Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Ilość zamówień na Brotherhood bije rekordy!

Dodany 19-10-2010, 16:51 przez: Wega, komentarzy: 16

I nic dziwnego - gra zapowiada się świetnie. Twórcy nie zamierzają powtarzać błędów z wcześniejszych części, lecz inwestują, by marka stawała się coraz lepsza.

Tony Key, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Ubisoft powiedział: Assassin's Creed Brotherhood jest zapowiadany przez prasę jako gra, zapewniająca zarówno w singlu, jak i multiplayerze, niepowtarzalne doznania. Konsumenci już nie mogą się doczekać premiery, czego najlepszym dowodem jest rekordowa liczba zamówień pre-order a także sukces bety trybu multiplayer. Z niecierpliwością wyczekujemy momentu, w którym oddamy w ręce graczy doświadczenia, których nigdy nie zapomną.

Z pewnością czeka nas wiele godzin świetnej zabawy. Niektórzy mieli już okazję poczuć przedsmak gry, której premiera na konsole już za miesiąc. O swoich wrażeniach z beta-testów opowiedzieli Aramilllion i Malhavoc, ich recenzję możecie przeczytać tutaj.


Recenzja bety Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 07-10-2010, 21:55 przez: Wega, komentarzy: 0

Dziś na naszej stronie pojawiła się recenzja bety Assassin's Creed: Brotherhood autorstwa Pleiades. Czy rzeczywiście ci, którzy nie mają okazji zapoznać się z rozgrywką przed premierą, mają czego żałować, czy też po wielu zachwytach nad grą na różnych serwisach przyszedł czas na szczerość i spojrzenie z dystansu? Gorąco zachęcam do zapoznania się z recenzją i wyrażenia swojej własnej opinii.


Trzeci fragment Assassin's Creed: Renesans oraz fragmenty audiobooka

Dodany 04-10-2010, 16:18 przez: Lambert, komentarzy: 8

Dzisiaj publikujemy kolejny, trzeci fragment powieści Assassin's Creed Renesans. Nosi on nazwę Cristina Calfucci. Zapraszamy do czytania!

Dodatkowo na naszym serwerze pojawiły trzy fragmenty wersji czytanej owej powieści. Ściągnąć można je stąd.

Na marginesie warto przypomnieć, że od dzisiaj każdy posiadacz PS3 z dostępem do Internetu oraz klucza do bety AC: Brotherhood może ją ściągać i grać. Różne przydatne informacje można znaleźć w dziale "Assassin's Creed: Brotherhood Multiplayer" na naszej stronie. Zachęcamy do grania i dzielenia się wrażeniami!


Kilka nowości...

Dodany 24-06-2010, 20:54 przez: Wega, komentarzy: 5

Zapraszam do obejrzenia nowych rysunków w galerii fanów, stworzonych przez nowe użytkowniczki - Anzę i alessandrę_auditore. Dziękuję CristoV za wykonanie kilku tapet, które można obejrzeć i pobrać z galerii ZAC.

Również dostępny jest już 3 rozdział książki "Asasyni z Alamutu".

Uaktualnienie: Ostatni rozdział i epilog już dostępne!


Podsumowanie

Dodany 24-03-2010, 03:39 przez: Wega, komentarzy: 18

Kończy się kolejny etap w Zakonie Assassin's Creed. Po wyjściu drugiej części gry nadszedł czas na podsumowanie dotychczasowych wiadomości. W Kalendarium Lamb3rta znajdziecie krótki spis najważniejszych wydarzeń.

Pozostaje teraz napawanie się drugą częścią AC i wypatrywanie wieści o następnej. Wiemy już, że zagramy ponownie Ezio, i że akcja będzie toczyć się w Rzymie. W grze będzie dostępny także tryb multiplayer, w jakiej formie - to się jeszcze okaże. Oby twórcy pozytywnie nas zaskoczyli.


Willa

Dodany 17-01-2010, 03:09 przez: Wega, komentarzy: 0

Przed Wami kolejny artykuł - nieco informacji o Willi Auditore, ulepszeniach i ich kosztach oraz o przedmiotach do kolekcjonowania.


Animus

Dodany 16-01-2010, 17:01 przez: Wega, komentarzy: 0

Kolejny artykuł autorstwa Maćkabpl został poświęcony Animusowi. Znajdziecie go tutaj.


Fragment Edenu

Dodany 07-01-2010, 02:04 przez: Wega, komentarzy: 1

Dziś na stronie pojawił się kolejny artykuł autorstwa Lamb3rta i Wegi, dotyczący Fragmentów Edenu. Znajdziecie go pod tym adresem.


Strażnicy w ACII

Dodany 06-01-2010, 20:04 przez: Maciekbpl, komentarzy: 0

Na stronie pojawił się nowy artykuł o strażnikach w Assassin's Creed II. Można się z niego dowiedzieć o rodzajach strażników, ich uzbrojeniu i czym różnią się poszczególne grupy od siebie.


Assassin's Creed: Initiation

Dodany 31-12-2009, 19:31 przez: Lambert, komentarzy: 1

Kilka dni temu w sieci pojawiła się amatorska, niespełna dziesięciominutowa produkcja filmowa autorstwa grupy TheDuoGroup. W niezwykłym i niespotykanym stylu graficznym przedstawia ona proces inicjacji Altaira do Zakonu Asasynów. Jest to oczywiście jedynie wizja twórców tego filmiku, nie ma nic wspólnego z "prawdziwymi" wydarzeniami w świecie Assassin's Creed. A zatem nie przedłużając, oto link do filmiku.


Postacie w Assassin's Creed II

Dodany 26-12-2009, 00:41 przez: Wega, komentarzy: 8

Dziś na stronie Zakonu pojawił się artykuł o postaciach występujących w Assassin's Creed II. Znajdziecie tam dane o Asasynach z czasów włoskiego renesansu, rodzinie Ezio, Templariuszach - wrogach Ezio, opis postaci występujących w czasach współczesnych i w czasach Altaira, a także kilka innych. Zapraszam do lektury.


Rozszyfrowanie

Dodany 17-12-2009, 03:45 przez: Wega, komentarzy: 0

Jak wygląda Prawda? Skąd wzięły się Fragmenty Edenu i co się z nimi stało? Co oznaczają informacje, które otrzymujemy po rozwiązaniu zagadek z glifów? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w nowym artykule "Prawda".


Bronie w ACII

Dodany 17-12-2009, 00:12 przez: Wega, komentarzy: 0

Dziś na naszej stronie pojawił się artykuł o broniach w Assassin's Creed II, autorstwa Maćkabpl. Zapraszam do lektury.

Kolejne artykuły już wkrótce.


Kodeks

Dodany 13-12-2009, 04:01 przez: Wega, komentarzy: 0

Altair zostawił po sobie tajemniczy kodeks. Na jego kartach spisywał swoje przemyślenia, spostrzeżenia i projekty. Oto przed Tobą leżą zapiski Mistrza, 30 stron historii Altaira, opis Fragmentu Edenu i wynalazków, które nie powinny wpaść w niepowołane ręce... Zapraszam do lektury.

Kolejne artykuły już wkrótce.


Solucja Assassin's Creed II

Dodany 09-12-2009, 01:48 przez: Wega, komentarzy: 0

Dziś na naszej stronie pojawiła się solucja do Assassin's Creed II, w której znajdziecie opis przejścia głównego wątku gry. Tutaj z kolei znajdziecie wskazówki dotyczące odblokowania filmu pokazującego "prawdę".


1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16, 17, 18

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: