Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Pierwsze 14 minut z Assassin's Creed Chronicles: Russia

Dodany 08-02-2016, 19:17 przez: Wega, komentarzy: 5

Już jutro debiutuje trzecia odsłona serii Assassin's Creed Chronicles, nosząca podtytuł Russia. W grze pokierujemy Nikolaiem Orelovem, znanym z komiksów The Fall i The Chain. Jeśli nie obawiacie się spoilerów, obejrzyjcie pierwsze 14 minut z gry:

Assassin's Creed Chronicles: Russia to ostatnia już odsłona serii skradanek 2,5D, przygotowanej przez studio Climax. 9 lutego ukaże się także wersja pudełkowa AC Chronicles, zawierająca wszystkie części - China, India i Russia.


Zwiastun premierowy Assassin's Creed Chronicles: India

Dodany 13-01-2016, 16:04 przez: Wega, komentarzy: 18

Długo oczekiwane Assassin's Creed Chronicles: India zadebiutowało wreszcie na PC, PS4 i Xboksie One. Z tej okazji Ubisoft opublikował zwiastun premierowy:

Arbaaz Mir musi pracować dla Bractwa Asasynów, a jednocześnie chronić swą ukochaną, księżniczkę Pyarę Kaur. Bohater przysięga, że nic go nie zmusi do wyboru między miłością a obowiązkami. Czy zdoła wypełnić oba zadania?


5 utworów muzycznych z dodatku Kuba Rozpruwacz

Dodany 17-12-2015, 15:09 przez: Wega, komentarzy: 13

Na kanale Ubi LOUD na YouTube pojawiły się utwory muzyczne z dodatku Kuba Rozpruwacz do Assassin's Creed Syndicate. Muzykę skomponował Bear McCreary, który jest fanem serii Assassin's Creed.

Bear McCreary pisze:

Assassin's Creed Syndicate – Kuba Rozpruwacz było dla mnie wspaniałą okazją, by stworzyć najbardziej szaloną, agresywną muzykę w całym mym dorobku, jak również wykorzystać zupełnie nowe dźwięki, dzięki którym poszerzyłem swoje granice. Dziękuję również za szansę wykazania się w niewielkim zakątku uniwersum Assassin's Creed, którego jestem fanem od lat.

Zainteresowanych pracą kompozytora, zapraszamy na stronę bearmccreary.com, gdzie znajdziecie informacje o poszczególnych motywach.


Assassin's Creed Syndicate – zwiastun VR Kuby Rozpruwacza

Dodany 15-12-2015, 13:01 przez: Wega, komentarzy: 14

Z okazji premiery dodatku Kuba Rozpruwacz do Assassin's Creed Syndicate, Ubisoft przygotował nowy zwiastun, prezentujący nieuchwytnego, seryjnego mordercę, który drwi sobie z wysiłków policji. Jego następnym celem jest Evie Frye...

Powyższy zwiastun został przygotowany z myślą o urządzeniach mobilnych oraz zestawach wirtualnej rzeczywistości - stąd w jego nazwie znalazło się "360°"​. Dodatkowo, Ubisoft zamieścił w nim kilka Easter Eggów. Z kolei do naszej galerii trafiło osiem nowych grafik z dodatku.


Kuba Rozpruwacz - zwiastun dodatku

Dodany 10-12-2015, 17:25 przez: Wega, komentarzy: 23

Premiera dodatku do Assassin's Creed Syndicate - Kuba Rozpruwacz - zbliża się wielkimi krokami. Na konsolach ukaże się on 15 grudnia, zaś posiadacze PC poczekają do 22 grudnia. Z tej okazji Ubisoft udostępnił nowy zwiastun:

Popełniając swoje najbardziej brutalne i odrażające morderstwo „Kuba Rozpruwacz” rozpoczyna reżim terroru przerażając cały Londyn i zagrażając istnieniu Bractwa Asasynów. Scotland Yard zawiódł, czas więc, by Mistrz Asasynów wyszedł z cienia i rozpoczął niebezpieczną grę w kotka i myszkę...

Wideorecenzja Assassin's Creed Syndicate

Dodany 07-11-2015, 14:53 przez: Wega, komentarzy: 7

W tym roku, zamiast standardowej ściany tekstu, mamy dla was recenzję Assassin's Creed Syndicate w formie wideo, którą przygotował Pan_Mateusz. Po wielu latach istnienia serii AC zdążyliśmy już odwiedzić rozmaite miejsca - Ziemię Świętą, renesansowe Włochy, Konstantynopol, Boston, Nowy Jork i Pogranicze w Stanach Zjednoczonych, słoneczne Karaiby i Paryż - by wymienić tylko te najważniejsze. Tym razem przenosimy się do XIX-wiecznego Londynu.

Czy najnowsza część jest warta uwagi, czy też po tylu latach istnienia serii nie może zaoferować fanom niczego ciekawego? Okazuje się, że warto sięgnąć po Assassin's Creed Syndicate, by poznać przygody zabawnego zawadiaki Jacoba Frye i jego bliźniaczej siostry, mistrzyni skradania, Evie, którzy sprzeciwiają się Templariuszom trzymającym Londyn w żelaznym uścisku. Więcej dowiecie się, oglądając wideorecenzję!


Assassin's Creed Syndicate Medley

Dodany 03-11-2015, 13:16 przez: Wega, komentarzy: 13

To nie jest po prostu kolejny, fanowski materiał z cosplayem. Na wideo gra Taylor Davis, amerykańska skrzypaczka, i Salome Scheidegger (pianino). W filmie pojawia się Austin Wintory - kompozytor muzyki do Assassin's Creed Syndicate - oraz Victoria Atkin, która zagrała Evie Frye. Zapraszamy do oglądania!


Assassin's Creed Syndicate debiutuje na PS4 i Xboksie One

Dodany 23-10-2015, 20:26 przez: Wega, komentarzy: 38

Assassin's Creed Syndicate trafiło dziś oficjalnie na PS4 i Xboksa One (na PC ukaże się dopiero 19 listopada). Część osób zaczęła już wyzwalanie Londynu, inni jeszcze czekają na swój egzemplarz, jeszcze inni wahają się przed zakupem, jako że recenzje bywają raczej mieszane. Jedni chwalą najnowszą część serii, inni mają dość tematyki Assassin's Creed i woleliby odpocząć od niej przez dłużej niż rok. Jednak średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 77 (PS4) i 80 (XOne), a zatem jest naprawdę dobrze!

Z okazji premiery, na UbiBlogu przygotowano nowy artykuł, poświęcony zadaniom dodatkowym, których wykonywanie pozwoli przejmować kontrolę nad Londynem i zapewni nam niezłe dochody. Tłumaczenie znajdziecie na naszej stronie pod adresem Zadania poboczne. Natomiast w dziale Trailery znajdziecie cztery nowe materiały wideo ze wskazówkami dotyczącymi skradania się, walki, zadań dodatkowych i rozwoju bohaterów. Z kolei w galerii czeka na was sporo nowych screenów.


Premiera Assassin's Creed Syndicate uczczona trzema zwiastunami

Dodany 22-10-2015, 14:22 przez: Wega, komentarzy: 25

Zwiastuny premierowe stały się standardem. Ubisoft poszedł jednak o krok naprzód, przygotowując nie jeden, a trzy materiały wideo: jeden poświęcony Jacobowi, drugi Evie, trzeci ukazujący wszystko, co musimy wiedzieć o gangach.

Jak dotąd w wersji polskiej udostępniono tylko trailer premierowy Jacoba i Evie - ostatnie wideo podmienimy, gdy tylko pojawi się w języku polskim. Znajdziecie je w rozszerzeniu newsa.


Dzielnice Londynu - wideoprzewodnik po świecie asasynów

Dodany 18-10-2015, 21:34 przez: Pan_Mateusz, komentarzy: 20

W sieci pojawiły się kolejne materiały promujące Assassin's Creed: Syndicate. Tym razem jednak nie dane nam jest oglądać gangów, zakonu czy też postaci przeniesionych z kart historii, a Londyn w całej swej okazałości. Jednak ukazany jest on nie tylko jako miasto, ale co najważniejsze – jako żywy organizm jednoczący zarówno technologiczną rewolucję jak i życie codzienne mieszkańców.

Para, doki, gorzałka, cmentarze, napaści czy bawiące się dzieci to tylko część tego wielkiego mechanizmu. Z jednej strony życie przemysłowe, z drugiej zaś nocne zabawy zakrapiane alkoholem tak bardzo oddalone od konfliktu na linii Asasyni vs Templariusze. Wszystkie materiały przypominają swą formą wideoklip do zawartych w nich utworach i stanowią coś na kształt trafnej widokówki z wycieczki po XIX wiecznym Londynie.

Po resztę materiałów zapraszamy do działu Trailery, gdzie znajdziecie także trzy nowe utwory muzyczne Austina Wintory'ego: The Assassin Two-Step, Death Is Now a Welcome Guest oraz Waltzing on Rooftops and Cobblestones.


Assassin's Creed Syndicate - postacie historyczne

Dodany 13-10-2015, 18:37 przez: Wega, komentarzy: 19

W Assassin's Creed Syndicate pojawi się sporo postaci znanych z kart historii. Wśród nich nie zabraknie takich osobistości, jak Alexander Graham Bell - szkocki inżynier, który wynalazł telefon i inne cuda techniki; Karol Marks - autor Manifestu Komunistycznego; Charles Darwin - ojciec teorii ewolucji; Charles Dickens, który w swych powieściach (m.in. Oliwier Twist) przedstawił sytuację biedoty; czy Florence Nightingale - pielęgniarka. W grze spotkamy także samą królową Wiktorię, która sprawowała rządy przez 64 lata. Czas jej panowania został nazwany epoką wiktoriańską.

Jaki związek z tymi osobistościami mają nasi protagoniści, Jacob i Evie? Przekonajcie się, oglądając powyższy trailer!

W rozszerzeniu newsa znajdziecie natomiast kolejną reklamę TV, na której pokazano Jacoba i jego gang, który postanawia coś zrobić z tragiczną sytuacją klasy robotniczej w Londynie i walczyć z uciskiem.


Czego boi się Crawford Starrick?

Dodany 08-10-2015, 01:35 przez: Wega, komentarzy: 12

Crawford Starrick, Wielki Mistrz Templariuszy, który trzyma w żelaznym uścisku Londyn dzięki wsparciu gangu Blighters - czy taka osobistość boi się czegokolwiek? Oczywiście, powinien się bać asasynów, zwłaszcza Jacoba i Evie, ale to nie przed nimi ucieka na poniższym wideo.

A skoro mowa o gangach - dodaliśmy właśnie nowy artykuł poświęcony Gawronom, z którego dowiecie się, w jaki sposób członkowie gangu mogą pomóc Jacobowi i Evie i jakie ulepszenia można wykupić, by zaleźć za skórę Blighters i templariuszom.


6 miejsc, na które warto się wspiąć w Assassin's Creed Syndicate

Dodany 25-09-2015, 20:20 przez: Wega, komentarzy: 39

Znacie dobrze Londyn? Jeśli tak, to z pewnością wiecie, które miejsca warto odwiedzić i gdzie są najlepsze miejsca do wspinaczki. Poniższe wideo prezentuje sześć najciekawszych obiektów, które warto zobaczyć w grze.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie natomiast kolejne fragmenty rozgrywki - oczywiście, jeśli obawiacie się spoilerów i chcielibyście wszystko odkryć w grze sami, lepiej omijać wszelkiego typu gameplaye, których w miarę zbliżania się do premiery będzie coraz więcej.


Assassin's Creed Syndicate - zwiastun fabularny

Dodany 24-09-2015, 18:13 przez: Wega, komentarzy: 14

Ubisoft udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Syndicate, skupiający się na fabule gry. Gracze mogą dowiedzieć się m.in. więcej o antagonistach i tym, czym narazili się na gniew Jacoba i Evie. Spoilery (i błędy w tłumaczeniu) atakują!

Dobry humor na szczęście nie opuszcza naszych protagonistów. Jeśli w finalnej wersji gry Jacob rzeczywiście będzie miał równie kpiarskie podejście, jak na zwiastunie (a takie właśnie ma mieć), szybko stanie się moim ulubionym bohaterem.


Assassin's Creed Syndicate - poruszanie się po linach w rzeczywistości

Dodany 23-09-2015, 14:00 przez: Wega, komentarzy: 6

Ubisoft przygotował nowe materiały wideo z Assassin's Creed Syndicate - tym razem powiązane z miotaczem liny, nowym gadżetem, który pozwoli nam sprawniej przemieszczać się między budynkami w Londynie i błyskawicznie wdrapywać się na szczyty wysokich budowli. Paul Amos, który gra Jacoba Frye, oraz jeden z fanów Assassin's Creed, sprawdzają, jak wygląda wspinaczka i zjeżdżanie po linach w rzeczywistości.

Oczywiście, w prawdziwym życiu poruszanie się za pomocą lin nie jest ani proste, ani tak szybkie, jak w grze - nie warto zatem starać się powtarzać wyczynów Jacoba Frye. W rozszerzeniu newsa znajdziecie także drugi materiał, pokazujący kulisy powstawania powyższego filmu, oraz wideo, w którym Paul Amos odpowiada na kilka osobistych pytań.


1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16, 17, 18

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
110
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: