Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Assassin's Creed Syndicate - zwiastun prezentujący bliźnięta Frye

Dodany 05-08-2015, 11:13 przez: Wega, komentarzy: 27

Różne metody działania, te same cele - tak w dużym skrócie można opisać Jacoba i Evie Frye, którzy walczą o lepszy byt dla klas robotniczych. Jacob woli działać bezpośrednio, Evie preferuje taktyczne podejście i skradanie się zamiast bezpośredniej walki, choć w razie potrzeby potrafi się bronić.

Do naszej galerii trafiły także nowe screeny i grafiki koncepcyjne z Assassin's Creed Syndicate. W rozszerzeniu newsa znajdziecie natomiast fragment rozgrywki, z Evie Frye w roli głównej. Zapraszamy do oglądania!


Assassin's Creed Syndicate - panel na San Diego Comic Con

Dodany 19-07-2015, 18:05 przez: Wega, komentarzy: 4

W miniony weekend fani, którzy zjawili się na Comic Conie, mogli wziąć udział w panelu poświęconym Assassin's Creed Syndicate. Oto wideo z tego wydarzenia:

Dzięki powyższemu nagraniu możemy zajrzeć za kulisy powstawania Assassin's Creed Syndicate. Paul Amos i Victoria Atkin, którzy grają rodzeństwo Frye, wyjaśniają, jak to jest być Mistrzem Asasynów i przywódcą przestępczego gangu. Dyrektor kreatywny, Marc-Alexis Cote, opowiada o rewolucji przemysłowej. Pojawia się też reżyser krótkiego filmu animowanego, F. Gary Gray.


Godzina rozgrywki w Assassin's Creed Syndicate

Dodany 17-07-2015, 20:20 przez: Wega, komentarzy: 18

Do premiery Assassin's Creed Syndicate pozostało jeszcze tylko trzy miesiące, ale grywalne demo było już dostępne podczas E3. Jeśli nie mieliście okazji wypróbować gry (a zapewne tylko nieliczni skorzystali z okazji), możecie obejrzeć nowe wideo z rozgrywki:

W przeciwieństwie do oficjalnych gameplayów, udostępnianych przez Ubisoft, powyższe wideo trwa nie kilka minut, a niemal godzinę. Już weekend, a zatem ze znalezieniem czasu na obejrzenie nie powinno być kłopotu.


Assassin's Creed Syndicate - krótki film animowany

Dodany 11-07-2015, 01:32 przez: Wega, komentarzy: 4

Zespół Assassin's Creed Syndicate i reżyser, Felix Gary Gray, nawiązali współpracę, której efektem jest poniższe wideo. Film prezentuje narodziny zorganizowanej grupy przestępczej w wiktoriańskim Londynie w roku 1868, którą dowodzi Jacob Frye i jego siostra Evie. Za rysunki odpowiada Pop Mhan, certyfikowany ilustrator komiksów LucasFilm.

Jeśli ciekawi was, w jaki sposób powstało powyższe wideo, obejrzyjcie film zza kulis, który znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Garść informacji o Assassin's Creed Chronicles

Dodany 02-04-2015, 17:03 przez: Wega, komentarzy: 17

Shao Jun

Wczoraj na twitch.tv odbył się stream poświęcony Assassin's Creed Chronicles: China. Chętni mogą nadal obejrzeć wideo, natomiast poniżej znajdziecie kilka ciekawostek o mechanice gry, opracowanych na jego podstawie:

  • zanim strażnik się obróci, nad jego głową pojawi się symbol, dzięki czemu gracze będą mogli zareagować z wyprzedzeniem,
  • w zależności, ile razy zostaniemy wykryci przez strażników, otrzymamy rangę Brązową, Srebrną lub Złotą; za niezabijanie nikogo - bonus "Cień", co przełoży się na punkty, za które można odblokować ulepszenia,
  • w dolnej lewej części ekranu będziemy mogli zobaczyć, jakimi narzędziami dysponuje Shao Jun,
  • w każdej misji będziemy chodzić po mapach 2D/2.5D,
  • pojawią się dodatkowe cele misji, będą one oznaczone na mapie,

Assassin's Creed Unity - wideo z rozgrywki

Dodany 20-02-2015, 18:27 przez: Wega, komentarzy: 9

Jeden z użytkowników Zakonu, MHawk, podjął się gigantycznego zadania - nagrywa filmy z Assassin's Creed Unity i udostępnia je na YouTube. Większość pracy jest już za nim - m.in. wątek główny, zagadki Nostradamusa, zagadki morderstw, paryskie opowieści czy misje odblokowywane za pomocą Companion App (teraz już dostępne dla wszystkich, po wydaniu patcha numer 5).

Tych z Was, którzy nie mogli zagrać z powodu dość wysokich wymagań gry, jak również tych, którzy szukają pomocy w przejściu konkretnych misji, zapraszamy do obejrzenia wideo z rozgrywki. Na stronie Zakonu udostępniamy dziś wątek główny i część misji pobocznych. Artykuł wkrótce zostanie uzupełniony o kolejne filmy.


Powstawanie Assassin's Creed Unity - część czwarta

Dodany 14-11-2014, 18:37 przez: Wega, komentarzy: 14

IGN opublikowało czwarty film poświęcony powstawaniu Assassin's Creed Unity. Twórcy opowiadają o trzech filarach gry - nawigacji, skradaniu i walce - i wyjaśniają, co zmienili w najnowszej odsłonie.

W skrócie - sporo zmian na lepsze. Do pełni szczęścia brakuje tylko jednego: płynnego działania gry...


Szermierka z udziałem twórców Assassin's Creed

Dodany 11-11-2014, 14:09 przez: Wega, komentarzy: 14

Po parkourowych wyczynach menadżerów społecznościowych, nadszedł moment, by przekonać się, jak poradziliby sobie, dzierżąc w dłoni broń białą. Po krótkiej rozgrzewce i opanowaniu kilku podstawowych ruchów, trener próbuje odeprzeć ich ataki.

Jak łatwo się domyślić, krótka lekcja to za mało by pokonać wyćwiczonego szermierza, mając nawet przewagę liczebną trzech do jednego. Arno, na szczęście, ma znacznie większą wprawę we władaniu bronią niż twórcy, którzy przedstawiają jego przygody...


Zwiastun premierowy Assassin's Creed Rogue i zapowiedź kolejnego streama

Dodany 10-11-2014, 18:24 przez: Wega, komentarzy: 26

Jutro Assassin's Creed Unity i Assassin's Creed Rogue zadebiutują w Ameryce Północnej. Kilka dni temu pojawił się zwiastun premierowy Unity, dziś nadszedł czas na wideo poświęcone Rogue.

Ubisoft przygotowuje także nowy, premierowy stream związany z obiema częściami serii, który rozpocznie się jutro (11 listopada) o godzinie 11:45 EST, czyli 17:45 w Polsce. Można go będzie obejrzeć na twitch.tv.


Twórz historię! - nowy zwiastun Assassin's Creed Unity

Dodany 07-11-2014, 19:22 przez: Wega, komentarzy: 52

Premiera Assassin's Creed Unity już niedługo, a to oznacza, że Ubisoft zasypuje nas materiałami. Dziś pojawił się kolejny zwiastun, tym razem zatytułowany "Make History", w którym nie tylko pokazano bohaterów gry, ale i graczy, którzy nimi sterują.

Ubisoft nie zapomniał też o fanach Assassin's Creed Rogue i przygotował stronę assassinscreedrogue.com, na której możecie przypomnieć sobie zabójstwa z poprzednich odsłon serii. Przekonajcie się, co mają do powiedzenia o śmierci poszczególnych osób Shaun Hastings i Melanie Lemay, a następnie przemyślcie - czy rzeczywiście ci wszyscy ludzie zasłużyli na los, jaki ich spotkał?


Zwiastun premierowy Assassin’s Creed Unity

Dodany 07-11-2014, 14:47 przez: Nesy, komentarzy: 12

Z okazji zbliżającej się premiery Assassin's Creed Unity, Ubisoft udostępnił nowy, ponad dwuminutowy zwiastun, prezentujący fragmenty rozgrywki przeplatane przemyśleniami głównego bohatera, Arno.

Gra ukaże się w Europie już za tydzień, 13 listopada, na PS4, XOne oraz PC.


Stream z Assassin's Creed Unity startuje 7 listopada o godzinie 18:00

Dodany 06-11-2014, 19:56 przez: Wega, komentarzy: 35

Bonusowy pakiet AC Unity

Jutro o godzinie 18:00 na twitch.tv rozpocznie się stream poświęcony Assassin's Creed Unity. Pierwsze trzy godziny będą stanowić wstęp do "dania głównego". O 21:00 wystartuje stream z rozgrywki, który potrwa do 3:00 rano.

Ubisoft zaprezentuje otwarty świat i system personalizacji, rozgrywkę w trybie single-player i w trybie współpracy, pokaże również dodatkową misję - Chemiczną Rewolucję. Nie zabraknie też Assassin's Creed Rogue. Na widzów czekają także inne atrakcje, takie jak możliwość zadania pytania twórcom i zgarnięcia upominków.

Ci, którzy zalogują się na stronie assassinscreed.ubi.com przez swoje konto Uplay, otrzymają przypomnienie na e-mail o streamie oraz kod (wysyłany w dniu premiery gry) umożliwiający odblokowanie pakietu American Prisoner Pack, który zawiera dodatkową misję, kaptur, rapier i pistolet.


Assassin's Creed Unity - zwiastun szczegółowy

Dodany 05-11-2014, 19:54 przez: Wega, komentarzy: 14

Ubisoft udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Unity. Zbliżająca się wielkimi krokami premiera to idealna okazja, by podsumować wszystko, czego do tej pory dowiedzieliśmy się o grze.

Na wideo zaprezentowano miejsce akcji gry, głównego bohatera, opowieść oraz nowości: tryb współpracy, o który fani prosili od lat, oraz anomalie czasowe, dzięki którym będziemy mogli m.in. wdrapać się na Wieżę Eiffla, która w czasach rewolucji francuskiej jeszcze nie była wybudowana.


Powstawanie Assassin's Creed Unity - część trzecia

Dodany 02-11-2014, 22:56 przez: Nesy, komentarzy: 25

Po dłuższej przerwie udostępniony został trzeci film z serii "Making of Assassin's Creed Unity", przygotowany przez portal IGN. Pokrótce omówiono w nim historię oraz dążenia Arno, wątek Asasynów i Templariuszy, a także tło historyczne, jakim dla najnowszej odsłony serii jest rewolucja francuska.

Ponadto wspomniano o budowaniu realistycznego, żyjącego Paryża - gromadzeniu materiałów na temat jego architektury, ówczesnego ubioru, wydarzeń - przy jednoczesnym różnicowaniu poszczególnych dzielnic oraz występujących w nich zadań pobocznych.

Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć, bądź zdążyli zapomnieć o czym traktowały poprzednie materiały, zapraszamy do zapoznania się z częścią pierwszą i drugą "Making of Assassin's Creed Unity".


Parkour w wykonaniu menadżerów społecznościowych

Dodany 31-10-2014, 22:55 przez: Wega, komentarzy: 17

W ramach weekendowej rozrywki na oficjalnym kanale Assassin's Creed ukazało się wideo, w którym Gabiel Graziani (UbiGabe) i Ariadne MacGillivray, menadżerowie społecznościowi, próbują swych sił w parkourze, naśladując ruchy Arno.

Przeskakiwanie przez przeszkody, wbieganie na ściany i skok wiary to tylko niektóre z wyzwań, jakim muszą stawić czoła. Do zwinności asasyna wszakże odrobinę im brakuje...


1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16, 17, 18

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
040
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza