Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Inne”

Targi GamesCom 2010 w wydaniu Ubisoftu

Dodany 02-08-2010, 18:52 przez: Lambert, komentarzy: 54

W dniach 18-22 sierpnia odbędą się tegoroczne targi GamesCom w niemieckiej Kolonii. Swoje stoisko Ubisoft będzie posiadał w Hali 7.2. A31. Z listy gier, które francuski gigant pokaże na targach, najbardziej interesująco dla fanów Assassin's Creed prezentuje się możliwość zagrania w multiplayera nadchodzącej wielkimi krokami kolejnej gry z tej znakomitej serii, noszącej podtytuł Brotherhood. Na deser graczom zostanie zaprezentowany kolejny gameplay trybu dla pojedynczego gracza w tej grze.

Więcej informacji na temat targów GamesCom tutaj.


Powstaje artbook z Assassin's Creed

Dodany 26-06-2010, 17:42 przez: Wega, komentarzy: 23

UPromo Asasynbi Workshop zapowiada powstanie specjalnego artbooka zawierającego dużo ciekawych rzeczy, między innymi część "carte blanche". Artyści tacy jak Craig Mullins, Tavis Coburn, 123Klan, Gabz, James NG i wielu innych dostali wolną rękę na narysowanie asasyna w dowolnym stylu, z dowolnego okresu. Podobno rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania. Zaprezentowano kolejne dzieło po Asasynie z Egiptu Gabza - tym razem wykonane przez JamesaNG (zobacz obrazek obok). Ale to nie wszystko - jeśli jesteś uzdolnionym artystycznie fanem, profesjonalistą czy amatorem, możesz zgłosić swój projekt wysyłając go na adres email ubiworkshop@ubisoft.com, a jeśli zostanie on wybrany, będzie opublikowany po podpisaniu z Tobą umowy. Prace można wysyłać do 15 sierpnia 2010 do godziny 20:12.


Patrice Desilets opuszcza Ubisoft

Dodany 13-06-2010, 14:19 przez: Wega, komentarzy: 7

Dyrektor kreatywny Patrice Désilets opuścił Ubisoft i prace nad serią Assassin's Creed. Désilets był pracownikiem Ubisoftu od początku jego powstania. Karierę rozpoczął od odegrania roli we wskrzeszeniu "Prince of Persia"; "Piaski Czasu" okazały się wielkim hitem. Désilets odegrał główną rolę przy tworzeniu serii Assassin's Creed. Zamiast poczekać na wydanie kolejnej części po wielkim sukcesie Assassin's Creed II, Ubisoft zdecydował wziąć przykład z Activision i wydawać co roku gry najpopularniejszych marek. Nie wiadomo, czy nowo obrany kierunek miał wpływ na decyzję Désiletsa.


Ubisoft obejmuje patronat nad Zakonem!!!

Dodany 12-05-2010, 18:00 przez: Wega, komentarzy: 21

Drodzy użytkownicy, goście, bracia i siostry... Mam przyjemność ogłosić, że nawiązaliśmy współpracę z Ubisoftem. Dziękuję Panu Grzegorzowi Szabli, przedstawicielowi Ubisoft Polska, za okazane nam zaufanie. Dziękuję także wspaniałej redakcji, z którą wspólnie tworzymy tę stronę. Dołożymy wszelkich starań, by Zakon Assassin's Creed stał się jeszcze lepszy!

Objęcie patronatem oznacza, że będziemy otrzymywali informacje bezpośrednio od Ubisoftu, a w przyszłości będą także organizowane konkursy.


Bronie w Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 11-05-2010, 14:13 przez: Lambert, komentarzy: 18

Na tej stronie Ubisoft zamieścił prezentację nowych broni w Assassin's Creed: Brotherhood. Ich opis wkrótce pojawi się na naszej stronie, póki co zachęcamy do prób rozwiązania tajemniczej zagadki związanej z glifami, która została zręcznie wpleciona w listę nowego oręża jakie ujrzymy w Brotherhood, a której zarazem ciężko nie zauważyć.

Aktualizacja: spis broni dla klas w Assassin's Creed: Brotherhood znajdziecie tutaj.

Aktualizacja 2: Więcej w rozszerzeniu newsa...


Baza Danych

Dodany 08-05-2010, 22:42 przez: Wega, komentarzy: 1

Przed Wami kolejny artykuł - baza danych Animusa z Assassin's Creed II. Znajdziecie tam listy, spis ciekawych obiektów w każdym mieście oraz ich krótkie historie, a także spis postaci, przepisane przez Lamb3rta i Wegę. Kto przegapił w grze, może teraz nadrobić zaległości.


Spekulacje na temat Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 06-05-2010, 16:55 przez: Lambert, komentarzy: 3

Dziś na Zakonie pojawił się artykuł mojego autorstwa ze spekulacjami na temat najnowszej części Assassin's Creed. Powstał on na bazie okładki, jaką wczoraj uraczył graczy serwis GameStop, zaczynając w ten sposób etap promocji "Brotherhood". Można go przeczytać tutaj.

Dodatkowo dzisiaj w naszym serwisie dodane zostały również listy aktorów podkładających głosy pod postacie zarówno w AC I, jak i AC II. Oba napisał Maciekbpl.


Aktualizacje - emaile i frakcje

Dodany 01-05-2010, 01:17 przez: Wega, komentarzy: 0

Na prośbę naszych użytkowników na stronie Zakonu wstawiliśmy emaile z laptopów z części pierwszej Assassin's Creed wraz z komentarzami. Spróbowaliśmy też przybliżyć nieco zagadnienia dotyczące słynnego lotniska w Denver. Kolejna aktualizacja dotyczyła działu Assassin's Creed II, pojawił się nowy artykuł, "Frakcje", w którym znajdziecie opisy kurtyzan, najemników i złodziei. Z pewnością są Wam dobrze znane, ale może znajdziecie ciekawostki na ich temat.


Ubisoft zarejestrował nową domenę związaną z AC

Dodany 23-04-2010, 16:33 przez: Lambert, komentarzy: 3

Kilka dni temu, a dokładniej 16 kwietnia, Ubisoft zarejestrował nową domenę - assassinscreedbrotherhood.com. Najprawdopodobniej jej zawartość będzie dotyczyć najnowszej części Assassin's Creed, która w dużej części ponownie rozgrywać będzie się w renesansowych Włoszech, a dokładniej w Rzymie. Osobiście nie przypuszczam, by ta mająca wyjść na rynek za niecały rok następczyni AC II nosiła podtytuł "Brotherhood". Prędzej będzie to odpowiednik "Live by the Creed", czyli bardzo ogólnie ujmując portalu społecznościowego, który miał na celu reklamę Assassin's Creed II. Tak czy siak, będzie się działo.


Zwiększenie poziomu trudności w ACII

Dodany 06-04-2010, 13:52 przez: Wega, komentarzy: 10

Zapewne wielu z Was zauważyło, że walka w Assassin's Creed II jest zbyt łatwa. Właściwie trzeba bardzo się postarać - ba, specjalnie wręcz podłożyć przeciwnikom, aby zginąć. Jest jednak sposób na zwiększenie poziomu trudności, dzięki czemu zabawa stanie się dużo ciekawsza. Ta drobna modyfikacja sprawia, że Ezio dostaje znacznie większe obrażenia, zaś niektórzy jego wrogowie stają się wytrzymalsi. Programu nie trzeba instalować, nie zmienia on także niczego w plikach gry.


Prima Aprilis!

Dodany 02-04-2010, 18:18 przez: Silas, komentarzy: 13

Jak zapewne większość z Was się już domyśliła wczorajsze rewelacje dotyczące trzeciej odsłony Assassin's Creed były żartem ze strony redakcji, mającym podtrzymać 1-kwietniową tradycję. Część graczy udało nam się nabrać, inni zaś trzeźwo kierowali swój wzrok w stronę kalendarza. Tak czy inaczej dzięki temu mamy pewność, że japońskie klimaty raczej nie przekonują do siebie fanów dotychczasowych przygód Altaira i Ezio. Panowie i Panie z Ubisoftu - nie idźcie tą drogą!


Assassin's Creed II: Day One Edition

Dodany 04-03-2010, 21:14 przez: Maciekbpl, komentarzy: 27

Żeby uniknąć niedomówień, które już zresztą pojawiały się na stronie zawiadamiamy, że ( według naszych skromnych informacji) wersja Day One Edition jest dość dziwna. Stało się tak gdyż w jej reklamie pisze, że posiada ona wszystkie DLC i dodatkową misję związaną z drugim DLC. Według informacji Ubisoftu wszystkie gry wydane na PC miały mieć te elementy, więc kupując grę w tej edycji przepłacamy 10zł otrzymując jedynie grę z innym pudełkiem niż wersja podstawowa. Informacja ta może być błędna, ale ze względu na dochodzące do nas pytania dotyczące Day One Edition uznaliśmy, że należy to sprawdzić.


Lokacje w AC II

Dodany 15-02-2010, 22:10 przez: Wega, komentarzy: 0

Dzięki Andaralionowi możecie od dziś przeczytać artykuł o wszystkich miastach i obszarach w Assassin's Creed II wraz z informacjami o najważniejszych wydarzeniach, które miały w nich miejsce. Znajdziecie go pod tym adresem.


Historie z Bloodlines i Altair's Chronicles

Dodany 11-02-2010, 19:48 przez: Wega, komentarzy: 0

Na stronie Zakonu pojawiły się nowe materiały z gier Assassin's Creed: Altair's Chronicles i Assassin's Creed: Bloodlines, dla tych, którzy chcieliby poznać inne części historii Altaira, a nie posiadają platform PSP czy NDS. Zapraszam do lektury.


Abstergo

Dodany 09-02-2010, 19:37 przez: Maciekbpl, komentarzy: 0

Na stronie pojawił się artykuł o Abstergo Industries, złowieszczej firmie farmaceutycznej, która porwała Desmonda Milesa. Korporacja kontynuuje dzieło zakonu templariuszy zaczęte dawno, dawno temu, sięgając aż do początków ludzkiej rasy.


1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
060
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza