Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Gameplay AC Revelations - wieża Galata i misja minstrela

Dodany 25-11-2011, 15:19 przez: Wega, komentarzy: 33

Gram.pl udostępniło kolejne ciekawe gameplaye z Assassin's Creed Revelations. Pierwszy przedstawia misję w wieży Galata, w której zobaczycie etapy typowo zręcznościowe, drugi - misję minstrela, w której Ezio wygląda i zachowuje się dość pociesznie...Gameplaye z polskiej wersji Assassin's Creed Revelations

Dodany 24-11-2011, 12:18 przez: Wega, komentarzy: 32

Do premiery Assassin's Creed Revelations na PC już tylko kilka dni! Dziś gram.pl udostępniło na swoim kanale YouTube dwa gameplaye z polskiej wersji gry. Jeden przedstawia pierwszą misję Desmonda, drugi - pierwszą misję Altaira. Zapraszam do obejrzenia!


Assassin's Creed III w Egipcie?

Dodany 17-11-2011, 12:05 przez: Braveheart, komentarzy: 48

Jeszcze nie opadły emocje po premierze Assassin's Creed Revelations, a w sieci już huczy od niepotwierdzonych informacji, według których pełnoprawna trzecia część serii miałaby przenieść nas wraz z Desmondem do Egiptu. Takie oto wieści pojawiły się w magazynie PSM3.

UWAGA! W rozszerzeniu newsa SPOILER!


Trailer Multiplayer Assassin's Creed Revelations

Dodany 21-09-2011, 22:38 przez: Wega, komentarzy: 12

Ubisoft umieścił na swoim kanale nowy filmik przedstawiający zabójstwa w multiplayer w Assassin's Creed Revelations. Czasem aż boli od samego patrzenia...


Demo AC Revelations z Gamescomu - PL

Dodany 26-08-2011, 15:19 przez: Koziou, komentarzy: 16

Możecie obejrzeć już film zaprezentowany na tegorocznych targach Gamescom, z polskimi napisami.
Assassin's Creed: Seizure

Dodany 23-07-2011, 13:55 przez: Wega, komentarzy: 19

Film Assassin's Creed: Seizure

04.12.1978. Animus w wersji 1.0. Naukowiec eksperymentujący na obiekcie, który budzi się, zdziwiony, że żyje, chce wracać do domu... Naukowiec odpowiada, że to niemożliwe, że Obiekt został zabity.

Ci, którzy znają film "Drabina Jakubowa", prawdopodobnie skojarzą tę scenę. Dla porównania: Trailer "Drabiny Jakubowej". Wygląda na to, że na razie studio wypróbowuje jedynie swoje możliwości.

Właściwie nie wiadomo, czy ten przeciek z Ubisoft Cinematics był zamierzony, czy nie. Ubisoft nie skomentował sprawy.

Podziękowania dla kuba02ba!


Jeszcze raz o multi w Revelations

Dodany 11-06-2011, 01:54 przez: Wega, komentarzy: 37

W Revelations w trybie multiplayer zostanie położony znaczny nacisk na fabułę. "Pomysł polega na tym, że będziesz z filmików dowiadywał się, co się dzieje, wraz z postępami w grze" - wyjaśnia Andreane Meunier. - "Abstergo monitoruje Twoją pracę i będzie Cię nagradzać i rozmawiać z Tobą w trakcie Twojej kampanii" - dodała. Zamiast po prostu wykorzystywać trening w Abstergo do wyjaśnienia, dlaczego w ogóle gramy w multiplayer, stanie się on równolegle opowiadaną historią w AC Revelations.


Revelations - Desmond Journey Teaser Trailer

Dodany 07-06-2011, 21:23 przez: Kichachi, komentarzy: 19


Ubisoft E3 2011

Dodany 07-06-2011, 16:57 przez: Wega, komentarzy: 32

Jeśli nie mieliście okazji oglądać wczoraj konferencji Ubisoftu na E3, nic straconego! Oto pełna prezentacja Assassin's Creed Revelations:


Wojna Asasynów i Templariuszy

Dodany 27-05-2011, 22:45 przez: Koziou, komentarzy: 30

W tym tygodniu w Sieci pełno jest nowych informacji i artykułów dotyczących AC Revelations.

Na Gameinformer pojawił się dość długi artykuł zawierający sporo ciekawych informacji.

Skrócone informacje z artykułu:

 • Wojna pomiędzy Asasynami i Templariuszami trwa teraz na całym regionie Morza Śródziemnego
 • Wieże Borgiów zostaną zamienione na Kryjówki Asasynów, które będą dawały możliwość ulepszania sklepów i budynków dookoła, w tym także samej bazy, np. dodawania nowych lin do poruszania się po mieście
 • Sklepy mają kilka poziomów ulepszeń
 • Tereny dookoła przejętych przez nas Kryjówek Asasynów będą patrolowane przez słabszych przeciwników, nie będących zagrożeniem gdy działamy dyskretnie
 • Baza Asasynów może zostać zaatakowana przez Templariuszy, częstotliwość takich ataków zależeć będzie od poziomu rozpoznawalności
 • Teren dookoła utraconej bazy patrolować będą agresywni strażnicy Bizantyjscy
 • Mamy 3 możliwości obrony bazy: Załatwienie sprawy samodzielnie, wysłanie kilku asasynów-rekrutów lub umieszczenie na stałe maksymalnie wytrenowanego Asasyna - wtedy baza nigdy nie zostanie zaatakowana
 • Niektóre miasta dla trybu multiplayer odblokujemy grając w nich w trybie dla pojedynczego gracza
 • Możemy wysyłać Asasynów do innych miast, aby je przejąć, pomoże nam w tym fakt, że każde z miast ma mapę swoich dzielnic. Przejęcie miasta skutkuje wysokim podwyższeniem poziomu Asasyna
 • Asasyn na wyższym poziomie ma własną osobowość, możemy takiego spotkać podczas misji, wtedy zaoferuje nam pomoc
 • Będziemy mieć możliwość głębokiej ingerencji w przebieg bitwy lub ustawienia walki na automatyczną.

W rozszerzeniu znajdziecie tłumaczenie całego artykułu.


Informacja prasowa - Revelations

Dodany 27-05-2011, 14:30 przez: Koziou, komentarzy: 19

Ubisoft podzielił się kolejnymi informacjami.

W zrealizowanym z filmowymrozmachem Assassin's CreedRevelations śledzimy przygodymistrza Asasynów Ezio Auditore.Podążając śladami swojegomentora Altaïr'a, Ezio wyrusza naposzukiwania pięciu starożytnychpieczęci, które skrywają klucz doprzyszłości. Droga ta jest jednakniebezpieczna – zabierze Ezio doKonstantynopola, serca imperiumOttomańskiego, gdzie rosnącaarmia Templariuszy grozidestabilizacją regionu.

Gra Assassin's Creed Revelationszostanie wydana na konsole Xbox360, PlayStation 3 ikomputery PC w listopadzie 2011roku.

Listę innowacji znajdziecie w rozszerzeniu.


Postacie w AC Revelations

Dodany 18-05-2011, 05:09 przez: Wega, komentarzy: 12

Na stronie GameInformer pojawiły się nowe artykuły - jeden dotyczący Desmonda, jego roli we współczesności i tajemniczej przeszłości oraz artykuł prezentujący najważniejsze postacie w Assassin's Creed Revelations. Na prośbę użytkowników wstawiamy tłumaczenia obu tekstów: Powrót do teraźniejszości i Przegląd postaci.

Miło mi również powitać w redakcji użytkownika Koziou, który niejednokrotnie już wspomógł Zakon swoją aktywnością i pomagał także w tłumaczeniu powyższych tekstów.

W rozszerzeniu ciekawostka z Wiedźmina 2!


Kinect i Assassin's Creed

Dodany 03-02-2011, 23:11 przez: Aramilllion, komentarzy: 64

Ubisoft planuje zintegrowanie Kinectu Microsoftu ze swoimi najpopularniejszymi seriami.
W wywiadzie z MCV szef działu Marketingu i Sprzedaży Ubisoftu, Geoffrroy Sardin, ujawnił plany firmy w odniesieniu do swoich najpopularniejszych serii (w których skład wchodzą Assassin's Creed, Splinter Cell i Ghost Recon):
"Myślę, że jesteśmy w stanie zaproponować wersje wszystkich naszych serii gier wykorzystujące Kinect, lecz ostateczna decyzja jest uzależniona od drużyny wykonawczej. Nie mogę ogłaszać niczego na pewno, lecz mogę Was zapewnić, że każdy znajdzie coś dla siebie."


Piramida Stopni w Brotherhood

Dodany 02-02-2011, 15:00 przez: Wega, komentarzy: 23

W związku z pojawiającymi się pytaniami, czym jest Piramida Stopni, która została dodana wraz z ostatnim DLC - Animus Project Update 2.0 – Gabriel Graziani postanowił wyjaśnić, na czym dokładnie polega system rankingów. Tłumaczenie ze strony Ubisoftu w rozszerzeniu newsa.


Filmik z ulepszeniami wyglądu postaci

Dodany 19-12-2010, 18:53 przez: Aramilllion, komentarzy: 29

Na Youtube ukazał się filmik fanowski, w którym autor pokazuje wszystkie możliwe ulepszenia wyglądu postaci w trybie multiplayer Assassin's Creed: Brotherhood. Na filmie są pokazane wszystkie postacie występujące w podstawowej wersji gry (razem z tymi do odblokowania w trakcie gry) oraz Arlekin. Niestety, z niewiadomych powodów, autor nie pokazał Oficera.

Specjalne podziękowania dla Malhavoca, który dał znać o tym filmie.

Z nowości w Zakonie: ruszył drugi turniej multiplayer AC: Brotherhood, tym razem na Xbox 360. Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenia w tym temacie.

Film znajdziecie w rozszerzeniu newsa. Zapraszamy do oglądania!


1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
080
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
 1. FIFA Polonia
 2. Zakon Assassin's Creed
 3. Marvel Comics
 4. Markolf
 5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza