Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Inne”

Ubisoft na Gamescom 2015

Dodany 23-07-2015, 18:26 przez: Wega, komentarzy: 11

Impreza goni imprezę - po E3 mieliśmy Comic Con, a już wkrótce odbędzie się Gamescom, na którym również nie zabraknie Ubisoftu. Gracze będą mogli wypróbować Assassin's Creed Syndicate (tym razem grając jako Evie), The Division, Rainbow Six Siege i nie tylko.

W tym roku uczestnicy Gamescomu będą mogli zagrać we wszystkie gry Ubisoftu, jakie firma zaprezentuje na swoim stoisku. Impreza odbędzie się w dniach 5-9 sierpnia. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Uplay.


Comic Con 2015 - Assassin's Creed Experience

Dodany 13-07-2015, 18:43 przez: Wega, komentarzy: 4

Tor przeszkód, jaki Ubisoft przygotował na Comic Con 2015, pozwolił nie tylko fanom Assassin's Creed przetestować ich umiejętności. Aktorka grająca Evie Frye - Victoria Atkin - spróbowała swych sił, próbując pokonać dziennikarkę GameSpot.

GameSpot przygotował także drugie wideo - kompilację prezentującą wyczyny kilku cosplayerów i ekipę Tempest Freerunning, którzy nie tylko przebiegali przez tor przeszkód, ale też uczynili z niego idealną scenerię do walki. Wideo znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Parkourowe sztuczki w wykonaniu French FreeRun Family

Dodany 07-07-2015, 15:22 przez: Wega, komentarzy: 9

W ubiegłym roku grupa French FreeRun Family popisywała się w Paryżu w strojach bohaterów z Assassin's Creed Unity. Ich wyczyny możemy obejrzeć ponownie - tym razem ekipa urządziła gonitwę po ulicach Londynu, przebrana za Jacoba, Evie i templariuszy.

Nie zabrakło również wideo przedstawiającego proces powstawania powyższego filmu, na którym możemy zobaczyć, że bieganie i wspinaczka z kamerą jest sztuką, a współcześni strażnicy jak zwykle nie chcą zostawić asasynów w spokoju. Film zza kulis znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Ubisoft na San Diego Comic Con

Dodany 01-07-2015, 19:22 przez: Wega, komentarzy: 8

W dniach 9-12 lipca w San Diego odbędzie się Comic Con. Podobnie jak w ubiegłym roku, Ubisoft zjawi się na imprezie, by przetestować zwinność współczesnych asasynów.

Na przygotowanym przez firmę torze przeszkód fani będą mogli sprawdzić swe umiejętności i przekonać się, czy wystarczy im odwagi, by wykonać skok wiary ze specjalnej wersji Big Bena - na szczęście nie aż tak wysokiego jak prawdziwa wieża zegarowa w Londynie.


Konferencja Ubisoftu na E3 2015 już o północy

Dodany 15-06-2015, 21:56 przez: Wega, komentarzy: 5

Ubisoft, jak co roku, zjawi się na targach E3, by zaprezentować podczas konferencji nową odsłonę serii Assassin's Creed i kilka innych gier. Stream możecie obejrzeć tutaj lub na Twitch.tv.

Odliczanie do konferencji trwa. Rozpocznie się ona o północy, a poprzedzi ją półgodzinny wstęp.


Pierwszy plakat promocyjny filmu Assassin's Creed

Dodany 07-06-2015, 15:27 przez: Wega, komentarzy: 13

W Assassin's Creed orły zawsze pełniły rolę ważnego symbolu. Nic dziwnego, że ten królewski ptak znalazł się na pierwszym plakacie promocyjnym filmu Assassin's Creed, który ma trafić do kin 21 grudnia 2016. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w sierpniu tego roku.

plakat filmu Assassins Creed

W filmie 20th Century Fox i Ubisoft Motion Pictures wystąpią Michael Fassbender i Marion Cotillard. Reżyserem jest Justin Kurzel, producentami zaś Frank Marshall, Arnon Milchan, Jean-Julien Baronnet, Conor McCaughan, Fassbender i Pat Crowley. Za scenariusz odpowiadają Bill Collage, Adam Cooper i Michael Lesslie. Film jest współfinansowany przez RatPac i Alpha Pictures.


Ubisoft na E3 2015

Dodany 02-06-2015, 23:28 przez: Wega, komentarzy: 6

Podobnie jak w poprzednich latach, i tym razem na targach E3 nie zabraknie Ubisoftu. Z okazji zbliżającej się imprezy, firma przygotowała nowy film, prezentujący urywki wybranych tytułów, jakie zostaną pokazane na konferencji.

Konferencja Ubisoftu rozpocznie się 15 czerwca o godzinie 23:45. Firma zaprezentuje różne gry, m.in. Assassin's Creed Syndicate, Rainbow Six Siege, The Division oraz niezapowiedziane jeszcze tytuły. Konferencję będzie można obejrzeć na YouTube, Twitch i Uplay.


Ubisoft nie chce powtórzyć błędów z Assassin's Creed Unity w kolejnej części

Dodany 13-02-2015, 16:10 przez: Wega, komentarzy: 21

Assassin's Creed Victory, które ma ukazać się pod koniec roku, będzie oparte na tej samej technologii, co Assassin's Creed Unity. Czy oznacza to, że gracze będą nadal walczyć przede wszystkim z bugami i spadkami fps-ów zamiast z wirtualnymi strażnikami? Niekoniecznie. Yves Guillemot, szef Ubisoftu, wyjaśnił podczas spotkania z inwestorami, że zespół musiał nauczyć się wykorzystywać nowe narzędzia:

Tworzenie nowego silnika i nowych narzędzi jest niełatwym etapem dla całego zespołu, jako że wszystko trzeba opanować na nowo. Premiera Unity nie była idealna. Był to trudny okres, lecz pozwoli on poprawić jakość całej marki i uważam, że na dłuższą metę seria na tym skorzysta. Wierzymy, że doświadczenie, jakie zdobyliśmy dzięki Unity, oraz opinie odbiorców, pozwolą nam wznieść jakość i innowacyjność Assassin's Creed na wyższy poziom.

W Unity gracze spotkali się ze spadkami fps-ów i różnymi błędami, co odbiło się szerokim echem wśród społeczności. To dla nas błogosławieństwo, że mamy bardzo oddanych fanów, i zawsze będziemy starali się zdobyć ich zaufanie i wsparcie. Traktujemy poważnie tę sytuację, nasz zespół pracował bez wytchnienia od dnia premiery, by wydawać aktualizacje na bieżąco.

Aktualnie twórcy pracują nad kolejną łatką do Assassin's Creed Unity, oznaczoną numerem 5, ale nie wiadomo, kiedy możemy się jej spodziewać.


Assassin's Creed: Redemption - zwiastun fanowskiego serialu

Dodany 03-02-2015, 20:00 przez: Wega, komentarzy: 20

Fani planują nakręcenie serialu o asasynach, zatytułowanego Assassin's Creed: Redemption, którego akcja będzie toczyć się na początku XV wieku w Królestwie Polskim podczas wojny z zakonem krzyżackim. Na start przygotowali zwiastun:

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwsze odcinki obejrzymy wiosną na YouTube, na kanale NPS RECer. Życzymy powodzenia w przedsięwzięciu!


DLC Dead Kings do Assassin's Creed Unity za darmo dla wszystkich

Dodany 26-11-2014, 20:34 przez: Wega, komentarzy: 53

Dead Kings

Yannis Mallat, szef Ubisoft Montreal i Toronto, gorąco przeprosił za liczne błędy w Assassin's Creed Unity, które skutecznie psuły rozgrywkę wielu graczom. Zapewnił, że zespół ciężko pracuje nad poprawkami. Dziś na PS4 trafił Patch 3, na PC i Xboksie One będzie on dostępny już wkrótce. W ramach rekompensaty gracze, którzy kupili AC Unity, otrzymają za darmo DLC Dead Kings, będące częścią Przepustki Sezonowej.

Chcąc pokazać, że jesteśmy wdzięczni za wasze nieustające wsparcie, ogłaszamy, że nadchodzące DLC Dead Kings będzie darmowe dla wszystkich. Posiadacze Przepustki Sezonowej będą mieli również możliwość wyboru jednej dodatkowej gry za darmo spośród kilku tytułów Ubisoftu.

Ci, którzy już kupili Przepustkę Sezonową, otrzymają jedną z następujących gier: The Crew, Far Cry 4, Watch Dogs, Assassin's Creed Black Flag, Rayman Legends lub Just Dance 2015. Ponieważ Season Pass straci na wartości przez udostępnienie Dead Kings za darmo, tymczasowo jego sprzedaż została wstrzymana, na czas przygotowania nowej oferty.


Ubisoft wyda Patch 3 już w tym tygodniu

Dodany 25-11-2014, 20:01 przez: Wega, komentarzy: 36

26 listopada - czyli już jutro - na PS4 ukaże się trzeci patch do Assassin's Creed Unity. Na PC i Xboksa One trafi on nieco później, ale możemy spodziewać się go jeszcze w tym tygodniu. Łatka zawiera ponad 300 rozmaitych poprawek. Są one związane z:

  • wydajnością i stabilnością
  • rozgrywką (poruszaniem się, walką, skradaniem)
  • sztuczną inteligencją i tłumami
  • wyszukiwaniem graczy, problemami z łączeniem się z innymi
  • menu i HUD
  • poszczególnymi misjami (wątkiem głównym, kooperacją, misjami pobocznymi)
  • światem gry
  • postępami, poziomem trudności
  • innymi poprawkami wyłącznie w wersji na PC (np. uszkodzone save).

Lista wszystkich poprawek jest bardzo imponująca i zbyt długa, by ją tłumaczyć. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalne forum Ubisoftu, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje o nadchodzących zmianach. Patch 3 nie będzie ostatnią łatką wprowadzającą poprawki związane z optymalizacją gry.


Assassin's Creed Pojednanie - premiera nowej powieści Olivera Bowdena już za miesiąc

Dodany 04-11-2014, 15:12 przez: Wega, komentarzy: 18

Assassin's Creed Pojednanie

Kilka tygodni po premierze gry Assassin's Creed Unity będziemy mieli okazję przeżyć wydarzenia rewolucji francuskiej jeszcze raz - tym razem patrząc na nie z perspektywy Elise de la Serre. Książka Assassin's Creed: Pojednanie ukaże się 3 grudnia 2014 nakładem wydawnictwa Insignis. Będzie to już siódma powieść z serii - uprzednio ukazały się: Renesans, Bractwo, Tajemna krucjata, Objawienia, Porzuceni i Czarna bandera.

Rok 1789: nad wspaniałym Paryżem wschodzi świt rewolucji francuskiej. Bruk ulic spływa krwią, lud powstaje przeciwko uciskowi arystokracji. Ale rewolucyjna sprawiedliwość ma wysoką cenę…

W czasach największej przepaści między bogatymi i biednymi, kiedy kraj rozdzierają wewnętrzne napięcia, młody mężczyzna i młoda kobieta – Arno i Élise – walczą, by pomścić wszystko, co stracili.

Wkrótce zostają wplątani w odwieczną wojnę asasynów z templariuszami, w świat pełen niebezpieczeństw, których nie mogli sobie nawet wyobrazić.


Assassin's Creed: Pojednanie zadebiutuje na początku grudnia

Dodany 07-10-2014, 18:18 przez: Wega, komentarzy: 11

Wbrew tradycji, na książkę opartą na wydarzeniach z Assassin's Creed Unity nie będziemy musieli czekać kilka miesięcy. Wydawnicto Insignis ogłosiło, że Assassin's Creed: Pojednanie trafi na półki księgarń już 3 grudnia 2014, czyli kilka tygodni po premierze gry.

Okładka Assassin's Creed: Pojednanie bez tekstu

W Assassin's Creed Pojednanie będziemy mieli okazję prześledzić wydarzenia z perspektywy Elise de la Serre - ukochanej Arno. W ten sposób nie otrzymamy dokładnej kalki z gry, uzupełnionej o własne pomysły autora, lecz będziemy mogli przyjrzeć się tym samym zdarzeniom oczami Elise i lepiej zrozumieć jej motywy.

Oliver Bowden zastosował podobny zabieg w książce Assassin's Creed: Porzuceni, w której obserwowaliśmy zdarzenia z perspektywy Haythama Kenwaya i dowiedzieliśmy się o wielu rzeczach, w których nie mogliśmy brać udziału jako Connor.


Assassin's Creed: Project Widow - interaktywne zwiedzanie Paryża z Andym Serkisem

Dodany 25-09-2014, 15:53 przez: Maciekbpl, komentarzy: 8

Ubisoft ma tendencję do promowania swoich gier na różnorakie ciekawe sposoby, mieliśmy już gry społecznościowe, strony z zagadkami, a tym razem została nam sprezentowana interaktywna podróż po Paryżu. Project Widow, o którym mowa, to aplikacja podobna do Google Street View, w której mając za przewodnika Andy Serkisa zwiedzimy Paryż. Nazwa projektu nawiązuje do powszechnego podczas rewolucji określenia gilotyny. Mimo współczesnego widoku, składającego się z panoramicznych zdjęć pokazujących nam pełny, 360-stopniowy obraz ulicy, aktor mówi, co działo się tu podczas rewolucji.

Jak tłumaczy Ubisoft:

Użytkownicy będą mogli wciągnąć się w wirtualny świat Paryża naszych czasów, odkryć w nim punkty bogate w historię, znaleźć ukryte filmy i szkice z Assassin's Creed Unity, wygrać nagrody oraz ekskluzywne przedmioty, a także odkryć sekrety asasynów i rewolucji. Patrzcie uważnie w ciemne zakamarki, żeby znaleźć okazje do rywalizacji i specjalne bonusy.

Klikając na niektóre elementy będziemy mogli obejrzeć filmy, concept arty i inną zawartość gry. Niektóre elementy można odblokować poprzez wysyłanie zaproszeń do znajomych, inne zachęcają do szukania konkursów, by wygrać nagrody. Wspomniane nagrody jednak dotyczą jedynie mieszkańców Wielkiej Brytanii.


Season Pass do Assassin's Creed Unity oficjalnie zapowiedziany

Dodany 22-09-2014, 21:07 przez: rune, komentarzy: 41

Ubisoft udostępnił zwiastun przepustki sezonowej do Assassin's Creed Unity. Na osoby chcące wydać dodatkowe 60-80zł czekać będzie jedno duże rozszerzenie głównej części fabularnej - Dead Kings, dziejące się w roku 1794 i opowiadające o zniszczeniu grobowców rodziny królewskiej w Saint Denis - jak i trzy pomniejsze misje.

Ponadto season pass zawierać będzie ponad 30 dodatkowych elementów wyposażenia dla Arno oraz Assassin's Creed Chronicles: China - grę "2,5D", w której gracze będą mogli sterować postacią Shao Jun.


1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22, 23, 24

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: