Zakon Assassin's Creed


Newsy w kategorii „Inne”

Ankieta Ubisoftu - co gracze chcą zobaczyć w kolejnym Assassin's Creed

Dodany 04-12-2010, 20:11 przez: Wega, komentarzy: 42

Pytanie zadane w ankiecie przez Ubisoft brzmi: co chciał(a)byś zobaczyć w kontynuacji Assassin's Creed: Brotherhood?

Możliwe odpowiedzi znajdują się w rozszerzeniu newsa. Niektóre z nich brzmią zupełnie sensownie, inne nie powinny się tam znaleźć, ponieważ to oczywiste, że np. powinny być nowe mapy i nowe tryby do rozgrywki sieciowej.


Assassin's Creed: Ascendance

Dodany 18-11-2010, 13:02 przez: Wega, komentarzy: 12

Assassin's Creed Ascendance, czyli krótkometrażowy film wypełniający lukę między wydarzeniami z Assassin's Creed II i Assassin's Creed Brotherhood już jest. Filmik jest o tym, jak Ezio próbuje pozbawić władzy rodzinę Borgia. Można pobrać go przez usługę Xbox Live za 160 punktów lub z iTunes za 1,99 dolara.

Ukazała się już także pierwsza część komiksu Assassin's Creed: The Fall, komiksu o rosyjskim asasynie, Nikolaiu Orelovie, który można nabyć za 5 dolarów.


Nowe informacje na temat Assassin's Creed: Ascendance

Dodany 12-11-2010, 23:09 przez: Malhavoc, komentarzy: 24

Assassin's Creed: Ascendance będzie animowanym filmem, którego akcja toczy się pomiędzy drugą częścią Assassin's Creed a Brotherhood'em. Film pojawi się w tym samym dniu co najnowsza część serii i będzie go można zakupić poprzez PSN i Xbox live za jedyne 2$.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie "Making of Assassin's Creed: Ascendance".


Assassin's Creed: Ascendance

Dodany 11-11-2010, 12:36 przez: Wega, komentarzy: 36

UbiWorkshop pracuje nad nowym projektem - Assassin's Creed: Ascedance. Co to jest? Najprawdopodobniej animacja, której teaser możecie zobaczyć poniżej.

W rozszerzeniu newsa znjdziecie reklamę TV Assassin's Creed: Brotherhood - asasyni i templariusze są wśród nas?


Czy istnieje pamięć genetyczna?

Dodany 09-11-2010, 21:27 przez: Wega, komentarzy: 17

Czy istnieje pamięć genetyczna, jaka została przedstawiona w Assassin's Creed? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w tym filmiku! Podziękowania dla Tamashi za link.


Assassin's Creed Brotherhood - Nocna premiera w Empiku

Dodany 09-11-2010, 15:18 przez: Wega, komentarzy: 42

Premiera kolejnej części kultowej gry na Xbox 360 i PS3 już 19 listopada. Z tej okazji Ubisoft® zaprasza na zabawę z Assassin's Creed Botherhood do warszawskiego Empiku Junior w nocy z 17 na 18 listopada.

Data: noc z 17 na 18 listopada
Godzina: 23:00
Miejsce: Empik Junior, ul. Marszałkowska 104/122
Wstęp wolny

Lista gadżetów, jakie można zdobyć, stawiając się w warszawskim Empiku w rozszerzeniu newsa.


Soundtrack z Brotherhood

Dodany 06-11-2010, 22:54 przez: Wega, komentarzy: 42

Na stronie amazon.com pojawiły się próbki soundtracka z Assassin's Creed: Brotherhood. Jesper Kyd dał z siebie to, co najlepsze - wystarczy posłuchać!

A oto ciekawe filmy znalezione przez fuzionu - twórcy zabierają nas w historyczną podróż po Rzymie i opowiadają o powiązaniu gry z faktami.


Moskwa we Lwowie, czyli kolejny błąd Animusa

Dodany 02-11-2010, 17:14 przez: Wega, komentarzy: 15

Na pokazie "Paris games week" zaprezentowano fragment rozgrywki z Assassin's Creed: Brotherhood. Nie byłoby w tym niczego osobliwego, gdyby nie pewien błąd Animusa w 9:30 minucie filmu...


Paris games week : apperçu assassin's creed brotherhood 1/2


Zaufanie to podstawa

Dodany 17-10-2010, 14:49 przez: Wega, komentarzy: 6

To już ostatnie godziny bety Assassin's Creed: Brotherhood. Czym może skończyć się granie ze znajomymi? Ciężkimi psychicznymi problemami i narastającą frustracją, z którą może sobie poradzić tylko wykwalifikowany psycholog. Jak odbudować więzi z przyjaciółmi dowiecie się z filmików w rozszerzeniu newsa!


Figurka Ezio w sklepie gry-online

Dodany 05-10-2010, 21:11 przez: Lambert, komentarzy: 21

W sklepie serwisu gry-online pojawiła się unikalna figurka Ezio Auditore w wersji z Assassin's Creed: Brotherhood. Jej wygląd możecie zobaczyć w rozszerzeniu newsa, a ewentualnego zakupu w preorderze (wysyłka dopiero 19 listopada) dokonać tutaj. Uwaga jednak, figurka kosztuje tyle samo co sama gra...


Assassin's Creed Project Legacy

Dodany 30-09-2010, 22:25 przez: Wega, komentarzy: 38

...czyli społecznościowy odpowiednik Brotherhood na konsole będzie miał premierę na Facebooku już jutro. Klimat gry Project Legacy ma być taki, jak w grze na konsole, mechanika zaś będzie podobna do mechaniki Mafia Wars. W późniejszym terminie ruszą także pojedynki między graczami. Integracja gry Assassin's Creed: Brotherhood z projektem Assassin's Creed Project Legacy umożliwi odblokowanie dodatkowej zawartości w obu grach, jak również zdobywanie wspólnych punktów doświadczenia.

To pierwszy taki projekt Ubisoftu, by zintegrować grę na konsole z produkcją przeznaczoną na portal społecznościowy.

Project Legacy na Facebooku


Assassin's Creed w galerii dzieł sztuki

Dodany 29-09-2010, 12:46 przez: Wega, komentarzy: 32

W dniach od 5 do 30 października w galerii dzieł sztuki w paryskim Arludik będzie można podziwiać wyniki prac grafików Ubisoftu. Prace przedstawiać będą budynki, postacie - głównie asasynów i templariuszy - oraz krajobrazy z gier w formie concept-artów. Wśród nich będzie 35 nigdy dotąd nie publikowanych dzieł.

Grafiki będą w formie płóciennych obrazów, stworzonych jednak techniką komputerową, nie malowanych ręcznie, a ich cena będzie wynosiła od 600 do 2000 euro. Szczęśliwi nabywcy otrzymają pieczęć Ubisoftu, certyfikat autentyczności i podpis dyrektora artystycznego firmy, Mohameda Gambouza, na obrazie.

Z kolei za jedyne 80 euro będzie można nabyć limitowane litografie (149 sztuk) dwóch obrazów odbitych na płótnie za pomocą kamienia litograficznego.

Dochód ze sprzedaży trafi do dbającej o historię i kulturę gier wideo organizacji MO5.

Jeden z szefów Ubisoftu, Serge Cascoett, wyraził się o wystawie tak:
"Firma Ubisoft jest zaszczycona możliwością zaprezentowania wspaniałych grafik stworzonych przez utalentowanych projektantów gry Assassin's Creed w znanej na całym świecie galerii Arludik. To pierwszy raz, kiedy prace zespołu Ubisoftu będą pokazane w słynnej galerii sztuki, a ta wystawa dowodzi, że kreatywny wysiłek artystów przemysłu gier wideo inspiruje graczy z całego świata".


Zapowiedź trybu multiplayer Brotherhood by Gry-Online

Dodany 27-09-2010, 20:35 przez: Lambert, komentarzy: 19

Serwis internetowy Gry-Online opublikował dzisiaj zapowiedź trybu multiplayer w Assassin's Creed Brotherhood. Autor skupił się na oddaniu klimatu potyczek w trybie Poszukiwany, a także na umiejętnościach i tym podobnych smaczkach.

Zapraszamy do czytania!

Najważniejsze nowości znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Plakaty AC: Brotherhood w GB Posters

Dodany 25-09-2010, 18:19 przez: Lambert, komentarzy: 6

Angielski sklep internetowy zajmujący się sprzedażą plakatów dostał od Ubisoftu wyłączność (nie wiadomo czy stałą, czy czasową) na sprzedaż oficjalnych plakatów Assassin's Creed: Brotherhood. Są ich trzy, a zapoznać się z nimi oraz dokonać ewentualnego zakupu można tutaj. Oczywiście jest możliwy transport do Polski, przy czym sama wysyłka kosztuje ok. 33 zł, a plakaty 17 i 26 zł. Jednakże aby dokonać zakupu należy posiadać kartę kredytową.


Premiera polskiej edycji powieści Assassin’s Creed: Renesans już w listopadzie

Dodany 14-09-2010, 14:03 przez: Wega, komentarzy: 29

Wokładka renesans pierwszej połowie listopada 2010 roku nakładem wydawnictwa Insignis Media ukaże się powieść Assassin's Creed: Renesans, będąca fabularyzacją kultowej gry firmy Ubisoft, Assassin's Creed II.

Powieść, której akcja rozpoczyna się w roku 1476, opowiada o losach Ezia Auditore, młodego florenckiego szlachcica, którego ojciec i bracia giną w wyniku spisku wpływowych rodów renesansowej Italii. Ezio, szukając zemsty na tych, którzy zdradzili i zniszczyli jego rodzinę, odkrywa swoje prawdziwe powołanie, wiodące go ku wyjaśnieniu wielkiej tajemnicy.


1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24

© 2008 - 2017 zakon-ac.info • there is only ZAC
060
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza