Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Tryb multiplayer w kolejnych częściach AC

Dodany 20-07-2010, 15:52 przez: Wega, komentarzy: 5

Jean-Francois Boivin zapowiedział, że tryb multiplayer pojawi się nie tylko w Assassin's Creed: Brotherhood, ale i w kolejnych częściach. "Myślę, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty tworząc multiplayer." - rzekł. - "Jest miejsce na rozwój w tym uniwersum. Osobiście postrzegam multi jako nieodłączny komponent przez długi czas. Poza tym robimy wiele również dla trybu single - oddajemy przecież pełną kampanię. Gracze nie poczują się więc oszukani. Dostaną przecież to, czego chcieli."

Nie jest to dla nas zaskoczeniem, tym bardziej, że tryb multi po pokazie E3 zapowiada się naprawdę obiecująco, więc warto będzie go rozwijać.


Assassin's Creed Brotherhood najlepiej sprzedającą się grą

Dodany 13-07-2010, 14:16 przez: Wega, komentarzy: 15

Assassin's Creed Brotherhood już przed premierą osiąga rekordowe wyniki sprzedaży. W porównaniu z AC II zamówienia przedpremierowe są o 20% większe i najwyższe, jakie do tej pory udało się osiągnąć, jak mówi Yves Guillemont:

Assassin's Creed: Brotherhood powinien pozwolić nam odzyskać pozycję jednego z najlepszych deweloperów gier multiplayer. Zamówienia przedpremierowe są najlepsze, jakie dotąd widzieliśmy i przekroczyły o 20% te dla Assassin's Creed II z analogicznego okresu zeszłego roku, a to jeszcze przed ogłoszeniem nagród z E3.

Yves nie komentuje doniesień, że w 2011 roku nie będzie nowej części gry.

Edit: Według serwisu EEDAR (Electronic Entetainment Design and Research) AC: Bh jest numerem jeden wśród gier ukazanych na E3 jeśli chodzi o przewidywane kupno przez graczy.

Optymizmem napawają również komentarze największych serwisów informacyjnych o grach (w rozszerzeniu newsa).


Znane są już dwa tryby gry multiplayer w Assassin's Creed Brotherhood

Dodany 12-07-2010, 17:47 przez: Wega, komentarzy: 20

Pierwszy, to oczywiście słynny "Wanted", prezentowany na gameplayach, w którym gracze wcielają się w templariuszy i polują na siebie wzajemnie. Drugi to "Hunter" - jeden z graczy wciela się w asasyna i ma za zadanie zabić swój cel, pozostali przejmują role strażników i muszą mu w tym przeszkadzać. Grający asasynem może wybrać sobie klasę. Jak dotąd znamy 10 klas - jakie? O tym w rozszerzeniu newsa.


Nie będzie trybu kooperacji w Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 09-07-2010, 12:43 przez: Wega, komentarzy: 22

Jak wyjaśnia Jean-Francois Boivin, w Assassin's Creed Brotherhood nie będzie trybu kooperacji, ponieważ zniszczyłby on historię - współpracujące obiekty musiałyby być jednocześnie podłączone do Animusa - choć przyznał, że taka rozgrywka byłaby bardzo interesująca. Oto, co powiedział:

Musicie sobie przypomnieć założenia świata Assassin's Creed i czym on jest. To historia Desmonda Milesa i maszyny nazwanej Animus, w której przeżywa wspomnienia swych genetycznych przodków.

Aby uzasadnić tryb kooperacji, trzeba by do świata Desmonda, asasyna i Templariuszy wprowadzić bohaterów, którzy mieli przodków w tych samych czasach i mieszkali w zbliżonym rejonie świata. Do tego potrzebny byłby jeszcze jeden Animus.

Trzeba tu bardzo uważać – to skomplikowany świat. Łatwo jest wpaść w dziury logiczne, a wtedy historia staje się tandetna. A my nie chcemy tandety. Chcemy pozostać wierni złożoności świata i według mnie, to jest wyznacznik jakości Assassin's Creed.


W 2011 roku nie będzie Assassin's Creed 3

Dodany 08-07-2010, 17:45 przez: Wega, komentarzy: 22

Jean-Francois Boivin oświadczył, że w 2011 roku nie będzie nowej części Assassin's Creed. Będziemy musieli poczekać na trójkę przynajmniej do roku 2012. Ujął to słowami: "Sądzę, że marka potrzebuje złapać oddech. Wyjdzie to z korzyścią dla wszystkich" - rzekł. "Nie można orać pola każdego roku. Raz na trzy lata, lub raz na jakiś czas, trzeba dać ziemi odetchnąć. Musisz pozwolić, by nasyciła się minerałami. Tak samo jest z każdą licencją. Nie sądzę, że w 2011 roku pojawi się nowa odsłona Assassin's Creeda. Myślę, że pozwolimy wziąć temu tytułowi oddech, zabierając się jednocześnie za coś zupełnie nowego".

Dodał także, że przygoda Ezio skończy się wraz z Assassin's Creed: Brotherhood.

Ciekawe, czy gra nie nabierze specyficznego smaczku, jeśli wyjdzie tuż przed 21.12.2012 - datą zapowiadanej katastrofy? Być może twórcy od początku planowali premierę ostatniej części właśnie w 2012 roku?


Pytania i odpowiedzi- zapowiedź

Dodany 03-07-2010, 11:32 przez: Maciekbpl, komentarzy: 26

JF Boivin, jeden z twórców Assassin's Creed Brotherhood zapowiedział właśnie na YouTube, że będzie odpowiadał na pytania fanów dotyczące tej gry. Pytania należy zamieszczać w komentarzach do rzeczonego filmu.


Zapowiedź Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 18-06-2010, 00:48 przez: Wega, komentarzy: 27

Dziś na naszej stronie pojawiła się zapowiedź oczekiwanej przez nas gry, Assassin's Creed: Brotherhood, autorstwa Lamb3rta. Znajdziecie w niej informacje, z jakimi zadaniami przyjdzie się nam zmierzyć, zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Dowiecie się także nieco o nowych zabawkach, jakie będziemy mieli do dyspozycji, by je wykonać. Czy warto czekać na grę? Przekonajcie się sami. Serdecznie zapraszam do lektury.


Assassin's Creed: Brotherhood Edycja Limitowana

Dodany 17-06-2010, 16:47 przez: Wega, komentarzy: 23

WEdycja limitowana sklepie Play.com pojawiła się informacja o edycji kolekcjonerskiej - Assassin's Creed: Brotherhood Limited Codex Edition. Będzie zawierać ona sporo dodatków:

 • Film Assassin's Creed Lineage
 • Płytę z soundtrackiem z gry oraz dodatkowymi materiałami
 • Kodeks stylizowany na zniszczoną księgę (artbook)
 • Mapę Rzymu
 • Karty z postaciami z multiplayer
 • Dwie dodatkowe lokacje - Aqua Gear i Trajan Market
 • Dwie dodatkowe postacie multiplayer - oficera i arlekina
 • Dodatkowy bonus, którym Ubisoft jeszcze nas zaskoczy.

Całość zapakowana jest w ozdobną skrzynkę i kosztuje 69,99 funtów, czyli około 340 złotych - na wszystkie platofrmy. Do wersji na PS3 dodawany jest w pre-orderze klucz do bety.

Ubisoft potwierdził, że edycja ta będzie także dostępna w Polsce.


Kolejny gameplay i wywiad

Dodany 16-06-2010, 20:12 przez: Wega, komentarzy: 16

Kolejny film od Ubisoftu przedstawia rozgrywkę w multiplayer w trybie "wanted mode". Jest na co popatrzeć - efektywne zabójstwo i piękna ucieczka. Wersję z polskimi napisami dodanymi przez Andaraliona możecie obejrzeć tutaj.

W serwisie ign.com pojawił się także wywiad z Patrice Desiletsem, który opowiada zarówno o trybie single jak i multiplayer. Zapraszam do obejrzenia filmów w rozszerzeniu newsa.


Trailer trybu multi w Assassin's Creed Brotherhood

Dodany 15-06-2010, 23:27 przez: Andaralion, komentarzy: 10

Pod wieczór kanał Assassin's Creed na serwisie YouTube.com opublikował nowy, dotychczas niewidziany Trailer trybu multiplayer w grze Assassin's Creed Brotherhood. Widać na nim najprawdopodobniej jeden wcześniej zapowiedziany tryb gry - Wanted, gdzie każdy z graczy poluje na innego. Zaprezentowane zostały również nowe umiejętności, takie jak: bomba dymna, maskowanie postaci oraz hologramy.
Tutaj wersja z krótkim tłumaczeniem.

Z innej beczki: właściciele PS3 mogą się cieszyć, gdyż tylko oni będą mogli wypróbować tryb multiplayer w przedpremierowych beta-testach. Również tylko na konsolę Sony będzie dodatkowo specjalna zawartość, niedostępna w innych wersjach.


Kolejny trailer od Ubisoftu

Dodany 15-06-2010, 12:28 przez: Maciekbpl, komentarzy: 20

Ubisoft opublikował właśnie na serwisie YouTube.com Nowy gameplay AC:B. Pokazują oni na nim wczorajszy trailer, oraz nową sekwencję, w której oglądamy starcia Ezio z Templariuszami, którzy oblegają Monterriggioni. Asasyn strzela do nich z armaty, wypiera z murów itd. Ukazane są również nowe umiejętności wspinaczki.

Dodatkowo możemy zobaczyć wywiad z producentem przeprowadzony przez tvgry.pl na E3.


Trailer Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 14-06-2010, 15:15 przez: Maciekbpl, komentarzy: 30

Można już obejrzeć trailer AC:Bh z E3. Filmik ukazuje nam jak Ezio przeciska się przez tłumy wiernych, aby dotrzeć do Rodrigo Borgii i jego syna Cezara. Strażnicy chroniący te osobistości po kolei opuszczają ten świat w tajemniczy sposób, tak, że Ezio nie musi sobie brudzić rąk. Dzięki temu potwierdzają się nowiny dotyczące wsparciu jakie dadzą nam inni asasyni.


Kilka nowych informacji dotyczących AC: Brotherhood

Dodany 02-06-2010, 17:53 przez: Maciekbpl, komentarzy: 10

Holenderski serwis PS3Life opublikował obszerny artykuł na temat Assassin's Creed: Brotherhood, z którego można wyłapać nieznane dotąd szczegóły dotyczące tego oczekiwanego tytułu."- tak głosiła informacja podana na gram.pl. Po sprawdzeniu rzeczonego artykułu okazało się, że mieli rację. W rozszerzeniu znajdziecie kilka nowych wieści.


Play ujawnia nowe fakty o Assassin's Creed: Brotherhood!

Dodany 20-05-2010, 19:51 przez: Lambert, komentarzy: 20

Najnowszy numer polskiego magazynu Play zawiera bardzo ciekawy artykuł na temat Assassin's Creed: Brotherhood. Można się z niego dowiedzieć kilku interesujących faktów, zostały one wypisane w rozszerzeniu newsa. Zapraszamy do zaznajomienia się z nimi, a także kupowania tego numeru Play, gdyż zawiera on plakat, identyczny jak grafika na okładce magazynu.


Będzie beta Assassin's Creed: Brotherhood!

Dodany 18-05-2010, 22:49 przez: Lambert, komentarzy: 2

Ubisoft oficjalnie zapowiedział, że premierę najnowszej części Assassin's Creed poprzedzą beta-testy trybu multiplayer. Niestety, nic więcej na ich temat nie wiadomo - w tym także czy gracze będą mieli do nich dostęp. Więcej szczegółów zapewne poznamy niebawem, w końcu wielkimi krokami zbliżają się targi E3.

Z innej beczki: Assassin's Creed II znalazł już łącznie 9 milionów nabywców. Jest to niewątpliwy sukces Ubisoftu, gratulujemy!


1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
100
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza