Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Assassin's Creed Brotherhood najlepiej sprzedającą się grą

Dodany 13-07-2010, 14:16 przez: Wega, komentarzy: 15

Assassin's Creed Brotherhood już przed premierą osiąga rekordowe wyniki sprzedaży. W porównaniu z AC II zamówienia przedpremierowe są o 20% większe i najwyższe, jakie do tej pory udało się osiągnąć, jak mówi Yves Guillemont:

Assassin's Creed: Brotherhood powinien pozwolić nam odzyskać pozycję jednego z najlepszych deweloperów gier multiplayer. Zamówienia przedpremierowe są najlepsze, jakie dotąd widzieliśmy i przekroczyły o 20% te dla Assassin's Creed II z analogicznego okresu zeszłego roku, a to jeszcze przed ogłoszeniem nagród z E3.

Yves nie komentuje doniesień, że w 2011 roku nie będzie nowej części gry.

Edit: Według serwisu EEDAR (Electronic Entetainment Design and Research) AC: Bh jest numerem jeden wśród gier ukazanych na E3 jeśli chodzi o przewidywane kupno przez graczy.

Optymizmem napawają również komentarze największych serwisów informacyjnych o grach (w rozszerzeniu newsa).


Znane są już dwa tryby gry multiplayer w Assassin's Creed Brotherhood

Dodany 12-07-2010, 17:47 przez: Wega, komentarzy: 20

Pierwszy, to oczywiście słynny "Wanted", prezentowany na gameplayach, w którym gracze wcielają się w templariuszy i polują na siebie wzajemnie. Drugi to "Hunter" - jeden z graczy wciela się w asasyna i ma za zadanie zabić swój cel, pozostali przejmują role strażników i muszą mu w tym przeszkadzać. Grający asasynem może wybrać sobie klasę. Jak dotąd znamy 10 klas - jakie? O tym w rozszerzeniu newsa.


Nie będzie trybu kooperacji w Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 09-07-2010, 12:43 przez: Wega, komentarzy: 22

Jak wyjaśnia Jean-Francois Boivin, w Assassin's Creed Brotherhood nie będzie trybu kooperacji, ponieważ zniszczyłby on historię - współpracujące obiekty musiałyby być jednocześnie podłączone do Animusa - choć przyznał, że taka rozgrywka byłaby bardzo interesująca. Oto, co powiedział:

Musicie sobie przypomnieć założenia świata Assassin's Creed i czym on jest. To historia Desmonda Milesa i maszyny nazwanej Animus, w której przeżywa wspomnienia swych genetycznych przodków.

Aby uzasadnić tryb kooperacji, trzeba by do świata Desmonda, asasyna i Templariuszy wprowadzić bohaterów, którzy mieli przodków w tych samych czasach i mieszkali w zbliżonym rejonie świata. Do tego potrzebny byłby jeszcze jeden Animus.

Trzeba tu bardzo uważać – to skomplikowany świat. Łatwo jest wpaść w dziury logiczne, a wtedy historia staje się tandetna. A my nie chcemy tandety. Chcemy pozostać wierni złożoności świata i według mnie, to jest wyznacznik jakości Assassin's Creed.


W 2011 roku nie będzie Assassin's Creed 3

Dodany 08-07-2010, 17:45 przez: Wega, komentarzy: 22

Jean-Francois Boivin oświadczył, że w 2011 roku nie będzie nowej części Assassin's Creed. Będziemy musieli poczekać na trójkę przynajmniej do roku 2012. Ujął to słowami: "Sądzę, że marka potrzebuje złapać oddech. Wyjdzie to z korzyścią dla wszystkich" - rzekł. "Nie można orać pola każdego roku. Raz na trzy lata, lub raz na jakiś czas, trzeba dać ziemi odetchnąć. Musisz pozwolić, by nasyciła się minerałami. Tak samo jest z każdą licencją. Nie sądzę, że w 2011 roku pojawi się nowa odsłona Assassin's Creeda. Myślę, że pozwolimy wziąć temu tytułowi oddech, zabierając się jednocześnie za coś zupełnie nowego".

Dodał także, że przygoda Ezio skończy się wraz z Assassin's Creed: Brotherhood.

Ciekawe, czy gra nie nabierze specyficznego smaczku, jeśli wyjdzie tuż przed 21.12.2012 - datą zapowiadanej katastrofy? Być może twórcy od początku planowali premierę ostatniej części właśnie w 2012 roku?


Pytania i odpowiedzi- zapowiedź

Dodany 03-07-2010, 11:32 przez: Maciekbpl, komentarzy: 26

JF Boivin, jeden z twórców Assassin's Creed Brotherhood zapowiedział właśnie na YouTube, że będzie odpowiadał na pytania fanów dotyczące tej gry. Pytania należy zamieszczać w komentarzach do rzeczonego filmu.


Zapowiedź Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 18-06-2010, 00:48 przez: Wega, komentarzy: 27

Dziś na naszej stronie pojawiła się zapowiedź oczekiwanej przez nas gry, Assassin's Creed: Brotherhood, autorstwa Lamb3rta. Znajdziecie w niej informacje, z jakimi zadaniami przyjdzie się nam zmierzyć, zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Dowiecie się także nieco o nowych zabawkach, jakie będziemy mieli do dyspozycji, by je wykonać. Czy warto czekać na grę? Przekonajcie się sami. Serdecznie zapraszam do lektury.


Assassin's Creed: Brotherhood Edycja Limitowana

Dodany 17-06-2010, 16:47 przez: Wega, komentarzy: 23

WEdycja limitowana sklepie Play.com pojawiła się informacja o edycji kolekcjonerskiej - Assassin's Creed: Brotherhood Limited Codex Edition. Będzie zawierać ona sporo dodatków:

 • Film Assassin's Creed Lineage
 • Płytę z soundtrackiem z gry oraz dodatkowymi materiałami
 • Kodeks stylizowany na zniszczoną księgę (artbook)
 • Mapę Rzymu
 • Karty z postaciami z multiplayer
 • Dwie dodatkowe lokacje - Aqua Gear i Trajan Market
 • Dwie dodatkowe postacie multiplayer - oficera i arlekina
 • Dodatkowy bonus, którym Ubisoft jeszcze nas zaskoczy.

Całość zapakowana jest w ozdobną skrzynkę i kosztuje 69,99 funtów, czyli około 340 złotych - na wszystkie platofrmy. Do wersji na PS3 dodawany jest w pre-orderze klucz do bety.

Ubisoft potwierdził, że edycja ta będzie także dostępna w Polsce.


Kolejny gameplay i wywiad

Dodany 16-06-2010, 20:12 przez: Wega, komentarzy: 16

Kolejny film od Ubisoftu przedstawia rozgrywkę w multiplayer w trybie "wanted mode". Jest na co popatrzeć - efektywne zabójstwo i piękna ucieczka. Wersję z polskimi napisami dodanymi przez Andaraliona możecie obejrzeć tutaj.

W serwisie ign.com pojawił się także wywiad z Patrice Desiletsem, który opowiada zarówno o trybie single jak i multiplayer. Zapraszam do obejrzenia filmów w rozszerzeniu newsa.


Trailer trybu multi w Assassin's Creed Brotherhood

Dodany 15-06-2010, 23:27 przez: Andaralion, komentarzy: 10

Pod wieczór kanał Assassin's Creed na serwisie YouTube.com opublikował nowy, dotychczas niewidziany Trailer trybu multiplayer w grze Assassin's Creed Brotherhood. Widać na nim najprawdopodobniej jeden wcześniej zapowiedziany tryb gry - Wanted, gdzie każdy z graczy poluje na innego. Zaprezentowane zostały również nowe umiejętności, takie jak: bomba dymna, maskowanie postaci oraz hologramy.
Tutaj wersja z krótkim tłumaczeniem.

Z innej beczki: właściciele PS3 mogą się cieszyć, gdyż tylko oni będą mogli wypróbować tryb multiplayer w przedpremierowych beta-testach. Również tylko na konsolę Sony będzie dodatkowo specjalna zawartość, niedostępna w innych wersjach.


Kolejny trailer od Ubisoftu

Dodany 15-06-2010, 12:28 przez: Maciekbpl, komentarzy: 20

Ubisoft opublikował właśnie na serwisie YouTube.com Nowy gameplay AC:B. Pokazują oni na nim wczorajszy trailer, oraz nową sekwencję, w której oglądamy starcia Ezio z Templariuszami, którzy oblegają Monterriggioni. Asasyn strzela do nich z armaty, wypiera z murów itd. Ukazane są również nowe umiejętności wspinaczki.

Dodatkowo możemy zobaczyć wywiad z producentem przeprowadzony przez tvgry.pl na E3.


Trailer Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 14-06-2010, 15:15 przez: Maciekbpl, komentarzy: 30

Można już obejrzeć trailer AC:Bh z E3. Filmik ukazuje nam jak Ezio przeciska się przez tłumy wiernych, aby dotrzeć do Rodrigo Borgii i jego syna Cezara. Strażnicy chroniący te osobistości po kolei opuszczają ten świat w tajemniczy sposób, tak, że Ezio nie musi sobie brudzić rąk. Dzięki temu potwierdzają się nowiny dotyczące wsparciu jakie dadzą nam inni asasyni.


Kilka nowych informacji dotyczących AC: Brotherhood

Dodany 02-06-2010, 17:53 przez: Maciekbpl, komentarzy: 10

Holenderski serwis PS3Life opublikował obszerny artykuł na temat Assassin's Creed: Brotherhood, z którego można wyłapać nieznane dotąd szczegóły dotyczące tego oczekiwanego tytułu."- tak głosiła informacja podana na gram.pl. Po sprawdzeniu rzeczonego artykułu okazało się, że mieli rację. W rozszerzeniu znajdziecie kilka nowych wieści.


Play ujawnia nowe fakty o Assassin's Creed: Brotherhood!

Dodany 20-05-2010, 19:51 przez: Lambert, komentarzy: 20

Najnowszy numer polskiego magazynu Play zawiera bardzo ciekawy artykuł na temat Assassin's Creed: Brotherhood. Można się z niego dowiedzieć kilku interesujących faktów, zostały one wypisane w rozszerzeniu newsa. Zapraszamy do zaznajomienia się z nimi, a także kupowania tego numeru Play, gdyż zawiera on plakat, identyczny jak grafika na okładce magazynu.


Będzie beta Assassin's Creed: Brotherhood!

Dodany 18-05-2010, 22:49 przez: Lambert, komentarzy: 2

Ubisoft oficjalnie zapowiedział, że premierę najnowszej części Assassin's Creed poprzedzą beta-testy trybu multiplayer. Niestety, nic więcej na ich temat nie wiadomo - w tym także czy gracze będą mieli do nich dostęp. Więcej szczegółów zapewne poznamy niebawem, w końcu wielkimi krokami zbliżają się targi E3.

Z innej beczki: Assassin's Creed II znalazł już łącznie 9 milionów nabywców. Jest to niewątpliwy sukces Ubisoftu, gratulujemy!


Assassin's Creed II: Complete Edition

Dodany 17-05-2010, 22:05 przez: Lambert, komentarzy: 11

Ubisoft postanowił jeszcze przed premierą AC: Brotherhood wydać reedycję Assassin's Creed II zawierającą wszystkie dodatkowe lokacje (Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari oraz Arsenal Shipyard) oraz oba oficjalne DLC (Bitwa o Forli, Ogniska Próżności).
Premiera Assassin's Creed II: Complete Edition nastąpi 4 czerwca na konsole PS 3 oraz Xbox 360, w cenie 35 funtów (ok. 165 zł).

Aktualizacja: Ubisoft potwierdził, że edycja ta będzie dostępna także w Polsce, choć nieznana jest jeszcze data krajowej premiery.


1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza