Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Assassin's Creed Syndicate Medley

Dodany 03-11-2015, 13:16 przez: Wega, komentarzy: 13

To nie jest po prostu kolejny, fanowski materiał z cosplayem. Na wideo gra Taylor Davis, amerykańska skrzypaczka, i Salome Scheidegger (pianino). W filmie pojawia się Austin Wintory - kompozytor muzyki do Assassin's Creed Syndicate - oraz Victoria Atkin, która zagrała Evie Frye. Zapraszamy do oglądania!


Assassin's Creed Syndicate debiutuje na PS4 i Xboksie One

Dodany 23-10-2015, 20:26 przez: Wega, komentarzy: 38

Assassin's Creed Syndicate trafiło dziś oficjalnie na PS4 i Xboksa One (na PC ukaże się dopiero 19 listopada). Część osób zaczęła już wyzwalanie Londynu, inni jeszcze czekają na swój egzemplarz, jeszcze inni wahają się przed zakupem, jako że recenzje bywają raczej mieszane. Jedni chwalą najnowszą część serii, inni mają dość tematyki Assassin's Creed i woleliby odpocząć od niej przez dłużej niż rok. Jednak średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 77 (PS4) i 80 (XOne), a zatem jest naprawdę dobrze!

Z okazji premiery, na UbiBlogu przygotowano nowy artykuł, poświęcony zadaniom dodatkowym, których wykonywanie pozwoli przejmować kontrolę nad Londynem i zapewni nam niezłe dochody. Tłumaczenie znajdziecie na naszej stronie pod adresem Zadania poboczne. Natomiast w dziale Trailery znajdziecie cztery nowe materiały wideo ze wskazówkami dotyczącymi skradania się, walki, zadań dodatkowych i rozwoju bohaterów. Z kolei w galerii czeka na was sporo nowych screenów.


Premiera Assassin's Creed Syndicate uczczona trzema zwiastunami

Dodany 22-10-2015, 14:22 przez: Wega, komentarzy: 25

Zwiastuny premierowe stały się standardem. Ubisoft poszedł jednak o krok naprzód, przygotowując nie jeden, a trzy materiały wideo: jeden poświęcony Jacobowi, drugi Evie, trzeci ukazujący wszystko, co musimy wiedzieć o gangach.

Jak dotąd w wersji polskiej udostępniono tylko trailer premierowy Jacoba i Evie - ostatnie wideo podmienimy, gdy tylko pojawi się w języku polskim. Znajdziecie je w rozszerzeniu newsa.


Dzielnice Londynu - wideoprzewodnik po świecie asasynów

Dodany 18-10-2015, 21:34 przez: Pan_Mateusz, komentarzy: 20

W sieci pojawiły się kolejne materiały promujące Assassin's Creed: Syndicate. Tym razem jednak nie dane nam jest oglądać gangów, zakonu czy też postaci przeniesionych z kart historii, a Londyn w całej swej okazałości. Jednak ukazany jest on nie tylko jako miasto, ale co najważniejsze – jako żywy organizm jednoczący zarówno technologiczną rewolucję jak i życie codzienne mieszkańców.

Para, doki, gorzałka, cmentarze, napaści czy bawiące się dzieci to tylko część tego wielkiego mechanizmu. Z jednej strony życie przemysłowe, z drugiej zaś nocne zabawy zakrapiane alkoholem tak bardzo oddalone od konfliktu na linii Asasyni vs Templariusze. Wszystkie materiały przypominają swą formą wideoklip do zawartych w nich utworach i stanowią coś na kształt trafnej widokówki z wycieczki po XIX wiecznym Londynie.

Po resztę materiałów zapraszamy do działu Trailery, gdzie znajdziecie także trzy nowe utwory muzyczne Austina Wintory'ego: The Assassin Two-Step, Death Is Now a Welcome Guest oraz Waltzing on Rooftops and Cobblestones.


Assassin's Creed Syndicate - postacie historyczne

Dodany 13-10-2015, 18:37 przez: Wega, komentarzy: 19

W Assassin's Creed Syndicate pojawi się sporo postaci znanych z kart historii. Wśród nich nie zabraknie takich osobistości, jak Alexander Graham Bell - szkocki inżynier, który wynalazł telefon i inne cuda techniki; Karol Marks - autor Manifestu Komunistycznego; Charles Darwin - ojciec teorii ewolucji; Charles Dickens, który w swych powieściach (m.in. Oliwier Twist) przedstawił sytuację biedoty; czy Florence Nightingale - pielęgniarka. W grze spotkamy także samą królową Wiktorię, która sprawowała rządy przez 64 lata. Czas jej panowania został nazwany epoką wiktoriańską.

Jaki związek z tymi osobistościami mają nasi protagoniści, Jacob i Evie? Przekonajcie się, oglądając powyższy trailer!

W rozszerzeniu newsa znajdziecie natomiast kolejną reklamę TV, na której pokazano Jacoba i jego gang, który postanawia coś zrobić z tragiczną sytuacją klasy robotniczej w Londynie i walczyć z uciskiem.


Czego boi się Crawford Starrick?

Dodany 08-10-2015, 01:35 przez: Wega, komentarzy: 12

Crawford Starrick, Wielki Mistrz Templariuszy, który trzyma w żelaznym uścisku Londyn dzięki wsparciu gangu Blighters - czy taka osobistość boi się czegokolwiek? Oczywiście, powinien się bać asasynów, zwłaszcza Jacoba i Evie, ale to nie przed nimi ucieka na poniższym wideo.

A skoro mowa o gangach - dodaliśmy właśnie nowy artykuł poświęcony Gawronom, z którego dowiecie się, w jaki sposób członkowie gangu mogą pomóc Jacobowi i Evie i jakie ulepszenia można wykupić, by zaleźć za skórę Blighters i templariuszom.


6 miejsc, na które warto się wspiąć w Assassin's Creed Syndicate

Dodany 25-09-2015, 20:20 przez: Wega, komentarzy: 39

Znacie dobrze Londyn? Jeśli tak, to z pewnością wiecie, które miejsca warto odwiedzić i gdzie są najlepsze miejsca do wspinaczki. Poniższe wideo prezentuje sześć najciekawszych obiektów, które warto zobaczyć w grze.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie natomiast kolejne fragmenty rozgrywki - oczywiście, jeśli obawiacie się spoilerów i chcielibyście wszystko odkryć w grze sami, lepiej omijać wszelkiego typu gameplaye, których w miarę zbliżania się do premiery będzie coraz więcej.


Assassin's Creed Syndicate - zwiastun fabularny

Dodany 24-09-2015, 18:13 przez: Wega, komentarzy: 14

Ubisoft udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Syndicate, skupiający się na fabule gry. Gracze mogą dowiedzieć się m.in. więcej o antagonistach i tym, czym narazili się na gniew Jacoba i Evie. Spoilery (i błędy w tłumaczeniu) atakują!

Dobry humor na szczęście nie opuszcza naszych protagonistów. Jeśli w finalnej wersji gry Jacob rzeczywiście będzie miał równie kpiarskie podejście, jak na zwiastunie (a takie właśnie ma mieć), szybko stanie się moim ulubionym bohaterem.


Assassin's Creed Syndicate - poruszanie się po linach w rzeczywistości

Dodany 23-09-2015, 14:00 przez: Wega, komentarzy: 6

Ubisoft przygotował nowe materiały wideo z Assassin's Creed Syndicate - tym razem powiązane z miotaczem liny, nowym gadżetem, który pozwoli nam sprawniej przemieszczać się między budynkami w Londynie i błyskawicznie wdrapywać się na szczyty wysokich budowli. Paul Amos, który gra Jacoba Frye, oraz jeden z fanów Assassin's Creed, sprawdzają, jak wygląda wspinaczka i zjeżdżanie po linach w rzeczywistości.

Oczywiście, w prawdziwym życiu poruszanie się za pomocą lin nie jest ani proste, ani tak szybkie, jak w grze - nie warto zatem starać się powtarzać wyczynów Jacoba Frye. W rozszerzeniu newsa znajdziecie także drugi materiał, pokazujący kulisy powstawania powyższego filmu, oraz wideo, w którym Paul Amos odpowiada na kilka osobistych pytań.


The Dreadful Crimes - zwiastun misji dostępnych wyłącznie na PS4

Dodany 18-09-2015, 19:11 przez: Wega, komentarzy: 32

Tylko na PlayStation 4 w Assassin's Creed Syndicate będą dostępne dodatkowe misje - The Dreadful Crimes, w których nasze zadanie będzie polegało na odszukaniu morderców. Misje te będą przypominały tajemnicze morderstwa z Assassin's Creed Unity.

Jak wynika z powyższego zwiastuna, odszukanie winowajców nie zawsze będzie oczywiste, a wskazówki, jakie znajdziemy, mogą nie mieć sensu i wskazywać na zupełnie różne osoby.


Ubisoft zapowiada Season Pass do Assassin's Creed Syndicate z Kubą Rozpruwaczem

Dodany 15-09-2015, 12:30 przez: Wega, komentarzy: 43

Ubisoft ogłosił, że w DLC do Assassin's Creed Syndicate pojawi się postać, o którą gracze pytali od jakiegoś czasu - czyli Kuba Rozpruwacz. Akcja DLC będzie toczyć się 1888 roku, 20 lat po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Naszym zadaniem będzie pomóc inspektorowi Frederickowi Abberline'owi ze Scotland Yardu w schwytaniu przestępcy.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie kolejne informacje o dodatkowej zawartości w Season Passie.


Assassin's Creed Syndicate - dramatyczna scena z pociągiem

Dodany 14-09-2015, 12:23 przez: Wega, komentarzy: 26

Serwis IGN opublikował kolejny fragment rozgrywki z Jacobem Frye. Bohater ma pozbyć się pewnego templariusza - wchodzi zatem do fabryki i, nie starając się nawet kryć, wdaje się w walkę z każdym napotkanym przeciwnikiem. Scenę zabójstwa wycięto, więc bez obaw - nie będzie spoilerów.

Po zabiciu celu Jacob przedostaje się na dach pociągu, gdzie zaczynają go ścigać templariusze. Pokonuje ich bez trudu, ale sprytni przeciwnicy postanawiają go zabić w inny sposób: kierując pociąg na niewłaściwy tor...


Assassin's Creed Syndicate - wycieczka po Londynie

Dodany 01-09-2015, 18:16 przez: Wega, komentarzy: 25

Ubisoft udostępnił nowy zwiastun Assassin's Creed Syndicate. Tym razem wideo skupia się nie na bohaterach i ich umiejętnościach walki lub skradania, lecz na mieście, w którym będzie toczyć się akcja gry. Oto Londyn z czasów rewolucji przemysłowej- od Whitechapel po Westminster i od City of London po Southwark.


Darwin i Dickens - zwiastun dodatkowych misji dodawanych do pre-orderów

Dodany 26-08-2015, 14:44 przez: Wega, komentarzy: 26

Tradycją już jest, że do gier dodawane są bonusy dla osób, które zamawiają je w pre-orderze. Nie inaczej jest w przypadku Assassin's Creed Syndicate. Gracze, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty przedsprzedaży, otrzymają dwie misje ze znanymi osobistościami - Dickensem i Darwinem.

Konspiracja Darwina i Dickensa to dwa dodatkowe zadania związane z najznamienitszymi myślicielami ery wiktoriańskiej. Naszym zadaniem jest obronić Karola Darwina przed prześladowcami gotowymi zabić naukowca.


Assassin's Creed Syndicate - trzeci fragment rozgrywki

Dodany 07-08-2015, 12:57 przez: Wega, komentarzy: 74

Podczas tegorocznych targów Gamescom gracze mieli okazję po raz pierwszy zagrać jako Evie Frye. Tym, którzy nie mogli osobiście zjawić się na imprezie, pozostaje obejrzenie wideo - Ubisoft udostępnił trzeci fragment rozgrywki, z nową protagonistką w roli głównej.

Firma przygotowała także stronę Assassin's Creed Council, gdzie fani znajdą wieści o grze, trailery czy fan-arty. Jest też sekcja, w której można zbierać punkty i odznaki za aktywność. Strona umożliwia dzielenie się ze znajomymi newsami, głosowanie na zawartość udostępnianą przez innych fanów itp. Najaktywniejsi (30 osób w roku) będą mieli szansę zostać VIP-ami i np. otrzymać zaproszenie na specjalne zdarzenia czy odwiedzić studia Ubisoftu.


1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16, 17, 18

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
040
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza