Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Wczesne koncepcje: Assassin's Creed 1 miał być sequelem...

Dodany 05-05-2012, 17:23 przez: rune, komentarzy: 27

W serwisie Youtube pojawił się film pochodzący od technika dźwięku, który w latach 2002-2009 pracował nad takimi tytułami, jak Wrath Unleashed, Marc Eckō's Getting Up czy Army Of Two. Być może nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby film ów nie zawierał sekwencji wykorzystującej dość znajomą mechanikę i otoczenie:


Wczesne szkice koncepcyjne Assassin's Creed

Dodany 03-05-2012, 15:24 przez: Wega, komentarzy: 30

Na Facebooku Assassin's Creed pojawiły się szkice koncepcyjne, które powstały jeszcze przed wydaniem pierwszej części gry. Wszystkie zostały wykonane w 2004 roku, a ich autorem jest Khai Nguyen. Zapraszam do rozszerzenia newsa, gdzie znajdziecie wszystkie szkice.


Reakcje fanów ACIII na PAX

Dodany 23-04-2012, 20:35 przez: Aramilllion, komentarzy: 27

Ubisoft opublikował na film, na którym fani serii Assassin's Creed dzielą się swoimi reakcjami po pokazie ACIII na PAX East 2012. Zapraszam do obejrzenia!


Dlaczego warto było rozpocząć prace nad Assassin’s Creed III od podstaw?

Dodany 19-04-2012, 21:43 przez: Wega, komentarzy: 52

Assassin's Creed III ma nowy silnik, nowy system walki, nowy świat i nowego bohatera. NowGamer rozmawia z Ubisoft Montreal o wielkich zmianach, jakie czekają na nas w październiku.

Assassin's Creed III powstawał przez trzy lata, prace nad tym ambitnym projektem rozpoczęły się wkrótce po wydaniu Assassin's Creed II.

Ubisoft rozpoczął praktycznie od zera, tworząc nowy silnik, niesamowity AnvilNext, nowego łowcę z XVIII wieku, Connora oraz płynny system walki, co zupełnie przyćmiewa poprzednie części gry.

By zobaczyć, co nowego przyniesie Assassin's Creed III, NowGamer porozmawiał z dyrektorem kreatywnym, Alexem Hutchinsonem. Dowiedział się kilku szczegółów na temat rozgrywki i historii w Assassin's Creed III, jak również problemu, jak sprawić, by historia Desmonda znów była porywająca.


AC III - Podsumowanie PAX 2012

Dodany 08-04-2012, 00:34 przez: Wega, komentarzy: 36

Frag Dolls i UbiGabe

Podczas imprezy PAX, trwającej od 6 do 8 kwietnia 2012, pokazano demo Assassin's Creed III. Niestety, nie można go było obejrzeć w sieci. Dysponujemy jedynie kilkoma screenami i informacjami, co zostało ukazane.

Uwaga - tekst w rozwinięciu może zawierać spoilery dotyczące fragmentu gry pokazanego na demo.


Screeny z demo AC III

Dodany 07-04-2012, 02:35 przez: Wega, komentarzy: 73

W sieci pojawiły się już pierwsze screeny z demo pokazanego na PAX 2012. Poza zapowiedzianymi scenami bitew i dzikimi terenami pogranicza widać na nich elementy nowego HUD. Oto one:

demo PAXdemo PAX
demo PAXdemo PAX

Assassin's Creed III Freedom Edition

Dodany 26-03-2012, 18:25 przez: Braveheart, komentarzy: 86

Edycja kolekcjonerska

Assassin's Creed III Freedom Edition to pierwsza oficjalnie potwierdzona edycja kolekcjonerska. Na Ubishopie można składać już zamówienia przedpremierowe. Cena, to niecałe 300 zł (299,90) w wersji na PC, natomiast posiadacze konsol zapłacą 399,90 zł.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie zawartość wyżej wymienionej kolekcjonerki, filmik przybliżający sylwetkę Connora i informację potwierdzającą oficjalnie dwie kolejne edycje specjalne.


Czy tak wygląda oficjalna kolekcjonerka?

Dodany 25-03-2012, 13:35 przez: Braveheart, komentarzy: 34

Edycja kolekcjonerska

W internetowym sklepie multiplayer.com pojawiła się oferta edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed III. Rzecz jasna oferty już nie ma - została ściągnięta równie szybko, co się pojawiła, ale udało nam się "uratować" zdjęcie przedstawiające jej zawartość (podziękowania dla Mirka).

Kolekcjonerka ma zawierać:

  • Ekskluzywne pudełko
  • Dziennik Waszyngtona
  • Medalion Connora
  • Dodatkową misję do trybu dla jednego gracza - "Ghost of War"
  • Dodatkową postać do trybu dla wielu graczy - Sharpshooter

Wygląda na to, że znów Ubisoft zasypie nas wieloma edycjami kolekcjonerskimi, do których przydzielone zostaną inne bonusy.


Ewolucja Zakonu Templariuszy

Dodany 24-03-2012, 21:43 przez: Wega, komentarzy: 6

„Myślę, że jedną z najciekawszych rzeczy w [pierwszym] Assassin's Creed było to, że Templariusze nie byli bezmyślnymi oprawcami” – mówi dyrektor kreatywny Assassin's Creed III, Alex Hutchinson. – „Byli w pewien sposób niezrozumiani. Potem, w sequelu, stali się bardziej nikczemni i kojarzeni głównie z Borgiami, specyficznymi postaciami, które były wcieleniem zła. Z Assassin's Creed III chcemy wrócić do sytuacji, w której myślą, że postępują właściwie.”

Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób ewoluował Zakon Templariuszy, albo po prostu przypomnieć sobie ich historię i dowiedzieć się, czego możemy oczekiwać po trójce - zapraszam do przeczytania tłumaczenia artykułu z Game Informer.


Pierwsze pogłoski o Assassin's Creed IV?

Dodany 21-03-2012, 16:25 przez: Braveheart, komentarzy: 93

Wielu myślało, że Assassin's Creed III będzie ostatnią częścią serii, co okazało się błędnym myśleniem. Okazuje się bowiem, że Assassin's Creed IV jest w planach, co więcej jeden z przedstawicieli Ubisoftu, Francois Pelland, powiedział:

Akcja Assassin's Creed IV nie musi być umieszczona w okresie późniejszym, niż ten ukazany w Assassin's Creed III

Budowa fabuły, opierająca się na DNA umożliwia swobodne przemieszczanie się w czasie?

Często zadawano nam to pytanie. Tu nie chodzi o posuwanie wydarzeń do przodu, tu wszystko opiera się na DNA i nie ma nic wspólnego z biegiem czasu. Następna gra może zarówno cofnąć nas w czasie, jaki i ukazać wydarzenia z bliższych nam okresów.

Classics from the Sartor Library

Dodany 24-02-2012, 12:24 przez: Wega, komentarzy: 18

Scenarzysta Assassin's Creed, Darby McDevitt, zachęca do zapoznania się z książką stworzoną przez fana - Classics from the Sartor Library. Zawiera ona różne informacje na temat kolekcji, którą Ezio zebrał w Revelations dla swojej biblioteki. Znajduje się tam także zaszyfrowana wiadomość oznaczona w specjalny sposób. Książkę możecie pobrać z blogu autora. Miłej zabawy przy odszyfrowywaniu!

Podziękowania dla glebiu!

AKTUALIZACJA: Tłumaczenie zaszyfrowanej wiadomości znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Album zdjęć #3

Dodany 07-02-2012, 18:37 przez: Wega, komentarzy: 9

revelations

Na profilu Assassin's Creed na Facebooku pojawił się ostatni z obiecanych albumów zawierający concept arty z Assassin's Creed Revelations. Zapraszam do obejrzenia! Zdjęcia można zobaczyć także w naszej galerii.


Nowe galerie z AC Revelations

Dodany 31-01-2012, 17:17 przez: Wega, komentarzy: 3

Na profilu Assassin's Creed na Facebooku pojawiły się nowe Concept Arty z Assassin's Creed Revelations. Jeśli album otrzyma 2000 "lajków", Ubisoft udostępni nowe zdjęcia.

AKTUALIZACJA: nowe obrazki są już dostępne pod tym adresem.

Zdjęcia te można także obejrzeć w naszej galerii.

Dziś wstawiliśmy również do galerii Zakonu mnóstwo screenów z multiplayer Assassin's Creed Revelations. Zapraszamy do oglądania!


Wideowrażenia gram.pl z AC Revelations

Dodany 30-11-2011, 18:06 przez: Ilidan, komentarzy: 35

Na kanale gram.pl na YouTube pojawiły się dwie części wideo wrażeń, gdzie redaktorzy serwisu - Chowaniec i Knicz, opowiadają o nowej części Assassin's Creed. Czy gra przypadła im do gustu? Co sądzą o ulepszeniach, które zostały wprowadzone przez Ubisoft? Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, to zobaczcie nowy materiał, który znajdziecie w rozszerzeniu.


Narzędzia Asasynów w AC Revelations

Dodany 25-11-2011, 19:13 przez: Wega, komentarzy: 19

Na kanale AssassinsCreed na YouTube pojawił się nowy filmik - dyrektor kreatywny Alexandre Amancio i Dyrektor Projektowania Misji Falko Poiker omawiają unikatowe zastosowania ostrza z hakiem oraz bomb w Assassin's Creed Revelations.


1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
080
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza