Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Inne”

Prima Aprilis!

Dodany 02-04-2010, 18:18 przez: Silas, komentarzy: 13

Jak zapewne większość z Was się już domyśliła wczorajsze rewelacje dotyczące trzeciej odsłony Assassin's Creed były żartem ze strony redakcji, mającym podtrzymać 1-kwietniową tradycję. Część graczy udało nam się nabrać, inni zaś trzeźwo kierowali swój wzrok w stronę kalendarza. Tak czy inaczej dzięki temu mamy pewność, że japońskie klimaty raczej nie przekonują do siebie fanów dotychczasowych przygód Altaira i Ezio. Panowie i Panie z Ubisoftu - nie idźcie tą drogą!


Assassin's Creed II: Day One Edition

Dodany 04-03-2010, 21:14 przez: Maciekbpl, komentarzy: 27

Żeby uniknąć niedomówień, które już zresztą pojawiały się na stronie zawiadamiamy, że ( według naszych skromnych informacji) wersja Day One Edition jest dość dziwna. Stało się tak gdyż w jej reklamie pisze, że posiada ona wszystkie DLC i dodatkową misję związaną z drugim DLC. Według informacji Ubisoftu wszystkie gry wydane na PC miały mieć te elementy, więc kupując grę w tej edycji przepłacamy 10zł otrzymując jedynie grę z innym pudełkiem niż wersja podstawowa. Informacja ta może być błędna, ale ze względu na dochodzące do nas pytania dotyczące Day One Edition uznaliśmy, że należy to sprawdzić.


Lokacje w AC II

Dodany 15-02-2010, 22:10 przez: Wega, komentarzy: 0

Dzięki Andaralionowi możecie od dziś przeczytać artykuł o wszystkich miastach i obszarach w Assassin's Creed II wraz z informacjami o najważniejszych wydarzeniach, które miały w nich miejsce. Znajdziecie go pod tym adresem.


Historie z Bloodlines i Altair's Chronicles

Dodany 11-02-2010, 19:48 przez: Wega, komentarzy: 0

Na stronie Zakonu pojawiły się nowe materiały z gier Assassin's Creed: Altair's Chronicles i Assassin's Creed: Bloodlines, dla tych, którzy chcieliby poznać inne części historii Altaira, a nie posiadają platform PSP czy NDS. Zapraszam do lektury.


Abstergo

Dodany 09-02-2010, 19:37 przez: Maciekbpl, komentarzy: 0

Na stronie pojawił się artykuł o Abstergo Industries, złowieszczej firmie farmaceutycznej, która porwała Desmonda Milesa. Korporacja kontynuuje dzieło zakonu templariuszy zaczęte dawno, dawno temu, sięgając aż do początków ludzkiej rasy.


Ogłoszenie

Dodany 09-02-2010, 08:07 przez: Maciekbpl, komentarzy: 7

UWAGA!

Ostatnio odnotowaliśmy wiele linków w komentarzach do artykułów, które odnoszą się do strony projektassassin.pl, jest to strona, na której ludzie grają o replikę ukrytego ostrza i inne ciekawe nagrody, w tym koszulki Assassin's Creed. Gra polega na zastawianiu linków-pułapek na lekkomyślnych użytkowników internetu. Prosimy więc o nie używanie naszej strony do rozsyłania tychże kodów, które będą i tak przez nas usuwane, jak tylko je zauważymy. Powyżej macie czysty link, jeśli chcecie dołączyć do zabawy nie wspomagając żadnego gracza.

PS. Koszulki, które można wygrać w rzeczonym powyżej konkursie są również prezentem do preordera ACII w serwisie internetowym gram.pl


Drugi rok Zakonu Assassin's Creed

Dodany 09-02-2010, 00:03 przez: Andaralion, komentarzy: 9

Wszyscy aktywni i nieaktywni użytkownicy! Stali bywalcy Księgi Gości i epizodyczni odwiedzający! Dziś, 9 lutego, nasz kochany Zakon Assassin's Creed obchodzi swoje drugie urodziny. Jako, że mam zaszczyt ogłosić tę nowinę w imieniu Administracji oraz użytkowników forum, dziękujemy wszystkim tym, którzy zdecydowali się nam zaufać wybierając nasz Zakon jednocześnie zbytnio w nim nie paskudząc. Zakon odwiedziło już ponad 230 tysięcy osób, w tym prawie 27 tys. już w tym roku! Oby kolejne lata były tak pomyślne, jak dwa poprzednie.


Spekulacje

Dodany 08-02-2010, 17:46 przez: Wega, komentarzy: 0

Dziś na naszej stronie pojawił się artykuł Spekulacje, w którym znajdziecie nieco informacji i przypuszczeń dotyczących Starożytnej Rasy Minerwy, zbliżającej się apokalipsy, dziejów ludzkości, motywów Asasynów i Templariuszy oraz znaczenia Artefaktów. Zapraszam do lektury.

W Postaciach pojawiło się też kilka nowych wpisów.


Sklepy w ACII

Dodany 31-01-2010, 13:22 przez: Wega, komentarzy: 0

Na prośbę jednego z naszych gości, dziś na stronie pojawił się artykuł o sklepach w Assassin's Creed II. Znajdziecie tam m.in. listę rzeczy sprzedawanych przez krawców i marszandów.


Stroje w ACII

Dodany 23-01-2010, 16:34 przez: Wega, komentarzy: 0

Na stronie pojawił się nowy artykuł Maćkabpl o dostępnych strojach w Assassin's Creed II. Można się z niego dowiedzieć o pelerynach i ich znaczeniu w poszczególnych rejonach w grze. Znajdziecie tu też kilka ciekawostek. Zapraszam do lektury.


Zbroje w Assassin's Creed II

Dodany 16-01-2010, 19:18 przez: Wega, komentarzy: 0

Jeden z kolejnych artykułów napisanych wspólnymi siłami Wegi i Lamb3rta został dodany do działu Assassin's Creed II. Jak można wywnioskować z tytułu newsa, dotyczy on opancerzenia, jakie może nosić Ezio. Tekst, wraz z dokładnymi statystykami poszczególnych zbroi, dostępny jest tutaj.


Życzenia

Dodany 24-12-2009, 20:22 przez: Wega, komentarzy: 1

Pokoju i bezpieczeństwa w czasie Świąt oraz w nadchodzącym Nowym Roku, dobrego zdrowia, konsoli pod choinką wraz z grą ACII (jeśli jeszcze nie macie), sporo cierpliwości do Ubisoftu i niezapomnianych wrażeń w wirtualnych światach wszystkim użytkownikom, gościom i sobie wzajemnie życzy

Redakcja ZAC


Assassin's Creed: Bloodlines za darmo!

Dodany 09-12-2009, 20:03 przez: Lambert, komentarzy: 1

Sony sprawiło niemałą niespodziankę fanom gier z cyklu Assassin's Creed - do 10 stycznia mogą oni za darmo pobrać grę Assassin's Creed: Bloodlines. Oczywiście jest haczyk - gracz musi posiadać konsolę PSPgo. Szczegółowa instrukcja skorzystania z promocji i ściągnięcia gry znajdują się w rozszerzeniu.


Soundtrack z Assassin's Creed II

Dodany 26-11-2009, 02:54 przez: Wega, komentarzy: 2

Soundtrack z Assassin's Creed II wygrał nagrodę w Hollywood Music in Media Award w kategorii "Najlepsza Oryginalna Muzyka w Grze Video". Gratulujemy Jesperowi Kydowi! Płytę z muzyką można nabyć na amazon.com.

Więcej informacji na temat tych pięknych utworów znajdziecie na forum.


Pomoc do Assassin's Creed II

Dodany 25-11-2009, 02:59 przez: Wega, komentarzy: 0

W razie kłopotów z Assassins Creed II, na stronie Uplay.com znajdziecie pomoc techniczną oraz pokazane na filmikach:

- podstawy gry: umiejętności socjalne, ulepszenia, parkour i walka;

- typy misji;

- solucje do wszystkich zabójstw;

- listę osiągnięć.


1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22, 23, 24

© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
100
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza