz ściany na wysokości połowy budynku.

Skutkiem tego są niższe niż oczekiwane oceny gry, a także, jak uważają niektórzy, ponad 9% spadek akcji firmy na rynku amerykańskim. Możliwe jest, że obecna sytuacja jest jedynie chwilowa i Ubisoft naprawi wszystkie błędy.


Soundtrack z Assassin’s Creed Unity zapowiedziany

Dodany 31-10-2014, 17:40 przez: Nesy, komentarzy: 7

Okładka soundtracka z ACU

Do premiery Assassin's Creed Unity zostały dokładnie dwa tygodnie. Zanim jednak pochłoną nas ulice osiemnasto­wiecznego Paryża, przedsmak rewolucyjnych klimatów poznamy za pośrednictwem ścieżki dźwiękowej.

W ofercie sklepu iTunes pojawił się dwuczęściowy album z muzyką z najnowszej odsłony serii. Pierwsza z płyt, której autorem jest Chris Tilton (Sim City), zawiera aż 30 utworów. Druga zaś, za którą odpowiada Sarah Schachner (współpraca przy Far Cry 3, ACIV: Black Flag), nieco mniej, bo 21 pozycji. Oba albumy sprzeda­wane są osobno w cenie 10,99 dolara, a ich premiera nastąpić ma 4 listopada.

Zastanawiający jest brak trzeciego z zapowiadanych kompozytorów, Ryana Amona, którego nazwisko nie widnieje przy żadnym z tytułów. Czyżby Ubisoft zrezygnował ze współpracy, a może wkrótce udostępniona zostanie trzecia część albumu? Możemy się tylko domyślać. Tymczasem zapraszamy do odsłuchania fragmentów już zaprezentowanych utworów.


Assassin's Creed Unity - anomalie czasowe

Dodany 30-10-2014, 17:15 przez: Wega, komentarzy: 45

Ubisoft właśnie udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Unity, zatytułowany "anomalie czasowe". Anomalie wystąpią po raz pierwszy w serii. Co to oznacza - zobaczcie sami...

W ramach bonusu, w rozszerzeniu znajdziecie kolejne wideo, tym razem przedstawiające fragment rozgrywki w trybie kooperacji z udziałem znanego, brytyjskiego aktora, Terry'ego Mynotta, w którym celem jest kradzież cennego, ukrytego obrazu.


Assassin's Creed Unity w pecetowej wersji na nowym zwiastunie

Dodany 29-10-2014, 18:33 przez: Wega, komentarzy: 27

Ubisoft udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Unity, prezentujący jakość gry na PC i efekty uzyskiwane na kartach NVIDIA.

Wśród efektów znalazły się: HBAO+ (głębsze i bogatsze cienie, lepsze cieniowanie, wysoka wydajność), TXAA (antyaliasing, zmniejsza migotanie i tworzy gładsze obrazy), PCSS (interaktywne cienie generowane w czasie rzeczywistym i bardziej naturalne krawędzie) czy teselacja Direct X.


Assassin's Creed Rogue - pytania i odpowiedzi

Dodany 24-10-2014, 20:57 przez: Wega, komentarzy: 18

Andrien Gbinigie, jeden z menadżerów społecznościowych, odpowiada na pytania fanów - o Morrigan, Anne Bonny i legendarne statki.

 • W Assassin's Creed Rogue będzie można wejść do kajuty kapitana, podobnie jak w Black Flag - będzie można tam zmieniać stroje i ulepszać statek.
 • Anne Bonny i Shay Cormac nie są ze sobą spokrewnieni w żaden sposób.
 • W grze pojawią się legendarne statki. Tym razem podczas walki będziemy musieli uporać się z całą flotą, która pływa razem z nimi.
 • Załoga w AC Rogue będzie śpiewać zupełnie nowe szanty.

Drugie (a chronologicznie pierwsze) wideo z cyklu Q&A znajdziecie w rozszerzeniu.


Wymagania Assassin's Creed: Unity

Dodany 23-10-2014, 15:40 przez: Wega, komentarzy: 98

Znamy już oficjalne wymagania Assassin's Creed Unity. Aby zagrać jako Arno, będziemy potrzebować naprawdę mocnego sprzętu.

Wymagania minimalne:

 • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (tylko wersje 64-bitowe)
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz lub AMD FX-8350 4.0 GHz lub AMD Phenom II x4 940 3.0 GHz
 • RAM: 6 GB
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 680 lub AMD Radeon HD 7970, minimum 2GB VRAM
 • DirectX 11
 • Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
 • Ponad 50 GB miejsca na HDD
 • Szerokopasmowe łącze internetowe dla trybu multiplayer (minimum 256 kbps)

Zalecane wymagania znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Chronicles: China to dopiero pierwsza odsłona cyklu spin-offów

Dodany 21-10-2014, 18:37 przez: Wega, komentarzy: 18

AC Chronicles China

W ramach Przepustki Sezonowej do Assassin's Creed Unity otrzymamy dodatkową grę stworzoną przez Climax Studios - Assassin's Creed Chronicles: China, czyli side-scroller z Shao Jun w roli głównej. Produkcja ta nie będzie jednorazowym eksperymentem - Ubisoft ma bardzo bogate uniwersum do dyspozycji i zamierza to wykorzystać. Dyrektor kreatywny AC Unity, Alex Amancio, powiedział:

Bardzo podobała nam się idea side-scrollera, np. Mark of the Ninja. Pomyśleliśmy, że jest to doskonały sposób na eksplorowanie innych uniwersów, jakie stworzyliśmy. Świetną rzeczą jest to, że każdy rozdział będzie pod względem artystycznym odzwierciedlał określoną epokę. Właśnie dlatego gra o Shao Jun jest jak chiński atrament - czarno-czerwona. Kiedy przygotujemy nowe postacie i określimy ramy czasowe, styl artystyczny zmieni się zupełnie i zostanie dostosowany do konkretnego bohatera.

Ciekawe, kim będziemy sterować w przyszłych odsłonach? Bohaterami znanymi z wysokobudżetowych produkcji, czy też kimś zupełnie nowym - np. asasynem ze starożytnego Egiptu?


Bohaterowie Assassin's Creed Rogue

Dodany 21-10-2014, 01:02 przez: Wega, komentarzy: 22

W Assassin's Creed Rogue pojawi się sporo postaci, które pamiętamy z poprzednich odsłon serii, ale nie zabraknie też nowych twarzy. Na oficjalnej stronie Ubisoftu pojawiła się prezentacja, gdzie w skrócie omówiono najważniejsze elementy Rogue – fabułę, głównego bohatera, miejsca, które przyjdzie nam odwiedzić, jak też postacie występujące w grze (omówione poniżej). Uwaga na drobne spoilery.

 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Kesegowaase - rdzenny Amerykanin, najemnik, który dołączył do szeregów asasynów, gdy wzrosła wrogość między jego ludem a Anglikami.
 • Hope Jensen - uczennica Achillesa, przedsiębiorczość pozwoliła jej kontrolować większość zorganizowanej przestępczości w Nowym Jorku.
 • Adewale - niewolnik, który został piratem. W końcu zdecydował, że użyje swych umiejętności w bardziej szlachetnym celu i dołączył do asasynów.
 • Liam O'Brien - przyjaciel Shaya z dzieciństwa, zaprosił go do Bractwa.

Ciąg dalszy listy w rozwinięciu newsa.


1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37, 38, 39, 40, 41

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
0140
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza