Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

The Dreadful Crimes - zwiastun misji dostępnych wyłącznie na PS4

Dodany 18-09-2015, 19:11 przez: Wega, komentarzy: 32

Tylko na PlayStation 4 w Assassin's Creed Syndicate będą dostępne dodatkowe misje - The Dreadful Crimes, w których nasze zadanie będzie polegało na odszukaniu morderców. Misje te będą przypominały tajemnicze morderstwa z Assassin's Creed Unity.

Jak wynika z powyższego zwiastuna, odszukanie winowajców nie zawsze będzie oczywiste, a wskazówki, jakie znajdziemy, mogą nie mieć sensu i wskazywać na zupełnie różne osoby.


Ubisoft zapowiada Season Pass do Assassin's Creed Syndicate z Kubą Rozpruwaczem

Dodany 15-09-2015, 12:30 przez: Wega, komentarzy: 43

Ubisoft ogłosił, że w DLC do Assassin's Creed Syndicate pojawi się postać, o którą gracze pytali od jakiegoś czasu - czyli Kuba Rozpruwacz. Akcja DLC będzie toczyć się 1888 roku, 20 lat po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Naszym zadaniem będzie pomóc inspektorowi Frederickowi Abberline'owi ze Scotland Yardu w schwytaniu przestępcy.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie kolejne informacje o dodatkowej zawartości w Season Passie.


Assassin's Creed Syndicate - dramatyczna scena z pociągiem

Dodany 14-09-2015, 12:23 przez: Wega, komentarzy: 26

Serwis IGN opublikował kolejny fragment rozgrywki z Jacobem Frye. Bohater ma pozbyć się pewnego templariusza - wchodzi zatem do fabryki i, nie starając się nawet kryć, wdaje się w walkę z każdym napotkanym przeciwnikiem. Scenę zabójstwa wycięto, więc bez obaw - nie będzie spoilerów.

Po zabiciu celu Jacob przedostaje się na dach pociągu, gdzie zaczynają go ścigać templariusze. Pokonuje ich bez trudu, ale sprytni przeciwnicy postanawiają go zabić w inny sposób: kierując pociąg na niewłaściwy tor...


Assassin's Creed Syndicate - wycieczka po Londynie

Dodany 01-09-2015, 18:16 przez: Wega, komentarzy: 25

Ubisoft udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Syndicate. Tym razem wideo skupia się nie na bohaterach i ich umiejętnościach walki lub skradania, lecz na mieście, w którym będzie toczyć się akcja gry. Oto Londyn z czasów rewolucji przemysłowej- od Whitechapel po Westminster i od City of London po Southwark.


Darwin i Dickens - zwiastun dodatkowych misji dodawanych do pre-orderów

Dodany 26-08-2015, 14:44 przez: Wega, komentarzy: 26

Tradycją już jest, że do gier dodawane są bonusy dla osób, które zamawiają je w pre-orderze. Nie inaczej jest w przypadku Assassin's Creed Syndicate. Gracze, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty przedsprzedaży, otrzymają dwie misje ze znanymi osobistościami - Dickensem i Darwinem.

Konspiracja Darwina i Dickensa to dwa dodatkowe zadania związane z najznamienitszymi myślicielami ery wiktoriańskiej. Naszym zadaniem jest obronić Karola Darwina przed prześladowcami gotowymi zabić naukowca.


Assassin's Creed Syndicate - trzeci fragment rozgrywki

Dodany 07-08-2015, 12:57 przez: Wega, komentarzy: 74

Podczas tegorocznych targów Gamescom gracze mieli okazję po raz pierwszy zagrać jako Evie Frye. Tym, którzy nie mogli osobiście zjawić się na imprezie, pozostaje obejrzenie wideo - Ubisoft udostępnił trzeci fragment rozgrywki, z nową protagonistką w roli głównej.

Firma przygotowała także stronę Assassin's Creed Council, gdzie fani znajdą wieści o grze, trailery czy fan-arty. Jest też sekcja, w której można zbierać punkty i odznaki za aktywność. Strona umożliwia dzielenie się ze znajomymi newsami, głosowanie na zawartość udostępnianą przez innych fanów itp. Najaktywniejsi (30 osób w roku) będą mieli szansę zostać VIP-ami i np. otrzymać zaproszenie na specjalne zdarzenia czy odwiedzić studia Ubisoftu.


Assassin's Creed Syndicate - zwiastun prezentujący bliźnięta Frye

Dodany 05-08-2015, 11:13 przez: Wega, komentarzy: 27

Różne metody działania, te same cele - tak w dużym skrócie można opisać Jacoba i Evie Frye, którzy walczą o lepszy byt dla klas robotniczych. Jacob woli działać bezpośrednio, Evie preferuje taktyczne podejście i skradanie się zamiast bezpośredniej walki, choć w razie potrzeby potrafi się bronić.

Do naszej galerii trafiły także nowe screeny i grafiki koncepcyjne z Assassin's Creed Syndicate. W rozszerzeniu newsa znajdziecie natomiast fragment rozgrywki, z Evie Frye w roli głównej. Zapraszamy do oglądania!


Assassin's Creed Syndicate - panel na San Diego Comic Con

Dodany 19-07-2015, 18:05 przez: Wega, komentarzy: 4

W miniony weekend fani, którzy zjawili się na Comic Conie, mogli wziąć udział w panelu poświęconym Assassin's Creed Syndicate. Oto wideo z tego wydarzenia:

Dzięki powyższemu nagraniu możemy zajrzeć za kulisy powstawania Assassin's Creed Syndicate. Paul Amos i Victoria Atkin, którzy grają rodzeństwo Frye, wyjaśniają, jak to jest być Mistrzem Asasynów i przywódcą przestępczego gangu. Dyrektor kreatywny, Marc-Alexis Cote, opowiada o rewolucji przemysłowej. Pojawia się też reżyser krótkiego filmu animowanego, F. Gary Gray.


Godzina rozgrywki w Assassin's Creed Syndicate

Dodany 17-07-2015, 20:20 przez: Wega, komentarzy: 18

Do premiery Assassin's Creed Syndicate pozostało jeszcze tylko trzy miesiące, ale grywalne demo było już dostępne podczas E3. Jeśli nie mieliście okazji wypróbować gry (a zapewne tylko nieliczni skorzystali z okazji), możecie obejrzeć nowe wideo z rozgrywki:

W przeciwieństwie do oficjalnych gameplayów, udostępnianych przez Ubisoft, powyższe wideo trwa nie kilka minut, a niemal godzinę. Już weekend, a zatem ze znalezieniem czasu na obejrzenie nie powinno być kłopotu.


Assassin's Creed Syndicate - krótki film animowany

Dodany 11-07-2015, 01:32 przez: Wega, komentarzy: 4

Zespół Assassin's Creed Syndicate i reżyser, Felix Gary Gray, nawiązali współpracę, której efektem jest poniższe wideo. Film prezentuje narodziny zorganizowanej grupy przestępczej w wiktoriańskim Londynie w roku 1868, którą dowodzi Jacob Frye i jego siostra Evie. Za rysunki odpowiada Pop Mhan, certyfikowany ilustrator komiksów LucasFilm.

Jeśli ciekawi was, w jaki sposób powstało powyższe wideo, obejrzyjcie film zza kulis, który znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Garść informacji o Assassin's Creed Chronicles

Dodany 02-04-2015, 17:03 przez: Wega, komentarzy: 17

Shao Jun

Wczoraj na twitch.tv odbył się stream poświęcony Assassin's Creed Chronicles: China. Chętni mogą nadal obejrzeć wideo, natomiast poniżej znajdziecie kilka ciekawostek o mechanice gry, opracowanych na jego podstawie:

  • zanim strażnik się obróci, nad jego głową pojawi się symbol, dzięki czemu gracze będą mogli zareagować z wyprzedzeniem,
  • w zależności, ile razy zostaniemy wykryci przez strażników, otrzymamy rangę Brązową, Srebrną lub Złotą; za niezabijanie nikogo - bonus "Cień", co przełoży się na punkty, za które można odblokować ulepszenia,
  • w dolnej lewej części ekranu będziemy mogli zobaczyć, jakimi narzędziami dysponuje Shao Jun,
  • w każdej misji będziemy chodzić po mapach 2D/2.5D,
  • pojawią się dodatkowe cele misji, będą one oznaczone na mapie,

Assassin's Creed Unity - wideo z rozgrywki

Dodany 20-02-2015, 18:27 przez: Wega, komentarzy: 9

Jeden z użytkowników Zakonu, MHawk, podjął się gigantycznego zadania - nagrywa filmy z Assassin's Creed Unity i udostępnia je na YouTube. Większość pracy jest już za nim - m.in. wątek główny, zagadki Nostradamusa, zagadki morderstw, paryskie opowieści czy misje odblokowywane za pomocą Companion App (teraz już dostępne dla wszystkich, po wydaniu patcha numer 5).

Tych z Was, którzy nie mogli zagrać z powodu dość wysokich wymagań gry, jak również tych, którzy szukają pomocy w przejściu konkretnych misji, zapraszamy do obejrzenia wideo z rozgrywki. Na stronie Zakonu udostępniamy dziś wątek główny i część misji pobocznych. Artykuł wkrótce zostanie uzupełniony o kolejne filmy.


Powstawanie Assassin's Creed Unity - część czwarta

Dodany 14-11-2014, 18:37 przez: Wega, komentarzy: 14

IGN opublikowało czwarty film poświęcony powstawaniu Assassin's Creed Unity. Twórcy opowiadają o trzech filarach gry - nawigacji, skradaniu i walce - i wyjaśniają, co zmienili w najnowszej odsłonie.

W skrócie - sporo zmian na lepsze. Do pełni szczęścia brakuje tylko jednego: płynnego działania gry...


Szermierka z udziałem twórców Assassin's Creed

Dodany 11-11-2014, 14:09 przez: Wega, komentarzy: 14

Po parkourowych wyczynach menadżerów społecznościowych, nadszedł moment, by przekonać się, jak poradziliby sobie, dzierżąc w dłoni broń białą. Po krótkiej rozgrzewce i opanowaniu kilku podstawowych ruchów, trener próbuje odeprzeć ich ataki.

Jak łatwo się domyślić, krótka lekcja to za mało by pokonać wyćwiczonego szermierza, mając nawet przewagę liczebną trzech do jednego. Arno, na szczęście, ma znacznie większą wprawę we władaniu bronią niż twórcy, którzy przedstawiają jego przygody...


Zwiastun premierowy Assassin's Creed Rogue i zapowiedź kolejnego streama

Dodany 10-11-2014, 18:24 przez: Wega, komentarzy: 26

Jutro Assassin's Creed Unity i Assassin's Creed Rogue zadebiutują w Ameryce Północnej. Kilka dni temu pojawił się zwiastun premierowy Unity, dziś nadszedł czas na wideo poświęcone Rogue.

Ubisoft przygotowuje także nowy, premierowy stream związany z obiema częściami serii, który rozpocznie się jutro (11 listopada) o godzinie 11:45 EST, czyli 17:45 w Polsce. Można go będzie obejrzeć na twitch.tv.


1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16, 17, 18

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: