Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Assasin's Creed Syndicate dostępne na PC

Dodany 19-11-2015, 16:04 przez: Maciekbpl, komentarzy: 18

Po prawie miesięcznej przerwie od premiery AC Syndicate na konsole, gracze komputerów osobistych doczekali się wersji PC-towej. Czy gra będzie rewelacją, czy doczeka się kontrowersji jak jej poprzedniczka? Możecie się przekonać sami. A póki co zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.


Wymagania sprzętowe Assassin's Creed Syndicate

Dodany 06-11-2015, 11:30 przez: Wega, komentarzy: 6

Ubisoft udostępnił wreszcie wymagania sprzętowe Assassin's Creed Syndicate - na dwa tygodnie przed premierą gry na PC. Jeśli nie mieliście pewności czy kupić i zastanawialiście się, czy "pójdzie", jest jeszcze nieco czasu na podjęcie decyzji. A oto wymagania minimalne:

 • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (wersje 64-bitowe)
 • Procesor: Intel Core i5 2400s 2.5 GHz lub AMD FX 6350 3.9 GHz
 • RAM: 6 GB
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM z obsługą Shader Model 5.0)
 • DirectX June 2010 Redistributable
 • Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX, z najnowszymi sterownikami

Wymagania zalecane znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Ubisoft dorzuci darmowe stroje w Assassin's Creed Syndicate

Dodany 15-10-2015, 22:25 przez: Wega, komentarzy: 26

W listopadzie gracze otrzymają dwa nowe stroje w Assassin's Creed Syndicate - jeden dla Jacoba, jeden dla Evie. 3 listopada w garderobie znajdzie się steampunkowy ubiór dla Evie, zaś 17 listopada - nowy płaszcz asasyna dla Jacoba (w ramach hołdu dla Mary Shelley - autorki "Frankensteina").

Stroje Jacoba i Evie

Strój Evie został nazwany Dr. Daniel's Garment - jest on wyposażony w elementy iskrzące się elektrycznością. Strój Jacoba ma z kolei przypominać pozszywanego potwora, toteż ma stosowną nazwę - The Creature's Rags.


Assassin's Creed Syndicate - lista osiągnięć

Dodany 23-09-2015, 00:32 przez: Wega, komentarzy: 2

W sieci pojawiła się lista osiągnięć z Assassin's Creed Syndicate. Łącznie do zdobycia będzie 49 osiągnięć, z czego 5 zostało oznaczonych jako "sekretne". Wszystkie są warte łącznie 1000 punktów GamerScore. Poza standardowymi osiągnięciami, za ukończenie każdej sekwencji, będziemy mieli spory zestaw elementów do kolekcjonowania, a także szereg osiągnięć związanych z rozwojem umiejętności Jacoba i Evie czy też polegających na zabijaniu wrogów w pewien szczególny sposób.

Większość osiągnięć nie jest zbyt pomysłowa i powinna wpaść sama w trakcie rozgrywki, bez szczególnego zaangażowania ze strony graczy. Jedyny problem może sprawić ukończenie wszystkich wspomnień z głównego wątku na 100% (oczywiście, wszystko zależy od dodatkowych warunków). Może sekretne osiągnięcia będą bardziej skomplikowane? Przekonamy się już niebawem.


Assassin's Creed Syndicate - Nagrody i Akcje Uplay

Dodany 17-09-2015, 20:57 przez: Wega, komentarzy: 13

Znamy już listę akcji i nagród Uplay dla Assassin's Creed Syndicate. Akcje skupiają się ogółem na postępach w grze, jeśli chodzi zaś o nagrody, są one podobne do nagród dla Assassin's Creed Unity. W AC Syndicate będziemy mogli odblokować Kredyty Heliksa, dodatkowe kolory czy elementy wyposażenia. Lista nagród prezentuje się następująco:

 • 200 Kredytów Helixa (0 punktów)
 • Ubisoftowo niebieski kolor wyposażenia(10 punktów)
 • Zielononiebieski kolor wyposażenia (10 punktów)
 • Płaszcz Evie i Pas Jacoba - Płaszcz zwiększa możliwości skradania się, pas zwiększa obronę (15 punktów)
 • Rewolwer "Bullseye" (20 punktów)
 • Laska z mieczem Arbaaza Mira (20 punktów)

Lista akcji znajduje się w rozszerzeniu newsa.


Muzyka w Assassin's Creed Syndicate - wywiad z kompozytorem

Dodany 10-09-2015, 23:51 przez: Wega, komentarzy: 28

Nadszedł czas dowiedzieć się czegoś więcej o muzyce w Assassin's Creed Syndicate. Na stronie UbiBlog opublikowano wywiad z kompozytorem, Austinem Wintory'm, który opowiedział, w jaki sposób nawiązał współpracę z Ubisoftem, jak wyglądał proces tworzenia soundtracku oraz wyjaśnił, czym kierował się, komponując poszczególne utwory.

Czy w grze usłyszymy muzykę charakterystyczną dla epickich bitew, czy też utwory utrzymane w zupełnie innym stylu? Na stronie Zakonu znajdziecie tłumaczenie wywiadu, gdzie znajdziecie odpowiedzi na to pytanie i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do lektury!


Assassin's Creed Syndicate trafi na PC 19 listopada

Dodany 26-08-2015, 18:49 przez: Wega, komentarzy: 18

O opóźnieniu Assassin's Creed Syndicate na PC względem wersji konsolowych wiedzieliśmy już w momencie zapowiedzi gry, kiedy podano datę premiery na PS4 i Xboksa One (23 października), dodając, że wersja na PC ukaże się jesienią. Teraz wiemy już, że będzie to dokładnie 19 listopada. Ubisoft wytłumaczył również, co jest powodem przesunięcia: zespół chce dostarczyć pecetowym graczom najbardziej stabilną i możliwie najlepiej zoptymalizowaną wersję gry już w dniu jej debiutu. Sam Kovalev, Studio Production Manager w Ubisoft Kijów, wyjaśnia:

Wprowadziliśmy szereg usprawnień w cyklu produkcyjnym i w procesie walidacji, dzięki czemu możemy skupić się na dopracowaniu wersji PC i zapewnieniu najlepszej optymalizacji i stabilności już we wczesnych fazach prac. Ten aspekt należał do najwyższych priorytetów zespołu zajmującego się produkcją.

Cztery dodatkowe tygodnie pozwalają nam doszlifować grę i lepiej ją zoptymalizować, dzięki czemu będzie ona działać stabilnie na wszystkich systemach tuż po premierze, a gracze będą mogli cieszyć się płynną rozgrywką.

Wymagania wersji PC nie zostały jeszcze ustalone. Wiadomo jednak, że nie będzie żadnych blokad w grze, jeśli chodzi o liczbę klatek na sekundę czy rozdzielczość. Gracze spełniający wymagania zalecane mogą liczyć na minimum 1080p i 30 fps.


Kilka ciekawostek o Evie Frye

Dodany 25-08-2015, 18:50 przez: Wega, komentarzy: 27

Za misje z Evie Frye odpowiada Ceri Young, scenarzystka, która pracuje dla Ubisoftu od 8 lat. Zaczynała od pisania Bazy Danych Animusa dla Assassin's Creed III i kąśliwych uwag Shaya. Przed rozpoczęciem prac nad scenariuszami misji w Syndicate musiała zapoznać się ze sporą ilością materiałów, by dowiedzieć się jak najwięcej o wiktoriańskiej Anglii. Ceri zdradziła kilka ciekawostek o głównej bohaterce - oto one:

 • Evie zdaje sobie sprawę, że nieważne, ile ludzi poprze Jacoba, plany Asasynów mogą pokrzyżować Fragmenty Edenu, jeśli trafią w niewłaściwe ręce, dlatego bardzo się nimi interesuje;
 • Ojciec Jacoba i Evie, Ethan Frye, miał bardzo duży wpływ na to, kim się stało rodzeństwo;
 • Evie prowadzi notatnik, w którym zapisuje wydarzenia podczas poszukiwania Fragmentów Edenu i opisuje swe relacje z innymi bohaterami - notatnik będzie można przeczytać w grze;
 • W świecie gry znajdą się znajdźki do zebrania wyłącznie przez Evie, które odblokują krótkie scenki przedstawiające jej relacje z pewną postacią.

Odtwarzanie Londynu z 1868 roku w Assassin's Creed Syndicate

Dodany 25-08-2015, 12:50 przez: Wega, komentarzy: 24

Ubisoft odtworzył Londyn z dużą dbałością o szczegóły - podobnie jak miasta z poprzednich części serii. Nie wystarczy jednak przenieść miasta do gry i powiedzieć "gotowe" - trzeba jeszcze dostosować je do wymogów rozgrywki oraz do poszczególnych misji. W wywiadzie z Gizmodo twórcy opowiedzieli o swej wizycie w Londynie i o zmianach, jakie wprowadzili w grze.

 • twórcy wybrali rewolucję przemysłową, ponieważ był to okres niewyobrażalnych wręcz zmian dla ludzkości, która w tamtym czasie przekształciła się ze średniowiecznego w nowoczesne społeczeństwo
 • twórcy odwiedzili Londyn, by poczuć klimat miasta - by zrobić tysiące zdjęć i zobaczyć, w jaki sposób wiją się ulice, jak oświetlenie zmienia nastrój w mieście przez cały dzień, jak to jest spacerować i nagle unieść głowę, by zobaczyć Katedrę św. Pawła albo stanąć nad brzegiem Tamizy, zamknąć oczy i wyobrazić sobie na niej tysiące łodzi
 • twórcy odwiedzili także różne muzea
 • w grze zadbano o takie szczegóły, jak rodzaj jedzenia sprzedawanego na ulicach, nazwy pubów, stroje stworzone przy pomocy specjalistów od kostiumów, a także akcent z jakim mówią postacie (tu z umiarem, by gracze mogli zrozumieć)

Assassin's Creed Chronicles: India - nagrody i akcje Uplay

Dodany 03-08-2015, 14:58 przez: Wega, komentarzy: 5

W Uplay pojawiły się nagrody i akcje Assassin's Creed Chronicles: India, drugiej z trzech części Assassin's Creed Chronicles. Premiera gry powinna nastąpić już niebawem - Ubisoft zapowiadał, że wszystkie odsłony ukażą się jeszcze w tym roku.

India - akcjeIndia - nagrody

Wiosną mieliśmy okazję zagrać w AC Chronicles China jako Shao Jun. W India przenosimy się do Amritsaru, do roku 1841, by wcielić się w Arbaaza Mira, znanego z komiksu Assassin's Creed: Brahman. Bohater będzie musiał powstrzymać Templariuszy chcących ukraść słynny diament Koh-i-Noor i walczyć dla swej ukochanej księżniczki, Pyary Kaur. Serię zwieńczy gra o przygodach Nicolaia Orelova, bohatera komiksu The Fall i The Chain.


Assassin's Creed Syndicate - dziewięć ciekawostek z dema gry

Dodany 23-07-2015, 10:59 przez: Wega, komentarzy: 11

Ubisoft udostępnił nowe wideo, na którym pokazano, że nie zawsze warto robić oczywiste rzeczy. Przykładowo, w misji z Bloody Norą, zamiast walczyć z jej gangiem, możemy za nią pobiec i zabić, zanim odjedzie powozem.

Z innych ciekawostek - w Syndicate będziemy mogli wyciągać ciała przeciwników z siana czy strzelać do koni, by pozbyć się ścigających nas templariuszy. Pełną listę znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Syndicate - nowe szczegóły

Dodany 14-07-2015, 20:10 przez: Wega, komentarzy: 7

Ubisoft ujawnił kilka nowych ciekawostek o Assassin's Creed Chronicles: India i AC Syndicate podczas niedawnego streamu - oto one:

 • Arbaaz Mir w ACC Chronicles: India będzie próbował odnaleźć diament Koh-i-Noor i odebrać go templariuszom. Akcja będzie toczyć się na początku XIX wieku.
 • Henry Green to jeden z ostatnich asasynów żyjących w Londynie. Został adoptowany przez Arbaaza Mira, który go wychował i zapewnił mu wykształcenie.
 • Clara O'Dea Saint Olaves (dziewczynka pojawiająca się na jednym ze zwiastunów) nie należy do asasynów, ale reprezentuje londyńskie dzieci. Choć ma zaledwie dziesięć lat, musi opiekować się braćmi i siostrami, gdyż jej matka nie może tego robić. Jako przedstawicielka dzieci, może wykorzystywać je jako "małych szpiegów" lub posłańców, by dowiedzieć się czegoś o konkretnych wydarzeniach albo o planach templariuszy.
 • Za pomocą specjalnego wykończenia (działającego jeśli znajdziemy się w pobliżu kilku przeciwników znajdujących się na granicy śmierci) możemy zabić od 2 do 4 wrogów.
 • W grze zajrzymy do wnętrza Katedry św. Pawła.
 • W AC Syndicate pojawi się kilka stacji kolejowych, w tym Victoria i Charing Cross.
 • Powrócą stogi z sianem i stosy liści.
 • Używając wzroku orła i przyglądając się przeciwnikom zobaczymy ikonki nad ich głowami. Przykładowo, tarcza oznacza siłacza, błyskawica - szybkich strażników z pistoletami, zaś oko - obserwatorów, którzy pobiegną po posiłki, jeśli zauważą Jacoba lub Evie.
 • Dzięki miksturom będziemy mogli odnawiać energię.
 • Na początku gracze nie będą mieli miotacza liny, ale zdobędą go dość szybko.
 • Jedną z pobocznych aktywności będzie obstawianie wyścigów powozów.

Assassin's Creed Syndicate - nowe szczegóły

Dodany 17-06-2015, 19:15 przez: Wega, komentarzy: 21

walka na dachu pociągu

Marc-Alexis Côté, dyrektor kreatywny, udzielił wywiadu na temat Assassin's Creed Syndicate, ujawniając szereg interesujących szczegółów na temat rozgrywki. Wideo dostępne jest na twitch.tv, poniżej znajdziecie różne ciekawostki o grze:

 • Côté wspomniał, że w Londynie zwiedzimy m.in. Pałac Westminster (Parlament), Pałac Buckingham, Big Bena, Katedrę Św. Pawła, stacje kolejowe oraz południowy brzeg Tamizy, pełen fabryk i wysokich kominów widocznych z całego Londynu
 • Terenem naszych działań będzie obszar od Pałacu Buckingham aż to Tower of London (wschód-zachód), od Whitechapel po południowy brzeg Londynu (północ-południe)
 • Jacob będzie skupiał się na walce, Evie na skradaniu się
 • bohaterów będzie można personalizować - dobrać broń i stroje; każdy element można personalizować osobno, przykładowo, Jacob ma kapelusz, Evie - pelerynę i te elementy można dobrać wedle uznania; w grze będzie można kupić stroje w sklepach, a także zdobyć w czasie rozgrywki
 • zabójstwa i ataki będą kontekstowe; gracz zyska przewagę, jeśli rzuci przeciwnika w kierunku jakiegoś obiektu - w ten sposób może go wykończyć szybciej

Assassin's Creed Syndicate - zwiastun E3 i wideo z rozgrywki

Dodany 16-06-2015, 01:08 przez: Wega, komentarzy: 15

Ubisoft zostawił Assassin's Creed Syndicate na deser - grę pokazano pod koniec konferencji. Doczekaliśmy się jednak dwóch nowych materiałów wideo - zwiastuna i fragmentu rozgrywki. Oba filmy skupiały się na Jacobie, ale bliźniacza siostra protagonisty, Evie, też zdążyła się pojawić - musieliśmy jednak czekać na nią aż do konferencji Sony.

Sony pochwaliło się, że tylko na PlayStation 4 będzie można zagrać w dodatkowe misje oparte na twórczości Sir Arthura Conana Doyle (Sherlock Holmes). W tych misjach (a będzie ich aż 10), zwanych The Dreadful Crimes, będziemy musieli rozwiązywać zagadki morderstw, porwań itd. Za pomocą Orlego Wzroku odnajdziemy wskazówki, które doprowadzą nas do sprawców. Oskarżenie niewłaściwej osoby pociągnie za sobą konsekwencje - może się zdarzyć, że będziemy musieli się obronić przed jej atakami. Rozwiązanie zagadki pozwoli na zdobycie dodatkowych elementów wyposażenia i odblokowanie ekskluzywnych grafik.

Fragment rozgrywki i wideo poświęcone Evie znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Pirates doczekało się aktualizacji Quest for Eden

Dodany 12-06-2015, 14:21 przez: Wega, komentarzy: 3

Historia i misja Alonzo Batilli dobiega końca! Dowiedz się, jak zakończy się misja Alonzo, który wypłynął ku jaskini, gdzie został ukryty skarb LaBuse. Pomóż mu zdobyć "Fragment Edenu" zanim wyprzedzi go angielska flota i pokonaj angielskiego kapitana, Woodesa Rogersa, w ostatnim, heroicznym starciu. Pływając wśród wysp Caicos, ostatnim schronieniu piratów, wypróbuj nowy statek "Horizon", by ukończyć nowe misje poboczne, dotrzeć do świątyń i odnaleźć skarby, jakie dodaliśmy w aktualizacji!

Aktualizacja jest dostępna w Google Play i App Store. Część użytkowników skarży się jednak, że po jej zainstalowaniu gra zacina się na ekranie ładowania.


1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40, 41, 42, 43, 44

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza