Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Jack-in-the-Box

Dodany 10-08-2010, 21:31 przez: Wega, komentarzy: 22

Ujack-in-the-boxbisoft przygotował nowe zabawki dodawane do gry w edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed: Brotherhood. Są to The Harlequin Jack-in-the-Box lub The Doctor Jack-in-the-Box (tylko dla kupujących w sklepie GameStop). Niestety, edycja ta dostępna będzie tylko w USA, i tylko na konsole. Czy będzie można nabyć tą edycję w Europie, jeszcze się okaże.

Pozostałe dodatki to: dwie lokacje dla trybu singleplayer, mapa Rzymu, artbook, płyta z trailerami, ścieżką dźwiękową oraz przedstawieniem procesu tworzenia gry i komiksu.


Data rozpoczęcia beta-testów Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 06-08-2010, 14:53 przez: Wega, komentarzy: 27

Ubisoft poinformował, że posiadacze konsol PS3 będą mogli rozpocząć beta-testy trybu multiplayer od 13 września 2010 roku. Po wpisaniu kodu 13 września beta zostanie automatycznie pobrana na twardy dysk konsoli. Część kluczy dostali ci, którzy złożyli zamówienie w pre-orderze w sklepie Gamestop.com, część rozdawała Polygamia, Ultima.pl można je zdobyć w sklepie Gry-online, dwa można wygrać w naszym konkursie. Nie przegapcie okazji!


Nowe postacie w Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 30-07-2010, 21:23 przez: Wega, komentarzy: 58

Znamy dodatkowe postacie w Assassin's Creed: Brotherhood. Są to: kowal o ogorzałej twarzy, walczący młotem i żołnierz z rapierem u boku. Postacie te nie będą dostępne podczas beta testów, lecz mają się pojawić w zarówno w podstawowej jak i kolekcjonerskiej wersji gry.

postacie


Polygamia rozdaje klucze do bety Brotherhood

Dodany 27-07-2010, 21:29 przez: Lambert, komentarzy: 28

Serwis Polygamia rozpoczął dziś akcję rozdawania kluczy do bety Assassin's Creed Brotherhood. Wszyscy zainteresowani powinni zapoznać się z treścią tego newsa.

Przypominamy przy tym, że beta AC: Brotherhood odbędzie się wyłącznie na konsoli PlayStation 3. Ci z Was, którzy nie posiadają takiej konsoli (ani żadnego znajomego, który mógłby ją mieć) muszą obejść się smakiem aż do oficjalnej premiery gry, która przewidziana jest na połowę listopada tego roku. Szczęściarze, którzy otrzymają klucze, będą mogli rozpocząć zaba... tj. testy na początku września.


AC: Brotherhood na Comic Con

Dodany 23-07-2010, 15:02 przez: Cristo, komentarzy: 135

Ubisoft opublikował kolejny trailer trybu dla wielu graczy, na nadchodzącą imprezę ComiCon 2010.
Z filmu niestety nie dowiadujemy się nic nowego. Miejmy nadzieję, że Ubi pokaże w końcu inny tryb niż Wanted.


Odpowiedzi na pytania dotyczące Assassin's Creed Brotherhood

Dodany 21-07-2010, 02:15 przez: Wega, komentarzy: 24

Po zachęcie w filmie Q&A na YouTube fani zadali mnóstwo pytań dotyczących Assassin's Creed Brotherhood. Oto odpowiedzi na pierwsze trzy pytania, udzielone przez Gabe. Kolejne filmy już wkrótce.

1. Co będzie wyróżniać tryb multiplayer w Assassin's Creed Brotherhood w porównaniu z innymi grami?

- Chcieliśmy, żeby Assassin's Creed był unikalny. Skupiliśmy się na tym, co czyni z AC AC - czyli reakcje społeczeństwa, free running i zabójstwa. Dajemy graczowi wolność działania. Przykładowo jeśli będziesz polował na ofiary bardziej agresywnie, będziesz szybciej je zabijał, ale też częściej ginął, bo łatwiej zauważą Cię inni. Jeśli wybierzesz podkradanie się, będziesz ginąć rzadziej, ponieważ trudniej będzie Cię dostrzec.

Pozostałe odpowiedzi oraz film w rozszerzeniu newsa


Tryb multiplayer w kolejnych częściach AC

Dodany 20-07-2010, 15:52 przez: Wega, komentarzy: 5

Jean-Francois Boivin zapowiedział, że tryb multiplayer pojawi się nie tylko w Assassin's Creed: Brotherhood, ale i w kolejnych częściach. "Myślę, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty tworząc multiplayer." - rzekł. - "Jest miejsce na rozwój w tym uniwersum. Osobiście postrzegam multi jako nieodłączny komponent przez długi czas. Poza tym robimy wiele również dla trybu single - oddajemy przecież pełną kampanię. Gracze nie poczują się więc oszukani. Dostaną przecież to, czego chcieli."

Nie jest to dla nas zaskoczeniem, tym bardziej, że tryb multi po pokazie E3 zapowiada się naprawdę obiecująco, więc warto będzie go rozwijać.


Assassin's Creed Brotherhood najlepiej sprzedającą się grą

Dodany 13-07-2010, 14:16 przez: Wega, komentarzy: 15

Assassin's Creed Brotherhood już przed premierą osiąga rekordowe wyniki sprzedaży. W porównaniu z AC II zamówienia przedpremierowe są o 20% większe i najwyższe, jakie do tej pory udało się osiągnąć, jak mówi Yves Guillemont:

Assassin's Creed: Brotherhood powinien pozwolić nam odzyskać pozycję jednego z najlepszych deweloperów gier multiplayer. Zamówienia przedpremierowe są najlepsze, jakie dotąd widzieliśmy i przekroczyły o 20% te dla Assassin's Creed II z analogicznego okresu zeszłego roku, a to jeszcze przed ogłoszeniem nagród z E3.

Yves nie komentuje doniesień, że w 2011 roku nie będzie nowej części gry.

Edit: Według serwisu EEDAR (Electronic Entetainment Design and Research) AC: Bh jest numerem jeden wśród gier ukazanych na E3 jeśli chodzi o przewidywane kupno przez graczy.

Optymizmem napawają również komentarze największych serwisów informacyjnych o grach (w rozszerzeniu newsa).


Znane są już dwa tryby gry multiplayer w Assassin's Creed Brotherhood

Dodany 12-07-2010, 17:47 przez: Wega, komentarzy: 20

Pierwszy, to oczywiście słynny "Wanted", prezentowany na gameplayach, w którym gracze wcielają się w templariuszy i polują na siebie wzajemnie. Drugi to "Hunter" - jeden z graczy wciela się w asasyna i ma za zadanie zabić swój cel, pozostali przejmują role strażników i muszą mu w tym przeszkadzać. Grający asasynem może wybrać sobie klasę. Jak dotąd znamy 10 klas - jakie? O tym w rozszerzeniu newsa.


Nie będzie trybu kooperacji w Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 09-07-2010, 12:43 przez: Wega, komentarzy: 22

Jak wyjaśnia Jean-Francois Boivin, w Assassin's Creed Brotherhood nie będzie trybu kooperacji, ponieważ zniszczyłby on historię - współpracujące obiekty musiałyby być jednocześnie podłączone do Animusa - choć przyznał, że taka rozgrywka byłaby bardzo interesująca. Oto, co powiedział:

Musicie sobie przypomnieć założenia świata Assassin's Creed i czym on jest. To historia Desmonda Milesa i maszyny nazwanej Animus, w której przeżywa wspomnienia swych genetycznych przodków.

Aby uzasadnić tryb kooperacji, trzeba by do świata Desmonda, asasyna i Templariuszy wprowadzić bohaterów, którzy mieli przodków w tych samych czasach i mieszkali w zbliżonym rejonie świata. Do tego potrzebny byłby jeszcze jeden Animus.

Trzeba tu bardzo uważać – to skomplikowany świat. Łatwo jest wpaść w dziury logiczne, a wtedy historia staje się tandetna. A my nie chcemy tandety. Chcemy pozostać wierni złożoności świata i według mnie, to jest wyznacznik jakości Assassin's Creed.


W 2011 roku nie będzie Assassin's Creed 3

Dodany 08-07-2010, 17:45 przez: Wega, komentarzy: 22

Jean-Francois Boivin oświadczył, że w 2011 roku nie będzie nowej części Assassin's Creed. Będziemy musieli poczekać na trójkę przynajmniej do roku 2012. Ujął to słowami: "Sądzę, że marka potrzebuje złapać oddech. Wyjdzie to z korzyścią dla wszystkich" - rzekł. "Nie można orać pola każdego roku. Raz na trzy lata, lub raz na jakiś czas, trzeba dać ziemi odetchnąć. Musisz pozwolić, by nasyciła się minerałami. Tak samo jest z każdą licencją. Nie sądzę, że w 2011 roku pojawi się nowa odsłona Assassin's Creeda. Myślę, że pozwolimy wziąć temu tytułowi oddech, zabierając się jednocześnie za coś zupełnie nowego".

Dodał także, że przygoda Ezio skończy się wraz z Assassin's Creed: Brotherhood.

Ciekawe, czy gra nie nabierze specyficznego smaczku, jeśli wyjdzie tuż przed 21.12.2012 - datą zapowiadanej katastrofy? Być może twórcy od początku planowali premierę ostatniej części właśnie w 2012 roku?


Pytania i odpowiedzi- zapowiedź

Dodany 03-07-2010, 11:32 przez: Maciekbpl, komentarzy: 26

JF Boivin, jeden z twórców Assassin's Creed Brotherhood zapowiedział właśnie na YouTube, że będzie odpowiadał na pytania fanów dotyczące tej gry. Pytania należy zamieszczać w komentarzach do rzeczonego filmu.


Zapowiedź Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 18-06-2010, 00:48 przez: Wega, komentarzy: 27

Dziś na naszej stronie pojawiła się zapowiedź oczekiwanej przez nas gry, Assassin's Creed: Brotherhood, autorstwa Lamb3rta. Znajdziecie w niej informacje, z jakimi zadaniami przyjdzie się nam zmierzyć, zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Dowiecie się także nieco o nowych zabawkach, jakie będziemy mieli do dyspozycji, by je wykonać. Czy warto czekać na grę? Przekonajcie się sami. Serdecznie zapraszam do lektury.


Assassin's Creed: Brotherhood Edycja Limitowana

Dodany 17-06-2010, 16:47 przez: Wega, komentarzy: 23

WEdycja limitowana sklepie Play.com pojawiła się informacja o edycji kolekcjonerskiej - Assassin's Creed: Brotherhood Limited Codex Edition. Będzie zawierać ona sporo dodatków:

 • Film Assassin's Creed Lineage
 • Płytę z soundtrackiem z gry oraz dodatkowymi materiałami
 • Kodeks stylizowany na zniszczoną księgę (artbook)
 • Mapę Rzymu
 • Karty z postaciami z multiplayer
 • Dwie dodatkowe lokacje - Aqua Gear i Trajan Market
 • Dwie dodatkowe postacie multiplayer - oficera i arlekina
 • Dodatkowy bonus, którym Ubisoft jeszcze nas zaskoczy.

Całość zapakowana jest w ozdobną skrzynkę i kosztuje 69,99 funtów, czyli około 340 złotych - na wszystkie platofrmy. Do wersji na PS3 dodawany jest w pre-orderze klucz do bety.

Ubisoft potwierdził, że edycja ta będzie także dostępna w Polsce.


Kolejny gameplay i wywiad

Dodany 16-06-2010, 20:12 przez: Wega, komentarzy: 16

Kolejny film od Ubisoftu przedstawia rozgrywkę w multiplayer w trybie "wanted mode". Jest na co popatrzeć - efektywne zabójstwo i piękna ucieczka. Wersję z polskimi napisami dodanymi przez Andaraliona możecie obejrzeć tutaj.

W serwisie ign.com pojawił się także wywiad z Patrice Desiletsem, który opowiada zarówno o trybie single jak i multiplayer. Zapraszam do obejrzenia filmów w rozszerzeniu newsa.


1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza