Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Czego boi się Crawford Starrick?

Dodany 08-10-2015, 01:35 przez: Wega, komentarzy: 12

Crawford Starrick, Wielki Mistrz Templariuszy, który trzyma w żelaznym uścisku Londyn dzięki wsparciu gangu Blighters - czy taka osobistość boi się czegokolwiek? Oczywiście, powinien się bać asasynów, zwłaszcza Jacoba i Evie, ale to nie przed nimi ucieka na poniższym wideo.

A skoro mowa o gangach - dodaliśmy właśnie nowy artykuł poświęcony Gawronom, z którego dowiecie się, w jaki sposób członkowie gangu mogą pomóc Jacobowi i Evie i jakie ulepszenia można wykupić, by zaleźć za skórę Blighters i templariuszom.


6 miejsc, na które warto się wspiąć w Assassin's Creed Syndicate

Dodany 25-09-2015, 20:20 przez: Wega, komentarzy: 39

Znacie dobrze Londyn? Jeśli tak, to z pewnością wiecie, które miejsca warto odwiedzić i gdzie są najlepsze miejsca do wspinaczki. Poniższe wideo prezentuje sześć najciekawszych obiektów, które warto zobaczyć w grze.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie natomiast kolejne fragmenty rozgrywki - oczywiście, jeśli obawiacie się spoilerów i chcielibyście wszystko odkryć w grze sami, lepiej omijać wszelkiego typu gameplaye, których w miarę zbliżania się do premiery będzie coraz więcej.


Assassin's Creed Syndicate - zwiastun fabularny

Dodany 24-09-2015, 18:13 przez: Wega, komentarzy: 14

Ubisoft udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Syndicate, skupiający się na fabule gry. Gracze mogą dowiedzieć się m.in. więcej o antagonistach i tym, czym narazili się na gniew Jacoba i Evie. Spoilery (i błędy w tłumaczeniu) atakują!

Dobry humor na szczęście nie opuszcza naszych protagonistów. Jeśli w finalnej wersji gry Jacob rzeczywiście będzie miał równie kpiarskie podejście, jak na zwiastunie (a takie właśnie ma mieć), szybko stanie się moim ulubionym bohaterem.


Assassin's Creed Syndicate - poruszanie się po linach w rzeczywistości

Dodany 23-09-2015, 14:00 przez: Wega, komentarzy: 6

Ubisoft przygotował nowe materiały wideo z Assassin's Creed Syndicate - tym razem powiązane z miotaczem liny, nowym gadżetem, który pozwoli nam sprawniej przemieszczać się między budynkami w Londynie i błyskawicznie wdrapywać się na szczyty wysokich budowli. Paul Amos, który gra Jacoba Frye, oraz jeden z fanów Assassin's Creed, sprawdzają, jak wygląda wspinaczka i zjeżdżanie po linach w rzeczywistości.

Oczywiście, w prawdziwym życiu poruszanie się za pomocą lin nie jest ani proste, ani tak szybkie, jak w grze - nie warto zatem starać się powtarzać wyczynów Jacoba Frye. W rozszerzeniu newsa znajdziecie także drugi materiał, pokazujący kulisy powstawania powyższego filmu, oraz wideo, w którym Paul Amos odpowiada na kilka osobistych pytań.


The Dreadful Crimes - zwiastun misji dostępnych wyłącznie na PS4

Dodany 18-09-2015, 19:11 przez: Wega, komentarzy: 32

Tylko na PlayStation 4 w Assassin's Creed Syndicate będą dostępne dodatkowe misje - The Dreadful Crimes, w których nasze zadanie będzie polegało na odszukaniu morderców. Misje te będą przypominały tajemnicze morderstwa z Assassin's Creed Unity.

Jak wynika z powyższego zwiastuna, odszukanie winowajców nie zawsze będzie oczywiste, a wskazówki, jakie znajdziemy, mogą nie mieć sensu i wskazywać na zupełnie różne osoby.


Ubisoft zapowiada Season Pass do Assassin's Creed Syndicate z Kubą Rozpruwaczem

Dodany 15-09-2015, 12:30 przez: Wega, komentarzy: 43

Ubisoft ogłosił, że w DLC do Assassin's Creed Syndicate pojawi się postać, o którą gracze pytali od jakiegoś czasu - czyli Kuba Rozpruwacz. Akcja DLC będzie toczyć się 1888 roku, 20 lat po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Naszym zadaniem będzie pomóc inspektorowi Frederickowi Abberline'owi ze Scotland Yardu w schwytaniu przestępcy.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie kolejne informacje o dodatkowej zawartości w Season Passie.


Assassin's Creed Syndicate - dramatyczna scena z pociągiem

Dodany 14-09-2015, 12:23 przez: Wega, komentarzy: 26

Serwis IGN opublikował kolejny fragment rozgrywki z Jacobem Frye. Bohater ma pozbyć się pewnego templariusza - wchodzi zatem do fabryki i, nie starając się nawet kryć, wdaje się w walkę z każdym napotkanym przeciwnikiem. Scenę zabójstwa wycięto, więc bez obaw - nie będzie spoilerów.

Po zabiciu celu Jacob przedostaje się na dach pociągu, gdzie zaczynają go ścigać templariusze. Pokonuje ich bez trudu, ale sprytni przeciwnicy postanawiają go zabić w inny sposób: kierując pociąg na niewłaściwy tor...


Assassin's Creed Syndicate - wycieczka po Londynie

Dodany 01-09-2015, 18:16 przez: Wega, komentarzy: 25

Ubisoft udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Syndicate. Tym razem wideo skupia się nie na bohaterach i ich umiejętnościach walki lub skradania, lecz na mieście, w którym będzie toczyć się akcja gry. Oto Londyn z czasów rewolucji przemysłowej- od Whitechapel po Westminster i od City of London po Southwark.


Darwin i Dickens - zwiastun dodatkowych misji dodawanych do pre-orderów

Dodany 26-08-2015, 14:44 przez: Wega, komentarzy: 26

Tradycją już jest, że do gier dodawane są bonusy dla osób, które zamawiają je w pre-orderze. Nie inaczej jest w przypadku Assassin's Creed Syndicate. Gracze, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty przedsprzedaży, otrzymają dwie misje ze znanymi osobistościami - Dickensem i Darwinem.

Konspiracja Darwina i Dickensa to dwa dodatkowe zadania związane z najznamienitszymi myślicielami ery wiktoriańskiej. Naszym zadaniem jest obronić Karola Darwina przed prześladowcami gotowymi zabić naukowca.


Assassin's Creed Syndicate - trzeci fragment rozgrywki

Dodany 07-08-2015, 12:57 przez: Wega, komentarzy: 74

Podczas tegorocznych targów Gamescom gracze mieli okazję po raz pierwszy zagrać jako Evie Frye. Tym, którzy nie mogli osobiście zjawić się na imprezie, pozostaje obejrzenie wideo - Ubisoft udostępnił trzeci fragment rozgrywki, z nową protagonistką w roli głównej.

Firma przygotowała także stronę Assassin's Creed Council, gdzie fani znajdą wieści o grze, trailery czy fan-arty. Jest też sekcja, w której można zbierać punkty i odznaki za aktywność. Strona umożliwia dzielenie się ze znajomymi newsami, głosowanie na zawartość udostępnianą przez innych fanów itp. Najaktywniejsi (30 osób w roku) będą mieli szansę zostać VIP-ami i np. otrzymać zaproszenie na specjalne zdarzenia czy odwiedzić studia Ubisoftu.


Assassin's Creed Syndicate - zwiastun prezentujący bliźnięta Frye

Dodany 05-08-2015, 11:13 przez: Wega, komentarzy: 27

Różne metody działania, te same cele - tak w dużym skrócie można opisać Jacoba i Evie Frye, którzy walczą o lepszy byt dla klas robotniczych. Jacob woli działać bezpośrednio, Evie preferuje taktyczne podejście i skradanie się zamiast bezpośredniej walki, choć w razie potrzeby potrafi się bronić.

Do naszej galerii trafiły także nowe screeny i grafiki koncepcyjne z Assassin's Creed Syndicate. W rozszerzeniu newsa znajdziecie natomiast fragment rozgrywki, z Evie Frye w roli głównej. Zapraszamy do oglądania!


Assassin's Creed Syndicate - panel na San Diego Comic Con

Dodany 19-07-2015, 18:05 przez: Wega, komentarzy: 4

W miniony weekend fani, którzy zjawili się na Comic Conie, mogli wziąć udział w panelu poświęconym Assassin's Creed Syndicate. Oto wideo z tego wydarzenia:

Dzięki powyższemu nagraniu możemy zajrzeć za kulisy powstawania Assassin's Creed Syndicate. Paul Amos i Victoria Atkin, którzy grają rodzeństwo Frye, wyjaśniają, jak to jest być Mistrzem Asasynów i przywódcą przestępczego gangu. Dyrektor kreatywny, Marc-Alexis Cote, opowiada o rewolucji przemysłowej. Pojawia się też reżyser krótkiego filmu animowanego, F. Gary Gray.


Godzina rozgrywki w Assassin's Creed Syndicate

Dodany 17-07-2015, 20:20 przez: Wega, komentarzy: 18

Do premiery Assassin's Creed Syndicate pozostało jeszcze tylko trzy miesiące, ale grywalne demo było już dostępne podczas E3. Jeśli nie mieliście okazji wypróbować gry (a zapewne tylko nieliczni skorzystali z okazji), możecie obejrzeć nowe wideo z rozgrywki:

W przeciwieństwie do oficjalnych gameplayów, udostępnianych przez Ubisoft, powyższe wideo trwa nie kilka minut, a niemal godzinę. Już weekend, a zatem ze znalezieniem czasu na obejrzenie nie powinno być kłopotu.


Assassin's Creed Syndicate - krótki film animowany

Dodany 11-07-2015, 01:32 przez: Wega, komentarzy: 4

Zespół Assassin's Creed Syndicate i reżyser, Felix Gary Gray, nawiązali współpracę, której efektem jest poniższe wideo. Film prezentuje narodziny zorganizowanej grupy przestępczej w wiktoriańskim Londynie w roku 1868, którą dowodzi Jacob Frye i jego siostra Evie. Za rysunki odpowiada Pop Mhan, certyfikowany ilustrator komiksów LucasFilm.

Jeśli ciekawi was, w jaki sposób powstało powyższe wideo, obejrzyjcie film zza kulis, który znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Garść informacji o Assassin's Creed Chronicles

Dodany 02-04-2015, 17:03 przez: Wega, komentarzy: 17

Shao Jun

Wczoraj na twitch.tv odbył się stream poświęcony Assassin's Creed Chronicles: China. Chętni mogą nadal obejrzeć wideo, natomiast poniżej znajdziecie kilka ciekawostek o mechanice gry, opracowanych na jego podstawie:

  • zanim strażnik się obróci, nad jego głową pojawi się symbol, dzięki czemu gracze będą mogli zareagować z wyprzedzeniem,
  • w zależności, ile razy zostaniemy wykryci przez strażników, otrzymamy rangę Brązową, Srebrną lub Złotą; za niezabijanie nikogo - bonus "Cień", co przełoży się na punkty, za które można odblokować ulepszenia,
  • w dolnej lewej części ekranu będziemy mogli zobaczyć, jakimi narzędziami dysponuje Shao Jun,
  • w każdej misji będziemy chodzić po mapach 2D/2.5D,
  • pojawią się dodatkowe cele misji, będą one oznaczone na mapie,

1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15, 16, 17

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
080
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza