Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Assassin's Creed Unity - zwiastun szczegółowy

Dodany 05-11-2014, 19:54 przez: Wega, komentarzy: 14

Ubisoft udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Unity. Zbliżająca się wielkimi krokami premiera to idealna okazja, by podsumować wszystko, czego do tej pory dowiedzieliśmy się o grze.

Na wideo zaprezentowano miejsce akcji gry, głównego bohatera, opowieść oraz nowości: tryb współpracy, o który fani prosili od lat, oraz anomalie czasowe, dzięki którym będziemy mogli m.in. wdrapać się na Wieżę Eiffla, która w czasach rewolucji francuskiej jeszcze nie była wybudowana.


Powstawanie Assassin's Creed Unity - część trzecia

Dodany 02-11-2014, 22:56 przez: Nesy, komentarzy: 25

Po dłuższej przerwie udostępniony został trzeci film z serii "Making of Assassin's Creed Unity", przygotowany przez portal IGN. Pokrótce omówiono w nim historię oraz dążenia Arno, wątek Asasynów i Templariuszy, a także tło historyczne, jakim dla najnowszej odsłony serii jest rewolucja francuska.

Ponadto wspomniano o budowaniu realistycznego, żyjącego Paryża - gromadzeniu materiałów na temat jego architektury, ówczesnego ubioru, wydarzeń - przy jednoczesnym różnicowaniu poszczególnych dzielnic oraz występujących w nich zadań pobocznych.

Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć, bądź zdążyli zapomnieć o czym traktowały poprzednie materiały, zapraszamy do zapoznania się z częścią pierwszą i drugą "Making of Assassin's Creed Unity".


Parkour w wykonaniu menadżerów społecznościowych

Dodany 31-10-2014, 22:55 przez: Wega, komentarzy: 17

W ramach weekendowej rozrywki na oficjalnym kanale Assassin's Creed ukazało się wideo, w którym Gabiel Graziani (UbiGabe) i Ariadne MacGillivray, menadżerowie społecznościowi, próbują swych sił w parkourze, naśladując ruchy Arno.

Przeskakiwanie przez przeszkody, wbieganie na ściany i skok wiary to tylko niektóre z wyzwań, jakim muszą stawić czoła. Do zwinności asasyna wszakże odrobinę im brakuje...


Reklama telewizyjna Assassin's Creed Unity

Dodany 24-10-2014, 14:53 przez: Wega, komentarzy: 24

Tak wygląda reklama telewizyjna Assassin's Creed Unity. Arno sprzeciwia się niesprawiedliwości i staje w obronie słabszych. Nie jest sam - wraz z nim zaczyna walczyć całe bractwo. W końcu zwykli ludzie buntują się przeciwko arystokracji żyjącej w przepychu. W ten sposób rozpoczyna się rewolucja francuska.

W sieci pojawiło się też drugie wideo, prezentujące nową broń Arno - Phantom Blade. Znajdziecie je w rozszerzeniu newsa.


Zwiastun Assassin's Creed Unity - rozgrywka w otwartym świecie

Dodany 23-10-2014, 18:21 przez: Wega, komentarzy: 22

Kiedy zmęczeni głównym wątkiem fabularnym postanowimy zająć się akcjami pobocznymi, będziemy mogli rozwiązywać zagadki morderstw (tego pana w wannie chyba kojarzycie?), jak również wyruszyć po skarby pilnie strzeżone przez wartowników.

Nowy zwiastun pozwala nam także przyjrzeć się Café Théâtre - centrum działań Arno, które jest zarazem ośrodkiem wszystkich funkcji społecznościowych. To właśnie tam będziemy mogli zarządzać profilami, dostosowywać wygląd, przeglądać trofea, jak też brać udział w treningach.


Assassin's Creed Unity - młody Arno na nowym materiale wideo

Dodany 01-10-2014, 20:42 przez: Wega, komentarzy: 55

W nagrodę za wyzwalanie Paryża na stronie acunity-unite, Ubisoft odblokował nowy materiał wideo - scenę z gry z młodym Arno w roli głównej. Jeśli nie chcecie psuć sobie niespodzianki, nie oglądajcie - nie jest to fragment rozgrywki, lecz scena z gry.

Wideo jest bardzo zaskakujące i rodzi sporo pytań - jak to się stało, że Arno trafił do więzienia? Czemu spędził tam dwa miesiące i w tym czasie tak niewiele się nauczył jeśli chodzi o szermierkę? Czy tylko nam Arno przypomina młodego Ezio z AC II? Ach, te wspomnienia...


20 minut rozgrywki z Assassin's Creed Rogue

Dodany 29-09-2014, 15:36 przez: Wega, komentarzy: 14

W sieci pojawiło się nowe wideo z EGX, przedstawiające ponad 20 minut rozgrywki z Assassin's Creed Rogue, prezentujące szereg zadań pobocznych, zarówno na morzu, jak i na lądzie.

Pod względem rozgrywki Assassin's Creed Rogue będzie bardzo podobne do AC IV: Black Flag, ale łatwo zauważyć też pewne różnice. Jak zapowiadali twórcy, wydarzenia będziemy obserwować z perspektywy templariusza - naszym zadaniem będzie np. przechwycenie gołębia i uratowanie kogoś przed śmiercią z rąk asasyna. Podczas bitwy na morzu widać również, jak można wykorzystać płonący olej i osłonę góry lodowej podczas walki z wrogim statkiem.


Assassin's Creed Unity - personalizacja i tryb współpracy

Dodany 26-09-2014, 18:01 przez: Wega, komentarzy: 18

W Assassin's Creed Unity będziemy mogli nie tylko dostosowywać wygląd własnego asasyna, ale też jego umiejętności. Nowe wideo prezentuje, w jaki sposób możemy dostosować Arno do własnego stylu rozgrywki i w jaki sposób możemy wykorzystać rozmaite umiejętności w trybie współpracy.

Grając ze znajomymi, będziemy mogli wzajemnie się uzupełniać. Przykładowo, specjalista od otwierania zamków będzie mógł otworzyć przejście, drugi z graczy za pomocą orlego wzroku wykryje wrogów, a trzeci podniesie rannego towarzysza w razie potrzeby.


Łowca asasynów - nowy zwiastun Assassin's Creed Rogue

Dodany 05-09-2014, 15:44 przez: Wega, komentarzy: 56

Ubisoft udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Rogue, z którego możemy dowiedzieć się nieco o motywach, jakimi kierował się Shay, zwracając się przeciwko Bractwu. Gdy bohater zdał sobie sprawę, że zabija niewinnych, postanowił położyć kres działalności asasynów.

Ciekawe, w jaki sposób zostaną przedstawieni asasyni w AC Rogue? Czy będzie to Bractwo zabijające dla zabawy tudzież własnej korzyści, czy też - jak w poprzednich częściach serii - w imię wyższych idei (z którymi Shay nie będzie się zgadzał)?


Nowy tryb gry ujawniony w wycieku wideo z Assassin's Creed Unity

Dodany 24-08-2014, 20:36 przez: rune, komentarzy: 41

Pojawiły się nowe przecieki ukazujące gameplay z Assassin's Creed Unity - wygląda na to, że w grze znajdą się tryby podobne do Digital Trips znanych z Watch Dogs, które umożliwiały graczowi zabawę w alternatywnej rzeczywistości świata gry.

Wideo prezentuje tryb Rift polegający na zbieraniu fragmentów danych na czas i wymagający pokonywania rozmaitych przeszkód z użyciem umiejętności free-runningu. Nie wiadomo na razie jakie jest przeznaczenie tego trybu i czy będzie można w niego grać ze znajomymi.


Dan Jeannotte opowiada o odgrywaniu roli Arno

Dodany 22-08-2014, 22:22 przez: Wega, komentarzy: 10

W wywiadzie dla UbiBlogu, Dan Jeannotte - aktor udzielający głosu Arno - opo­wiedział o protagoniście Assassin's Creed Unity. Arno na początku gry nie jest asasynem - dołącza do Bractwa, traktując je jako środek do osiągnięcia celu. Dopiero później zaczyna wierzyć w jego idee. Bohater jest też bardzo sprytny. Jeannotte traktował go jako badassa, ale Arno nie jest człowiekiem bez serca.

W scenariuszu było widać, jak wiele uwagi Ubisoft poświęcił emocjom bohatera. Opowieść w grze nie jest prosta, czarno-biała. Jeannotte miał okazję nie tylko udzielić głosu Arno, ale też brał udział w sesjach motion-capture, dzięki czemu mógł poczuć, jakim człowiekiem jest protagonista nowej odsłony serii. W ten sposób poczuł, że spełniają się marzenia z dzieciństwa o wcieleniu się we wspaniałego bohatera.


11 minut rozgrywki z Assassin's Creed Unity z komentarzem

Dodany 14-08-2014, 18:06 przez: Wega, komentarzy: 47

Dziś na GamesComie Ubisoft zaprezentował wideo przedstawiające zupełnie nowy fragment rozgrywki z Assassin's Creed Unity, w którym wykonujemy misję w katedrze Notre Dame. W grze otrzymamy wyłącznie cel - sposób jego zrealizowania wybierzemy sami.

Wideo pozwala nam zobaczyć także podziemia Paryża - jeśli będziemy eksplorować miasto, być może uda się odblokować ukryte przejścia, dzięki którym podejście do ofiar będzie znacznie łatwiejsze?


Pierwsze spojrzenie na Assassin's Creed Rogue

Dodany 13-08-2014, 12:04 przez: Nesy, komentarzy: 51

Kolejny dzień, kolejne nowości. Dziś Ubisoft zaprezentował dwa filmy, po raz pierwszy ukazujące fragmenty rozgrywki z nadchodzącego Assassin's Creed Rogue. Pierwszy z nich koncentruje się na bitwach morskich i dodatkowej aktywności skupionej wokół Oceanu Atlantyckiego, drugi zaś ukazuje rozgrywkę na lądzie oraz wykorzystanie nowych umiejętności podczas przejmowania obozu należącego do Asasynów.

Drugi film w rozszerzeniu newsa.


Assassin's Creed Unity - wideo prezentujące walkę

Dodany 12-08-2014, 23:16 przez: Wega, komentarzy: 8

Macie dość oglądania ciągle tych samych scen i pre-renderowanych animacji? Game Informer udostępnił wideo, w którym możemy przyjrzeć się nowemu systemowi walki. O ile w poprzednich grach łatwo było wybrnąć z każdej sytuacji, wykorzystując kontrę, tak w AC Unity potyczki z większą grupą wrogów to niezbyt dobry pomysł. Przeciwnicy nie będą atakować pojedynczo, a na każdy ich ruch będziemy musieli odpowiednio zareagować, parując cios czy robiąc unik.


Nowy zwiastun Assassin's Creed Unity - Horyzont Paryża

Dodany 12-08-2014, 15:06 przez: Nesy, komentarzy: 22

Gamescom rozpoczął się na dobre, a co za tym idzie, także napływ nowych materiałów. Pierwszym z nich jest zaprezentowany na konferencji Microsoftu zwiastun kolejnej, next-genowej odsłony Assassin's Creed, ukazujący obrazki ze skąpanego w rewolucji Paryża, odrobinę parkouru i tajemniczą kryptę, mogącą stanowić kryjówkę Asasynów.

Przypominamy również, że w tym roku Ubisoft nie planuje własnej konferencji, dlatego poszczególne tytuły zostaną zaprezentowane w czwartek (14 sierpnia) na osobnych pokazach: Rogue o godzinie 15:20, a zaraz po nim Unity, o 15:35.


1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15, 16, 17

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
241
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza