Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

AC III - Podsumowanie PAX 2012

Dodany 08-04-2012, 00:34 przez: Wega, komentarzy: 36

Frag Dolls i UbiGabe

Podczas imprezy PAX, trwającej od 6 do 8 kwietnia 2012, pokazano demo Assassin's Creed III. Niestety, nie można go było obejrzeć w sieci. Dysponujemy jedynie kilkoma screenami i informacjami, co zostało ukazane.

Uwaga - tekst w rozwinięciu może zawierać spoilery dotyczące fragmentu gry pokazanego na demo.


Screeny z demo AC III

Dodany 07-04-2012, 02:35 przez: Wega, komentarzy: 73

W sieci pojawiły się już pierwsze screeny z demo pokazanego na PAX 2012. Poza zapowiedzianymi scenami bitew i dzikimi terenami pogranicza widać na nich elementy nowego HUD. Oto one:

demo PAXdemo PAX
demo PAXdemo PAX

Assassin's Creed III Freedom Edition

Dodany 26-03-2012, 18:25 przez: Braveheart, komentarzy: 86

Edycja kolekcjonerska

Assassin's Creed III Freedom Edition to pierwsza oficjalnie potwierdzona edycja kolekcjonerska. Na Ubishopie można składać już zamówienia przedpremierowe. Cena, to niecałe 300 zł (299,90) w wersji na PC, natomiast posiadacze konsol zapłacą 399,90 zł.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie zawartość wyżej wymienionej kolekcjonerki, filmik przybliżający sylwetkę Connora i informację potwierdzającą oficjalnie dwie kolejne edycje specjalne.


Czy tak wygląda oficjalna kolekcjonerka?

Dodany 25-03-2012, 13:35 przez: Braveheart, komentarzy: 34

Edycja kolekcjonerska

W internetowym sklepie multiplayer.com pojawiła się oferta edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed III. Rzecz jasna oferty już nie ma - została ściągnięta równie szybko, co się pojawiła, ale udało nam się "uratować" zdjęcie przedstawiające jej zawartość (podziękowania dla Mirka).

Kolekcjonerka ma zawierać:

  • Ekskluzywne pudełko
  • Dziennik Waszyngtona
  • Medalion Connora
  • Dodatkową misję do trybu dla jednego gracza - "Ghost of War"
  • Dodatkową postać do trybu dla wielu graczy - Sharpshooter

Wygląda na to, że znów Ubisoft zasypie nas wieloma edycjami kolekcjonerskimi, do których przydzielone zostaną inne bonusy.


Ewolucja Zakonu Templariuszy

Dodany 24-03-2012, 21:43 przez: Wega, komentarzy: 6

„Myślę, że jedną z najciekawszych rzeczy w [pierwszym] Assassin's Creed było to, że Templariusze nie byli bezmyślnymi oprawcami” – mówi dyrektor kreatywny Assassin's Creed III, Alex Hutchinson. – „Byli w pewien sposób niezrozumiani. Potem, w sequelu, stali się bardziej nikczemni i kojarzeni głównie z Borgiami, specyficznymi postaciami, które były wcieleniem zła. Z Assassin's Creed III chcemy wrócić do sytuacji, w której myślą, że postępują właściwie.”

Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób ewoluował Zakon Templariuszy, albo po prostu przypomnieć sobie ich historię i dowiedzieć się, czego możemy oczekiwać po trójce - zapraszam do przeczytania tłumaczenia artykułu z Game Informer.


Pierwsze pogłoski o Assassin's Creed IV?

Dodany 21-03-2012, 16:25 przez: Braveheart, komentarzy: 93

Wielu myślało, że Assassin's Creed III będzie ostatnią częścią serii, co okazało się błędnym myśleniem. Okazuje się bowiem, że Assassin's Creed IV jest w planach, co więcej jeden z przedstawicieli Ubisoftu, Francois Pelland, powiedział:

Akcja Assassin's Creed IV nie musi być umieszczona w okresie późniejszym, niż ten ukazany w Assassin's Creed III

Budowa fabuły, opierająca się na DNA umożliwia swobodne przemieszczanie się w czasie?

Często zadawano nam to pytanie. Tu nie chodzi o posuwanie wydarzeń do przodu, tu wszystko opiera się na DNA i nie ma nic wspólnego z biegiem czasu. Następna gra może zarówno cofnąć nas w czasie, jaki i ukazać wydarzenia z bliższych nam okresów.

Classics from the Sartor Library

Dodany 24-02-2012, 12:24 przez: Wega, komentarzy: 18

Scenarzysta Assassin's Creed, Darby McDevitt, zachęca do zapoznania się z książką stworzoną przez fana - Classics from the Sartor Library. Zawiera ona różne informacje na temat kolekcji, którą Ezio zebrał w Revelations dla swojej biblioteki. Znajduje się tam także zaszyfrowana wiadomość oznaczona w specjalny sposób. Książkę możecie pobrać z blogu autora. Miłej zabawy przy odszyfrowywaniu!

Podziękowania dla glebiu!

AKTUALIZACJA: Tłumaczenie zaszyfrowanej wiadomości znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Album zdjęć #3

Dodany 07-02-2012, 18:37 przez: Wega, komentarzy: 9

revelations

Na profilu Assassin's Creed na Facebooku pojawił się ostatni z obiecanych albumów zawierający concept arty z Assassin's Creed Revelations. Zapraszam do obejrzenia! Zdjęcia można zobaczyć także w naszej galerii.


Nowe galerie z AC Revelations

Dodany 31-01-2012, 17:17 przez: Wega, komentarzy: 3

Na profilu Assassin's Creed na Facebooku pojawiły się nowe Concept Arty z Assassin's Creed Revelations. Jeśli album otrzyma 2000 "lajków", Ubisoft udostępni nowe zdjęcia.

AKTUALIZACJA: nowe obrazki są już dostępne pod tym adresem.

Zdjęcia te można także obejrzeć w naszej galerii.

Dziś wstawiliśmy również do galerii Zakonu mnóstwo screenów z multiplayer Assassin's Creed Revelations. Zapraszamy do oglądania!


Wideowrażenia gram.pl z AC Revelations

Dodany 30-11-2011, 18:06 przez: Ilidan, komentarzy: 35

Na kanale gram.pl na YouTube pojawiły się dwie części wideo wrażeń, gdzie redaktorzy serwisu - Chowaniec i Knicz, opowiadają o nowej części Assassin's Creed. Czy gra przypadła im do gustu? Co sądzą o ulepszeniach, które zostały wprowadzone przez Ubisoft? Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, to zobaczcie nowy materiał, który znajdziecie w rozszerzeniu.


Narzędzia Asasynów w AC Revelations

Dodany 25-11-2011, 19:13 przez: Wega, komentarzy: 19

Na kanale AssassinsCreed na YouTube pojawił się nowy filmik - dyrektor kreatywny Alexandre Amancio i Dyrektor Projektowania Misji Falko Poiker omawiają unikatowe zastosowania ostrza z hakiem oraz bomb w Assassin's Creed Revelations.


Gameplay AC Revelations - wieża Galata i misja minstrela

Dodany 25-11-2011, 15:19 przez: Wega, komentarzy: 33

Gram.pl udostępniło kolejne ciekawe gameplaye z Assassin's Creed Revelations. Pierwszy przedstawia misję w wieży Galata, w której zobaczycie etapy typowo zręcznościowe, drugi - misję minstrela, w której Ezio wygląda i zachowuje się dość pociesznie...Gameplaye z polskiej wersji Assassin's Creed Revelations

Dodany 24-11-2011, 12:18 przez: Wega, komentarzy: 32

Do premiery Assassin's Creed Revelations na PC już tylko kilka dni! Dziś gram.pl udostępniło na swoim kanale YouTube dwa gameplaye z polskiej wersji gry. Jeden przedstawia pierwszą misję Desmonda, drugi - pierwszą misję Altaira. Zapraszam do obejrzenia!


Assassin's Creed III w Egipcie?

Dodany 17-11-2011, 12:05 przez: Braveheart, komentarzy: 48

Jeszcze nie opadły emocje po premierze Assassin's Creed Revelations, a w sieci już huczy od niepotwierdzonych informacji, według których pełnoprawna trzecia część serii miałaby przenieść nas wraz z Desmondem do Egiptu. Takie oto wieści pojawiły się w magazynie PSM3.

UWAGA! W rozszerzeniu newsa SPOILER!


Trailer Multiplayer Assassin's Creed Revelations

Dodany 21-09-2011, 22:38 przez: Wega, komentarzy: 12

Ubisoft umieścił na swoim kanale nowy filmik przedstawiający zabójstwa w multiplayer w Assassin's Creed Revelations. Czasem aż boli od samego patrzenia...


1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: