Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Inne”

Figurka Ezio w sklepie gry-online

Dodany 05-10-2010, 21:11 przez: Lambert, komentarzy: 21

W sklepie serwisu gry-online pojawiła się unikalna figurka Ezio Auditore w wersji z Assassin's Creed: Brotherhood. Jej wygląd możecie zobaczyć w rozszerzeniu newsa, a ewentualnego zakupu w preorderze (wysyłka dopiero 19 listopada) dokonać tutaj. Uwaga jednak, figurka kosztuje tyle samo co sama gra...


Assassin's Creed Project Legacy

Dodany 30-09-2010, 22:25 przez: Wega, komentarzy: 38

...czyli społecznościowy odpowiednik Brotherhood na konsole będzie miał premierę na Facebooku już jutro. Klimat gry Project Legacy ma być taki, jak w grze na konsole, mechanika zaś będzie podobna do mechaniki Mafia Wars. W późniejszym terminie ruszą także pojedynki między graczami. Integracja gry Assassin's Creed: Brotherhood z projektem Assassin's Creed Project Legacy umożliwi odblokowanie dodatkowej zawartości w obu grach, jak również zdobywanie wspólnych punktów doświadczenia.

To pierwszy taki projekt Ubisoftu, by zintegrować grę na konsole z produkcją przeznaczoną na portal społecznościowy.

Project Legacy na Facebooku


Assassin's Creed w galerii dzieł sztuki

Dodany 29-09-2010, 12:46 przez: Wega, komentarzy: 32

W dniach od 5 do 30 października w galerii dzieł sztuki w paryskim Arludik będzie można podziwiać wyniki prac grafików Ubisoftu. Prace przedstawiać będą budynki, postacie - głównie asasynów i templariuszy - oraz krajobrazy z gier w formie concept-artów. Wśród nich będzie 35 nigdy dotąd nie publikowanych dzieł.

Grafiki będą w formie płóciennych obrazów, stworzonych jednak techniką komputerową, nie malowanych ręcznie, a ich cena będzie wynosiła od 600 do 2000 euro. Szczęśliwi nabywcy otrzymają pieczęć Ubisoftu, certyfikat autentyczności i podpis dyrektora artystycznego firmy, Mohameda Gambouza, na obrazie.

Z kolei za jedyne 80 euro będzie można nabyć limitowane litografie (149 sztuk) dwóch obrazów odbitych na płótnie za pomocą kamienia litograficznego.

Dochód ze sprzedaży trafi do dbającej o historię i kulturę gier wideo organizacji MO5.

Jeden z szefów Ubisoftu, Serge Cascoett, wyraził się o wystawie tak:
"Firma Ubisoft jest zaszczycona możliwością zaprezentowania wspaniałych grafik stworzonych przez utalentowanych projektantów gry Assassin's Creed w znanej na całym świecie galerii Arludik. To pierwszy raz, kiedy prace zespołu Ubisoftu będą pokazane w słynnej galerii sztuki, a ta wystawa dowodzi, że kreatywny wysiłek artystów przemysłu gier wideo inspiruje graczy z całego świata".


Zapowiedź trybu multiplayer Brotherhood by Gry-Online

Dodany 27-09-2010, 20:35 przez: Lambert, komentarzy: 19

Serwis internetowy Gry-Online opublikował dzisiaj zapowiedź trybu multiplayer w Assassin's Creed Brotherhood. Autor skupił się na oddaniu klimatu potyczek w trybie Poszukiwany, a także na umiejętnościach i tym podobnych smaczkach.

Zapraszamy do czytania!

Najważniejsze nowości znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Plakaty AC: Brotherhood w GB Posters

Dodany 25-09-2010, 18:19 przez: Lambert, komentarzy: 6

Angielski sklep internetowy zajmujący się sprzedażą plakatów dostał od Ubisoftu wyłączność (nie wiadomo czy stałą, czy czasową) na sprzedaż oficjalnych plakatów Assassin's Creed: Brotherhood. Są ich trzy, a zapoznać się z nimi oraz dokonać ewentualnego zakupu można tutaj. Oczywiście jest możliwy transport do Polski, przy czym sama wysyłka kosztuje ok. 33 zł, a plakaty 17 i 26 zł. Jednakże aby dokonać zakupu należy posiadać kartę kredytową.


Premiera polskiej edycji powieści Assassin’s Creed: Renesans już w listopadzie

Dodany 14-09-2010, 14:03 przez: Wega, komentarzy: 29

Wokładka renesans pierwszej połowie listopada 2010 roku nakładem wydawnictwa Insignis Media ukaże się powieść Assassin's Creed: Renesans, będąca fabularyzacją kultowej gry firmy Ubisoft, Assassin's Creed II.

Powieść, której akcja rozpoczyna się w roku 1476, opowiada o losach Ezia Auditore, młodego florenckiego szlachcica, którego ojciec i bracia giną w wyniku spisku wpływowych rodów renesansowej Italii. Ezio, szukając zemsty na tych, którzy zdradzili i zniszczyli jego rodzinę, odkrywa swoje prawdziwe powołanie, wiodące go ku wyjaśnieniu wielkiej tajemnicy.


Targi GamesCom 2010 w wydaniu Ubisoftu

Dodany 02-08-2010, 18:52 przez: Lambert, komentarzy: 54

W dniach 18-22 sierpnia odbędą się tegoroczne targi GamesCom w niemieckiej Kolonii. Swoje stoisko Ubisoft będzie posiadał w Hali 7.2. A31. Z listy gier, które francuski gigant pokaże na targach, najbardziej interesująco dla fanów Assassin's Creed prezentuje się możliwość zagrania w multiplayera nadchodzącej wielkimi krokami kolejnej gry z tej znakomitej serii, noszącej podtytuł Brotherhood. Na deser graczom zostanie zaprezentowany kolejny gameplay trybu dla pojedynczego gracza w tej grze.

Więcej informacji na temat targów GamesCom tutaj.


Powstaje artbook z Assassin's Creed

Dodany 26-06-2010, 17:42 przez: Wega, komentarzy: 23

UPromo Asasynbi Workshop zapowiada powstanie specjalnego artbooka zawierającego dużo ciekawych rzeczy, między innymi część "carte blanche". Artyści tacy jak Craig Mullins, Tavis Coburn, 123Klan, Gabz, James NG i wielu innych dostali wolną rękę na narysowanie asasyna w dowolnym stylu, z dowolnego okresu. Podobno rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania. Zaprezentowano kolejne dzieło po Asasynie z Egiptu Gabza - tym razem wykonane przez JamesaNG (zobacz obrazek obok). Ale to nie wszystko - jeśli jesteś uzdolnionym artystycznie fanem, profesjonalistą czy amatorem, możesz zgłosić swój projekt wysyłając go na adres email ubiworkshop@ubisoft.com, a jeśli zostanie on wybrany, będzie opublikowany po podpisaniu z Tobą umowy. Prace można wysyłać do 15 sierpnia 2010 do godziny 20:12.


Patrice Desilets opuszcza Ubisoft

Dodany 13-06-2010, 14:19 przez: Wega, komentarzy: 7

Dyrektor kreatywny Patrice Désilets opuścił Ubisoft i prace nad serią Assassin's Creed. Désilets był pracownikiem Ubisoftu od początku jego powstania. Karierę rozpoczął od odegrania roli we wskrzeszeniu "Prince of Persia"; "Piaski Czasu" okazały się wielkim hitem. Désilets odegrał główną rolę przy tworzeniu serii Assassin's Creed. Zamiast poczekać na wydanie kolejnej części po wielkim sukcesie Assassin's Creed II, Ubisoft zdecydował wziąć przykład z Activision i wydawać co roku gry najpopularniejszych marek. Nie wiadomo, czy nowo obrany kierunek miał wpływ na decyzję Désiletsa.


Ubisoft obejmuje patronat nad Zakonem!!!

Dodany 12-05-2010, 18:00 przez: Wega, komentarzy: 21

Drodzy użytkownicy, goście, bracia i siostry... Mam przyjemność ogłosić, że nawiązaliśmy współpracę z Ubisoftem. Dziękuję Panu Grzegorzowi Szabli, przedstawicielowi Ubisoft Polska, za okazane nam zaufanie. Dziękuję także wspaniałej redakcji, z którą wspólnie tworzymy tę stronę. Dołożymy wszelkich starań, by Zakon Assassin's Creed stał się jeszcze lepszy!

Objęcie patronatem oznacza, że będziemy otrzymywali informacje bezpośrednio od Ubisoftu, a w przyszłości będą także organizowane konkursy.


Bronie w Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 11-05-2010, 14:13 przez: Lambert, komentarzy: 18

Na tej stronie Ubisoft zamieścił prezentację nowych broni w Assassin's Creed: Brotherhood. Ich opis wkrótce pojawi się na naszej stronie, póki co zachęcamy do prób rozwiązania tajemniczej zagadki związanej z glifami, która została zręcznie wpleciona w listę nowego oręża jakie ujrzymy w Brotherhood, a której zarazem ciężko nie zauważyć.

Aktualizacja: spis broni dla klas w Assassin's Creed: Brotherhood znajdziecie tutaj.

Aktualizacja 2: Więcej w rozszerzeniu newsa...


Baza Danych

Dodany 08-05-2010, 22:42 przez: Wega, komentarzy: 1

Przed Wami kolejny artykuł - baza danych Animusa z Assassin's Creed II. Znajdziecie tam listy, spis ciekawych obiektów w każdym mieście oraz ich krótkie historie, a także spis postaci, przepisane przez Lamb3rta i Wegę. Kto przegapił w grze, może teraz nadrobić zaległości.


Spekulacje na temat Assassin's Creed: Brotherhood

Dodany 06-05-2010, 16:55 przez: Lambert, komentarzy: 3

Dziś na Zakonie pojawił się artykuł mojego autorstwa ze spekulacjami na temat najnowszej części Assassin's Creed. Powstał on na bazie okładki, jaką wczoraj uraczył graczy serwis GameStop, zaczynając w ten sposób etap promocji "Brotherhood". Można go przeczytać tutaj.

Dodatkowo dzisiaj w naszym serwisie dodane zostały również listy aktorów podkładających głosy pod postacie zarówno w AC I, jak i AC II. Oba napisał Maciekbpl.


Aktualizacje - emaile i frakcje

Dodany 01-05-2010, 01:17 przez: Wega, komentarzy: 0

Na prośbę naszych użytkowników na stronie Zakonu wstawiliśmy emaile z laptopów z części pierwszej Assassin's Creed wraz z komentarzami. Spróbowaliśmy też przybliżyć nieco zagadnienia dotyczące słynnego lotniska w Denver. Kolejna aktualizacja dotyczyła działu Assassin's Creed II, pojawił się nowy artykuł, "Frakcje", w którym znajdziecie opisy kurtyzan, najemników i złodziei. Z pewnością są Wam dobrze znane, ale może znajdziecie ciekawostki na ich temat.


Ubisoft zarejestrował nową domenę związaną z AC

Dodany 23-04-2010, 16:33 przez: Lambert, komentarzy: 3

Kilka dni temu, a dokładniej 16 kwietnia, Ubisoft zarejestrował nową domenę - assassinscreedbrotherhood.com. Najprawdopodobniej jej zawartość będzie dotyczyć najnowszej części Assassin's Creed, która w dużej części ponownie rozgrywać będzie się w renesansowych Włoszech, a dokładniej w Rzymie. Osobiście nie przypuszczam, by ta mająca wyjść na rynek za niecały rok następczyni AC II nosiła podtytuł "Brotherhood". Prędzej będzie to odpowiednik "Live by the Creed", czyli bardzo ogólnie ujmując portalu społecznościowego, który miał na celu reklamę Assassin's Creed II. Tak czy siak, będzie się działo.


1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: