Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Inne”

Rekord Assassin's Creed Brotherhood

Dodany 21-12-2010, 19:36 przez: Braveheart, komentarzy: 10

Ubisoft poinformował, że Assassin's Creed Brotherhood w pierwszym tygodniu po premierze trafił do ponad miliona domów w samej Europie! To oznacza po pierwsze nowy rekord dynamiki sprzedaży Ubi EU, po drugie zaś, że gry z serii o asasynach rozeszły się już w ponad 20 milionach kopii. Warto wspomnieć o tym, że kolejna gra z tej serii ma pojawić się w 2011 roku.


Sieć Asasynów uruchomiona... z Uplay

Dodany 21-12-2010, 01:13 przez: Wega, komentarzy: 16

Ubisoft przygotował nowy projekt, Assassin's Network, w którym można powiększyć swoje doświadczenie w trybie multiplayer w Assassin's Creed: Brotherhood. O co w tym chodzi?

Najpierw trzeba się zalogować na to samo konto, którego używa się w Uplay czy na forum Ubisoftu. Uzyskuje się tam dostęp do najnowszych wieści, można także sprawdzać swoje indywidualne statystyki (do tego potrzebny jest PSN ID/Gamer TAG). W krótkim czasie powinny pojawić się także „EVENTS”. Teraz jedna z najważniejszych części: wsparcie dla Klanów. Można dołączać do istniejących Klanów lub utworzyć własny. Dalej pozostaje wysyłać tylko zaproszenia do swoich przyjaciół.

Niestety, posiadacze polskich wersji gry mogą mieć problem z dołączeniem do Klanu...


Nowy serial - "The Borgias"

Dodany 18-12-2010, 16:50 przez: Aramilllion, komentarzy: 29

''The Borgias'' ma zadebiutować w USA w 2011 roku, ale już jest głośno o tej produkcji. Nazywa się ją spadkobiercą ''Dynastii Tudorów'' - niezwykle popularnego serialu, który już niedługo zniknie z anteny. Ma być bardzo odważnie.To opowieść o spragnionych władzy i krwi, pozbawionych skrupułów i moralności ludziach.

Akcja serialu będzie rozgrywać się w 1492 roku. Głównym bohaterem będzie Rodrigo Borgia (w tej roli Jeremy Irons), a pierwsze dwa odcinki reżyseruje Neil Jordan (laureat Oscara za ''Grę pozorów''), dlatego można spodziewać się wysokiego poziomu. Tym bardziej, że po Jordanie na fotelu reżyserskim zasiądzie Jeremy Podeswa, który ma na koncie m.in. ''Sześć stóp pod ziemią'' i ''Pacyfik''.

Trailer serialu znajdziecie w rozszerzeniu newsa.

Informacji dostarczył Ostrze w Tłumie


Zdjęcia z wystawy w Złotych Tarasach

Dodany 17-12-2010, 12:53 przez: Wega, komentarzy: 10

wystawaNa stronie cdaction.pl pojawiły się zdjęcia z wystawy ze Złotych Tarasów - jeśli nie możecie się wybrać w ten weekend do Warszawy, zobaczcie zdjęcia!

A co nowego w Zakonie? Organizujemy forumowy turniej w multiplayer Assassin's Creed: Brotherhood na PS3. Chętnych zapraszamy do tego tematu.
Uzupełniony został artykuł o broni oraz dodany o strażnikach w Assassin's Creed: Brotherhood. Dodaliśmy również niedawno "Sagę o nastoletnich asasynach" - dzieło jednej z naszych użytkowniczek, Meryiel. Zapraszamy do zapoznania się z jej twórczością! Wszystkich, którzy piszą opowiadania lub rysują, zachęcamy gorąco do dzielenia się z innymi fanami! Prace można wysyłać na nasz adres email: zakon.assassins.creed@gmail.com. Możecie także próbować swoich sił w forumowym konkursie literackim prowadzonym przez Malhavoca.


Zabójcza wystawa "Behind the Brotherhood" w Złotych Tarasach

Dodany 15-12-2010, 17:20 przez: Wega, komentarzy: 28

W związku z premierą gry Assassin's Creed™ Brotherhood, producent gry przygotował wyjątkową wystawę obrazów inspirowanych przygodami głównego bohatera.

Wystawa to niezwykły zbiór 40 obrazów, wykonanych w różnym stylu i różną techniką przez artystów z całego świata. Znalazły się wśród nich zarówno klasyczne płótna olejne, jak również nowoczesne dzieła tworzone przy pomocy technologii drukarskich czy materiałów przeznaczonych do recyclingu. Łączy je jedno – fascynacja głównym bohaterem gry Assassin's Creed Brotherhood – Ezio Auditore da Firenze.

Polska jest trzecim krajem, w którym prezentowana będzie wystawa. Wcześniej „Behind the Brotherhood” zobaczyli mieszkańcy Rzymu i Genewy. Teraz warszawiacy będą mieli szansę zobaczyć obrazy związane z jedną z najgłośniejszych produkcji ostatnich lat. Będzie to dobra okazja do chwili oddechu i relaksu w czasie przedświątecznych przygotowań nie tylko dla fanów gier komputerowych.

„Behind the Brotherhood”
17 – 19 grudnia 2010
Centrum Handlowe Złote Tarasy, poziom 0, hol główny
Złota 53, Warszawa
Godz. 9.00 – 23.00


Pracownik Abstergo

Dodany 07-12-2010, 16:44 przez: Wega, komentarzy: 19

Na profilu Assassin's Creed na Facebooku pojawiło się ogłoszenie zachęcające do dołączenia do pracowników naukowych Abstergo Industries. Ci, którzy to zrobią, otrzymają paczkę z różnymi gadżetami. Niestety - oferta tylko dla USA...

UbiWorkshop przygotowało również kolejny gadżet - tym razem jest to koszulka, jaką nosił Desmond Miles w Assassin's Creed: Brotherhood.


Ankieta Ubisoftu - co gracze chcą zobaczyć w kolejnym Assassin's Creed

Dodany 04-12-2010, 20:11 przez: Wega, komentarzy: 42

Pytanie zadane w ankiecie przez Ubisoft brzmi: co chciał(a)byś zobaczyć w kontynuacji Assassin's Creed: Brotherhood?

Możliwe odpowiedzi znajdują się w rozszerzeniu newsa. Niektóre z nich brzmią zupełnie sensownie, inne nie powinny się tam znaleźć, ponieważ to oczywiste, że np. powinny być nowe mapy i nowe tryby do rozgrywki sieciowej.


Assassin's Creed: Ascendance

Dodany 18-11-2010, 13:02 przez: Wega, komentarzy: 12

Assassin's Creed Ascendance, czyli krótkometrażowy film wypełniający lukę między wydarzeniami z Assassin's Creed II i Assassin's Creed Brotherhood już jest. Filmik jest o tym, jak Ezio próbuje pozbawić władzy rodzinę Borgia. Można pobrać go przez usługę Xbox Live za 160 punktów lub z iTunes za 1,99 dolara.

Ukazała się już także pierwsza część komiksu Assassin's Creed: The Fall, komiksu o rosyjskim asasynie, Nikolaiu Orelovie, który można nabyć za 5 dolarów.


Nowe informacje na temat Assassin's Creed: Ascendance

Dodany 12-11-2010, 23:09 przez: Malhavoc, komentarzy: 24

Assassin's Creed: Ascendance będzie animowanym filmem, którego akcja toczy się pomiędzy drugą częścią Assassin's Creed a Brotherhood'em. Film pojawi się w tym samym dniu co najnowsza część serii i będzie go można zakupić poprzez PSN i Xbox live za jedyne 2$.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie "Making of Assassin's Creed: Ascendance".


Assassin's Creed: Ascendance

Dodany 11-11-2010, 12:36 przez: Wega, komentarzy: 36

UbiWorkshop pracuje nad nowym projektem - Assassin's Creed: Ascedance. Co to jest? Najprawdopodobniej animacja, której teaser możecie zobaczyć poniżej.

W rozszerzeniu newsa znjdziecie reklamę TV Assassin's Creed: Brotherhood - asasyni i templariusze są wśród nas?


Czy istnieje pamięć genetyczna?

Dodany 09-11-2010, 21:27 przez: Wega, komentarzy: 17

Czy istnieje pamięć genetyczna, jaka została przedstawiona w Assassin's Creed? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w tym filmiku! Podziękowania dla Tamashi za link.


Assassin's Creed Brotherhood - Nocna premiera w Empiku

Dodany 09-11-2010, 15:18 przez: Wega, komentarzy: 42

Premiera kolejnej części kultowej gry na Xbox 360 i PS3 już 19 listopada. Z tej okazji Ubisoft® zaprasza na zabawę z Assassin's Creed Botherhood do warszawskiego Empiku Junior w nocy z 17 na 18 listopada.

Data: noc z 17 na 18 listopada
Godzina: 23:00
Miejsce: Empik Junior, ul. Marszałkowska 104/122
Wstęp wolny

Lista gadżetów, jakie można zdobyć, stawiając się w warszawskim Empiku w rozszerzeniu newsa.


Soundtrack z Brotherhood

Dodany 06-11-2010, 22:54 przez: Wega, komentarzy: 42

Na stronie amazon.com pojawiły się próbki soundtracka z Assassin's Creed: Brotherhood. Jesper Kyd dał z siebie to, co najlepsze - wystarczy posłuchać!

A oto ciekawe filmy znalezione przez fuzionu - twórcy zabierają nas w historyczną podróż po Rzymie i opowiadają o powiązaniu gry z faktami.


Moskwa we Lwowie, czyli kolejny błąd Animusa

Dodany 02-11-2010, 17:14 przez: Wega, komentarzy: 15

Na pokazie "Paris games week" zaprezentowano fragment rozgrywki z Assassin's Creed: Brotherhood. Nie byłoby w tym niczego osobliwego, gdyby nie pewien błąd Animusa w 9:30 minucie filmu...


Paris games week : apperçu assassin's creed brotherhood 1/2


Zaufanie to podstawa

Dodany 17-10-2010, 14:49 przez: Wega, komentarzy: 6

To już ostatnie godziny bety Assassin's Creed: Brotherhood. Czym może skończyć się granie ze znajomymi? Ciężkimi psychicznymi problemami i narastającą frustracją, z którą może sobie poradzić tylko wykwalifikowany psycholog. Jak odbudować więzi z przyjaciółmi dowiecie się z filmików w rozszerzeniu newsa!


1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24

© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: