Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Genialny naukowiec i wyszkolony zabójca

Dodany 23-09-2010, 14:13 przez: Wega, komentarzy: 26

Zapraszam do obejrzenia najnowszego teasera Assassin's Creed: Brotherhood. W rozszerzeniu możecie obejrzeć wywiad z Gaelecem Simardem.

A oto 4 zdjęcia współczesnych asasynów: 1, 2, 3, 4.


Nowy trailer Assassin's Creed Brotherhood

Dodany 14-09-2010, 13:56 przez: Wega, komentarzy: 25

"Enter Rome" - miłego oglądania!


Beta AC Brotherhood przesunięta

Dodany 13-09-2010, 21:45 przez: Wega, komentarzy: 18

Gracze z Ameryki, którzy liczyli na rozpoczęcie beta-testów już dzisiaj, rozczarowali się. Ubisoft poinformował, że termin ten został przesunięty. 4 października 2010 będzie datą rozpoczęcia beta-testów nie tylko w Europie, ale na całym świecie.

Pozostaje cierpliwie czekać na testy i na gameplaye.


Dev Diary #2: Uderzenie w sercu Rzymu

Dodany 10-09-2010, 13:00 przez: Wega, komentarzy: 56

Rzym - potężne miasto, które powinno kwitnąć... Jednak tak nie jest, póki władzę sprawuje Borgia. Oddziały żołnierzy nękające cywilów, bandyci, głodujący ludzie na ulicach - tym wszystkim musi zająć się nasz bohater wraz ze swoim bractwem, które przez wyzwalanie dzielnic Rzymu przywraca ludziom nadzieję. Miasto zaczyna wówczas rozkwitać, a renesans prawdziwie zawita w jego obręb. Ezio ratując ludzi przed strażnikami dostrzega w nich potencjał, zaprasza do bractwa i szkoli na prawdziwych asasynów. Nie tylko Rzym wymaga naszej uwagi, lecz miasta w całej Europie, gdzie nasi sojusznicy będą walczyli za słuszną sprawę.

Zapraszam do obejrzenia drugiego filmu z serii Assassin's Creed: Brotherhood - Z pamiętnika dewelopera.


Premiera Assassin's Creed: Brotherhood na PC przesunięta

Dodany 09-09-2010, 14:31 przez: Lambert, komentarzy: 98

Stało się. Ubisoft oficjalnie potwierdził, że pecetowa edycja Assassin's Creed: Brotherhood ukaże się później niż jej konsolowe siostry. Kiedy dokładniej? Ubisoft nie podał tej daty, chociaż można przypuszczać, że edycję tę ujrzymy dopiero w lutym. Bardziej pesymistyczne źródła wskazują jednak na marzec.

Pozostaje tylko zagryźć zęby i cierpliwie przeczekać ten okres... Na osłodę Ubisoft ujawnił też kilka nowych informacji na temat beta-testów Brotherhood, które rozpoczną się 4 października. Znajdują się one w rozszerzeniu.


Kilka nowin o Brotherhood

Dodany 28-08-2010, 22:11 przez: Andaralion, komentarzy: 64

Między innymi plotki na temat zmiany daty premiery Assassin's Creed Brotherhood na PC oraz garstka informacji na temat nowych możliwości w Brotherhood – więcej w rozwinięciu newsa.


Komentowana misja z GamesCom

Dodany 26-08-2010, 22:10 przez: Wega, komentarzy: 52

Ubisoft opublikował komentowaną misję poboczną trybu singleplayer Assassin's Creed: Brotherhood z GamesCom. Kiedy Ezio pomaga mieszkańcom Rzymu uwolnić się od władzy Borgii, ratując niektórych przed strażnikami czy też niszcząc wieże, miasto zaczyna rozkwitać, rozwija się handel, rzemiosło i sztuka, a z ulic znikają żebracy. Ezio wysyła rozkazy swoim asasynom za pośrednictwem gołębi. Posyła ich na misje w całej Europie - w grupach - za wykonanie misji asasyni dostają punkty, które można przeznaczyć na rozwój ich zdolności ofensywnych i defensywnych.13 faktów o Brotherhood

Dodany 18-08-2010, 21:01 przez: Lambert, komentarzy: 38

Gaelec Simard, projektant misji w Assassin's Creed: Brothehood, wymienił 13 faktów dotyczących rozgrywki w tej najnowszej części sagi o zmaganiach Asasynów i Templariuszy. Większość z nich to jedynie potwierdzenia tego, co wiadomo od dawna. Możecie się z nimi zapoznać w rozszerzeniu newsa, tutaj wymienię jedynie najciekawsze.

7. Ezio dostanie... spadochron... Oczywiście będzie skonstruowany przez Leonarda. Posłuży do zdobywanie dodatkowych punktów za styl gry.
10. W mieście znajdą się wieże bronione przez strażników Borgii. Aby oswobodzić miasto będzie trzeba zdobyć je wszystkie.
11. Kiedy zdobędzie się wieże, pojawią się nowe opcje rozgrywki.
12. W Assassin's Creed: Brotherhood pojawi się więcej sekwencji z Desmondem niż w Assassin's Creed 2.

Na koniec niezbyt miła niespodzianka dla posiadaczy PS3 z Europy. Ubisoft ustalił datę premiery bety na 4 października (przypominamy, że w USA beta rozpocznie się już 13 września).


Nowe gameplaye Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 18-08-2010, 14:53 przez: Lambert, komentarzy: 30

Targi GamesCom trwają w najlepsze, a Ubisoft udostępnia kilka nowych gameplay'i swojego najnowszego hitu, AC: Brotherhood. Wszystkie są dostępne na stronie, której link jest pod tym newsem w "Źródle", podczas gdy przetłumaczona przez translator Google wersja znajduje się tutaj. Oczywiście możecie obejrzeć je także w rozszerzeniu newsa ;)


Pytania i odpowiedzi - część 2

Dodany 17-08-2010, 18:04 przez: Wega, komentarzy: 23

Ubisoft opublikował nową serię pytań i odpowiedzi.

1. Czy będziemy mogli kupować broń ciężką?
- Odpowiedź brzmi - tak. Będziemy mogli nabyć dwuręczne miecze i topory i traktować je jako główną broń.

2. Ile Ezio będzie miał lat?
- Około 40.

3. Więcej informacji o becie?
- Beta-testy rozpoczną się we wrześniu i jedynym sposobem na udział w nich jest posiadanie konsoli PS3 i zdobycie kodu przez zamówienie gry w wybranych sklepach w pre-orderze.

4. Czy będziemy mogli dostosowywać wygląd asasynów?
- Tak, przygotowaliśmy świetne modele postaci, zarówno w wersji męskiej jak i kobiecej. W pewnym momencie będziesz mógł odblokować nowy wygląd.

5. Czy postacie z multiplayer pojawią się w kampanii singleplayer?
- Tak, choć nie wszystkie, jako cele Ezio.

Filmy znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Dev Diary #1: Narodziny Bractwa

Dodany 11-08-2010, 18:20 przez: Wega, komentarzy: 39

Ubisoft opublikował pierwszy film z serii Dev Diary. Twórcy opowiadają o odwiecznej, nie kończącej się wojnie między Asasynami i Templariuszami, obrońcami wolnej woli i zwolennikami uporządkowanego świata pod całkowitą kontrolą. W Assassin's Creed: Brotherhood po raz kolejny zagramy Ezio - starszym, mądrzejszym, budującym bractwo od nowa. Zapraszam do obejrzenia filmu.Jack-in-the-Box

Dodany 10-08-2010, 21:31 przez: Wega, komentarzy: 22

Ujack-in-the-boxbisoft przygotował nowe zabawki dodawane do gry w edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed: Brotherhood. Są to The Harlequin Jack-in-the-Box lub The Doctor Jack-in-the-Box (tylko dla kupujących w sklepie GameStop). Niestety, edycja ta dostępna będzie tylko w USA, i tylko na konsole. Czy będzie można nabyć tą edycję w Europie, jeszcze się okaże.

Pozostałe dodatki to: dwie lokacje dla trybu singleplayer, mapa Rzymu, artbook, płyta z trailerami, ścieżką dźwiękową oraz przedstawieniem procesu tworzenia gry i komiksu.


Data rozpoczęcia beta-testów Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 06-08-2010, 14:53 przez: Wega, komentarzy: 27

Ubisoft poinformował, że posiadacze konsol PS3 będą mogli rozpocząć beta-testy trybu multiplayer od 13 września 2010 roku. Po wpisaniu kodu 13 września beta zostanie automatycznie pobrana na twardy dysk konsoli. Część kluczy dostali ci, którzy złożyli zamówienie w pre-orderze w sklepie Gamestop.com, część rozdawała Polygamia, Ultima.pl można je zdobyć w sklepie Gry-online, dwa można wygrać w naszym konkursie. Nie przegapcie okazji!


Nowe postacie w Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 30-07-2010, 21:23 przez: Wega, komentarzy: 58

Znamy dodatkowe postacie w Assassin's Creed: Brotherhood. Są to: kowal o ogorzałej twarzy, walczący młotem i żołnierz z rapierem u boku. Postacie te nie będą dostępne podczas beta testów, lecz mają się pojawić w zarówno w podstawowej jak i kolekcjonerskiej wersji gry.

postacie


Polygamia rozdaje klucze do bety Brotherhood

Dodany 27-07-2010, 21:29 przez: Lambert, komentarzy: 28

Serwis Polygamia rozpoczął dziś akcję rozdawania kluczy do bety Assassin's Creed Brotherhood. Wszyscy zainteresowani powinni zapoznać się z treścią tego newsa.

Przypominamy przy tym, że beta AC: Brotherhood odbędzie się wyłącznie na konsoli PlayStation 3. Ci z Was, którzy nie posiadają takiej konsoli (ani żadnego znajomego, który mógłby ją mieć) muszą obejść się smakiem aż do oficjalnej premiery gry, która przewidziana jest na połowę listopada tego roku. Szczęściarze, którzy otrzymają klucze, będą mogli rozpocząć zaba... tj. testy na początku września.


1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza