Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Informacja prasowa - Revelations

Dodany 27-05-2011, 14:30 przez: Koziou, komentarzy: 19

Ubisoft podzielił się kolejnymi informacjami.

W zrealizowanym z filmowymrozmachem Assassin's CreedRevelations śledzimy przygodymistrza Asasynów Ezio Auditore.Podążając śladami swojegomentora Altaïr'a, Ezio wyrusza naposzukiwania pięciu starożytnychpieczęci, które skrywają klucz doprzyszłości. Droga ta jest jednakniebezpieczna – zabierze Ezio doKonstantynopola, serca imperiumOttomańskiego, gdzie rosnącaarmia Templariuszy grozidestabilizacją regionu.

Gra Assassin's Creed Revelationszostanie wydana na konsole Xbox360, PlayStation 3 ikomputery PC w listopadzie 2011roku.

Listę innowacji znajdziecie w rozszerzeniu.


Postacie w AC Revelations

Dodany 18-05-2011, 05:09 przez: Wega, komentarzy: 12

Na stronie GameInformer pojawiły się nowe artykuły - jeden dotyczący Desmonda, jego roli we współczesności i tajemniczej przeszłości oraz artykuł prezentujący najważniejsze postacie w Assassin's Creed Revelations. Na prośbę użytkowników wstawiamy tłumaczenia obu tekstów: Powrót do teraźniejszości i Przegląd postaci.

Miło mi również powitać w redakcji użytkownika Koziou, który niejednokrotnie już wspomógł Zakon swoją aktywnością i pomagał także w tłumaczeniu powyższych tekstów.

W rozszerzeniu ciekawostka z Wiedźmina 2!


Kinect i Assassin's Creed

Dodany 03-02-2011, 23:11 przez: Aramilllion, komentarzy: 64

Ubisoft planuje zintegrowanie Kinectu Microsoftu ze swoimi najpopularniejszymi seriami.
W wywiadzie z MCV szef działu Marketingu i Sprzedaży Ubisoftu, Geoffrroy Sardin, ujawnił plany firmy w odniesieniu do swoich najpopularniejszych serii (w których skład wchodzą Assassin's Creed, Splinter Cell i Ghost Recon):
"Myślę, że jesteśmy w stanie zaproponować wersje wszystkich naszych serii gier wykorzystujące Kinect, lecz ostateczna decyzja jest uzależniona od drużyny wykonawczej. Nie mogę ogłaszać niczego na pewno, lecz mogę Was zapewnić, że każdy znajdzie coś dla siebie."


Piramida Stopni w Brotherhood

Dodany 02-02-2011, 15:00 przez: Wega, komentarzy: 23

W związku z pojawiającymi się pytaniami, czym jest Piramida Stopni, która została dodana wraz z ostatnim DLC - Animus Project Update 2.0 – Gabriel Graziani postanowił wyjaśnić, na czym dokładnie polega system rankingów. Tłumaczenie ze strony Ubisoftu w rozszerzeniu newsa.


Filmik z ulepszeniami wyglądu postaci

Dodany 19-12-2010, 18:53 przez: Aramilllion, komentarzy: 29

Na Youtube ukazał się filmik fanowski, w którym autor pokazuje wszystkie możliwe ulepszenia wyglądu postaci w trybie multiplayer Assassin's Creed: Brotherhood. Na filmie są pokazane wszystkie postacie występujące w podstawowej wersji gry (razem z tymi do odblokowania w trakcie gry) oraz Arlekin. Niestety, z niewiadomych powodów, autor nie pokazał Oficera.

Specjalne podziękowania dla Malhavoca, który dał znać o tym filmie.

Z nowości w Zakonie: ruszył drugi turniej multiplayer AC: Brotherhood, tym razem na Xbox 360. Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenia w tym temacie.

Film znajdziecie w rozszerzeniu newsa. Zapraszamy do oglądania!


Gramy w Zaawansowany Sojusz

Dodany 18-12-2010, 21:11 przez: Aramilllion, komentarzy: 15

Na portalu TVGry pojawił się komentowany film ukazujący rozgrywkę w trybie Zaawansowany Sojusz, w Assassin's Creed: Brothedhood. Rzuca on również nieco światła na system dostosowywania wyglądu postaci w trybie multiplayer. Zapraszamy do oglądania!

Filmik o którym mowa znajdziecie TUTAJ.


Solucja do Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 13-12-2010, 21:42 przez: Wega, komentarzy: 30

Nadszedł czas na sporą aktualizację SOLUCJI do Assassin's Creed: Brotherhood. W miarę możliwości pozbawiona jest ona spoilerów (wymienione są jedynie imiona bohaterów, gdzie to konieczne). Solucja zawiera: opis przejścia wątku głównego, misji z maszynami Leonardo, Wieże Borgii, lokalizacje Symboli, misje z Kopernikiem, misje w Kryjówkach Romulusa.

Jako ciekawostkę zamieszczamy filmik wykonany przez fana (musiał sporo się nad tym napracować, a efekty są niesamowite!)


Gameplay z Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 14-11-2010, 21:18 przez: Wega, komentarzy: 68

Jeśli nie możecie doczekać się Assassin's Creed: Brotherhood, możecie obejrzeć filmiki z gry, jakie pojawiły się w sieci. Uwaga na spoilery! Przed Wami pierwsza godzina rozgrywki.


Assassin's Creed: Brotherhood Edycja Kolekcjonerska

Dodany 08-11-2010, 21:45 przez: Wega, komentarzy: 18

Ciekawi jesteście, jak wygląda edycja kolekcjonerska Assassin's Creed: Brotherhood u naszych kolegów zza oceanu? Oto ona - nie będzie dostępna w Polsce, niemniej nasze Codex Edition zdaje się lepsze.


Ilość zamówień na Brotherhood bije rekordy!

Dodany 19-10-2010, 16:51 przez: Wega, komentarzy: 16

I nic dziwnego - gra zapowiada się świetnie. Twórcy nie zamierzają powtarzać błędów z wcześniejszych części, lecz inwestują, by marka stawała się coraz lepsza.

Tony Key, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Ubisoft powiedział: Assassin's Creed Brotherhood jest zapowiadany przez prasę jako gra, zapewniająca zarówno w singlu, jak i multiplayerze, niepowtarzalne doznania. Konsumenci już nie mogą się doczekać premiery, czego najlepszym dowodem jest rekordowa liczba zamówień pre-order a także sukces bety trybu multiplayer. Z niecierpliwością wyczekujemy momentu, w którym oddamy w ręce graczy doświadczenia, których nigdy nie zapomną.

Z pewnością czeka nas wiele godzin świetnej zabawy. Niektórzy mieli już okazję poczuć przedsmak gry, której premiera na konsole już za miesiąc. O swoich wrażeniach z beta-testów opowiedzieli Aramilllion i Malhavoc, ich recenzję możecie przeczytać tutaj.


Recenzja bety Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 07-10-2010, 21:55 przez: Wega, komentarzy: 0

Dziś na naszej stronie pojawiła się recenzja bety Assassin's Creed: Brotherhood autorstwa Pleiades. Czy rzeczywiście ci, którzy nie mają okazji zapoznać się z rozgrywką przed premierą, mają czego żałować, czy też po wielu zachwytach nad grą na różnych serwisach przyszedł czas na szczerość i spojrzenie z dystansu? Gorąco zachęcam do zapoznania się z recenzją i wyrażenia swojej własnej opinii.


Trzeci fragment Assassin's Creed: Renesans oraz fragmenty audiobooka

Dodany 04-10-2010, 16:18 przez: Lambert, komentarzy: 8

Dzisiaj publikujemy kolejny, trzeci fragment powieści Assassin's Creed Renesans. Nosi on nazwę Cristina Calfucci. Zapraszamy do czytania!

Dodatkowo na naszym serwerze pojawiły trzy fragmenty wersji czytanej owej powieści. Ściągnąć można je stąd.

Na marginesie warto przypomnieć, że od dzisiaj każdy posiadacz PS3 z dostępem do Internetu oraz klucza do bety AC: Brotherhood może ją ściągać i grać. Różne przydatne informacje można znaleźć w dziale "Assassin's Creed: Brotherhood Multiplayer" na naszej stronie. Zachęcamy do grania i dzielenia się wrażeniami!


Kilka nowości...

Dodany 24-06-2010, 20:54 przez: Wega, komentarzy: 5

Zapraszam do obejrzenia nowych rysunków w galerii fanów, stworzonych przez nowe użytkowniczki - Anzę i alessandrę_auditore. Dziękuję CristoV za wykonanie kilku tapet, które można obejrzeć i pobrać z galerii ZAC.

Również dostępny jest już 3 rozdział książki "Asasyni z Alamutu".

Uaktualnienie: Ostatni rozdział i epilog już dostępne!


Podsumowanie

Dodany 24-03-2010, 03:39 przez: Wega, komentarzy: 18

Kończy się kolejny etap w Zakonie Assassin's Creed. Po wyjściu drugiej części gry nadszedł czas na podsumowanie dotychczasowych wiadomości. W Kalendarium Lamb3rta znajdziecie krótki spis najważniejszych wydarzeń.

Pozostaje teraz napawanie się drugą częścią AC i wypatrywanie wieści o następnej. Wiemy już, że zagramy ponownie Ezio, i że akcja będzie toczyć się w Rzymie. W grze będzie dostępny także tryb multiplayer, w jakiej formie - to się jeszcze okaże. Oby twórcy pozytywnie nas zaskoczyli.


Willa

Dodany 17-01-2010, 03:09 przez: Wega, komentarzy: 0

Przed Wami kolejny artykuł - nieco informacji o Willi Auditore, ulepszeniach i ich kosztach oraz o przedmiotach do kolekcjonowania.


1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
040
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza