Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Inne”

Zwiększenie poziomu trudności w ACII

Dodany 06-04-2010, 13:52 przez: Wega, komentarzy: 10

Zapewne wielu z Was zauważyło, że walka w Assassin's Creed II jest zbyt łatwa. Właściwie trzeba bardzo się postarać - ba, specjalnie wręcz podłożyć przeciwnikom, aby zginąć. Jest jednak sposób na zwiększenie poziomu trudności, dzięki czemu zabawa stanie się dużo ciekawsza. Ta drobna modyfikacja sprawia, że Ezio dostaje znacznie większe obrażenia, zaś niektórzy jego wrogowie stają się wytrzymalsi. Programu nie trzeba instalować, nie zmienia on także niczego w plikach gry.


Prima Aprilis!

Dodany 02-04-2010, 18:18 przez: Silas, komentarzy: 13

Jak zapewne większość z Was się już domyśliła wczorajsze rewelacje dotyczące trzeciej odsłony Assassin's Creed były żartem ze strony redakcji, mającym podtrzymać 1-kwietniową tradycję. Część graczy udało nam się nabrać, inni zaś trzeźwo kierowali swój wzrok w stronę kalendarza. Tak czy inaczej dzięki temu mamy pewność, że japońskie klimaty raczej nie przekonują do siebie fanów dotychczasowych przygód Altaira i Ezio. Panowie i Panie z Ubisoftu - nie idźcie tą drogą!


Assassin's Creed II: Day One Edition

Dodany 04-03-2010, 21:14 przez: Maciekbpl, komentarzy: 27

Żeby uniknąć niedomówień, które już zresztą pojawiały się na stronie zawiadamiamy, że ( według naszych skromnych informacji) wersja Day One Edition jest dość dziwna. Stało się tak gdyż w jej reklamie pisze, że posiada ona wszystkie DLC i dodatkową misję związaną z drugim DLC. Według informacji Ubisoftu wszystkie gry wydane na PC miały mieć te elementy, więc kupując grę w tej edycji przepłacamy 10zł otrzymując jedynie grę z innym pudełkiem niż wersja podstawowa. Informacja ta może być błędna, ale ze względu na dochodzące do nas pytania dotyczące Day One Edition uznaliśmy, że należy to sprawdzić.


Lokacje w AC II

Dodany 15-02-2010, 22:10 przez: Wega, komentarzy: 0

Dzięki Andaralionowi możecie od dziś przeczytać artykuł o wszystkich miastach i obszarach w Assassin's Creed II wraz z informacjami o najważniejszych wydarzeniach, które miały w nich miejsce. Znajdziecie go pod tym adresem.


Historie z Bloodlines i Altair's Chronicles

Dodany 11-02-2010, 19:48 przez: Wega, komentarzy: 0

Na stronie Zakonu pojawiły się nowe materiały z gier Assassin's Creed: Altair's Chronicles i Assassin's Creed: Bloodlines, dla tych, którzy chcieliby poznać inne części historii Altaira, a nie posiadają platform PSP czy NDS. Zapraszam do lektury.


Abstergo

Dodany 09-02-2010, 19:37 przez: Maciekbpl, komentarzy: 0

Na stronie pojawił się artykuł o Abstergo Industries, złowieszczej firmie farmaceutycznej, która porwała Desmonda Milesa. Korporacja kontynuuje dzieło zakonu templariuszy zaczęte dawno, dawno temu, sięgając aż do początków ludzkiej rasy.


Ogłoszenie

Dodany 09-02-2010, 08:07 przez: Maciekbpl, komentarzy: 7

UWAGA!

Ostatnio odnotowaliśmy wiele linków w komentarzach do artykułów, które odnoszą się do strony projektassassin.pl, jest to strona, na której ludzie grają o replikę ukrytego ostrza i inne ciekawe nagrody, w tym koszulki Assassin's Creed. Gra polega na zastawianiu linków-pułapek na lekkomyślnych użytkowników internetu. Prosimy więc o nie używanie naszej strony do rozsyłania tychże kodów, które będą i tak przez nas usuwane, jak tylko je zauważymy. Powyżej macie czysty link, jeśli chcecie dołączyć do zabawy nie wspomagając żadnego gracza.

PS. Koszulki, które można wygrać w rzeczonym powyżej konkursie są również prezentem do preordera ACII w serwisie internetowym gram.pl


Drugi rok Zakonu Assassin's Creed

Dodany 09-02-2010, 00:03 przez: Andaralion, komentarzy: 9

Wszyscy aktywni i nieaktywni użytkownicy! Stali bywalcy Księgi Gości i epizodyczni odwiedzający! Dziś, 9 lutego, nasz kochany Zakon Assassin's Creed obchodzi swoje drugie urodziny. Jako, że mam zaszczyt ogłosić tę nowinę w imieniu Administracji oraz użytkowników forum, dziękujemy wszystkim tym, którzy zdecydowali się nam zaufać wybierając nasz Zakon jednocześnie zbytnio w nim nie paskudząc. Zakon odwiedziło już ponad 230 tysięcy osób, w tym prawie 27 tys. już w tym roku! Oby kolejne lata były tak pomyślne, jak dwa poprzednie.


Spekulacje

Dodany 08-02-2010, 17:46 przez: Wega, komentarzy: 0

Dziś na naszej stronie pojawił się artykuł Spekulacje, w którym znajdziecie nieco informacji i przypuszczeń dotyczących Starożytnej Rasy Minerwy, zbliżającej się apokalipsy, dziejów ludzkości, motywów Asasynów i Templariuszy oraz znaczenia Artefaktów. Zapraszam do lektury.

W Postaciach pojawiło się też kilka nowych wpisów.


Sklepy w ACII

Dodany 31-01-2010, 13:22 przez: Wega, komentarzy: 0

Na prośbę jednego z naszych gości, dziś na stronie pojawił się artykuł o sklepach w Assassin's Creed II. Znajdziecie tam m.in. listę rzeczy sprzedawanych przez krawców i marszandów.


Stroje w ACII

Dodany 23-01-2010, 16:34 przez: Wega, komentarzy: 0

Na stronie pojawił się nowy artykuł Maćkabpl o dostępnych strojach w Assassin's Creed II. Można się z niego dowiedzieć o pelerynach i ich znaczeniu w poszczególnych rejonach w grze. Znajdziecie tu też kilka ciekawostek. Zapraszam do lektury.


Zbroje w Assassin's Creed II

Dodany 16-01-2010, 19:18 przez: Wega, komentarzy: 0

Jeden z kolejnych artykułów napisanych wspólnymi siłami Wegi i Lamb3rta został dodany do działu Assassin's Creed II. Jak można wywnioskować z tytułu newsa, dotyczy on opancerzenia, jakie może nosić Ezio. Tekst, wraz z dokładnymi statystykami poszczególnych zbroi, dostępny jest tutaj.


Życzenia

Dodany 24-12-2009, 20:22 przez: Wega, komentarzy: 1

Pokoju i bezpieczeństwa w czasie Świąt oraz w nadchodzącym Nowym Roku, dobrego zdrowia, konsoli pod choinką wraz z grą ACII (jeśli jeszcze nie macie), sporo cierpliwości do Ubisoftu i niezapomnianych wrażeń w wirtualnych światach wszystkim użytkownikom, gościom i sobie wzajemnie życzy

Redakcja ZAC


Assassin's Creed: Bloodlines za darmo!

Dodany 09-12-2009, 20:03 przez: Lambert, komentarzy: 1

Sony sprawiło niemałą niespodziankę fanom gier z cyklu Assassin's Creed - do 10 stycznia mogą oni za darmo pobrać grę Assassin's Creed: Bloodlines. Oczywiście jest haczyk - gracz musi posiadać konsolę PSPgo. Szczegółowa instrukcja skorzystania z promocji i ściągnięcia gry znajdują się w rozszerzeniu.


Soundtrack z Assassin's Creed II

Dodany 26-11-2009, 02:54 przez: Wega, komentarzy: 2

Soundtrack z Assassin's Creed II wygrał nagrodę w Hollywood Music in Media Award w kategorii "Najlepsza Oryginalna Muzyka w Grze Video". Gratulujemy Jesperowi Kydowi! Płytę z muzyką można nabyć na amazon.com.

Więcej informacji na temat tych pięknych utworów znajdziecie na forum.


1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22, 23, 24

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: