Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Czy tak wygląda oficjalna kolekcjonerka?

Dodany 25-03-2012, 13:35 przez: Braveheart, komentarzy: 34

Edycja kolekcjonerska

W internetowym sklepie multiplayer.com pojawiła się oferta edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed III. Rzecz jasna oferty już nie ma - została ściągnięta równie szybko, co się pojawiła, ale udało nam się "uratować" zdjęcie przedstawiające jej zawartość (podziękowania dla Mirka).

Kolekcjonerka ma zawierać:

  • Ekskluzywne pudełko
  • Dziennik Waszyngtona
  • Medalion Connora
  • Dodatkową misję do trybu dla jednego gracza - "Ghost of War"
  • Dodatkową postać do trybu dla wielu graczy - Sharpshooter

Wygląda na to, że znów Ubisoft zasypie nas wieloma edycjami kolekcjonerskimi, do których przydzielone zostaną inne bonusy.


Ewolucja Zakonu Templariuszy

Dodany 24-03-2012, 21:43 przez: Wega, komentarzy: 6

„Myślę, że jedną z najciekawszych rzeczy w [pierwszym] Assassin's Creed było to, że Templariusze nie byli bezmyślnymi oprawcami” – mówi dyrektor kreatywny Assassin's Creed III, Alex Hutchinson. – „Byli w pewien sposób niezrozumiani. Potem, w sequelu, stali się bardziej nikczemni i kojarzeni głównie z Borgiami, specyficznymi postaciami, które były wcieleniem zła. Z Assassin's Creed III chcemy wrócić do sytuacji, w której myślą, że postępują właściwie.”

Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób ewoluował Zakon Templariuszy, albo po prostu przypomnieć sobie ich historię i dowiedzieć się, czego możemy oczekiwać po trójce - zapraszam do przeczytania tłumaczenia artykułu z Game Informer.


Pierwsze pogłoski o Assassin's Creed IV?

Dodany 21-03-2012, 16:25 przez: Braveheart, komentarzy: 93

Wielu myślało, że Assassin's Creed III będzie ostatnią częścią serii, co okazało się błędnym myśleniem. Okazuje się bowiem, że Assassin's Creed IV jest w planach, co więcej jeden z przedstawicieli Ubisoftu, Francois Pelland, powiedział:

Akcja Assassin's Creed IV nie musi być umieszczona w okresie późniejszym, niż ten ukazany w Assassin's Creed III

Budowa fabuły, opierająca się na DNA umożliwia swobodne przemieszczanie się w czasie?

Często zadawano nam to pytanie. Tu nie chodzi o posuwanie wydarzeń do przodu, tu wszystko opiera się na DNA i nie ma nic wspólnego z biegiem czasu. Następna gra może zarówno cofnąć nas w czasie, jaki i ukazać wydarzenia z bliższych nam okresów.

Classics from the Sartor Library

Dodany 24-02-2012, 12:24 przez: Wega, komentarzy: 18

Scenarzysta Assassin's Creed, Darby McDevitt, zachęca do zapoznania się z książką stworzoną przez fana - Classics from the Sartor Library. Zawiera ona różne informacje na temat kolekcji, którą Ezio zebrał w Revelations dla swojej biblioteki. Znajduje się tam także zaszyfrowana wiadomość oznaczona w specjalny sposób. Książkę możecie pobrać z blogu autora. Miłej zabawy przy odszyfrowywaniu!

Podziękowania dla glebiu!

AKTUALIZACJA: Tłumaczenie zaszyfrowanej wiadomości znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Album zdjęć #3

Dodany 07-02-2012, 18:37 przez: Wega, komentarzy: 9

revelations

Na profilu Assassin's Creed na Facebooku pojawił się ostatni z obiecanych albumów zawierający concept arty z Assassin's Creed Revelations. Zapraszam do obejrzenia! Zdjęcia można zobaczyć także w naszej galerii.


Nowe galerie z AC Revelations

Dodany 31-01-2012, 17:17 przez: Wega, komentarzy: 3

Na profilu Assassin's Creed na Facebooku pojawiły się nowe Concept Arty z Assassin's Creed Revelations. Jeśli album otrzyma 2000 "lajków", Ubisoft udostępni nowe zdjęcia.

AKTUALIZACJA: nowe obrazki są już dostępne pod tym adresem.

Zdjęcia te można także obejrzeć w naszej galerii.

Dziś wstawiliśmy również do galerii Zakonu mnóstwo screenów z multiplayer Assassin's Creed Revelations. Zapraszamy do oglądania!


Wideowrażenia gram.pl z AC Revelations

Dodany 30-11-2011, 18:06 przez: Ilidan, komentarzy: 35

Na kanale gram.pl na YouTube pojawiły się dwie części wideo wrażeń, gdzie redaktorzy serwisu - Chowaniec i Knicz, opowiadają o nowej części Assassin's Creed. Czy gra przypadła im do gustu? Co sądzą o ulepszeniach, które zostały wprowadzone przez Ubisoft? Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, to zobaczcie nowy materiał, który znajdziecie w rozszerzeniu.


Narzędzia Asasynów w AC Revelations

Dodany 25-11-2011, 19:13 przez: Wega, komentarzy: 19

Na kanale AssassinsCreed na YouTube pojawił się nowy filmik - dyrektor kreatywny Alexandre Amancio i Dyrektor Projektowania Misji Falko Poiker omawiają unikatowe zastosowania ostrza z hakiem oraz bomb w Assassin's Creed Revelations.


Gameplay AC Revelations - wieża Galata i misja minstrela

Dodany 25-11-2011, 15:19 przez: Wega, komentarzy: 33

Gram.pl udostępniło kolejne ciekawe gameplaye z Assassin's Creed Revelations. Pierwszy przedstawia misję w wieży Galata, w której zobaczycie etapy typowo zręcznościowe, drugi - misję minstrela, w której Ezio wygląda i zachowuje się dość pociesznie...Gameplaye z polskiej wersji Assassin's Creed Revelations

Dodany 24-11-2011, 12:18 przez: Wega, komentarzy: 32

Do premiery Assassin's Creed Revelations na PC już tylko kilka dni! Dziś gram.pl udostępniło na swoim kanale YouTube dwa gameplaye z polskiej wersji gry. Jeden przedstawia pierwszą misję Desmonda, drugi - pierwszą misję Altaira. Zapraszam do obejrzenia!


Assassin's Creed III w Egipcie?

Dodany 17-11-2011, 12:05 przez: Braveheart, komentarzy: 48

Jeszcze nie opadły emocje po premierze Assassin's Creed Revelations, a w sieci już huczy od niepotwierdzonych informacji, według których pełnoprawna trzecia część serii miałaby przenieść nas wraz z Desmondem do Egiptu. Takie oto wieści pojawiły się w magazynie PSM3.

UWAGA! W rozszerzeniu newsa SPOILER!


Trailer Multiplayer Assassin's Creed Revelations

Dodany 21-09-2011, 22:38 przez: Wega, komentarzy: 12

Ubisoft umieścił na swoim kanale nowy filmik przedstawiający zabójstwa w multiplayer w Assassin's Creed Revelations. Czasem aż boli od samego patrzenia...


Demo AC Revelations z Gamescomu - PL

Dodany 26-08-2011, 15:19 przez: Koziou, komentarzy: 16

Możecie obejrzeć już film zaprezentowany na tegorocznych targach Gamescom, z polskimi napisami.
Assassin's Creed: Seizure

Dodany 23-07-2011, 13:55 przez: Wega, komentarzy: 19

Film Assassin's Creed: Seizure

04.12.1978. Animus w wersji 1.0. Naukowiec eksperymentujący na obiekcie, który budzi się, zdziwiony, że żyje, chce wracać do domu... Naukowiec odpowiada, że to niemożliwe, że Obiekt został zabity.

Ci, którzy znają film "Drabina Jakubowa", prawdopodobnie skojarzą tę scenę. Dla porównania: Trailer "Drabiny Jakubowej". Wygląda na to, że na razie studio wypróbowuje jedynie swoje możliwości.

Właściwie nie wiadomo, czy ten przeciek z Ubisoft Cinematics był zamierzony, czy nie. Ubisoft nie skomentował sprawy.

Podziękowania dla kuba02ba!


Jeszcze raz o multi w Revelations

Dodany 11-06-2011, 01:54 przez: Wega, komentarzy: 37

W Revelations w trybie multiplayer zostanie położony znaczny nacisk na fabułę. "Pomysł polega na tym, że będziesz z filmików dowiadywał się, co się dzieje, wraz z postępami w grze" - wyjaśnia Andreane Meunier. - "Abstergo monitoruje Twoją pracę i będzie Cię nagradzać i rozmawiać z Tobą w trakcie Twojej kampanii" - dodała. Zamiast po prostu wykorzystywać trening w Abstergo do wyjaśnienia, dlaczego w ogóle gramy w multiplayer, stanie się on równolegle opowiadaną historią w AC Revelations.


1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
241
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza