Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Assassin's Creed Unity - wideo z rozgrywki

Dodany 20-02-2015, 18:27 przez: Wega, komentarzy: 9

Jeden z użytkowników Zakonu, MHawk, podjął się gigantycznego zadania - nagrywa filmy z Assassin's Creed Unity i udostępnia je na YouTube. Większość pracy jest już za nim - m.in. wątek główny, zagadki Nostradamusa, zagadki morderstw, paryskie opowieści czy misje odblokowywane za pomocą Companion App (teraz już dostępne dla wszystkich, po wydaniu patcha numer 5).

Tych z Was, którzy nie mogli zagrać z powodu dość wysokich wymagań gry, jak również tych, którzy szukają pomocy w przejściu konkretnych misji, zapraszamy do obejrzenia wideo z rozgrywki. Na stronie Zakonu udostępniamy dziś wątek główny i część misji pobocznych. Artykuł wkrótce zostanie uzupełniony o kolejne filmy.


Powstawanie Assassin's Creed Unity - część czwarta

Dodany 14-11-2014, 18:37 przez: Wega, komentarzy: 14

IGN opublikowało czwarty film poświęcony powstawaniu Assassin's Creed Unity. Twórcy opowiadają o trzech filarach gry - nawigacji, skradaniu i walce - i wyjaśniają, co zmienili w najnowszej odsłonie.

W skrócie - sporo zmian na lepsze. Do pełni szczęścia brakuje tylko jednego: płynnego działania gry...


Szermierka z udziałem twórców Assassin's Creed

Dodany 11-11-2014, 14:09 przez: Wega, komentarzy: 14

Po parkourowych wyczynach menadżerów społecznościowych, nadszedł moment, by przekonać się, jak poradziliby sobie, dzierżąc w dłoni broń białą. Po krótkiej rozgrzewce i opanowaniu kilku podstawowych ruchów, trener próbuje odeprzeć ich ataki.

Jak łatwo się domyślić, krótka lekcja to za mało by pokonać wyćwiczonego szermierza, mając nawet przewagę liczebną trzech do jednego. Arno, na szczęście, ma znacznie większą wprawę we władaniu bronią niż twórcy, którzy przedstawiają jego przygody...


Zwiastun premierowy Assassin's Creed Rogue i zapowiedź kolejnego streama

Dodany 10-11-2014, 18:24 przez: Wega, komentarzy: 26

Jutro Assassin's Creed Unity i Assassin's Creed Rogue zadebiutują w Ameryce Północnej. Kilka dni temu pojawił się zwiastun premierowy Unity, dziś nadszedł czas na wideo poświęcone Rogue.

Ubisoft przygotowuje także nowy, premierowy stream związany z obiema częściami serii, który rozpocznie się jutro (11 listopada) o godzinie 11:45 EST, czyli 17:45 w Polsce. Można go będzie obejrzeć na twitch.tv.


Twórz historię! - nowy zwiastun Assassin's Creed Unity

Dodany 07-11-2014, 19:22 przez: Wega, komentarzy: 52

Premiera Assassin's Creed Unity już niedługo, a to oznacza, że Ubisoft zasypuje nas materiałami. Dziś pojawił się kolejny zwiastun, tym razem zatytułowany "Make History", w którym nie tylko pokazano bohaterów gry, ale i graczy, którzy nimi sterują.

Ubisoft nie zapomniał też o fanach Assassin's Creed Rogue i przygotował stronę assassinscreedrogue.com, na której możecie przypomnieć sobie zabójstwa z poprzednich odsłon serii. Przekonajcie się, co mają do powiedzenia o śmierci poszczególnych osób Shaun Hastings i Melanie Lemay, a następnie przemyślcie - czy rzeczywiście ci wszyscy ludzie zasłużyli na los, jaki ich spotkał?


Zwiastun premierowy Assassin’s Creed Unity

Dodany 07-11-2014, 14:47 przez: Nesy, komentarzy: 12

Z okazji zbliżającej się premiery Assassin's Creed Unity, Ubisoft udostępnił nowy, ponad dwuminutowy zwiastun, prezentujący fragmenty rozgrywki przeplatane przemyśleniami głównego bohatera, Arno.

Gra ukaże się w Europie już za tydzień, 13 listopada, na PS4, XOne oraz PC.


Stream z Assassin's Creed Unity startuje 7 listopada o godzinie 18:00

Dodany 06-11-2014, 19:56 przez: Wega, komentarzy: 35

Bonusowy pakiet AC Unity

Jutro o godzinie 18:00 na twitch.tv rozpocznie się stream poświęcony Assassin's Creed Unity. Pierwsze trzy godziny będą stanowić wstęp do "dania głównego". O 21:00 wystartuje stream z rozgrywki, który potrwa do 3:00 rano.

Ubisoft zaprezentuje otwarty świat i system personalizacji, rozgrywkę w trybie single-player i w trybie współpracy, pokaże również dodatkową misję - Chemiczną Rewolucję. Nie zabraknie też Assassin's Creed Rogue. Na widzów czekają także inne atrakcje, takie jak możliwość zadania pytania twórcom i zgarnięcia upominków.

Ci, którzy zalogują się na stronie assassinscreed.ubi.com przez swoje konto Uplay, otrzymają przypomnienie na e-mail o streamie oraz kod (wysyłany w dniu premiery gry) umożliwiający odblokowanie pakietu American Prisoner Pack, który zawiera dodatkową misję, kaptur, rapier i pistolet.


Assassin's Creed Unity - zwiastun szczegółowy

Dodany 05-11-2014, 19:54 przez: Wega, komentarzy: 14

Ubisoft udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Unity. Zbliżająca się wielkimi krokami premiera to idealna okazja, by podsumować wszystko, czego do tej pory dowiedzieliśmy się o grze.

Na wideo zaprezentowano miejsce akcji gry, głównego bohatera, opowieść oraz nowości: tryb współpracy, o który fani prosili od lat, oraz anomalie czasowe, dzięki którym będziemy mogli m.in. wdrapać się na Wieżę Eiffla, która w czasach rewolucji francuskiej jeszcze nie była wybudowana.


Powstawanie Assassin's Creed Unity - część trzecia

Dodany 02-11-2014, 22:56 przez: Nesy, komentarzy: 25

Po dłuższej przerwie udostępniony został trzeci film z serii "Making of Assassin's Creed Unity", przygotowany przez portal IGN. Pokrótce omówiono w nim historię oraz dążenia Arno, wątek Asasynów i Templariuszy, a także tło historyczne, jakim dla najnowszej odsłony serii jest rewolucja francuska.

Ponadto wspomniano o budowaniu realistycznego, żyjącego Paryża - gromadzeniu materiałów na temat jego architektury, ówczesnego ubioru, wydarzeń - przy jednoczesnym różnicowaniu poszczególnych dzielnic oraz występujących w nich zadań pobocznych.

Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć, bądź zdążyli zapomnieć o czym traktowały poprzednie materiały, zapraszamy do zapoznania się z częścią pierwszą i drugą "Making of Assassin's Creed Unity".


Parkour w wykonaniu menadżerów społecznościowych

Dodany 31-10-2014, 22:55 przez: Wega, komentarzy: 17

W ramach weekendowej rozrywki na oficjalnym kanale Assassin's Creed ukazało się wideo, w którym Gabiel Graziani (UbiGabe) i Ariadne MacGillivray, menadżerowie społecznościowi, próbują swych sił w parkourze, naśladując ruchy Arno.

Przeskakiwanie przez przeszkody, wbieganie na ściany i skok wiary to tylko niektóre z wyzwań, jakim muszą stawić czoła. Do zwinności asasyna wszakże odrobinę im brakuje...


Reklama telewizyjna Assassin's Creed Unity

Dodany 24-10-2014, 14:53 przez: Wega, komentarzy: 24

Tak wygląda reklama telewizyjna Assassin's Creed Unity. Arno sprzeciwia się niesprawiedliwości i staje w obronie słabszych. Nie jest sam - wraz z nim zaczyna walczyć całe bractwo. W końcu zwykli ludzie buntują się przeciwko arystokracji żyjącej w przepychu. W ten sposób rozpoczyna się rewolucja francuska.

W sieci pojawiło się też drugie wideo, prezentujące nową broń Arno - Phantom Blade. Znajdziecie je w rozszerzeniu newsa.


Zwiastun Assassin's Creed Unity - rozgrywka w otwartym świecie

Dodany 23-10-2014, 18:21 przez: Wega, komentarzy: 22

Kiedy zmęczeni głównym wątkiem fabularnym postanowimy zająć się akcjami pobocznymi, będziemy mogli rozwiązywać zagadki morderstw (tego pana w wannie chyba kojarzycie?), jak również wyruszyć po skarby pilnie strzeżone przez wartowników.

Nowy zwiastun pozwala nam także przyjrzeć się Café Théâtre - centrum działań Arno, które jest zarazem ośrodkiem wszystkich funkcji społecznościowych. To właśnie tam będziemy mogli zarządzać profilami, dostosowywać wygląd, przeglądać trofea, jak też brać udział w treningach.


Assassin's Creed Unity - młody Arno na nowym materiale wideo

Dodany 01-10-2014, 20:42 przez: Wega, komentarzy: 55

W nagrodę za wyzwalanie Paryża na stronie acunity-unite, Ubisoft odblokował nowy materiał wideo - scenę z gry z młodym Arno w roli głównej. Jeśli nie chcecie psuć sobie niespodzianki, nie oglądajcie - nie jest to fragment rozgrywki, lecz scena z gry.

Wideo jest bardzo zaskakujące i rodzi sporo pytań - jak to się stało, że Arno trafił do więzienia? Czemu spędził tam dwa miesiące i w tym czasie tak niewiele się nauczył jeśli chodzi o szermierkę? Czy tylko nam Arno przypomina młodego Ezio z AC II? Ach, te wspomnienia...


20 minut rozgrywki z Assassin's Creed Rogue

Dodany 29-09-2014, 15:36 przez: Wega, komentarzy: 14

W sieci pojawiło się nowe wideo z EGX, przedstawiające ponad 20 minut rozgrywki z Assassin's Creed Rogue, prezentujące szereg zadań pobocznych, zarówno na morzu, jak i na lądzie.

Pod względem rozgrywki Assassin's Creed Rogue będzie bardzo podobne do AC IV: Black Flag, ale łatwo zauważyć też pewne różnice. Jak zapowiadali twórcy, wydarzenia będziemy obserwować z perspektywy templariusza - naszym zadaniem będzie np. przechwycenie gołębia i uratowanie kogoś przed śmiercią z rąk asasyna. Podczas bitwy na morzu widać również, jak można wykorzystać płonący olej i osłonę góry lodowej podczas walki z wrogim statkiem.


Assassin's Creed Unity - personalizacja i tryb współpracy

Dodany 26-09-2014, 18:01 przez: Wega, komentarzy: 18

W Assassin's Creed Unity będziemy mogli nie tylko dostosowywać wygląd własnego asasyna, ale też jego umiejętności. Nowe wideo prezentuje, w jaki sposób możemy dostosować Arno do własnego stylu rozgrywki i w jaki sposób możemy wykorzystać rozmaite umiejętności w trybie współpracy.

Grając ze znajomymi, będziemy mogli wzajemnie się uzupełniać. Przykładowo, specjalista od otwierania zamków będzie mógł otworzyć przejście, drugi z graczy za pomocą orlego wzroku wykryje wrogów, a trzeci podniesie rannego towarzysza w razie potrzeby.


1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15, 16, 17

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
080
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza