Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Assassin's Creed Pirates doczekało się aktualizacji Quest for Eden

Dodany 12-06-2015, 14:21 przez: Wega, komentarzy: 3

Historia i misja Alonzo Batilli dobiega końca! Dowiedz się, jak zakończy się misja Alonzo, który wypłynął ku jaskini, gdzie został ukryty skarb LaBuse. Pomóż mu zdobyć "Fragment Edenu" zanim wyprzedzi go angielska flota i pokonaj angielskiego kapitana, Woodesa Rogersa, w ostatnim, heroicznym starciu. Pływając wśród wysp Caicos, ostatnim schronieniu piratów, wypróbuj nowy statek "Horizon", by ukończyć nowe misje poboczne, dotrzeć do świątyń i odnaleźć skarby, jakie dodaliśmy w aktualizacji!

Aktualizacja jest dostępna w Google Play i App Store. Część użytkowników skarży się jednak, że po jej zainstalowaniu gra zacina się na ekranie ładowania.


Assassin's Creed Syndicate bez Aplikacji Towarzyszącej

Dodany 29-05-2015, 14:01 przez: Wega, komentarzy: 9

Jeśli lubiliście przeglądać na telefonach czy tabletach statystyki wyposażenia, sprawdzać samouczki czy korzystać z mapy na dodatkowym ekranie, przygotujcie się, że Assassin's Creed Syndicate nie będzie miało Aplikacji Towarzyszącej. Jak wyjaśnił przedstawiciel firmy:

Nie będzie aplikacji towarzyszącej dla Assassin's Creed Syndicate. Nasz zespół chciał skupić wszystkie swe wysiłki na właściwej części gry.

Niewykluczone, że wpływ na tę decyzję miały kłopoty z Aplikacją Towarzyszącą do Assassin's Creed Unity, a także niezadowolenie fanów, którzy nie korzystali z aplikacji i nie mogli otwierać niektórych skrzyń, zbierać znajdziek i wykonywać dodatkowych misji, póki Ubisoft nie odblokował tej zawartości dla wszystkich po wydaniu łatki numer 5.

Dodatkowe ciekawostki o grze znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Unity - statystyki

Dodany 27-05-2015, 11:17 przez: Wega, komentarzy: 9

Rywalizacja klubowa w Assassin's Creed Unity trwała przez kilka miesięcy - co tydzień można było powalczyć o nowe elementy stroju bądź broni. Wreszcie nadszedł koniec, a zatem czas na podsumowanie i zaprezentowanie statystyk.

infografika

W ramach uznania dla naszych osiągnięć, Ubisoft przygotował infografikę, z której dowiadujemy się, że łącznie gracze spędzili w grze 16 030 lat i dokonali 4 280 948 266 cichych zabójstw, ogółem zaś zginęło około dwa razy więcej przeciwników. Trzeba przyznać, że to imponujące wyniki.


Assassin’s Creed Syndicate bez trybu multiplayer, ale z poprawą jakości

Dodany 13-05-2015, 16:03 przez: Nesy, komentarzy: 16

W przeciwieństwie do kilku poprzednich odsłon serii, w Assassin's Creed Syndicate nie uświadczymy rozgrywki wieloosobowej. Twórcy przyznają, że w przypadku najnowszej produkcji postanowili skupić się wyłącznie na trybie dla jednego gracza, rezygnując z debiutującej przed rokiem kooperacji.

Głównym powodem takiej decyzji miała być chęć powrotu do korzeni serii i rozgrywki singleplayerowej oraz jak najlepsze jej dopracowanie, by nie powtórzyć błędów poprzedniczki, w wypadku której – jak twórcy sami podkreślają – podjęto zbyt wielkie ryzyko.


Assassin's Creed Syndicate ukaże się 23 października

Dodany 12-05-2015, 18:39 przez: Wega, komentarzy: 35

Ubisoft ogłosił datę premiery Assassin's Creed Syndicate. Gra ukaże się 23 października na konsolach PS4 i Xbox One. Wersja na PC zostanie wydana jesienią 2015.

Prócz zwiastuna, Ubisoft udostępnił także fragment rozgrywki z komentarzem twórców, film z transmisji oraz sporo informacji o grze - znajdziecie je w rozszerzeniu newsa.


Oficjalna zapowiedź Assassin's Creed Syndicate już o 18:00!

Dodany 12-05-2015, 15:47 przez: Wega, komentarzy: 13

Jeśli czekacie z niecierpliwością na pierwsze informacje o Assassin's Creed Syndicate, zarezerwujcie sobie czas od 18:00. O tej właśnie godzinie rozpocznie się stream:

Już dziś poznamy nowych bohaterów Assassin's Creed Syndicate - Jacoba i jego siostrę Evie, wraz z którymi będziemy mogli zwiedzać wiktoriański Londyn. A kiedy premiera gry? Prawdopodobnie pod koniec roku 2015.


W Assassin's Creed Syndicate zagramy także kobietą?

Dodany 11-05-2015, 22:55 przez: Wega, komentarzy: 16

Evie Frye

Jacob Frye ma siostrę imieniem Evie. To właśnie ona będzie drugą grywalną postacią w Assassin's Creed Syndicate - podaje Kotaku, powołując się na anonimowych informatorów. Rodzeństwo jest zamieszane w przestępczy świat wiktoriańskiego Londynu. Choć będziemy mogli wcielić się w oboje, opowieść będzie skupiać się w głównej mierze na Jacobie - około 75% misji wątku głównego spędzimy właśnie z nim. Będzie można natomiast przełączać się między Jacobem i Evie, eksplorując swobodnie świat gry.

Co ciekawe, w Assassin's Creed Syndicate ma zabraknąć trybu multiplayer w jakiejkolwiek formie. Jeśli okaże się to prawdą (powyższe rewelacje pozostają na razie wyłącznie plotką), będzie to kolejna gra po Assassin's Creed Rogue, pozbawiona zarówno trybu kooperacji, jak i współpracy. A to byłaby szkoda - tryb współpracy w Assassin's Creed Unity był całkiem przyjemny (nie licząc rywalizacji klubowej i odblokowywania nowych elementów stroju, które nudziło się po kilku dniach zabawy).


Assassin's Creed Victory zmienia się w AC Syndicate - zapowiedź w przyszłym tygodniu

Dodany 07-05-2015, 20:27 przez: Wega, komentarzy: 23

W wersji angielskiej zapowiedź, w wersji polskiej - premiera...

Ubisoft przygotowuje się do zapowiedzi nowej części Assassin's Creed. Na nowe informacje poczekamy do najbliższego wtorku - 12 maja o godzinie 18:00 zostaną ujawnione pierwsze szczegóły. Będzie też transmisja na żywo. I nie, nie sugerujcie się polską stroną assassinscreed.com, gdzie napisano, że na 12 maja zaplanowano premierę nowej części Assassin's Creed...

Pierwsze materiały z nadchodzącej części Assassin's Creed wyciekły już w ubiegłym roku - do naszej galerii trafiło wówczas kilka grafik, prezentujących Londyn z czasów wiktoriańskich. Gra miała nazywać się Assassin's Creed Victory, ale Ubisoft zmienił zdanie - gra zostanie zatytułowana Assassin's Creed Syndicate.

A jeśli przyjrzeć się bliżej nazwom plików użytych na stronie z zapowiedzią, zauważyć można, iż nowy protagonista prawdopodobnie nazywa się Jacob Frye.


Zwiastun premierowy Assassin's Creed Chronicles: China

Dodany 20-04-2015, 18:24 przez: Wega, komentarzy: 16

Assassin's Creed Chronicles: China zadebiutuje oficjalnie 22 kwietnia. Z tej okazji Ubisoft udostępnił zwiastun premierowy gry:

Assassin's Creed Chronicles: China to zupełnie inna gra niż "duże" części serii. Tym razem wcielamy się w Shao Jun, która została zmuszona do ucieczki z ojczyzny, lecz powróciła, by dokonać zemsty.


Wymagania sprzętowe Assassin's Creed Chronicles: China

Dodany 01-04-2015, 20:26 przez: Wega, komentarzy: 12

Dziś ruszyła przedsprzedaż Assassin's Creed Chronicles: China. Gra jest dostępna na Steamie w cenie 9,99 € i Uplay - w cenie 39,99 zł. Ubisoft ujawnił przy okazji wymagania sprzętowe gry.

Minimalne:

 • System operacyjny: Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 (wersje 32/64-bitowe)
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 @ 2,6 GHz / AMD Athlon II X2 240 @ 2,8 GHz
 • RAM: 2 GB
 • Karta graficzna: nVidia GeForce GTS450 / AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM z obsługą Shader Model 5.0)
 • DirectX June 2010 Redistributable
 • Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX z najnowszymi sterownikami
 • Sterowniki graficzne: nVidia GeForce 347.52 / AMD Catalyst Omega 14.12
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB

Zalecane:

 • Procesor: Intel Core i3 2105 @ 3,1 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3,2 GHz
 • RAM: 4 GB
 • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 470 / AMD Radeon HD5870 lub lepsza (1024MB VRAM z obsługą Shader Model 5.0)

Assassin's Creed Chronicles: China dostępne od 22 kwietnia

Dodany 31-03-2015, 18:14 przez: Wega, komentarzy: 11

Ubisoft ogłosił datę premiery długo oczekiwanego Assassin's Creed Chronicles: China. Będzie ono dostępne w wersji cyfrowej od 22 kwietnia na PC, PS4 i XOne. Jest to pierwsza z trzech części Assassin's Creed Chronicles - kolejne będą zatytułowane "India" (tu głównym bohaterem będzie Arbaaz Mir, znany z komiksu Brahman) i "Russia" (z Nikolaiem Orelovem, znanym z The Fall i The Chain).

Akcja Assassin's Creed Chronicles: China toczy się w Chinach, w 1526 roku, w czasach schyłku dynastii Ming. Gracze wcielają się w Shao Jun, ostatnią przedstawicielkę chińskiego Bractwa Asasynów, która powraca do domu, by się zemścić. Przeszkolona przez legendarnego Ezio Auditore, zamierza odpłacić prześladowcom i odbudować upadłe Bractwo. W grze, podobnie jak w "dużych" częściach serii, zobaczymy słynne budowle i spotkamy postacie znane z kart historii.


Fragment rozgrywki z Assassin's Creed Chronicles: China

Dodany 31-03-2015, 14:51 przez: Wega, komentarzy: 6

Jeśli czekacie na Assassin's Creed Chronicles: China, już wkrótce powinny pojawić się nowe informacje o grze. A tymczasem, w ramach przygotowań do premiery, możemy obejrzeć fragment rozgrywki:

Warto przewinąć wideo do 55 sekundy, w tym momencie zaczyna się właściwy gameplay.


Assassin's Creed Rogue trafiło na PC

Dodany 11-03-2015, 14:57 przez: Wega, komentarzy: 19

Shay i Haytham

Assassin's Creed Rogue jest już dostępne na PC. Tym razem nie doczekaliśmy się premierowego trailera ani żadnych nowych materiałów promocyjnych - najwyraźniej ekipa Ubisoftu jest zajęta czymś innym. Ale nie oznacza to, że możemy przejść obok tej gry obojętnie. Jeśli podobało się wam Assassin's Creed IV: Black Flag, z pewnością w Rogue będziecie się dobrze bawić - o ile zaakceptujecie bohatera, który postanowił opuścić szeregi Asasynów i sprzymierzyć się z Templariuszami. Shay Patrick Cormac, protagonista gry, miał jednak bardzo dobre powody, by opuścić Bractwo.

Rogue pozwala spojrzeć na uniwersum Assassin's Creed z innej perspektywy, ale nie jest to jedyny powód, dla którego warto sięgnąć po ten tytuł. Gra jest pomostem między Assassin's Creed IV: Black Flag, Assassin's Creed III i Assassin's Creed Unity. W Rogue pojawiają się znani już bohaterowie - Achilles Davenport, Adewale, Haytham Kenway i wielu innych. Gra nawiązuje również do innych części serii. Więcej informacji znajdziecie w naszej recenzji.

Jeśli mieliście okazję już zagrać - a może nawet ukończyć Assassin's Creed Rogue - dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tej części!


Ubisoft nie zaniedba wątku we współczesności w kolejnych odsłonach Assassin's Creed

Dodany 27-02-2015, 16:53 przez: Wega, komentarzy: 25

Junona

Assassin's Creed Unity nie oferowało rozbudowanego wątku we współczesności, choć w poprzednich częściach serii niejedno­krotnie mieliśmy okazję opuścić Animusa. Twórcy, co prawda, planowali rozwinąć ten wątek, lecz na planach się skończyło. Jak wyjaśnił główny scenarzysta, Darby McDevitt:

Unity było świeżą grą na świeżą generację sprzętu. Stworzenie fragmentu w teraźniejszości było zadaniem wymagającym ogromu pracy. Przykładowo, stworzenie miasta, a nawet fragmentu miasta, wymagałoby sześciu miesięcy pracy wielu, wielu artystów, projektantów, ludzi odpowiedzialnych za modele. Trzeba byłoby również zaprojektować system rozgrywki.

W Assassin's Creed Brotherhood łatwiej było rozbudować wątek współczesny, gdyż Ubisoft wykorzystał Monteriggioni stworzone dla Assassin's Creed II. W przyszłości możemy spodziewać się podobnych rozwiązań. Niewykluczone, że w kolejnych odsłonach serii znajdzie się również więcej miejsca dla historii Tych, Którzy Byli Przed Nami. Więcej informacji znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Patch 5 do Assassin's Creed Unity już dostępny

Dodany 18-02-2015, 18:15 przez: Wega, komentarzy: 27

Ubisoft wydał dziś łatkę numer 5 do Assassin's Creed Unity - ale, póki co, tylko na PlayStation 4 i Xbox One. Aktualizacja powinna naprawić liczne błędy, m.in. problem z zadaniem "Znajdź Leona", które nie zawsze się pokazywało, jak również odblokować broń i wyposażenie, na które gracze sobie zapracowali.

Ubisoft zapowiedział również odblokowanie całej zawartości uprzednio dostępnej wyłącznie za pośrednictwem Assassin's Creed Initiates i Companion App, w tym złotych i niebieskich skrzyń. Oczywiście, nadal będzie można korzystać z Companion App, ale nie będzie już ono wymagane do otwierania skrzynek.

Patch zostanie wydany na PC już wkrótce. Miał być on udostępniony już 19 lutego, ale okazało się, że zaliczy niewielki poślizg. Łatka poprawi wydajność, stabilność i łączenie się przez sieć. Szczegółowe informacje o poprawkach znajdziecie na oficjalnym forum Ubisoftu.

Aktualizacja: Łatka jest już dostępna na PC.


1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40, 41, 42

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
241
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza