Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Michael Fassbender wybrany do głównej roli w filmie Assassin's Creed

Dodany 09-07-2012, 18:39 przez: rune, komentarzy: 36

Michael Fassbender

Wieść niesie, że Ubisoft jest w trakcie dobierania obsady do filmowej adaptacji serii Assassin's Creed. Główna rola przypadła Micha‍еl‍оwi Fassb‍еnderowi, znanemu z takich produkcji jak X-Men: Pierwsza klasa (jako Magnet‍о), Pr‍оmeteusz czy Wstyd, i którego w przyszłym roku będzie można zobaczyć w The Counselor oraz Twelve Years a Slave. Biorąc pod uwagę, iż pierwsza część gry sprzedała się w ponad 30 milionach egzemplarzy - a marka jest jedną z bardziej rozpoznawalnych produkcji Ubisoftu - Assassin's Cr‍еed będzie największym projektem, w jakim Fassb‍еnder do tej pory brał udział.


Gameplay AC III z E3 opatrzony komentarzem

Dodany 14-06-2012, 17:03 przez: Braveheart, komentarzy: 40

Poniżej prezentujemy gameplay Assassin's Creed III z E3, opatrzony komentarzem twórców.


Assassin's Creed III multiplayer: tryb Domination

Dodany 07-06-2012, 20:49 przez: Wega, komentarzy: 30

GTTV opublikowało nowe filmiki pokazujące rozgrywkę z trybu multiplayer w Assassin's Creed III. Zapraszam do obejrzenia! Są w znacznie lepszej jakości niż uprzednio prezentowane nagranie serwisu IGN, opatrzone dodatkowo komentarzem dyrektora trybu multiplayer, Damiena Kickena.


Nowe galerie z Assassin's Creed III i AC Liberation

Dodany 07-06-2012, 15:31 przez: Braveheart, komentarzy: 6

Drodzy Zakonowicze. Przez ostatnich kilka dni byliśmy zalewani nowymi materiałami związanymi z Assassin's Creed III i Assassin's Creed III: Liberation. W miarę możliwości zebraliśmy wszystkie nowości w odpowiednich miejscach, a teraz zapraszamy do ich oglądania: nowe zdjęcia z AC III na konsole i komputery oraz zdjęcia z Assassin's Creed na PS Vitę. Jest jeszcze jeden nowy dział w galerii, w którym możecie znaleźć zdjęcia z multi AC III. Galerie to nie wszystko. Od dzisiaj rusza nowy dział na głównej, przeznaczony całkowicie dla AC III: Liberation. Na razie możecie znaleźć tam trailery gry na przenośną konsolę, ale obiecujemy, że będziemy go powiększać wraz z przypływem nowych informacji.


Ubisoft ujawnia concept arty z Assassin's Creed II

Dodany 15-05-2012, 23:26 przez: Aramilllion, komentarzy: 9

Dzisiaj, na profilu facebook Assassin's Creed Ubisoft zamieścił zbiór wczesnych concept artów, z których korzystano podczas produkcji Assassin's Creed II. Mimo, że troszkę to poniewczasie, można jednak nacieszyć oczy pięknymi grafikami, w oczekiwaniu na nowe wieści o nadchodzącej, trzeciej części serii.

Poniżej znajdziecie przykładowy art, resztę z nich znajdziecie w naszej Galerii.

concept art ACII

Wczesne koncepcje: Assassin's Creed 1 miał być sequelem...

Dodany 05-05-2012, 17:23 przez: rune, komentarzy: 27

W serwisie Youtube pojawił się film pochodzący od technika dźwięku, który w latach 2002-2009 pracował nad takimi tytułami, jak Wrath Unleashed, Marc Eckō's Getting Up czy Army Of Two. Być może nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby film ów nie zawierał sekwencji wykorzystującej dość znajomą mechanikę i otoczenie:


Wczesne szkice koncepcyjne Assassin's Creed

Dodany 03-05-2012, 15:24 przez: Wega, komentarzy: 30

Na Facebooku Assassin's Creed pojawiły się szkice koncepcyjne, które powstały jeszcze przed wydaniem pierwszej części gry. Wszystkie zostały wykonane w 2004 roku, a ich autorem jest Khai Nguyen. Zapraszam do rozszerzenia newsa, gdzie znajdziecie wszystkie szkice.


Reakcje fanów ACIII na PAX

Dodany 23-04-2012, 20:35 przez: Aramilllion, komentarzy: 27

Ubisoft opublikował na film, na którym fani serii Assassin's Creed dzielą się swoimi reakcjami po pokazie ACIII na PAX East 2012. Zapraszam do obejrzenia!


Dlaczego warto było rozpocząć prace nad Assassin’s Creed III od podstaw?

Dodany 19-04-2012, 21:43 przez: Wega, komentarzy: 52

Assassin's Creed III ma nowy silnik, nowy system walki, nowy świat i nowego bohatera. NowGamer rozmawia z Ubisoft Montreal o wielkich zmianach, jakie czekają na nas w październiku.

Assassin's Creed III powstawał przez trzy lata, prace nad tym ambitnym projektem rozpoczęły się wkrótce po wydaniu Assassin's Creed II.

Ubisoft rozpoczął praktycznie od zera, tworząc nowy silnik, niesamowity AnvilNext, nowego łowcę z XVIII wieku, Connora oraz płynny system walki, co zupełnie przyćmiewa poprzednie części gry.

By zobaczyć, co nowego przyniesie Assassin's Creed III, NowGamer porozmawiał z dyrektorem kreatywnym, Alexem Hutchinsonem. Dowiedział się kilku szczegółów na temat rozgrywki i historii w Assassin's Creed III, jak również problemu, jak sprawić, by historia Desmonda znów była porywająca.


AC III - Podsumowanie PAX 2012

Dodany 08-04-2012, 00:34 przez: Wega, komentarzy: 36

Frag Dolls i UbiGabe

Podczas imprezy PAX, trwającej od 6 do 8 kwietnia 2012, pokazano demo Assassin's Creed III. Niestety, nie można go było obejrzeć w sieci. Dysponujemy jedynie kilkoma screenami i informacjami, co zostało ukazane.

Uwaga - tekst w rozwinięciu może zawierać spoilery dotyczące fragmentu gry pokazanego na demo.


Screeny z demo AC III

Dodany 07-04-2012, 02:35 przez: Wega, komentarzy: 73

W sieci pojawiły się już pierwsze screeny z demo pokazanego na PAX 2012. Poza zapowiedzianymi scenami bitew i dzikimi terenami pogranicza widać na nich elementy nowego HUD. Oto one:

demo PAXdemo PAX
demo PAXdemo PAX

Assassin's Creed III Freedom Edition

Dodany 26-03-2012, 18:25 przez: Braveheart, komentarzy: 86

Edycja kolekcjonerska

Assassin's Creed III Freedom Edition to pierwsza oficjalnie potwierdzona edycja kolekcjonerska. Na Ubishopie można składać już zamówienia przedpremierowe. Cena, to niecałe 300 zł (299,90) w wersji na PC, natomiast posiadacze konsol zapłacą 399,90 zł.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie zawartość wyżej wymienionej kolekcjonerki, filmik przybliżający sylwetkę Connora i informację potwierdzającą oficjalnie dwie kolejne edycje specjalne.


Czy tak wygląda oficjalna kolekcjonerka?

Dodany 25-03-2012, 13:35 przez: Braveheart, komentarzy: 34

Edycja kolekcjonerska

W internetowym sklepie multiplayer.com pojawiła się oferta edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed III. Rzecz jasna oferty już nie ma - została ściągnięta równie szybko, co się pojawiła, ale udało nam się "uratować" zdjęcie przedstawiające jej zawartość (podziękowania dla Mirka).

Kolekcjonerka ma zawierać:

  • Ekskluzywne pudełko
  • Dziennik Waszyngtona
  • Medalion Connora
  • Dodatkową misję do trybu dla jednego gracza - "Ghost of War"
  • Dodatkową postać do trybu dla wielu graczy - Sharpshooter

Wygląda na to, że znów Ubisoft zasypie nas wieloma edycjami kolekcjonerskimi, do których przydzielone zostaną inne bonusy.


Ewolucja Zakonu Templariuszy

Dodany 24-03-2012, 21:43 przez: Wega, komentarzy: 6

„Myślę, że jedną z najciekawszych rzeczy w [pierwszym] Assassin's Creed było to, że Templariusze nie byli bezmyślnymi oprawcami” – mówi dyrektor kreatywny Assassin's Creed III, Alex Hutchinson. – „Byli w pewien sposób niezrozumiani. Potem, w sequelu, stali się bardziej nikczemni i kojarzeni głównie z Borgiami, specyficznymi postaciami, które były wcieleniem zła. Z Assassin's Creed III chcemy wrócić do sytuacji, w której myślą, że postępują właściwie.”

Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób ewoluował Zakon Templariuszy, albo po prostu przypomnieć sobie ich historię i dowiedzieć się, czego możemy oczekiwać po trójce - zapraszam do przeczytania tłumaczenia artykułu z Game Informer.


Pierwsze pogłoski o Assassin's Creed IV?

Dodany 21-03-2012, 16:25 przez: Braveheart, komentarzy: 93

Wielu myślało, że Assassin's Creed III będzie ostatnią częścią serii, co okazało się błędnym myśleniem. Okazuje się bowiem, że Assassin's Creed IV jest w planach, co więcej jeden z przedstawicieli Ubisoftu, Francois Pelland, powiedział:

Akcja Assassin's Creed IV nie musi być umieszczona w okresie późniejszym, niż ten ukazany w Assassin's Creed III

Budowa fabuły, opierająca się na DNA umożliwia swobodne przemieszczanie się w czasie?

Często zadawano nam to pytanie. Tu nie chodzi o posuwanie wydarzeń do przodu, tu wszystko opiera się na DNA i nie ma nic wspólnego z biegiem czasu. Następna gra może zarówno cofnąć nas w czasie, jaki i ukazać wydarzenia z bliższych nam okresów.

1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
100
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza