Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Nowe materiały”

Udręka Hadesa - zwiastun drugiego epizodu DLC Los Atlantydy

Dodany 11-06-2019, 01:28 przez: Wega, komentarzy: 0

Udręka Hadesa, drugi epizod Losu Atlantydy, jest już dostępny dla graczy, którzy posiadają karnet na dodatki lub Złotą Edycję! Przejdź przez bramy krainy umarłych, pomóż zagubionym duszom odnaleźć pokój i zmierz się z samym Hadesem.


Assassin's Creed Odyssey bez cenzury

Dodany 20-09-2018, 18:43 przez: Wega, komentarzy: 1

Co ten Ubisoft? Nie znajduję odpowiedzi na to pytanie, ale zwiastun przedni! Kto ma ochotę się pośmiać i nie boi się filmów z nieocenzurowanym tekstami, koniecznie musi to obejrzeć.


Assassin's Creed Odyssey - Live Action Trailer

Dodany 18-09-2018, 15:19 przez: Wega, komentarzy: 0

Trailer z udziałem aktorów!


Znaczenie wyborów w AC Odyssey

Dodany 11-09-2018, 15:55 przez: Wega, komentarzy: 2

W AC Odyssey nowością będą wybory. Od nas będzie zależało, kim się staniemy - każda najmniejsza decyzja to krok ku wielkości lub ku zagładzie.

Pojawiły się także informacje o dwóch trybach rozgrywki. W pierwszym z nich - Guided Mode - wszystkie znaczniki będą widoczne przez cały czas, cele zadań otrzymamy automatycznie. Z kolei w Exploration Mode sami będziemy musieli odkrywać cele do zrealizowania i ich szukać (a zatem niezbędne informacje będziemy otrzymywać podczas dialogów albo szukać na ślepo). Wyboru dokonamy przed rozpoczęciem zabawy i prawdopodobnie będziemy mogli przełączać się między obydwoma trybami w dowolnym momencie.


Jak grecka mitologia łączy się z AC Odyssey?

Dodany 22-08-2018, 20:54 przez: Wega, komentarzy: 0

Ile z greckiej mitologii zobaczymy w AC Odyssey? IGN odpowiada na to pytanie w nowym materiale wideo:


Świat pełen niebezpieczeństw - zwiastun AC Odyssey

Dodany 21-08-2018, 19:59 przez: Wega, komentarzy: 4

Z okazji Gamescomu 2018 Ubisoft przygotował nowy trailer AC Odyssey, w wersji z Alexiosem i Kassandrą do wyboru. Wideo pozwala rzucić okiem na bitwy, pojedynki, walki z dzikimi zwierzętami i walkę na morzu.


Assassin's Creed Odyssey - gameplay trailer z E3 2018

Dodany 11-06-2018, 23:14 przez: Wega, komentarzy: 10

Podczas wczorajszej konferencji Ubisoftu na E3 2018 zaprezentowano Assassin's Creed Odyssey. Przy okazji ujawniono kilka ciekawostek:

 • Opcje dialogowe i wybory w grze pociągną za sobą różne, mniej lub bardziej poważne konsekwencje, będzie można dotrzeć do różnych zakończeń
 • Konflikt między Spartą a Atenami nie będzie przedstawiony na zasadzie "ci są dobrzy - ci są źli" - będzie można wspierać każdą stronę
 • Pojawi się możliwość romansowania z wybraną postacią - ale nie będzie to polegało na szukaniu miłości życia w grze, będą to raczej niezobowiązujące epizody
 • Choć gra ukaże się rok po premierze Origins, Ubisoft nie powraca do wydawania kolejnych części co roku.Pierwsze screeny z AC Odyssey

Dodany 10-06-2018, 14:30 przez: Wega, komentarzy: 3

Konferencja Ubisoftu na E3 2018 dopiero jutro o 22:00, ale już dziś możemy rzucić okiem na pierwsze screeny z gry (po więcej zapraszamy do naszej galerii)! Na pierwszy rzut oka widać, że Odyssey bardzo, bardzo przypomina Origins (jest orzeł, jest podobny system rozwoju postaci). Możemy też przyjrzeć się mapie i przekonać się, że opcje dialogowe są obecne, a więc mamy coraz więcej elementów RPG.

 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria

Premierowy zwiastun DLC The Curse of the Pharaohs

Dodany 12-03-2018, 13:07 przez: Wega, komentarzy: 0

Premiera DLC The Curse of the Pharaohs już jutro!


Premiera The Hidden Ones uczczona nowym zwiastunem

Dodany 22-01-2018, 18:53 przez: Wega, komentarzy: 2

Już jutro ukaże się pierwszy dodatek do Assassin's Creed Origins - Ukryci (The Hidden Ones). Czas zobaczyć, z jakimi zadaniami musiało uporać się bractwo, gdy dopiero rozpoczynało działalność! Z okazji zbliżającej się premiery, Ubisoft udostępnił nowy zwiastun. Zapraszamy do oglądania!


DLC The Hidden Ones z datą premiery

Dodany 17-01-2018, 17:17 przez: Wega, komentarzy: 0

Ubisoft ogłosił, że pierwsze DLC do Assassin's Creed Origins, The Hidden Ones (Ukryci) ukaże się 23 stycznia na wszystkich platformach. DLC pokaże wydarzenia, jakie miały miejsce 4 lata po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. W The Hidden Ones zobaczymy rozwój Bractwa i zmagania z rzymskimi siłami okupującymi region Sinai. Maksymalny poziom postaci zostanie zwiększony do 45. W grze pojawią się także dwie nowe, legendarne bronie, strój, dwa wierzchowce i wiele innych broni. Cena DLC to 10 dolarów.

 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria
 • Galeria

20 lutego otrzymamy natomiast darmowy tryb edukacyjny, dzięki któremu przemierzymy starożytny Egipt i dowiemy się więcej o jego historii, codziennym życiu ludzi. Całość ma przypominać wycieczkę po interaktywnym muzeum.

Drugie DLC - The Curse of Pharaohs - zabierze nas do Teb, gdzie naszym zadaniem będzie zbadać klątwę, przez którą martwi faraonowie powracają do życia. Całość ma bazować na egipskiej mitologii. Zmierzymy się z faraonami i egipskimi bestiami. Tym razem maksymalny poziom zostanie zwiększony do 55. Nie zabraknie też nowych elementów wyposażenia. Premiera została wyznaczona na 6 marca. Cena DLC numer 2 to 20 dolarów.


Zwiastun premierowy Assassin's Creed Origins w wersji animowanej

Dodany 02-11-2017, 13:50 przez: Wega, komentarzy: 2

Zobaczmy jeszcze raz, jak Bayek świetnie potrafi walczyć - tym razem w wersji animowanej.


Recenzja Assassin's Creed Origins

Dodany 26-10-2017, 15:23 przez: Wega, komentarzy: 31

Już jutro ukaże się Assassin's Creed Origins, które zabierze was do starożytnego Egiptu. Czy warto było czekać na nową odsłonę serii? Pierwsze oceny napawają optymizmem, a więc odpowiedź brzmi - tak! Osobiście również miałam już okazję zapoznać się z historią Bayeka i zobaczyć początki Bractwa Asasynów. Gigantyczna mapa Egiptu zachwyca, podobnie jak nowy system walki. Swoje wrażenia z rozgrywki opisałam w recenzji dla gram.pl - serdecznie zapraszam do lektury!


Przed premierą nie szczędzą wideo

Dodany 23-10-2017, 22:44 przez: Pan_Mateusz, komentarzy: 11

Prawdopodobnie więcej zwiastunów nie otrzymamy. Niech więc te będą ostateczną zachętą do wyruszenia na egipską pustynię z ukrytym ostrzem pod ręką. Perwszy z materiałów przedstawia nieco charekteru głównego bohatera i wskazuje na drogę jaką zmuszony będzie pokonać.

Drugi zaś to praktycznie widokówka z Egiptu prezentująca nam najróżniejsze lokacje - od podwodnych, przez wysuszone wysokimi temperaturami aż po wręcz przepełnione wilgocią mokradła


Utwory muzyczne z Assassin's Creed Origins

Dodany 20-10-2017, 15:46 przez: Wega, komentarzy: 7

Bez odpowiedniej muzyki trudno wyobrazić sobie rozgrywkę w jakiejkolwiek grze. Słyszane dźwięki podkreślają i budują klimat nieraz skuteczniej niż to, co widzimy na ekranie. Dzięki UbiLoud możemy posłuchać motywu głównego oraz kilku innych utworów z Assassin's Creed Origins, które skomponowała Sarah Schachner.

Więcej muzyki znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16, 17, 18

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: