Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowina o grze”

Zakon starożytnych - zwiastun z gry

Dodany 14-09-2017, 19:42 przez: Pan_Mateusz, komentarzy: 25

Wielu zastanawia zapewne kim są tajemnicze postacie ukrywające się pod maskami. Nowy materiał przedstawia kilka nowych fragmentów gry, ale również niec przybliża sylwetki członków zakonu starożytnych.


Odblokuj broń dzięki napojom Monster

Dodany 08-09-2017, 20:30 przez: Pan_Mateusz, komentarzy: 10

Grafika prezentująca bronie

Już 1 października rozpocznie się promocja gry Assassin's Creed Origins z pomocą napojów energetycznych Monster. Puszki przyozdobione grafiką bohatera gry to nie jedyny element wiążący ze światem asasynów, bowiem każda z nich dodatkowo zawierać będzie unikatowy kod umożliwiający otrzymanie ekskluzywnych przedmiotów dla Bayeka. Będą to aż 4 dodatkowe bronie: miecz Piachogryz (the Dust Biter), berło Thaati (the Scepter of Thaati), obuchowy twarzo-łamacz (the blunt Face-Breaker), oraz unikatowy deszczowy łuk łowcy (the predator Rain Bow). Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych wspomniane kody znajdą w klasycznych puszkach, czteropakach i dziesięciopakach, które w Polsce nie są dostępne, zatem wciąż nie wiemy jak owa promocja przebiegać będzie w naszym kraju. Całość akcji trwać ma aż do 18 marca.


Rozpoczął się Festiwal Asasynów w grze Final Fantasy XV

Dodany 07-09-2017, 22:24 przez: Pan_Mateusz, komentarzy: 2

Oficjalna grafika z Gamescomu

Całe wydarzenie dostępne jest w formie darmowego dodatku do gry i stanowi początek współpracy pomiędzy Square Enix a Ubisoftem. Gamescom zaowocował finałem rozpoczętej ponad rok temu podczas Tokyo Game Show rozmowy dotyczącej crossoverów między franczyzami. Oba studia dały jasno do zrozumienia, że cenią wykreowane przez siebie światy i są fanami pracy obu deweloperów. Wprawni obserwatorzy dostrzegli easter eggi umieszczone w zwiastunach produkcji, co miało stanowić drobną poszlakę prowadzacą do wynikającej z wzajemnego szacunku kooperacji. Gracze posiadający Final Fantasy mogą cieszyć się krótką kampanią fabularną opierającą się na mechanikach znanych z gier o asasynach ale także oferują stroje Altaira i Bayeka. Cała przygoda przesycona jest odwołaniami do AC oraz w delikatny sposób wyśmiewa niektóre elementy rozgrywki. Jak będzie wyglądała współpraca ze strony Ubisoftu? Do momentu premiery Assassin's Creed Origins pozostają spekulacje, gdyż żadna oficjalna informacja nie ujrzała światła dziennego. Czy ujrzymy Bayeka przemierzającego Egipt na grzbiecie Chochobo? Pozostaje nam czekać.


Nadchodzi Assassin's Creed Rebellion - strategiczne RPG free-to-play na iOS i Androida

Dodany 27-06-2017, 18:21 przez: Wega, komentarzy: 7

Wkrótce powrócimy do XV wieku, by stworzyć Bractwo Asasynów i rozniecić ogień Rebelii. W grze pojawią się słynni bohaterowie, tacy jak Ezio, Aguilar, Shao Jun i inni, by przeżywać nowe przygody i przenikać do twierdz Templariuszy. Assassin's Creed Rebellion to pierwsze strategiczne RPG z uniwersum Assassin's Creed. Gra trafi wkrótce na urządzenia z iOS i Androidem.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie gameplay.


Assassin's Creed Origins - edycje

Dodany 12-06-2017, 19:19 przez: Wega, komentarzy: 24

Assassin's Creed Origins zostało oficjalnie zapowiedziane, premiera na PC, PS4 i Xboksie One została wyznaczona na 27 października 2017, czas więc przyjrzeć się, jakie edycje i dodatki będą dostępne w sprzedaży:

 • bonus preorderowy - zamawiający grę przed premierą otrzymają misję Secrets of the First Pyramids
 • edycja podstawowa
 • edycja Deluxe (70 dolarów) - zawiera misję morską Ambush at Sea, pakiet Desert Cobra (kostur Eye od Apep, Legendary Snake Shield, Desert Cobra Outfit, Fang Horse Companion, Fang Sickle Sword, trzy punkty umiejętności)
 • edycja Gold (110 dolarów) - zawiera to samo co edycja Deluxe oraz Season Pass
 • edycja Gold Steelbook (110 dolarów) - pudełkowe wydanie Gold ze Steelbookiem (niedostępne na PC)
 • Gods Collector's Edition (120 dolarów) - wyłącznie wersja pudełkowa z artbookiem, soundtrackiem, 10-calową figurką protagonisty, mapą i zawartością z edycji Deluxe (niedostępna na PC)
 • Dawn of the Creed - Legendary Edition (800 dolarów) - ekskluzywna dla sklepu Ubishop
 • Season Pass do nabycia osobno (40 dolarów)
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria

Zapraszamy również do naszej galerii, gdzie znajdziecie pierwsze grafiki promocyjne i screeny przedstawiające drzewko umiejętności, a w rozszerzeniu - wideo pt. "Building an Empire".Assassin's Creed Origins - informacje i ciekawostki z Game Informera

Dodany 10-06-2017, 19:51 przez: Wega, komentarzy: 24

origins

Assassin's Creed: Origins znalazł się na okładce najnowszego wydania magazynu Game Informer. W sieci znalazły się już zdjęcia artykułu poświęconego grze (dziękuję osobom, które podesłały cynk), więc można przeczytać go w całości. Poniżej znajdziecie zaś wybrane informacje:

 • dyrektor kreatywny, Jean Guesdon, rozpoczął prace nad AC Origins tuż po wydaniu Black Flag - na początku roku 2014;
 • zespół wybrał starożytny Egipt, gdyż były to doskonałe realia, bardzo pożądane przez fanów;
 • produkcja Origins rozpoczęła się kilka miesięcy po premierze AC Unity;
 • dodatkowy czas, jaki zyskał zespół, pozwolił twórcom podjąć odważne kroki w nowym kierunku;
 • akcja ma toczyć się w czasach rządów Kleopatry;
 • Egipt nie będzie ogromną, złoto-brązową pustynią upstrzoną oazami. Delta Nilu to bardzo płaski teren, ale porośnięty bujną, zieloną roślinnością, pełno tam zwierząt typu krokodyle czające się bagnach; pustynie są również zróżnicowane - mamy piaskowe wydmy, solne skały o niezwykłych kształtach wyglądające jak z obcej planety; będą też różne miasta - Memfis, Aleksandria (tu zajrzymy do jednego z cudów starożytnego świata - latarni morskiej oraz do legendarnej biblioteki); zobaczymy też słynne obiekty typu Sfinks itd.;
 • Bayek może wdrapać się na każdy klif, skałę i górę;
 • w grze pojawi się nowy system walki - przypomina trochę Dark Souls, choć nie ma paska wytrzymałości; nowa sztuczna inteligencja
 • wrogowie nie będą grzecznie czekać na swoją kolej by zaatakować podczas walki, tym razem nie możemy czekać na okazję do kontrataku;
 • w walce ważne będą umiejętności gracza i odblokowane skille;
 • po naładowaniu paska adrenaliny, gdy naciśniemy oba przyciski ataku jednocześnie, wykonamy potężny atak;
 • dzikie zwierzęta mogą nas atakować, mogą też walczyć między sobą - wykorzystamy to, by zdobyć przewagę;

Karta rezerwacyjna Assassin's Creed: Origins

Dodany 08-06-2017, 18:34 przez: Wega, komentarzy: 8

Origins Reservation Card

Załączony obrazek to "karta rezerwacyjna" Assassin's Creed: Origins - Gold Edition, ujawniona przez pracownika amerykańskich sieci sklepów Target. Edycja ta ma zawierać, oczywiście, grę Assassin's Creed: Origins, pakiet Deluxe, przepustkę sezonową i steelbook. Mogliśmy domyślić się, że - jak to zwykle w przypadku gier od Ubisoftu bywa - nowa odsłona będzie dostępna w różnych edycjach i nie zabraknie rozmaitych dodatków. Dużo ciekawsza jest sama grafika widoczna na zdjęciu i logo oraz informacja o bonusowej misji dla zamawiających przed premierą - "Tajemnice pierwszych piramid".

Nowa odsłona serii Assassin's Creed zostanie zapowiedziana podczas zbliżających się targów E3. Konferencja Ubisoftu ma rozpocząć się w poniedziałek o 22:00.


Garść nowych informacji o Assassin's Creed Origins [AKTUALIZCJA]

Dodany 17-05-2017, 00:26 przez: DarthDestruktor, komentarzy: 21

Jak przy okazji każdej kolejnej części z serii "Assassin's Creed", tak i w tym roku jesteśmy zalewani nowymi przeciekami. Ostatnio w internecie pojawiły się dwa potencjalne screeny z gry - przedstawiające kolejno protagonistę i pływanie łodzią - a teraz pewien użytkownik 4chana podaje nam garść nowych informacji:

 • Akcja gry ma się toczyć w czasach egipskiej XVIII dynastii, czyli ok. 1400 - 1200 pne. Główny bohater ma być nieposiadającym imienia Izraelskim niewolnikiem, który z czasem zyska sobie przydomek "Shed", na cześć egipskiego bóg zwiastującego zbawienie. Związanie będzie to zapewne z tym, że duży nacisk w grze zostanie położony na wyzwalanie niewolników.
 • Sam Shed ma z kolei przypominać mniej gadatliwego Altaira z ciemniejszą karnacją. Podobno Ubisoft planuje trylogię rozgrywającą się wokół tej postaci.
 • Ukryte ostrze naturalnie pojawi się w grze, ale będzie miało prymitywniejszą formę, wymagać też będzie ucięcia palca (podobnie jak w pierwszej części serii). Z pozostałych broni wymienia się łuk, włócznię, noże do rzucania, tarczę i miecz.
 • Wbrew wcześniejszym doniesieniom, w grze ma zabraknąć bitew morskich - drogi wodne będzie można przekraczać na tratwie, której sterowanie ma przypominać poruszanie się gondolą w "Assassin's Creed II".

Kolejne plotki związane z Assassin's Creed: Origins

Dodany 09-05-2017, 19:41 przez: Wega, komentarzy: 14

Origins

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać (jak głosi plotka) bohatera najnowszej części Assassin's Creed płynącego niewielką łodzią żaglową. Owa postać przypomina mężczyznę, którego mieliśmy okazję już wcześniej podziwiać na innym zdjęciu - ponoć również z nowego Assassin's Creed.

Warto również wspomnieć o kilku innych doniesieniach, jakie niedawno się pojawiły:

 • w grze zagramy dwoma bohaterami - mężczyzną i kobietą
 • popływamy po Morzu Śródziemnym i będziemy mogli dotrzeć aż do Grecji
 • na morzu stoczymy niejedną bitwę
 • historia skupi się na pierwotnej gildii asasynów
 • gra zaoferuje rozległy, otwarty świat (największy w serii), spory nacisk zostanie położony na eksplorację
 • struktura gry powinna okazać się mniej liniowa
 • rozwój bohaterów nie będzie ściśle powiązany z kampanią.

Podtytuł nowego Assassin's Creed to nie Empire, a Origins - plotka

Dodany 07-05-2017, 16:36 przez: Wega, komentarzy: 10

Origins

Według jednego z użytkowników Reddita, który twierdzi, że pracuje w firmie zajmującej się pre-orderowymi kartami dla różnych sklepów, kilka tygodni temu wpłynęło zamówienie na karty dla Assassin's Creed: Origins i Far Cry 5. Użytkownik ten pisze, że kilka dni temu widział grafikę dla Origins i wszystko wskazuje na to, że akcja tej gry będzie toczyć się w Egipcie. Możliwe więc, że jest to tytuł wcześniej znany jako Empire. W zamówieniu wspomniano też o edycji Gold, zawierającej podstawową wersję gry i season pass oraz steelbook. Oficjalne informacje powinny pojawić się do 30 maja.

Na wspomnianej grafice widoczne było miasto z piramidą w tle, w centrum zaś znajdował się asasyn zmierzający w jego kierunku. Postać ta miała przy sobie tarczę, łuk i ptaka (prawdopodobnie jastrzębia) na ramieniu. To przypomina o pewnym zdjęciu, które pojawiło się w sieci jeszcze w lutym (załączone powyżej).

Z drugiej strony, warto podchodzić do owych informacji z dystansem - już wcześniej widzieliśmy fanowskie grafiki z egipskim asasynem i ptakiem.


Potwierdzenie remake'u pierwszego "Assassin's Creed"

Dodany 31-03-2017, 22:14 przez: DarthDestruktor, komentarzy: 22

Empire

Game Informer przeprowadził ostatnio wywiad z Ivanem Balabanovem - dyrektorem oddziału Ubisoft Sofia w Bułgarii, w trakcie którego wyjawił on strzępki informacji o projekcie, o którym spekulowano od dawna.

Plotki okazują się prawdziwe - Ubisoft faktycznie rozważa wydanie remake'u pierwszej odsłony serii. Wedle relacji Balbanova, nie tylko uświadczylibyśmy odświeżonej oprawy graficznej, ale także otrzymali misje zawierające w sobie wydarzenia z "Altair's Chronicles", "Bloodlines" i "Memories" aby otrzymać pełniejszy obraz życia Altaira. Wielu graczy z pewnością ta wiadomość ucieszy, ponieważ gameplay pierwszego "Assassin's Creed" blednie w porównaniu z kolejnymi odsłonami. Nowa, odświeżona gra, zaadaptowana do współczesnych wymogów może być tym, co sprawi że ludzie wrócą do marki po niezbyt udanych ostatnich latach.

Teraz czas na złe wieści - projekt jest w bardzo wstępnej fazie tworzenia, wobec czego nie ujrzymy gotowego produktu zbyt szybko. Sam Balbanov stwierdza, że możemy ujrzeć grę pod koniec 2018 roku, ale jak sam podkreśla, to wersja optymistyczna.

A jakie jest wasze zdanie? Czy odświeżanie dawnych odsłon gier to dobry pomysł, czy może Ubisoft powinien jednak zrobić coś nowego? Zwłaszcza ze niedawna próba odświeżenia trylogii Ezio nie przyjęła się zbyt ciepło, z uwagi na mnogość błędów.


Assassin's Creed III dostępne na PC za darmo

Dodany 07-12-2016, 16:13 przez: Wega, komentarzy: 8

Connor

Ubisoft istnieje już od 30 lat. Tak okrągłą rocznicę należy godnie uczcić - firma postanowiła zatem rozdać graczom sporo prezentów. Jednym z nich jest udostępnienie bezpłatnie gry Assassin's Creed III na PC - można dodać ją do swojej kolekcji już dziś. Można to zrobić na dwa sposoby: albo za pośrednictwem aplikacji Uplay, albo na stronie club.ubisoft.com.

Jeśli nie mieliście okazji już wcześniej poszaleć Connorem po śniegu, biegać po drzewach i skakać po dachach Bostonu i Nowego Jorku, razem z nim przeżywając wydarzenia rewolucji amerykańskiej, nadarza się świetna okazja, by nadrobić zaległości. Zwłaszcza, że w tym roku Ubisoft pozwolił nam złapać oddech, rezygnując z wydania kolejnej, dużej części serii.


Assassin's Creed The Ezio Collection - zwiastun i edycja kolekcjonerska

Dodany 13-09-2016, 19:33 przez: Wega, komentarzy: 32

Ezio Collection

Kto nie zna przygód włoskiego asasyna Ezio Auditore da Firenze? Jeśli należycie do grona osób, których ominęła przyjemność prześledzenia jego losów, warto zastanowić się nad uzupełnieniem kolekcji i zakupem Assassin's Creed The Ezio Collection. Pakiet zawiera Assassin's Creed II, Assassin's Creed: Brotherhood i Assassin's Creed: Revelations w wersji na konsole obecnej generacji, a jego zwiastun zamieszczamy poniżej.

Warto również wspomnieć o edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed The Ezio Collection, która będzie zawierać popiersie Ezio, 3 litografie, płytę z najciekawszymi utworami muzycznymi i kolekcjonerskie pudełko. Edycja ta będzie ekskluzywna dla sklepu Uplay.

Premiera Assassin's Creed Ezio Collection planowana jest na 17 listopada.


Assassin's Creed Ezio Collection zmierza na PS4 i Xboksa One

Dodany 18-08-2016, 15:02 przez: Wega, komentarzy: 12

Ezio Collection

Na koreańskiej stronie zajmującej się klasyfikacją wiekową gier pojawiły się dwie ciekawe pozycje - Assassin's Creed Ezio Collection w wersji na PS4 i w wersji na Xboksa One. Już wcześniej Ubisoft przygotowywał różne zestawy, ale nie na konsole obecnej generacji.

W skład Ezio Collection prawdopodobnie wejdą Assassin's Creed II, Assassin's Creed: Brotherhood i Assassin's Creed Revelations. Na spin-offy głównej serii, w których pojawiał się włoski asasyn, raczej nie ma jednak co liczyć.

Aktualizacja: na francuskiej stronie Gameblog pojawiły się nowe informacje o zestawie. Ma on zawierać Assassin's Creed II, Brotherhood i Revelations wraz z DLC oraz dwoma filmami animowanymi z Ezio w roli głównej. Gry mają działać w 1080p i 30fps. Premiera ma nastąpić 17 listopada.


1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42, 43, 44

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
020
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: